IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

veromira
13. kvě 2012

@kiwisek jo tak to já nevím a ani mě nic doktor neřekl ☹ Tak jdu na konzultaci jinam a třeba mě doktor řekne kde by mohl být problém,nebo co pro to ještě udělat no vůbec nevím

veromira
13. kvě 2012

@zezizu jo to máš pravdu je ten život nespravedlivej k nám a co už jsi testovala? Já byla taky sklamaná, ale testík jsem nedělala čekala jsem na krev a pak to obrečela

veromira
13. kvě 2012

@z4401 Tak to mě moc mrzí ale třeba na další pokus se nám to podaří oběma, ale máš aspon útěchu doma s jedním dítětem tak at ti dělá radost

zezizu
13. kvě 2012

@evikj33 dneska jsem 8. Den ráno jsem zkusila test a je tam / ☹ je mi na nic.

zezizu
13. kvě 2012

@veromira dneska jsem zkusila test a je tam jen / ☹ v noci jsem moc nespala a Vala. Takže teď mam horečku, tresti ME hlava, ach jo.holt společně půjdeme do 3.IVF ... ale už moc nevěřím, ze se to povede. Jsem hodne zklamána ....

katka1311
13. kvě 2012

Ahoj holky 🙂
@zezizu Vydrž ještě je to brzy 😉 jak staré embryjka si měla na ET?

zezizu
13. kvě 2012

@katka1311 ahojky, měli jsme PK a byly to petidenni blastocysty. Vím, ze na test je brzy, ale šílené se bojím, ze to nevyjde ☹

katka1311
13. kvě 2012

@zezizu To chápu že máš nepopsatelný strach ale ještě vydrž!

sal80
autor
13. kvě 2012

Ahoj holky. Tak jsem tu zpět 🙂

sal80
autor
13. kvě 2012

@z4401 😢 😢 😢 ohromné objetí ☹ Je mi to moc líto ☹

danaho
13. kvě 2012

Ahoj holky 🙂
@zezizu chápu,že se moc bojíš. Ale pořád se to může ještě změnit. Zkus testovat znovu tak za 2-3 dny 😉
@sal80 ahoj Saško,vítej zpět. Jak bylo na chalupě? 🙂
@katka1311 ahoj Kačenko,jak si užíváš neděli? 🙂

danaho
13. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, jak ti dneska je? Doufám,že na tebe nic nevlezlo. 😉 Jinak ti přeju všechno nej nej nej a ať se ti splní to nejkrásnější přání 😵 😵 😵 Co oslava, proběhla dobře a chutnaly řízečky s br.salátem. To já bych si dala,tohe jídlo miluju 😀 Jsem nafoklá pořád stejně. Přes den to jde ale večer už sotva funím. Začínám být ze zítřka už trochu nervózní ☹

sal80
autor
13. kvě 2012

@danaho Ahoj. Hýčkali si mě tam, div mě nepoponášeli 😀 Bylo moc fajn 🙂 Jak jsi se měla celý víkend Ty? 🙂

katka1311
13. kvě 2012

@sal80 Saško ahoj
@danaho Danuško ,byla jsem synovi na zápase hraje házenou a odpoledne jsem se dívala na F1 🙂 a manža se teď dívá na hokej a já jsem se přestěhovala na chvilku k PC ale bere mě spánek a odpočinek pod dekou 😀Neměj strach jsme s tebou.,

danaho
13. kvě 2012

@sal80 Tak to je super,že jsi měla hýčkací víkend. 😅 Včera jsem byla celý den doma a jenom jsem se válela. Dneska jsme byli popřát švagrovi k narozkám a před chvílí jsme se vrátili na hokej domů, A budu zase vegetit. na dnešek už se mi hůř spalo a myslím,že na zítřek to bude ještě horší 😖

danaho
13. kvě 2012

@katka1311 Děkuju jsi hodná. Tak si dáchni. Spánek je výživný. Já jem si vytáhla žehlení k hokeji abych tu nic na příští týden neměla a jinak budu taky vegetit na gauči. 🙂

sal80
autor
13. kvě 2012

@zezizu Mně v CARu říkali, že nemám testovat zbytečně dřív, protože mě to může taky pěkně rozhodit a psychika je důležitá. Osmý den po ET může být opravdu hodně brzy...

sal80
autor
13. kvě 2012

@danaho Máš zítra OPU, holka moje? 🙂

katka1311
13. kvě 2012

@danaho Taky jsem uvažovala nad žehlením ale já mám ještě času dost když tak budu žehlit před OPU to znamená za 5min.12 😅

katka1311
13. kvě 2012

@sal80 Sašenko ty si vlastně měla PN že?Holky pily jste po dobu stimulky kávu???Jsem četla,že by se neměla že ohledně kofeinu???Nevím?

danaho
13. kvě 2012

@sal80 mám,nástup v 7 ráno. 😕 a @evikj33 má nástup myslím v 11.15h 🙂

zezizu
13. kvě 2012

@danaho ahojky, ME se během dne rozebehla v plném proudu ta sv.ne Červená, když to tak musím říct. Jsem z toho hotova.
Já teď asi zmizim z teto debaty, nějak na to psychicky nemam ☹ všem přejí hodně zdaru a na testech //

danaho
13. kvě 2012

@katka1311 omezila jsem to ,ale i kvůli těm žlučníkovým kamenům. Byla jsem dřív hrozný kafař. Teď si dávám tak 1 kávu denně ale slabou a hodně mléka. Uvidíš jak ti bude chutnat a pokud to nebudeš s tím množství přehánět,tak si jí klidně dej 🙂

zezizu
13. kvě 2012

@sal80 já bych netestovala, kdybych tak hodně nespinila. Cítila jsem břicho jako při menstruaci, tak jsem to jen zkusila. Už testovat nebudu, je to zbytečně, vše skončilo.....

danaho
13. kvě 2012

@zezizu Je mi to moc líto. ☹ Posílám ti objetí a určitě se nám ozvi. Ale půjdeš ještě na krev,ne?

katka1311
13. kvě 2012

@zezizu Je mi to moc líto.Vím přesně jaké to je bolestivé na duši.Toho se taky právě bojím. ☹ Tak odpočívej psychicky a poplač si je to nejlepší.

zezizu
13. kvě 2012

@danaho moc děkuji, od rána jen brecim. Asi i na tu krev se vykaslu, byly by to znovu akorát nervy slyšet, ze je to negativni....

katka1311
13. kvě 2012

@danaho Já piju 2 kávy denně.Jedna turka a druhá nescafé 😵 .Uvažuji že budu pít jednu nescafé a jak píšeš hodně mléka nebo jen capucino.

zezizu
13. kvě 2012

@katka1311 psychika je hrozná. I jsem si řekla, ze další IVF už podstupovat nebudu. Akorát jsou to zbytečný naděje, nervy, stresy a pak bolest, na to už nemam nervy. Nehledě na to, ze po finanční stránce je to taky docela mazec. Musíme si zvykat, ze nám to mimco není souzeny ☹

danaho
13. kvě 2012

@zezizu Tomu rozumím, jen se vyplakej. U nás v CAR na krev musíme povinně. Taky jsem tam poprvé šla s tím,že jsem věděla že to nedopadlo. ☹ Ale někdy se stává,že i přes MS jsou holky těhotný. Pokud je to fakt v háji,tak si dej voraz ať nasbíráš síly do dalšího boje. Bude to dobrý a jednou se vytouženého mimi dočkáš. 🙂