• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@zezizu mělo by to být někde uvedený. Ale kde???
17. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Teda ty cajiky, to je zázrak :slight_smile: objednam i manzovi na spermoniky cajik a ty vitaminy :slight_smile: zítra to objednam :slight_smile: to Teda bude piticko, bylinný čaje nemusím, ale budu dělat cokoliv....
17. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ty jo, to Nevím, jediné najít to Nové ustanoveni o tom 4.IVF jestli to nebude u toho????
17. kvě 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No známe to přece jak to u nás chodí,každý si to oduvodní podle sebe :unamused: Hlavně když natom něco trhnou. @katka1311 Kači opravdu pokud budeš potřebovat pisni,tak 2dny dopředu a já bych ti ten Menopur dop.poslala.Má záruku tuším do 6/2013 Já bych víc stejně nebrala,už těch 20vajec bylo dost.Tak manža dnes řek že pokud by to nadopadlo,že to ještě skusíma :confused: U 1pokusu řek že 1a dost,pak když nebyl ETa já byla naprášky,rozhod že do toho dem znova.No a dnes tohle,asi konečně pochopil že to není prča./akorát by to asi nebylo letos,nebo možná ke konci roku,protože rezerva bude na 0 a na baráku je spousta dodělávek :sweat_smile:
17. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu já jsem si tam rovnou napsala do poradny co bych měla pít. A doporucili mi 2x denně čaj na endometriozu a 2x denně čaj na neplodnost. Pila jsem to asi od pulky března a skončila jsem těsně před stimulkou. 4x denně bylinky, no hrůza :grinning: Ale třeba to je dobrý.
17. kvě 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 dnesk mi Vašek přinesl 30 injekcí Clexan. Ty jo takový 3 velký igelitky. Jsem si myslela že nese nákup :grinning:
17. kvě 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho No asi mu to pícháni nějak zachutnalo :grinning: To je maso s těma injekcema,ale hlavně at se nic nezanedbá a pomuže to,člověk snese jako kun. :sunglasses: To unás dnes bylo i tulení,tak trochu opadl stres :grinning: Jo a když říkaš nákup,ja jsem dnes do telefonu říkala Kamilovi co má koupit cca5věcí,znám ho tak se ptám píšeš si to,né to si zapamatuju,no a nakonec samo 1věc zapměl :grinning:
17. kvě 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 1 ještě jde, Vašek by mi přinesl 5 úpně jiných věcí :grinning: Jo tuleníčko, to se někdo má. Alespoň jsi se trochu rozptýlila. Všechno bude dobrý,uvidíš.Já mám tulení dnes zakázané od té fyzioterapeutky. Ale stejně je hokej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho A je to tady jdeme do Semifinále.Ja hokej miluju :grinning: :grinning: :grinning: Akorát náš pes dneska nechápe,chudák
17. kvě 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33 super :grinning: :grinning: :grinning: já jsem se nechtěla nervovat a tak jsem koukala jen jedním okem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. kvě 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Akorát pokud bude ET nebudu se moct na hokej dívat,jsem hroznéj nervák,to by asi nebylo dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: Danuš tobě řeknou zítra ráno jak budou volat kdy máš ten ET,nebo už ti řekla že zítra? :confused: Ja budu nakonec v sob.sama ta kočka co měla ty 4E,byla dnes na ET 1odpadlo 2ji zavedli 1e 6buněčné a 1E 8-9buněčné a má testit 31.5.To poslední ji řeknou asi v pon.Tak to má za 14dnu a já mám PK tak to bude asi 2.-3.6.přitom OPU byla stejně :confused: Ale říkala že dřív testit nebude že její kámoška testila 10den a obulela že je /,pak ji řekli v Caru že pokud to nedostala má testit ten 14den a zavolat jak to dopadlo no a měla // :wink:
17. kvě 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 mě říkala sestra že mi ET asi udělají zítra a ráno to ještě potvrdí telefonicky řekne jestli během dneška neodpadli nějací bojovníčci. Může se stát že to i posunou na sobotu. Nevím podle čeho to vyhodnocují kdy udělají ET. tak se sejdem místo hokeje na MK, já jsem taky nervák. hrozně to prožívám kdy o něco jde. V sobotu Liberec vyhrál titul ve fotbale a já myslela že budu mít u toho zápasu infark :grinning: Přitom na fotbal jinak nečučím. Eviku jdu do hajan. A´t jsem na zítra alespoň trochu vyspalá. Přeji ti dobrou noc a žádný zbytečný stresy. Pááá
17. kvě 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dobrou s Kobrou a ráno dorůžova :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer holky :wink: Každý večer nakukuji co je nového a sem tam neco zpetne prectu. Teda reknu vam, ze se to tu pekne rozjelo stimulatkama :slight_smile: Moc vam vsem drzim palecky :wink:
17. kvě 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danulko pokud budes mit zitra ET tak moc drzim palecky at mas uzasne bojovnicky a dockas se pozitivniho vysledku. Krasne nachystej pelisek ju????
Jinak zlaticko cetla jsem, ze jsi dala nejaky odkaz na cajiky. Premyslim o tom pro otehotneni pri IVF, mas s nim zkusenost? Ja to nevzdam a budu bojovat. Tak jsem si rikala, ze bych si ho objednala a zacala pit, no a take tu Mojzisovou znovu zacala cvicit, tu jsem cvicila i pred otehotnenim s Nellinkou :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Evi moc děkuji jestli pochybí tak napíšu.Jsi zlatíčko.
@danaho Danuško pokud bude ET zítra tak držím palečky
@z4401 Zuzi,jak se daří zlatko? :slight_smile:
Já jedu zítra na předoperační a pak do práce :angry: .
