IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
17. kvě 2012

@zezizu mělo by to být někde uvedený. Ale kde???

zezizu
17. kvě 2012

@danaho Teda ty cajiky, to je zázrak 🙂 objednam i manzovi na spermoniky cajik a ty vitaminy 🙂 zítra to objednam 🙂 to Teda bude piticko, bylinný čaje nemusím, ale budu dělat cokoliv....

zezizu
17. kvě 2012

@danaho ty jo, to Nevím, jediné najít to Nové ustanoveni o tom 4.IVF jestli to nebude u toho????

evikj33
17. kvě 2012

@danaho No známe to přece jak to u nás chodí,každý si to oduvodní podle sebe 😒 Hlavně když natom něco trhnou. @katka1311 Kači opravdu pokud budeš potřebovat pisni,tak 2dny dopředu a já bych ti ten Menopur dop.poslala.Má záruku tuším do 6/2013 Já bych víc stejně nebrala,už těch 20vajec bylo dost.Tak manža dnes řek že pokud by to nadopadlo,že to ještě skusíma 😕 U 1pokusu řek že 1a dost,pak když nebyl ETa já byla naprášky,rozhod že do toho dem znova.No a dnes tohle,asi konečně pochopil že to není prča./akorát by to asi nebylo letos,nebo možná ke konci roku,protože rezerva bude na 0 a na baráku je spousta dodělávek 😅

danaho
17. kvě 2012

@zezizu já jsem si tam rovnou napsala do poradny co bych měla pít. A doporucili mi 2x denně čaj na endometriozu a 2x denně čaj na neplodnost. Pila jsem to asi od pulky března a skončila jsem těsně před stimulkou. 4x denně bylinky, no hrůza 😀 Ale třeba to je dobrý.

danaho
17. kvě 2012

@evikj33 dnesk mi Vašek přinesl 30 injekcí Clexan. Ty jo takový 3 velký igelitky. Jsem si myslela že nese nákup 😀

evikj33
17. kvě 2012

@danaho No asi mu to pícháni nějak zachutnalo 😀 To je maso s těma injekcema,ale hlavně at se nic nezanedbá a pomuže to,člověk snese jako kun. 😎 To unás dnes bylo i tulení,tak trochu opadl stres 😀 Jo a když říkaš nákup,ja jsem dnes do telefonu říkala Kamilovi co má koupit cca5věcí,znám ho tak se ptám píšeš si to,né to si zapamatuju,no a nakonec samo 1věc zapměl 😀

danaho
17. kvě 2012

@evikj33 1 ještě jde, Vašek by mi přinesl 5 úpně jiných věcí 😀 Jo tuleníčko, to se někdo má. Alespoň jsi se trochu rozptýlila. Všechno bude dobrý,uvidíš.Já mám tulení dnes zakázané od té fyzioterapeutky. Ale stejně je hokej 😝

evikj33
17. kvě 2012

@danaho A je to tady jdeme do Semifinále.Ja hokej miluju 😀 😀 😀 Akorát náš pes dneska nechápe,chudák

danaho
17. kvě 2012

@evikj33 super 😀 😀 😀 já jsem se nechtěla nervovat a tak jsem koukala jen jedním okem 😝 😀

evikj33
17. kvě 2012

@danaho Akorát pokud bude ET nebudu se moct na hokej dívat,jsem hroznéj nervák,to by asi nebylo dobre 😝 Danuš tobě řeknou zítra ráno jak budou volat kdy máš ten ET,nebo už ti řekla že zítra? 😕 Ja budu nakonec v sob.sama ta kočka co měla ty 4E,byla dnes na ET 1odpadlo 2ji zavedli 1e 6buněčné a 1E 8-9buněčné a má testit 31.5.To poslední ji řeknou asi v pon.Tak to má za 14dnu a já mám PK tak to bude asi 2.-3.6.přitom OPU byla stejně 😕 Ale říkala že dřív testit nebude že její kámoška testila 10den a obulela že je /,pak ji řekli v Caru že pokud to nedostala má testit ten 14den a zavolat jak to dopadlo no a měla // 😉

danaho
17. kvě 2012

@evikj33 mě říkala sestra že mi ET asi udělají zítra a ráno to ještě potvrdí telefonicky řekne jestli během dneška neodpadli nějací bojovníčci. Může se stát že to i posunou na sobotu. Nevím podle čeho to vyhodnocují kdy udělají ET. tak se sejdem místo hokeje na MK, já jsem taky nervák. hrozně to prožívám kdy o něco jde. V sobotu Liberec vyhrál titul ve fotbale a já myslela že budu mít u toho zápasu infark 😀 Přitom na fotbal jinak nečučím. Eviku jdu do hajan. A´t jsem na zítra alespoň trochu vyspalá. Přeji ti dobrou noc a žádný zbytečný stresy. Pááá

evikj33
17. kvě 2012

@danaho Dobrou s Kobrou a ráno dorůžova 🙂

z4401
17. kvě 2012

Krásný večer holky 😉 Každý večer nakukuji co je nového a sem tam neco zpetne prectu. Teda reknu vam, ze se to tu pekne rozjelo stimulatkama 🙂 Moc vam vsem drzim palecky 😉

z4401
17. kvě 2012

@danaho Danulko pokud budes mit zitra ET tak moc drzim palecky at mas uzasne bojovnicky a dockas se pozitivniho vysledku. Krasne nachystej pelisek ju????
Jinak zlaticko cetla jsem, ze jsi dala nejaky odkaz na cajiky. Premyslim o tom pro otehotneni pri IVF, mas s nim zkusenost? Ja to nevzdam a budu bojovat. Tak jsem si rikala, ze bych si ho objednala a zacala pit, no a take tu Mojzisovou znovu zacala cvicit, tu jsem cvicila i pred otehotnenim s Nellinkou 🙂

katka1311
17. kvě 2012

@evikj33 Evi moc děkuji jestli pochybí tak napíšu.Jsi zlatíčko.
@danaho Danuško pokud bude ET zítra tak držím palečky
@z4401 Zuzi,jak se daří zlatko? 🙂
Já jedu zítra na předoperační a pak do práce 😠 .
Jinak holka co je stejně stará jak já a měla stejný protokol měla dnes OPU.Měla 26 vajíček 😕 To je úroda na ten věk 😀 .
Krásnou dobrou noc.

cilkaa
18. kvě 2012

@z4401 ahojky, tak jak je? Také se teď chci dat v lete do kupy a další IVF zkusím v srpnu. Kdy ty? Dáš delší pauzu nebo jen ty 3 mesice také?

danaho
18. kvě 2012

Ahoj holky, nejnovější info. ET bude zítra ráno.Zatím se drží všichni bojovníčci.
@evikj33 Eviku vidíš,nenechám tě v tom samotnou. Ale nevím jak zvládneme ten hokej když máme být v klidu 😝

danaho
18. kvě 2012

@z4401 Ahoj Zuzi, na ET jdu s konečnou platností zítra. 🙂 Ty čajíky jsem objevila uplně náhodou. Po neúspěšným ET jsem si zadala bylinky na endometriozu a vyjela mi tahle stránka. Zaujalo mě to,tak jsem si je objednala aniž bych tušila jestli je ta firma spolehlivá. Napsala jsem tam do poradny a oni mi přímo poradili co pít. Nevím jestli to pomohlo. To teprve uvidím.Ale je pravda,že ten jeden čaj obsahoval i bylinky na uklidnění a já jsem byla na tu druhou stimulku na sebe nezvykle v pohodě.Říkám,že za zkoušku nic nedáš a bylinky ti neublíží,tak proč to nezkusit. Jen dodržovat ten pitný režim těch čajů-to bylo ze začátku něco 😀 Pak už jsem si zvykla. A jak se máš ty zlatíčko? Jsem moc ráda,že jsi odhodlaná bojovat. Mám z tebe velikou radost 😵 Pusu Nellince.

zezizu
18. kvě 2012

@danaho ahoj Dani, nádherný zprávičky tu pises 🙂 to budou i mrazacky 🙂 jen tak dal a zítra na Tebe budu myslet 🙂 cajiky dneska objednam, MM chce taky, což jsem rada, tak budeme dělat bylinné Čajové dychanky 🙂 já si myslím, ze bylinky neublíží a spis pomahaji.
@cilkaa chceš další v sprnu? My asi zari, ještě uvidíme, předtím chcem do Itálie nebo Chorvatska na dovcu, tak uvidíme, jak to bude a taky finance jak to bude vypadat 🙂 ikdyz my bysme šlí asi na ten KET a na ten se doplaci kolem 5000, co jsem se ptala. Vím, ze nic nebudu podstupovat listopad a prosinec, protože to jsou pak i zkazene Vánoce, to jsme měli loni, když nám nevyšlo IVF.

evikj33
18. kvě 2012

Ahoj holky 🙂 @danaho To je super,akorát ja budu nesvá,protože dnes se nic nedovím tak je to Hop-nebo Trop a musím čekat na zítra 😝 Pokud ráno nezavolají tak kolem 10vyjíždíme na ET a tam se snad dovíme víc.Na kolik máš zítra ET?Ten hokej budem sledovat jen po očku a jinak budem kecat tady s holkama,Kata bude stimulovat řešit snušku,tak to bude zas vzrušo 😀 Na jednu stranu je naprd že říkají kolik mají buněk,člověk pak furt čučí do tabulek a je nervní,ty máš jasno stále 7a basta.

zezizu
18. kvě 2012

@evikj33 nenervuj se 🙂 to bude OK 🙂 vše špatné už je tady v ty Skupine vybráno ......

zezizu
18. kvě 2012

holky, nenavstivily jste některá nejakyho cinskyho terapeuta? Teď jsem četla nějaký diskuse a i ty čína pomáhá tomu našemu problemu

evikj33
18. kvě 2012

@zezizu Moc dík,ale ja jsem prostě spíš skeptik 😅 Jinak jsem četla o nějaké akupunktuře,ale osobně zkušenost nemám,jsem z Maloměsta tady jsou možnosti omezené a novinky postupují pomalu.Za zkoušku nic nedáš,tak proč né tohle. 😉

danaho
18. kvě 2012

@evikj33 budou mi volat hned ráno a řeknou jak to vypadá a kdy máme přijet. V sobotu to prý může být už třeba v 9 hodin. Tak jo Evi,hokej je myslím od 17.30 hod. Tak se tu sejdem a budem psat. neboj bude to dobrý,bojovníčci vydrží.

danaho
18. kvě 2012

@zezizu Snad embrijka vydrží,stejně se o ně pořád bojím. Bezva že zkusíte oba s manžou čajíky. Chválím 😅 Moje mamka jezdila před lety k čínskému lékaři,ale s alergiií. A je pravda že jí to pomohlo. Ale nevím nic o tom že by to pomáhalo i na neplodnost. Ale za zkoušku nic nedáš. jezdila někam do Tábora,ale to bylo daleko- Pak si našla někoho v Praze. Taky pila bylinné čaje.

zezizu
18. kvě 2012

@evikj33 to jsme na to stejně 🙂 já jsem z vesnice 🙂 ale pracuji v Praze a tam ty možnosti jsou. Kouknu po nějaký klinice, jak se to pohybuje cenové a co se da léčit. Asi napíšu dotaz, to bude nejlepší 🙂

zezizu
18. kvě 2012

@danaho já jsem četla, ze to tem holkám pomohlo. Ze dělají i akupunkturu na neplodnost a taky pomáhá, tak Nevím. Já na to moc nevěřím, ale třeba divy se Deji 🙂

danaho
18. kvě 2012

@zezizu já jsem taky spíš realista,ale jak mi řekl moje dr.po tom neúspěšném IVF. Dělejte všechno u čeho máte pocit že vám alespoň trochu pomůže. Takže to zkus 😅

evikj33
18. kvě 2012

@danaho Tak to nás ani před ET možná nestihneš pozdravit 😀 To bude fofr,žádné vonavé mýdlo ani parfém at mimiskum voniš Naturel! 😀 Budeš ráno znova holit?Já zvažuju,nezdá se to zas tak hrozné 😕 Jinak je mi celkem divně od žaludku 😝 Tak snad je vše OK.