• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@evikj33 a @danaho holky, tak držím plečky na zítra..

Jdu Vás dočíst :slight_smile:))

Já budu testit asi až v úterý, ještě jsme na noc zůstali u známých, ukecali nás. Tak jen aby jste ráno byly v klidu :wink:
Vidím to na úterek- mám strach, břicho bolí furt, řekla bych a je mě teda šoufl od žaludku, hlavně po jídle..

@sal80 co čtu v pase, 2 tečky!!!! Krása... Jdu to přelousknout zpětně...

@zezizu To je mi moc líto sakra... Šla bych na operaci asi s tou endoškou a ta Mojžíška je bezva, také cvičím už od srpna :slight_smile: Pauzu jsme žádnou nedělali a na záda je to bomba a i sex je lepší!!!! Fakt to funguje- doporučuji.
13. kvě 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 @danaho Držím palce a moc na vás myslím :slight_smile:
14. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho hodne stesti!! at mate hodne embryjek :wink:
14. kvě 2012 v 11:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Sašo a kdy jsi byla na utz? Já sjem to vůbec nějak nedohledala zpětně, jen v tvém pasu to vidím?
Napiš mi prosím, co a jak a proč jsi šla na gyndu, pozvali si tě do CARu?
14. kvě 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsem doma v pelechu. Odebráno bylo 14 folikul z toho je 14 vajec. Je to jednou tolik co minule. Ale nechci křičet hurá,víte jak to je s tím odpadáváním a člověk je rád když pak zůstane 1-2 :slight_smile: Všechno jinak proběho v pohodě a jsem ráda,že už to mám za sebou. Akorát po ET budu píchat injekce do břicha po dobu 30 dnů takže se včeliček nezbavím.Moc vám děkuji za podporu a jsem zvědavá jak dopadne @evikj33. myslím na tebe. :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho krasne zprávy :slight_smile: nebooooj, to bude určo hezká zásoba nanučků :wink: hezky odpočívej. Kdy půjdeš na ET? budete mít PK?
14. kvě 2012 ve 14:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak bezvadný. To by v tom byl čert, kdyby tam nebyl ten pravý bojovníček :dizzy_face: Mrazáčky ti nikdo neslíbí, ale hlavně aby bylo minimálně jedno a chytlo se- to ti přeju.
14. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek ET bude za 2-5dní podle toho kolik se jich oplodní a jak se budou vyvíjet. Máme PISCI a PK,tak snad na ní dojde.
@cilkaa děkuju. Vím jak to může rychle odpadat,tak si přeju hlavně toho pravýho bojovníčka a pokud se chytne tak je mi fuk jestli bude mrazáček. I když na sourozence by to nebylo špatný,ale i na případný KET. Tak uvidím,musím jenom čekat. Ty budeš teda testovat zítra? Myslím na tebe a držím palce :wink:
14. kvě 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no uvidím, jsem podělaná až za ušima. Frajerka a teď když dojde na věc, tak jsem strašnej srab. Bojím se strašně zklamání... Mrazáček žádnej a i to mi nepřidává... Ale taky budu děkovat Bohu, když se teď chytne a pro sourozenečka pak uděláme také celé martyrium zvlášť- to už je mi fuk! Ať to mají pěkně klidně oba každej svůj cyklus :grinning: Jen ať se chytne...
14. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme dojeli,dnes byl fofr,měla jsem zpoždění asi hodku.Závěr z dneška odebráno 20 vajuch,jaká jsou a kolik bude oplodněných se dovím zítra po 13.h.Dostala jsem dostineks a mám hodně pít at se nerozjede OHSS,jinak by dr. doporučila vložit 1,pokud budu v poho,mužem dát 2. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Festovně mne pícha břicho.ET planovan na sobotu.Tak snad to bude OK @danaho Taky dobrá slepička,chovná :slight_smile: Užíj te si Alexandrovce.Tak zítra budem moudřejší :pensive:
14. kvě 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
@evikj33 držím palce ať máte co nejvíc hezkých embryjek! Holky, jste na PN? nebo plánujete po ET?
14. kvě 2012 v 16:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cilkaa Ahoj. Na UTZ jsem šla sama, nikdo mě nikam neposlal. Byla to jen má zvědavost nad tím, jak se věci mají :slight_smile: V CARu o tom ani netuší :grinning: Asi by byl sekec :sweat_smile:

@danaho Ty jsi mi ale nosnička :wink:

@evikj33 20 vajec? :fearful: Páni...držím palce :wink:
14. kvě 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 tý jo... pěkný. A kam jsi na to šla?

@evikj33 tý brďo- moc gratulka- bezva :slight_smile:
14. kvě 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Já mám PN od pátku na doporučení dr.V práci by byl problém s pitím i WC.Dělám ve fabrice a mám DPČ,tak nemám nárok na dovču ani propustku k lékaři :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cilkaa Do nemocnice :slight_smile: Ale jen díky tomu, že tam mám známé - pracovala jsem tam.
14. kvě 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jé to je super,jsem se mněla vsadit,já včera říkala že nám určo fandíte 3 :grinning: @cilkaa Tys mněla taky ten Dostinex,a jak ti bylo?zabralo ti to? :fearful:
14. kvě 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 ahoj spolubojovnice :slight_smile: , pěkná moc pěkný. Já mám břicho docela v pohodě,cítím ho. Myslím,že mám v tomhle práh bolesti posunutý. Protože ještě před laparkou kde mi odstranili endometriozu,jsem mívala ukrutný bolesti při MS,takže tohle zvládám s přehledem .Naštěstí. Teď jsem si trochu zdřímla a pomalu abych se začala chystat na ten koncert. Jo pozor, doslala jsem čokoládový kroasan a čaj :sweat_smile: To mě překvapilo. Co ty ,byla tatranka ?:wink: Zítra dám vědět ráno co mi volali.
@kiwisek zítra chci jít do práce a po ET si vezmu asi jen dovču. Uvidím podle situace,ale na PN se mi nechce. Nedělám fyzicky náročnou práci :slight_smile:
@cilkaa moc na tebe budu myslet aby to vyšlo.Taky jsem srab a bojím se radovat,vím jaká jasou rizika. Teď po druhé už nemám takovou euforii. Je to jiné. Dej určo vědět co ti vyšlo a tfuj tfuj pro štěstí :wink:
@sal80 Ahoj sašenko,zdravím tě :slight_smile:
14. kvě 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Ahoj holka moje :slight_smile: Chceš jít do práce? Musíš? Také nemám náročnou práci...tedy neměla jsem....

...dnes jsem, holky, dostala informaci z práce, že jsem zaměstnaná jen do 31.5. - že mi neprodlouží smlouvu, neb jsem pro ně jako těhotná neperspektivní :frowning2: A tak se řadím do skupiny žen, které vysněné mateřství stálo pracovní místo :frowning2:
14. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Mně píchalo břicho hned po zákroku,hlavně při čurání a sezení.Už se to lepší,jinak jsem nic před OPU necítila až jsem měla strach,že tam nic nebude.Jinak byl ovo.čajík a Delisa :grinning: Tchánovci už vezou malého.Tak zítra čekám na info.Hezky se pobavte. :slight_smile:
14. kvě 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Tak ať je ti zítra lépe. Užij si zbytek dne.papa :slight_smile:
@sal80 jsem v pohodě,tak půjdu do práce. Nemusím,ale co doma. Kdyby mi bylo blbě tak nejdu. Sašenko to mě moc mrzí s tou práci. Je to hnus,ale co naděláš. Teď je nejdůležitější mimi. Hlavně se nestresuj. Tak papa a zítra :slight_smile:
14. kvě 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Hezky se bav a moc netrsej...znáš se :grinning:
14. kvě 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Jo já byla taky a musela jsem odjet na chalupu a tam jsem na to nemyslela a moc mě to pomohlo :slight_smile: Vypadni někam mezi lidi které máš ráda a uvidíš že to přejde. Já jsem se těšila a říkala si že už to přece taky musí vyjít a no nedopadne to vždy jak chceme, ale uvidíš že na nás taky dojde řada a už brzo :slight_smile:
14. kvě 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 kašli na ně a když půjdeš ted na neschopenku tak ti budou muset platit ne? Jsou to všeci blbci největší já jsem taky na pracáku :frowning2:
14. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Já jsem na PN už od OPU. Ano, platit budou muset po celou dobu pracovní neschopnosti.
14. kvě 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no tak když jsou takoví tak at platej. V dnešní době je to vše v tomhle státu na prd a myslím si že bude hůř bohužel :frowning2: A jak se cítíš?
14. kvě 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Je mi fajn :slight_smile: A jak je Tobě? :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jo super no už se mě blíží konzultace v novém CAR a asi před tím pojedu na pár dní na dovču tak se cítím dobře.
14. kvě 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Holka moje, to je výborný plán :wink: Ten Ti schvaluju :grinning:
14. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no doufám že to bude stát za to:slight_smile: Ty hlavně odpočívej a s nohama nahoře! pá dobrou
14. kvě 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira ty jo, když ME se ani nikam nechce a nic ME nebaví :frowning2: za jak dlouho Te to tak trošičku pustilo? Ten smutek?

@sal80 ty zaměstnavatele jsou fakt sv.ne ... hlavně se nestresuj, pokud jen to půjde....

@danaho ty jo, ty jsi skvělá nosnicka :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek