IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

evikj33
11. kvě 2012

@katka1311 Tak tě zdravím pracante 🙂 Taky ti to pěkně uteče,a máš alespon pořádně velkou tu kabelku?At tam pak dáš plenu,ubrousky atd... 😀 Na ut.budem všechny moc myslet jen na Tebe,zanás s Danuškou už budou bojovat v Carech spermoni a vaja.Tak to musí být jen ty nejjjj zprávy 😉

danaho
12. kvě 2012

Dobré ránko všem,
@katka1311 Kačenko v úterý na tebe budu myslet aby vše bylo o.k. a ty jsi začala konečně tu stimulku. Ani se nenaděješ a budeš píchat a my tě tu budem podporovat 😉 Kabelka je super dárek na radost a jak píše
@evikj33 hlavně by se do ní měli vejit věci na mimi 😀 Užij si pohodový volný víkend 😉

danaho
12. kvě 2012

@evikj33 Dneska jdete na tu oslavu,tak si to užij a taky se pořádně nadlábni ať máš zásoby na pondělí. 😝 Dneska poslení včelka!!! 😅 😅 😅

evikj33
12. kvě 2012

@danaho Dobré dopoledne i když podmračené.Nějak to dnes nevnímam .Jo jdem na oslavu a na objed 🙂 Nadlábnu se určitě,kupodivu mám u této stimulky kilčo dole,minule jsem měla 3nahoře(ale u mne nepatrné jsem jak koule 😖 )Jinak rano jsem dobla poslední Orangutan 😀 a vnoci už jen ten pregnyl a máme hotovo a ted už je to na přírodě 🙂 a manžovi samozřejmně.Tak Vašu pořádně nakrm a pofoukej zub,at má veselé spermoníky,potažmo Dětičky.Ty už jsi se o svuj díl postarala. 😎 Akorát jsem musela nasadit intimky 😠

danaho
12. kvě 2012

@evikj33 Tohle počasí mi teď vyhovuje. Až bude po ET tak bych byla zase ráda když by bylo hezky. Chtěla bych si vzít pár dní dovču. Teď se válím v posteli pouštím si na počítači seriály. Vašek je vpráci tak mám klídek. 😅 Jasně že si ho budu hýčkat.Nic nemžu ovlivnit,tak jen věřím a doufám,že to dobře dopadne. Čekám kdy mi bude blbě jako u prvního pokusu., Na to že jdu v pondělí na OPU jsem pořád hrozně čilá a v pohodě. 😎

katka1311
12. kvě 2012

Holky hezký den
Já včera moc nedočítala tak jsem ani nečetla že Evi a danuš mají OPU 🙂 Super myslím na vás holky a úrodu máte kráááásnou 🙂

@danaho Danuško,já mám kontrolní UTZ po té zastavovačce a jestli bude vše o.k.(nebudou cysty)tak začnu píchat.Jen doufám,že nebudu muset moc dokupovat injekce jinak se picnu 😠

katka1311
12. kvě 2012

@evikj33 Jinak Evi krásný přístup manžílka,tleskám palec nahoru 🙂 🙂 🙂

danaho
12. kvě 2012

@katka1311 držím ti palce aby bylo všechno tak jak má být a ty jsi mohla začít se stimulko 🙂 S tím dokupováním ti rozumím. Je to hrozná pálka. Já jak mám koňské dávky hormonů tak jsem na čtvrtek musela dokoupit Menopu za 3 tis. a na včera mi napsal Merional abych nemusela tolik doplácet, tak mě to stálo místo 6000 Kč 1800 Kč. Tak mě ten doktor potěšil,že chápe i finanční stránku a nepíše jen to nejdražší. Už takhle nás to vyjde na pěknou pálku. Co plánuješ na víkend?

z4401
12. kvě 2012

Ahojte holky, tak mam bohuzel spatnou zpravicku, ve ctvrtek me muj gynekolog poslal hned do nemocnice, mela jsem rano silene krece, na klinice po telefonatu me doktor rekl, ze to muze byt, ze je to normalni, ale me se to nezdalo (uz mu neverim) a tak jsem navstivila sveho gyndare a tan hned me vse rekl co vidi na UTZ, nemazal me med kolem huby a okamzite me lufroval do nemocnice, ze si to na triko nevezme a tam si me uz nechali a rano v patek revize 😢 TAKZE JE PO VSEM!!! Nezlobte se, ze vas ted nebudu docitat a mozna si sam chvilku od netu pauzicku aby se me zalepila rana na srdicu. Samozrejmne vsem stimulujicim maminkam preji aby vse dobre dopadlo a dockaly se // a ty co cekaji na vysledek tak budu pevne verit, ze se miminka krasne zabydluji.

evikj33
12. kvě 2012

@z4401 Ahoj to mne moc mrzí,nechápu dr.v Caru že takhle hazardoval s tvím zdravím,když máš doma malou princeznu.Je to nechutné.Do toho Caru už by mne nikdo nedostal ☹ Moc držím palečky at se srdíčko zahojí,máš přece to své malé sluníčko a proněj musíš být statečná.Hodně štěstí.

danaho
12. kvě 2012

@z4401 Ahoj Zuzi, moc mě mrzí co se ti stalo. 😢 Ještě že jsi zašla ke svému gyndaři. Dej si od všeho odpočinek. Budu ti držet palce ať se ta bolest zahojí co nejdřív. Kdykoliv jsme tady pro tebe,tak až se na to budeš cítit zase se ozvi. Posílám velké objetí. 🙂

z4401
12. kvě 2012

@evikj33 No kliniku nevim zda zmenim, ale doktora na klinice urcite. Uz to byl u nej druhy pokus a opet spatne. Pred Vanocema me zjistil mimodelozni az kdyz srdicko bylo ve vejcovode a to me poslal 2 dny pred stedrym dnem do nemocnice a ted vubec nepoznal, ze v deloze je neco spatne. Uz mu proste neverim. Hold 33 lety mladoch. Priste radeji stareho gyndare.

z4401
12. kvě 2012

@danaho Tak tak Danulko, jeste ze jsem sla ke svemu doktorovi. Ted si dam pauzu, nastoupim v klidu do prace a pak se rozhodne. Jeste mame KET a 3.IVF, tak uvidime. Jinak predstav si, ze kdyz jsem byla v narkoze, tak jsem ve snu videla chlapecka jak si hraje na nasem piskovisti 😢 o to to probuzeni bylo bolestivejsi a kdyz me odvazeli na pokoj jsem to silene obulela 😢 ale cas to zahoji a pujdeme dal. Nastesti mame Nellinku a ta me drzi nad vodou, ikdyz ted silene zlobi raubirka mala!!!!!!!!!!!!

katka1311
12. kvě 2012

@z4401 Zuzi moc moc mě to mrzí ☹ Jestli se můžu zeptat bylo to mimoděložní?Tvoje malé zlatíčko ti bude útěchou.
@danaho Danuško,byla jsem dnes u kamošky pokecat bydlí v jiném městě a často se nevidíme.tak mi to uteklo.Zítra mám taky volno 🙂
@evikj33 Evi a co ty holka? 🙂

z4401
12. kvě 2012

@katka1311 Kačenko mimodelozni to nebylo, byl to zacinajici potrat, ovsem doktorum nebylo jasne, kde ten plod vubec je, ze ho vubec nenasly. No byla to zahada. Uz jsem se i bala, kdyz me zkoumali vselijaci lekari, aby to opravdu nebbylo mimodelozni, ze se to stava tak snad jen 1% kdyz nejsou oba vejcovody, ale kde by to bylo to fakt nevim. No ja jsem proste ve vsem snad rarita. Uz 2x mimodelozni a jednou potrat. ☹

danaho
12. kvě 2012

@z4401 je mi to tak líto. S tím snem se to ještě umocnilo. Prožila už jsi si hodně ošklivého. Ale já věřím,že až tě to trochu přebolí že najdeš novou sílu a že zase začneš bojovat a toho vytouženého miminka se dočkáš. 😉 Možná je dobře,že Nellinka trochu zlobí, alespoň tě zaměstná a přijdeš na jiné myšlenky.

danaho
12. kvě 2012

@katka1311 tak to jsi si užila s kámoškou. To je fajn. My jsme před chvílí píchly poslední včelku Ovitrille. Dneska už začínám dost cítit břicho. 😒

katka1311
12. kvě 2012

@z4401 Zuzi škoda,že nejsi blíže tak aspoň obejmutí.Já jsem taky bez vejcovodů ale ne po mimoděložním ale byl na vejcovodech zánět.Zjistili mi to z laparky po 1IVF.
@danaho S tolika folíkama se nedivím,že tě to tam tlačí.

danaho
12. kvě 2012

@katka1311 já si myslím že jich tam tolik nebude. Minule jich bylo 10 a teď to asi bude podobné. Ale je to jedno hlavně ať tam jsou vajíčka a pak embrijka ať vydrží. Však ty se taky dočkáš. V kolik jdeš na tu kontrolu?

katka1311
12. kvě 2012

@danaho UTZ se dělají od 8.30h tak nevím kolik tam bude ženských?Jinak pak jdu na 13h do práce tak musím stihnout!A do CAR to je 2hod.autem.

danaho
12. kvě 2012

@katka1311 tak to snad stihneš. Ta dálka to je blbí. Já jsem ráda,že to mám kousek jak z domova tak z práce. Teď tam jsem každou chvilku,tak si neumím představit jezdit takhle daleko.Máme v Liberci jen jeden CAR,tak pro mě bylo rozhodování jednoduchý. Nejblíže je pak Praha. Dej pak určitě vědět jak jsi dopadla. 🙂

katka1311
12. kvě 2012

@danaho Tak v Ostravě je CAR kde jsme absolvovali 1IVF a je to kousek i do práce i z domu ale tak to bylo jak na běžícím pase a jen o penězích 😠 .No bude to záhul jezdit počas stimulace.

danaho
12. kvě 2012

@katka1311 To je jasný.Kdybych nebyla tady spokojená,tak musím volit Prahu. CAR v Liberci je asi tak 2-3 roky. Dřív jezdili ženský jenom do Prahy. A kámoška dokonce změnila po neúspěších Prahu a na 7 IVF jela do Brna a přivezla si konečně vytouženého chlapečka. Ale ty finance,ještě teď ho splácí. Museli si vzít už půjčku.

zezizu
12. kvě 2012

Ahojky holky. Jsem skoro Šílená. Začala jsem spinit a bolí ME břicho, jako kdybych mela dostat tu mrchu ☹ moc se bojím, ze nám to opět nevyjde ☹ ach jo...

evikj33
12. kvě 2012

@katka1311 ahoj Katuš tak to máme s tím dojižděním podobne,mi to máme do Olmiku cca70km,což ještě de,ale na zákroky se jezdí do Brna,tak v to pon,chce manža jet kolem 8 i když to máme na 11.h ja jsem stresmen,a taky známe naše silnice,tak at máme rezervu.Ja jsem na tom podobně jako @danaho Danuška taky břícho docela tlačí,chodím s intimkou a párkrát jsem se málem poz...jak mne pálela žáha a natahovalo mne 😝 Ale musela jsem na zítřek udělat Br.salát a kuř.polévku a ráno ještě řízky,protože máme pozvané tchanovce a máti s brachou na objed.V ut.na tebe budem myslet,tak hned pisni,jak budeš moct budem napnuté jak kšandy.Věřím že budou jen dobré zprávy.Já budu v ut,ve 13.h volat jak to dopadlo s našíma bublinkama,tak to bude čekací den. 😎

evikj33
12. kvě 2012

@zezizu Zkus dát nohy nahoru a odpočívej,ráno cinkni do Caru.Nemusí to ještě nic znamenat,hodně holek má v období mens.bolesti a špinění.Drž se.

danaho
12. kvě 2012

@evikj33 mě dneska Vašek řekl,že zítra jedeme na oběd k jeho ségře,protože švára má narozky. Vezeme Vaškovi rodiče a ty nevědí,že podstupujeme IVF. Tak nevím jak tam budu maskovat to funění a blbí sezení a pití ☹ Vůbec se mi tam nechce. Svolali to dneska na poslední chvíli. V pondělí dám určitě hned vědět až se vrátíme domů a budu čekat netrpělivě na tvé zprávy. Jak to vypadá s emrijky budou volat každý den oni mě. 😕

zezizu
12. kvě 2012

@evikj33 já ležím. Ach jo, se z toho fakt už poseru ☹

evikj33
12. kvě 2012

@danaho Já z té malé oslavy taky nejsem odvázana,ale radši ted než za týden,nebo 2,to by bylo ještě horší,moje máti to ví,tchýni něco řek manža,ale ona moc neví o co jde,jen jí řek že jedem do Brna,protože máme problém s otěhu.Ale jinak to nešlo,protože potřebujem v po.hlídat Malého,tak ho tchýně vezme už zítra večer k nim.Jinak mám čím dal větší tlak hlavně při návštěvě WC,už to docela pích a to musím ještě počkat do 23:30 n a Pregnyl a zítra bude huř 😝 Jinak mi voláme každý den od 13.h embriologovi jak to jde a on hlásí,kolik je a kolika buněčné jsou.Dneska jsem měla asi 1/2deci přípitku a ted s manžou skleničku vína.Akorát mám strach že na mně něco leze,tače mi z nosu pčikam,pálí mně patro a mam zduřelé mandle,ale to muže být i štitka.Tak cucám vincentka pastilky.

evikj33
12. kvě 2012

@zezizu Nic jiného udělat nemužš,ale snad to bude v pořádku.Jen dál odpočívej.Příroda si snáma hold hraje 😠 Jak dlouho jsi od Et a testila jsi už?