Jinak holka co je stejně stará jak já a měla stejný protokol měla dnes OPU.Měla 26 vajíček :confused: To je úroda na ten věk :grinning: .
Krásnou dobrou noc.
17. kvě 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 ahojky, tak jak je? Také se teď chci dat v lete do kupy a další IVF zkusím v srpnu. Kdy ty? Dáš delší pauzu nebo jen ty 3 mesice také?
18. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejnovější info. ET bude zítra ráno.Zatím se drží všichni bojovníčci.
@evikj33 Eviku vidíš,nenechám tě v tom samotnou. Ale nevím jak zvládneme ten hokej když máme být v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Ahoj Zuzi, na ET jdu s konečnou platností zítra. :slight_smile: Ty čajíky jsem objevila uplně náhodou. Po neúspěšným ET jsem si zadala bylinky na endometriozu a vyjela mi tahle stránka. Zaujalo mě to,tak jsem si je objednala aniž bych tušila jestli je ta firma spolehlivá. Napsala jsem tam do poradny a oni mi přímo poradili co pít. Nevím jestli to pomohlo. To teprve uvidím.Ale je pravda,že ten jeden čaj obsahoval i bylinky na uklidnění a já jsem byla na tu druhou stimulku na sebe nezvykle v pohodě.Říkám,že za zkoušku nic nedáš a bylinky ti neublíží,tak proč to nezkusit. Jen dodržovat ten pitný režim těch čajů-to bylo ze začátku něco :grinning: Pak už jsem si zvykla. A jak se máš ty zlatíčko? Jsem moc ráda,že jsi odhodlaná bojovat. Mám z tebe velikou radost :dizzy_face: Pusu Nellince.
18. kvě 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahoj Dani, nádherný zprávičky tu pises :slight_smile: to budou i mrazacky :slight_smile: jen tak dal a zítra na Tebe budu myslet :slight_smile: cajiky dneska objednam, MM chce taky, což jsem rada, tak budeme dělat bylinné Čajové dychanky :slight_smile: já si myslím, ze bylinky neublíží a spis pomahaji.
@cilkaa chceš další v sprnu? My asi zari, ještě uvidíme, předtím chcem do Itálie nebo Chorvatska na dovcu, tak uvidíme, jak to bude a taky finance jak to bude vypadat :slight_smile: ikdyz my bysme šlí asi na ten KET a na ten se doplaci kolem 5000, co jsem se ptala. Vím, ze nic nebudu podstupovat listopad a prosinec, protože to jsou pak i zkazene Vánoce, to jsme měli loni, když nám nevyšlo IVF.
18. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: @danaho To je super,akorát ja budu nesvá,protože dnes se nic nedovím tak je to Hop-nebo Trop a musím čekat na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud ráno nezavolají tak kolem 10vyjíždíme na ET a tam se snad dovíme víc.Na kolik máš zítra ET?Ten hokej budem sledovat jen po očku a jinak budem kecat tady s holkama,Kata bude stimulovat řešit snušku,tak to bude zas vzrušo :grinning: Na jednu stranu je naprd že říkají kolik mají buněk,člověk pak furt čučí do tabulek a je nervní,ty máš jasno stále 7a basta.
18. kvě 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 nenervuj se :slight_smile: to bude OK :slight_smile: vše špatné už je tady v ty Skupine vybráno ......
18. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nenavstivily jste některá nejakyho cinskyho terapeuta? Teď jsem četla nějaký diskuse a i ty čína pomáhá tomu našemu problemu
18. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Moc dík,ale ja jsem prostě spíš skeptik :sweat_smile: Jinak jsem četla o nějaké akupunktuře,ale osobně zkušenost nemám,jsem z Maloměsta tady jsou možnosti omezené a novinky postupují pomalu.Za zkoušku nic nedáš,tak proč né tohle. :wink:
18. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 budou mi volat hned ráno a řeknou jak to vypadá a kdy máme přijet. V sobotu to prý může být už třeba v 9 hodin. Tak jo Evi,hokej je myslím od 17.30 hod. Tak se tu sejdem a budem psat. neboj bude to dobrý,bojovníčci vydrží.
18. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Snad embrijka vydrží,stejně se o ně pořád bojím. Bezva že zkusíte oba s manžou čajíky. Chválím :sweat_smile: Moje mamka jezdila před lety k čínskému lékaři,ale s alergiií. A je pravda že jí to pomohlo. Ale nevím nic o tom že by to pomáhalo i na neplodnost. Ale za zkoušku nic nedáš. jezdila někam do Tábora,ale to bylo daleko- Pak si našla někoho v Praze. Taky pila bylinné čaje.
18. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 to jsme na to stejně :slight_smile: já jsem z vesnice :slight_smile: ale pracuji v Praze a tam ty možnosti jsou. Kouknu po nějaký klinice, jak se to pohybuje cenové a co se da léčit. Asi napíšu dotaz, to bude nejlepší :slight_smile:
18. kvě 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho já jsem četla, ze to tem holkám pomohlo. Ze dělají i akupunkturu na neplodnost a taky pomáhá, tak Nevím. Já na to moc nevěřím, ale třeba divy se Deji :slight_smile:
18. kvě 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu já jsem taky spíš realista,ale jak mi řekl moje dr.po tom neúspěšném IVF. Dělejte všechno u čeho máte pocit že vám alespoň trochu pomůže. Takže to zkus :sweat_smile:
18. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Tak to nás ani před ET možná nestihneš pozdravit :grinning: To bude fofr,žádné vonavé mýdlo ani parfém at mimiskum voniš Naturel! :grinning: Budeš ráno znova holit?Já zvažuju,nezdá se to zas tak hrozné :confused: Jinak je mi celkem divně od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad je vše OK.
18. kvě 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek