• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho tak vidis, jsou to krasny bojovnici, tak jim hezky ver, ze to zvladnou az do ET :wink:
16. kvě 2012 ve 14:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja sem dnes bez nalady - sla sem na konzultaci do CARu podat zadost na 2 IVF a pocitala sem s tim, ze to absolvujeme v cervnu... ale kvuli pitomemu malovani v centru na prelomu 6/7 se to odklada az na cervenec :angry: chjo.. ja uz chtela v cervnu... jeste i dovcu budeme kvuli omu muset menit rezervai v hotelu... chjo, sem rozladena z toho. jinak sem se byla preockovat proti tetanu, ak mi dr. doporucila, at si dam vakcinu i proti cernemu kasli, ze je to lepsi, kdyz chceme mimi...
16. kvě 2012 ve 14:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek musí to zvládnout. Stejně nebudu zase celou noc spát ja k na ně budu myslet :confounded: To je k naštvání. Copak musí malovat zrovna teď když chceš stimulku. Ach jo. :frowning2: To tě chápu,že jsi rozladěná. Jaké máš jiné možnosti než vydržet? Změnit CAR? To se ti asi nechce,viď?
16. kvě 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no menit CAR by bylo zbytecne... hlavne dnes poslali zadost na poistovnu a taky tam mame zamrazen 3 davky spermii... tak holt musime cekat. zatim je mim ukolem vas podporovat :wink:
16. kvě 2012 v 15:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Jo tak to když tam máte zamr.spermie tak neměnit,jasný. Chápu :sweat_smile: . Měsíc uteče jako voda. :slight_smile: pak budeme podporovat my tebe :slight_smile:
16. kvě 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 Miminek tam tolik není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolik ještě netuším :sweat_smile:
@cilkaa Na krvi jsem byla dnes a na UTZ jdu 1.6. :slight_smile:
16. kvě 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ahoj holky všem :slight_smile: Jaký jste měly den?
16. kvě 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no a kolik mas jednotek hcg?
16. kvě 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cilkaa 2076
16. kvě 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cilkaa ahoj, no to fakt bohužel nemáme nic zamraženého a co ta minimálka je? Jinak mě nic nezbylo já jsem to měla přesně na počet jo a jen agolutin ale to se píchá po odebrání vajíček. No jinak ty jsi taky neměla štěstí?
16. kvě 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu tak až tak jednoduchý to není, ale co je v životě jednoduchý!!!!!
16. kvě 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira není jednoduchyho nic, bych řekla.
16. kvě 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu no právě, ale uvidíme a třeba nás taky podká štěstí uvidíš:slight_smile:
16. kvě 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mně zustalo 1nenačaté balení Menopuru,tak pokud budou//,nebo alespon nějaký mrazáček ráda vám ho někomu podaruju,hlavně at pomuže :slight_smile: Jak to dopadlo budu vědět cca DO 16dnu.Tak snad to nebude pozdě.
16. kvě 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira no kezby, myslím, ze bysme si to zasloužily :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu každý kdo má takový problém si to zaslouží :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám nové info ohledně miminek. Pořád se statečně drží všichni bojovníčkové jen s tím rozdílem,že jich není 7 ale 8. Ona mi to sestra nějak zapomněla říct. Prý se jedno vajucho nějak rozdělilo nebo co. Asi byli 2 slepený k sobě a brali ho za 1 :grinning: . Spermiogram u OPU byl v pořádku. A taky jsem se ptala jak jsou kvalitní,tak prý 6 jich je jedničkových a 2 dvojkové. Dnešek a zítřek rozhodne o odpadlíkách a zítra asi bude ET. :slight_smile:
17. kvě 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@danaho ahojky, to jsou krásné zprávy :wink: dáš si vložit 1 nebo 2? a určo bude ještě pár hezkých mrazáčků - když si budete chtít dojít pro sourozence :grinning:
17. kvě 2012 v 07:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No paráda,ty máš malé Kaprfildy :grinning: To je určo příjemné překvápko.Tak už se hod kapku do pohody at mají broučci klidnou maminku.Tak ty už máš ET zítra,tak já na tu sobotu budu fakt sama :sweat_smile: Ale hlavně at máte i pěkné zmrzlinky.
17. kvě 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiwisek jsem rozhodnutá pro 1. u prvního pokusu nám totiž zbylo 1 embrijko. Takže bych pak měla nárok na placený 4 pokus. I tak nás to teď vyjde asi na 30000,-. Kéž by byli mrazáčci.A kdyby to neklaplo tak už pak budu zavádět vždy po 2. :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 to se mi stalo i u 1 IVF. Na zprávě z OPU mám odsáto 6 vajec a pak mi volali že se jich oplodnilo včech 7 :grinning: To jedno prý bylo někde zašitý. Sestra říkal,že uvidí jak to bude zítra vypadat a jestli budou odpadlíci. Buď půjdu zítra a nebo to posunou na sobotu. Mrazáčci - to se ještě uvidí,ale tajně v to doufám. Dneska mě to potěšilo :wink:
17. kvě 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No to je jasné,kdo by nebyl štastný :grinning: Moc držím pěsti at je i na mrazák,škoda že tě nesledujem určitě záříš jako sluníčko a to je potřeba :wink:
17. kvě 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky moje :slight_smile: Nevíte, kde je tabulka? Nějak se tu v tom všem stále motám...v těch informacích :sweat_smile:

@danaho Ten cvrček je tajnůstkář....asi :grinning:
17. kvě 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 potřebuju pracovat a vůbec nejsem schopná. Ale jsem realista,takže nechci plačit. Ale kdyby bylo na mrazák tak se pak asi s miminem v břišetolik nestresuju. Tobě taky držím palce a těším se na tvé info o tvém fotbalovém týmu :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 ale to bude ten pravej víš :grinning: Už teď si s náma hraje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Asi bude po Tobě :grinning:

Půjdu si na chvíli odpočinout a pustím si asi Forresta Gumpa a nebo mého milovaného Sedrika Fauntleroye :dizzy_face: Zatím se mějte, budu později...
17. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Opatruj se. Jééé Forres,ten film miluju. Bubo a jeho krevety :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlaticka, asi sem divna, ale nejak mi od vcera srotuje v hlave, jestli bychom nemeli zkusit IUI, kdyz se 2 pokus odsouva az na cervenec. No nevim... nevite nahodou u jakych min. hodnot na spermiogramu se to doporucuje? my ho mame totiz fakt dost spatny... a to se nemusi zadat poistovnu o schvaleni, ze jo? a berou se u toho taky nejake hormony?
17. kvě 2012 v 09:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@danaho Danuš to je super ještě o jednoho bojovníčka více.

@sal80 Sašenko krásné HCG :slight_smile:
@evikj33 Evi taky super za chvilku fazolky budou v bříšku. :slight_smile:
Jinak já dnes druhá včelička v bříšku a už se těším na zítřejší :grinning: Já budu mít málo Menopuru ale v té době už budu po OPU :wink: .Doufám,že nebudu muset moc dokupovat?Holky kolik jednotek je na pojišťovnu?
17. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 No Katuš,ja bych ti ho dala i ted mně dávka na pojištovnu stačila je to 30ampulí.Myslela jsem to jen tak všeobecně,ale pokud ti pomuže mužu to poslat poštou?Jinak hezky píchej,kolik máš dávku ja poprvé píchala 2amp.11dnu a ted 3ampule 9dnu. :wink:
17. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek