IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
7. kvě 2012

@deeky23 držím palce aby to dopadlo a dej vědět 😉

cilkaa
8. kvě 2012

Ahoj holky, krasný svátek přeji.
Já měla dnes v noci strašnou bolest v podbrisku- takovou ostrou menstruační, to jsem v zivote nezazila. Normálně mě to probudilo a trvalo to asi 15 minut. Myslela jsem, že se mi roztrhne podbrisek.
Nevíte některá o co muže jít?

@sal80 myslím na tebe 🙂

sal80
autor
8. kvě 2012

Dobré ráno holky. Tak jsem to nevydržela a 9.den po ET to riskla (na popud Toma) 😅 Co myslíte? 😵 🤐

@cilkaa Zlatíčko moje, děkuju 😵

cilkaa
8. kvě 2012

@sal80 no holka, je to tam!!! 9.den je dobrej, taky to mam v planu!!!
Tak moc moc gratuluji!!!! Úžasný! Tak ted nakoupit testiky a sledovat jak krasne bude sílit 🙂

sal80
autor
8. kvě 2012

@cilkaa Kdy je ten Tvůj "devátý"? 🙂

cilkaa
8. kvě 2012

@sal80 příští pondělí. To uteče jako voda- tedka budou v práci fofry a pak vikend jedeme za známýma a pak uz budu také testit 🙂 závidím, že už to máš úspěšně za sebou 🙂))

sal80
autor
8. kvě 2012

@cilkaa Ty se ani nenaděješ a budeš koukat na své // 😉 Je fajn mít něco na práci a nemít čas přemýšlet nad testováním. Já podlehla Tomášovi, ale zvědavá jsem byla, to jo.....jéje 😀 Ale asi bych ještě vydržela 😅

cilkaa
8. kvě 2012

@sal80 já mam danej ten 9. den, ale uvidím. Můj chlap vubec nemá tucha- kdy, co a jak. Takže bych mu klidne vystrojila prekvapko 😀

KDE JSTE VSICHNÍ- Saša ma dvě carkyyyyyyyyyyyy 🙂

sal80
autor
8. kvě 2012

@cilkaa Nekřič!!!! 😕 Já jsem tu 😉

cilkaa
8. kvě 2012

@sal80 no ženský tady z toho píchaní maji zavarenou hlavu 😀
Tady od rana visí test a ony v trapu!
Tak jsem to musela vykřičet 🙂

evikj33
8. kvě 2012

Aho j drbničky.No hurááááá 😀 co to tady čtu,člověk chvilku není a tady se testí a těhulí 😉 @sal80 Potichoučku gratuluju,až mám husinu potěle.My chceme taky že Danuš,ale určo vás brzo doženem,myslím že ted bude následovat Evík @cilkaa dle pocitu se miminka zakousla 😕 Tak super,takové zprávy chci číst pořád 🙂

evikj33
8. kvě 2012

@danaho Dneska to unás bylo jak ve školce 4-5.dětí na zahrádce,no prostě hukot,jsem nějak zapoměla pít a už bolí hlava 😝 Musím to dohnat,jinak mně začíná nějak prohánět,že by ty hormony? 😨 Mám pořád pocit že jsem se zapomněla píchnout,už haraším.Co u tebe nového,už máš mega prsa at ma Vašek co porovnat 😀

sal80
autor
8. kvě 2012

@cilkaa Jen je nechej, je krásný den, tak kdo by byl doma? 🙂 Jen my dvě 😀 Ten test tu bude i zítra a k němu nový. Musím zjistit, zda bude sílit...tak moc se bojím ☹ 🤐
Já také ještě píchám, koukej... 😨

sal80
autor
8. kvě 2012

@evikj33 Tak si dej pivečko. Doplníš tekutiny i béčko 😀

evikj33
8. kvě 2012

@sal80 No to jsi byla tak šikovná sama s tím bodancem?Ale hlavní je jak to dopadlo,zbytek zatnem a zvládnem 😉 Pivko by mně sklátilo a zítra jdu na ranní,tak bych nerada pročúrala celou noc.Vstávam v 4:15 😝 Nechej si to od Tomíka hezky pofoukat,co vlastně říkal na testík? 🙂

sal80
autor
8. kvě 2012

@evikj33 Tomáš chtěl, abych dneska testovala. Když test viděl, tak řekl, že to ví, že tam budou //, nějak si nepřipouštěl něco jiného. Teď jsem se ho zeptala, co on na ten test, že se ptáš a on mi odpověděl, že to jsou dvě kolejnice a on je ten stavař...ach jo, Tomáš je stavební inzenýr 😀 😀 😀 😀

evikj33
8. kvě 2012

@sal80 Tak to ani jiný,než odborný názor,nemůžem očekávat.Navíc od Mužíčka 😀 Ještě že to nechtěl za tebe počúrat a pak to na prkně dorýsovat at to máš dle projektu 😎

danaho
8. kvě 2012

Ahoj holky, celý den jsme byli u Vaškový sestry na zahradě. Bylo tam nádherně.
@sal80 Sašenko sluníčko moc potichu gratuluju. Je to dneska ta nejkrásnější zpráva 😅
@evikj33 tak jsem prubla to citronový pivko. A jevynikající. Dneska jsem dostatečně pila a konečně do sebe dostala nějaké bílkoviny. Krásný vepřový steak a jahodový koktejl. Včera jsem břicho cítila víc,dneska je to mírnější ale možná proto že hodně piju a celý odpoledne jsem seděla v lehátku s nohama nahoře. Prsa pořád necítím ačkoliv Vašek dělá pravidelně kontrolu a tvrdí že se začínají zvětšovat 😀 Ale už mám nerva ze zítřka aby tam nějaký folíci byli. Koukej pořádně pít ať ti není blbě.

evikj33
8. kvě 2012

@danaho Tak to je super životozpráva,tím koktejlem si zapíjela ten steak ?😀 Tak to bude divoká noc.Já mněla dortík se zakysané s,s čerstvíma jahodama a banánem.Ted sosám vodu,misto 2kafe jsem měla Caro s mlékem a dorazím to Podmáslím.Na zítra nechci jiné,než super zprávy,je stř(muj štastný den)ještě to přetrpím v práci a budu se těšit na večer,až si počtu jake jsme slepičky 😉 Pevně v to věřím.

sal80
autor
8. kvě 2012

@evikj33 😀 hmm...to nezní nereálně...jak ho znám 😀

sal80
autor
8. kvě 2012

@danaho Dneska byl opravdu nádherný den 🙂 Sluníčko krásně svítilo a bylo moc přijemně 🙂
Zítřejší kontroly se neboj, dozvíš se jen ty nejlepší zprávy 😉 Budu Tě v duchu držet za ruku 🙂 Však jsi od vedlejší cicinky, ne? 😀

danaho
8. kvě 2012

@evikj33 mě to prohánělo několikrát dopoledne a odpoledne už jsem to mohla v klidu tláskat. Zítra ti moc držím palce aby to bylo všechno dobrý.Určitě bude. To bude do večera dlouhá doba než písneš. Ale slibuju,že tu budu přilepená na tvoje pozitivní zprávy 😉

danaho
8. kvě 2012

@sal80 jsi zlato. Víš jak to je. Každýmu raadíš a píšeš jak to bude dobrý a když se to pak týká tebe tak máš stejně půlky sevřený a nervozita nastoupí v plné míře. Ty si to teď užívej a opatruj se 😉 😵

evikj33
8. kvě 2012

@danaho Tentokrát z toho mám jiný pocit,nějak to neřeším,až mně to zaráží,je to asi tím že je hezky a jsem v práci.Poprve jsem byla na marodce a bylo zima a škaredě 😝 Tak snad se dočkáme sluníčkových zpráv i od lékařu. 🙂 O dlouhé době ani nemluv,se z toho po.... 😅

sal80
autor
8. kvě 2012

@danaho Tak to je jasné...každá jsme tu taková 😉 Proto tu jsme a máme se moc rááááády 😀

danaho
8. kvě 2012

@evikj33 na tom počasí něco bude, taky to prožívám líp díky sluníčku,ale bohužel už vím ty všechny věci co se můžou stát a tak mi to v tý hlavě pěkně vrtá a teď na to myslím. Vím,že každý cyklus je jiný. Tak si říkám jaký je tenhle.....Uvidím ráno. 😕

danaho
8. kvě 2012

@sal80 jsem ráda,že vás mám.Pomáhá mi to. 😉

sal80
autor
8. kvě 2012

@danaho 😵 😵 😵

evikj33
8. kvě 2012

@danaho Musíš se na ráno pořádně vyhajat,nejlepe do červena(dle syna nejlepší barva) a jak pěkně ten den začne tak pěkně ho snad večer společně zakončíme i s ostatníma tady 😉 Už mám stažený pěkný film na ležení po ET(snad na to dojde)Dobrý ročník.Trochu jako Bobule,ale mně se zdá hezčí. 😎

danaho
8. kvě 2012

@evikj33 Ten film jsem neviděla. Já si plánuju,že zkouknu na internetu všechny díly Farmář hledá ženu a Výměna manželek. 😀 Normálně na to nekoukám ale po ET to bude dobý. Musím říct,že se mi po těch injekcích spí moc dobře. Nevím co je se vyspat do červena,ale tuhe barvu mám taky ráda. Ale radji se vyspím jen do růžova. Proč mě pořád nebolej prsa, není to divný?