• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@katka1311 já jsem moc ráda,že mám krátký protokol. Mám hrozný strach z injekcí a to moje krátké píchání je proti dlouhému procházka růžovým sadem. První injekci jsem u prvního pokusu obulela. Byla jsem z toho tak vynervovaná,že když mě přítel píchnul,tak povolily nervy a slzy nešly zastavit :grinning: :grinning: Neboj nebudeš samotinká, budeme tě tu podporovat :wink:
@z4401 jé to je hezkýýý. vypadá to hodně nadějně :wink:
16. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já při 1IVF měla taky krátký ale vyšší dávky získáno 7vajíček.Pak byla změna CAR a tam mi zjistili zvýšené trombofílie a nízké AMH.Tak teď i vzhledem k věku mi doporučují dlouhána a navíc připíchávání injekcí Fraxiparinu (to je na ty trombofílie).
16. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 to já mám genetiku v pořádku a AMH mám 3,22 a to říkala doktorka,že je to dobrý. Teď mi jen zvýší dávky hormonů. Můžu se zeptat kolik ti je let? Já si totiž myslím,že jsem tu nejstarší. Z věku mám toitž hrůzu. :frowning2:
16. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
AMH máš úúúúplně skvělé já mám jen 0.77 :cry: a dávky potřebuji velké.
Jinak věk: je mi 36 let.
16. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik vajíček si měla u 1IVF?Protože to AMH máš jak mladá holka :slight_smile: .
16. dub 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Jééé mě je taky 36,v červnu mi bude 37. Zatím nemám žádné dítě a opravdu se toho už bojím. Mám endometriozu a štítku a taky pořádný nervy :angry: Ale bojuju. Měla jsem 10 folíků, z toho 7 vajuch. Všechna se oplodnila ale hned druhý den se přestala vyvíjet a k transferu zbylo jen 1. Ale neměli jsme žádné ISCI ani PISCI. Takže nevím kde je problém. :frowning2: Ale četla jsem že i s takovým AMH holky otěhotněly. :slight_smile: Ty už nějaké dítko máš?
16. dub 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Ahoj...gratulujem....ja som tiez pi ET 9 dni...je to nase 2 IVF a treti vklad...doteraz nic nevyslo....dostala som dve 4 bunkove embryjka druhy den po punkcii....hrozne sa bojim, ze to zas nevyjde...vy ste mali aj PK, ked uz mas take krasne ciarocky:slight_smile:??
16. dub 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak jsme věkově stejně :wink:
Máme doma 2 puberťáky.Dceři je 17 a synovi 13.Oba byli přirozeně. Chceme ještě miminko ale já jsem teď 2 měsíce bez vejcovodů a máme špatné spermio :frowning2: .
@linda81 ahojky a už si testila?
16. dub 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj nie....ak sa odhodlam ,tak az vo stvrtok...
16. dub 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda81 Tak držím palečky ať tam najdeš ty krásné //
16. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 tak to bude mazlíček rodiny :dizzy_face: K IVF vejcovod nepotřebuješ,já mám také jeden neprůchodný. A pokud dáte ISCI nebo PISCI,tak určitě vyberou nějaké dobré spermie :wink:
16. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Doufám,že se dočkáme.
Budeme mít ICSI,PICSI by jsem chtěla ale náš CAR to nedělá :unamused: .
16. dub 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde dnes máme Sal?????? :sunglasses:
16. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 vážně to nedělají? Já myslela,že už je to běžný. Kam chodíš do CAR?
16. dub 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ne ne nedělají :frowning2: .Už jsem se na to ptala.Do CAR jezdíme FN Olomouc my jsme z Ostravy.
16. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 to je škoda že to nedělají. Ale zase jsou na to různé názory. Někdo to chválí,někdo ne. Hlavně že budete mít ISCI. :slight_smile: Minulý týden jsme projížděli kolem Olomouce. Je to od nás pěkně daleko.Byli jsme tam na Velikonoce za Přerovem u příbuzných. V Ostravě jsem nebyla nikdy. :slight_smile:
16. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho My to máme do Olomouce 110km v jednu stranu ale co nadělám.Já myslím,že si o nic nepřišla že si nebyla v OV :grinning: .Ty si odkud?Tvé jméno je Dana? :slight_smile:
16. dub 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 jojo jsem Dana.A ty Katka? :slight_smile: Já jsem z Liberce. Do CAR to mám 10 minut autem i MHD. Ale na OPU a ET jsem musela tenkrát do Prahy,protože se jim rozbila odsávačka. To byl pech :frowning2: Teď už prý mají náhradní tak by se to nemělo stát.
16. dub 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani :slight_smile: těší mě. To máš super že to máš takový kousek.Závidím :sweat_smile: .
V Liberci má naše firma obchod.
16. dub 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 také mě těší Katko :slight_smile: A jaký je to obchod? Jestli ho znám.
16. dub 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Primossa-zlatnictví ale kde to tam je to netuším asi v nějakém nákupním centru.
16. dub 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 aha tak tam běžně nechodím to mi nic neříká :slight_smile: A ty děláš ve zlatnictví a nebo pro tu firmu něco kancelářského?
16. dub 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zaměstnanec té firmy.Jsem vedoucí v prodejně v Ostravě.Kancelářská práce by se mi taky líbila ale sídlo firmy je v Praze.
Tak už jdu do postele zítra mám 12-ti hodinovou směnu :angry: .Tak dobrou Dani a zas popíšeme. :wink:
16. dub 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 to já dělám v kanclu. Tak je fajn,že po OPU nemusím na PN,ale zvládnu chodit do práce. Po Et si ale bezmu dovolenou a zůstanu doma. Ty budeš chodit do práce? Měj se hezky,ať máš v práci pohodu. Dobrou noc :slight_smile:
16. dub 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Pokud dojde k ET ( u minimální stimulace nedošlo k ET :frowning2: ),tak beru dovolenou a ležííííím.
Tak pa pa.
16. dub 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 já to měla taky nahnutý,proto mi teď zvýší dávky hormonů. Ty budeš mít dlouháč a to by bylo aby nám to nevyšlo :wink: Papa
16. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahojky strasne rada bych se druheho dockla ale bojim se zkalmani
16. dub 2012 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jetse me vlastne zajima holky co jste byli na umelem, je oprvadu storpo sance ze budes mit dvojcatka?
16. dub 2012 ve 23:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky, tak dnes čárečka zřetelně zesílila, tak už se můžu začít trochu radovat ale zatím opravdu jen potichoučku, ještě je dlouhá cesta předemnou a tak mám i strach, aby to nezkončilo v 9 tt, ikdyz ted to nemá už kam putovat, když nemám ani jeden vejcovod Dnes je to 12 den od ET
17. dub 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho
@katka1311

Holky co blázníte s věkem :wink: Mě bylo v lednu 34 takže jsem jen o něco málo mladší, vždyť to je stále krásný věk a pak jak se říká, každýmu je tolik, na kolik se cítí ne?
17. dub 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek