IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
9. kvě 2012

@sal80 Asi ne. Plánuju si vzít pár dní dovolenou. Ale uvidím podle toho jak vše bude probíhat. nedělám v práci nic fyzicky náročného a alespoň se tam odreaguju. Ten největší frmol už tam máme za sebou,tak by neměly být pracovní nervy.

evikj33
9. kvě 2012

@danaho Ja jdu na 11:15 tak bych stejně na ranní nemohla,protože nemáme propustky 😒 A břicho už cítím docela dost.Jen říkal dr.že se snad obejdem bez OHSS,tak at se neplete. 😕 Kvantita nezaručuje kvalitu,ale nějaký favorit snad bude.Ty máš taky pěknou snušku,i když jsi druhou stranu prodrbala s dr 😀 Tak mužem zas porovnat v pátek.A Alexandrovce bych taky ráda,to bude zážitek 🙂 Mi byli naposled na Děti Ráje,před 2rokama a loni jen na prod.víkend na Malé fatře?ale tam bylo krásně,prošlápali jsme co snad v životě,ale stálo to za to.Jé ja bych hned někam jela 😎 Pojedem do Brna na OPU a snad i ET.Životní vejlet. 😉

sal80
autor
9. kvě 2012

@danaho To ani já, ale MUDr. mi to do TT doporučil. Takže jsem na PN. Pak se zase vrátím do práce. Tedy...pokud mi prodlouží smlouvu 😅 🙂

danaho
9. kvě 2012

@evikj33 ty alespoň pojedeš do Brna,ale já mám CAR 10 minut autem nebo MHD od baráku. To moc výlet není 😀 Na Alexandrovce se těšíme,snad tam zvládnu sedět. přinejhorším přenechám svůj lístek někomu z rodiny. Já jen vím,že pravý vaječník mám lepší než levy,takže pokud tam jich mám 6,tak na tom levém můžou být 3-4??? Minule jsem jich měla celkem 10. I kdyby měl obýt 1 je mi to fuk,hlavně kdž bude kvalitní. Jdu na UTZ zase v 7.30 tak tu na tebe počkám s informacema 😉

danaho
9. kvě 2012

@sal80 Jen odpočívej doma. Stejně si pořád někde lítala a neměla jsi klid. 🙂

z4401
9. kvě 2012

@cilkaa No ja kdyz mela mimodelozni na podzim i v roce 2006 tak se vzdy ukazalo i na UTZ, ze je to ve vejcovode, tak nevim. Asi zalezi i jaky je to vejcovod. No budu cekat do podnelka kdy uslysim nejspis konecny verdik. Hold co nadelam, je to zivot a pokud je me souzeno jen jedno ditko tak to tak asi ma byt 😉

z4401
9. kvě 2012

@danaho Ahoj Danusko, tak tak, mam nastesti Nellinku a ta me drzi nad vodou 😉

sal80
autor
9. kvě 2012

@danaho Zatím odpočívám 🙂

danaho
9. kvě 2012

@z4401 Nic není ztraceno Zuzi, naděje je pořád. 😉

z4401
9. kvě 2012

@evikj33 NO ja myslim, ze srdicko melo byt videt uz dnes kdy jsem nejakych 7+2 tt takze uz tomu moc sance opravdu nedavam. Musel by se stat zazrak, a na ty ja neverim!!!!!!!!!!!!

z4401
9. kvě 2012

@danaho Danus opravdu uz tomu neverim a v pondeli nejspis se mnou pojede manzilek, pac asi pak nebudu schopna zpet ridit tak aby me odvezl.
Ja mam proste v posledni dobou nejakou smulu. Pred tydnem do me narazilo auto, v pondeli jsem ja tukla do auta a dnes kdybych se nepodivala do bocniho zrcatka pri odbocovani doleva tak by do me vpalil jeden "kokot" kdyz to tak reknu, ktery me na krizovatce predjizdel!!!!!!!!!!!!! Proste se me nejak smula lepi na paty.
No a dnes jsem na to k tomu vsemu jeste sama, manzilek si sedi v hospudce s kamaradama 😢

danaho
9. kvě 2012

@z4401 nejsi na to sama. Jsem tu s tebou a Nellinka určitě už spinká v postýlce. možná se tu ještě někdo objeví. Vidíš 3x jsi měla pech a jak se říká do třetice. teď už to bude zase všechno jen lepší. Je dobře že s tebou pojede, potřebuješ sebou oporu. Chlapům to nedochází,že by jsme někdy potřebovali objetí a sdílet společně ten strach. Véna když chce na pivko,tak prostě jde a hotovo. Tím mě někdy tak točí. Naštěstí nechodí často.

z4401
9. kvě 2012

@danaho no ja to manželovi nemám za zlé, chodí tak každý týden s kamarády se odreagovat a navíc dnes byl i na pohrbu, umrel mu stryc (obesil se) takze asi potreboval fakt vypnout a mozna je to i lepsi, stejne bych asi nebyla schopna to s nim dnes nejak resit 😖

z4401
9. kvě 2012

@danaho Danus a jak jsi dopadla dnes ty na UTZ?

danaho
9. kvě 2012

@z4401 tak to je opravdu lepší,že je s kamarády a ty můžeš zůstat ve své ulitě doma. Tak tomu alepoň říkám já,že si zalezu do ulity když mi je smutno. Kdyžtak jukni 1-2 stránky zpět,popisovala jsem tam co bylo v CAR. Já bych řekla že to není na mě nejhorší počet,ale jde u mě hlavně o kvalitu vajíček a tam je asi problém ☹

danaho
9. kvě 2012

@z4401 Zuzi jdu spát, vstávám ráno brzy. Tak se nezlob. Snaž se usnout a moc v tý ulitě nebuď zalezlá.Doboru noc. 🙂

katka1311
10. kvě 2012

Ahoj zlatíčka 🙂
@z4401 Zuzi co se stalo?Miminko je ve vejcovodu uhnízděné? ☹
@sal80 Testíky ti kráááásně sílí,já chci takýýýýý 🙂

katka1311
10. kvě 2012

@danaho Danuško no zatím to vypadá moc hezky podle folíků 🙂

sal80
autor
10. kvě 2012

@katka1311 Však už brzy přijdeš na řadu 😀 😉 😵

sal80
autor
10. kvě 2012

Ahoj a dobré ráno všem 🙂 Asi jsem divná, ale já ráno testovala 😀 Tedy i včera večer v osm 😅 A tady jsou : 9.,10.,10. a 11.den po ET, 9., 10. a 11.den po ET a 9. a 11.den po ET 🙂

katka1311
10. kvě 2012

@sal80 Jsou přímo ukázkové 🙂

cilkaa
10. kvě 2012

@sal80 jééé, ty jsou krásný 😵

sal80
autor
10. kvě 2012

@cilkaa @katka1311 Díky 😵

cilkaa
10. kvě 2012

@sal80 já chci takýýýýýý 😵 Ženy, v pondělí držte palcáče. 9. den se tu osvědčil, tak to taky zkusím 🙂

sal80
autor
10. kvě 2012

@cilkaa Budu držet v první línii 😀

veromira
10. kvě 2012

@zezizu jako mě by to ve finále bylo úplně jedno, jestli je jedno nebo dvě ale když píšeš že se můžeš rozhodnout sama tak mě to přijde divné. No každá nemocnice jiný mrav.

zezizu
10. kvě 2012

@veromira nás se ptali jestli jedno nebo dvě. radši prej zavádějí 1 kvůli různým rizikům v těhu ale dvoum ti bránit nemohou (a prej většina chce 2). 2 jsou max.

zezizu
10. kvě 2012

@sal80 já chci takýýýý ☹

zezizu
10. kvě 2012

@cilkaa já chci taky testit v pondělí, ale šíleně se bojím.

cilkaa
10. kvě 2012

@zezizu tak budeme testit spolu v pondělí ráno 😉