• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@evikj33 jo to by byl hezký dárek. Budeme doufat,že to vyjde. Ty voe ten hokej... :frowning2: Já se nenechám pokoušet :slight_smile:
19. kvě 2012 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Hokej ber v klidku ještě hrají o bronz,prostě to hokejové štěstí jim u zakončení scházelo.Ještě je večer liga Mistru,Tak Kamil bude čučet na ně.Hlavně at je brouček v peřince v pohodičce :sunglasses:
19. kvě 2012 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 byla sem v klidu. Nebylo se proč nervovat :slight_smile: Kdyby jo tak bych se nedívala. Vašek se taky chce koukat na fotbal.
19. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho Holka, měla bys Tomovi zazpívat po pravdě, kde se blýská a že naši přesně ví, kde mají domov, neb v něm právě baští ty knedle :grinning:
Tak snad zítra vybojujeme alespoň ten bronz :wink:
19. kvě 2012 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co je to ta minimálka?
20. kvě 2012 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veromira Ahoj :slight_smile: Ke Tvé otázce.... Ženy, které nechtějí podstoupit klasickou stimulaci mohou absolvovat IVF pouze po stimulaci vaječníků pomocí tabletek, nebo s nízkými dávkami injekcí. Odběr vajíček je stejný jako u normální stimulace. Pravděpodobnost otěhotnění je nižší než u klasického IVF, ale je nižší riziko OHSS i nižší náklady na stimulaci IVF.
20. kvě 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásnou neděli zlatíčka moje :slight_smile:
Tak my byli včera odpoledne na te oslave 50 narozenin.Oslava super a chodili jsme vedle do hospody na hokej.A co myslíte komu jsem fandila když jsem Slovenka :grinning: ????Jak jsem v hospodě vykřikla góóóól tak mě tam málem vynesli ti chlapi v zubech :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Dnes píchnutá včelka o dávce 225j zítra se mi to navýší :sweat_smile: píchnu k tomu ještě Menopur + Fraxiparin.
Evi moc děkuji jestli pochybí písnu ti :wink: Ve středu jedu do CAR na KO folíků.Jinak jsem z Orlové kousek od Ostravy.
No a teď co se stalo ještě včera: kolegyně včera volala že mám okamžitě přijet do práce,že ji okradli.Já jako vedoucí jsem musela jsem za to odpovědná.Tak jsem z oslavy odjela.Ukradli ji prstýnek s briliantama :angry: .Tak jsme musely ještě na Policii,kde jsem strávila 2hod.
Omlouvám se za román. :wink:

Jo a ještě Evi ta cena v Reprofitu mě mile překvapila :confused: .
20. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka1311 Ahojky jo jak se říka když už,tak už.Prostě den blbec,ale alepon ten hokej ti zpravil chut :slight_smile: Tak hezky včelkuj at si chovná slepička a né na polévku :sunglasses: .@danaho kde je moje spolu skoro Těhule?Ja jsem dnes marná,utroš beru už 5dnu,ale dnes mně nějak setl,Vstala jsem udělala snídani,pak chvilku poseděla na terase a uvařila objed.Jak jsem se najedla nějak jsem vytuhla a vubec sem nechtěla z postele,ted mám nějak žaludek na vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu se muset vzchopit Kamil jede za chvilku do práce a ja mam na starost malého :sweat_smile: .Tak si asi dám malé kafčo s mlékem,ráno jsem měla jen Caro
20. kvě 2012 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 Evi no z takové slepice jako já by byla špatná polévka :grinning: Takže raději budu snášet a nejlépe zlatá vajíčka :slight_smile: .
Já od začátku stimulky začala pít kafe ale slaboučké tak do půl hrníčku a doliju mlékem a nebo včera jse pila capucíno :slight_smile: .Caro nedám :confounded: .
Dnes mi psala holka co chodí do stejného CAR a měla po OPU 26 oocytů ale jen 6 zralých :confused: .
20. kvě 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 Ahoj Eviku, já jsem taky dneska nějak mimo. Vstávala jsem až v 10 h., celý zbytek dopoledne jsem si četla časák a luštila křížovku. Pak se stavila mamka na kafčo. A teď u nás opět jede hokej tak čučíme. Gooool. 1:0. :grinning:
20. kvě 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka1311 Ahoj Kačenko, ty jsi slovena? :slight_smile: Tak to dneska budeš fandit,co? Kéž by jste dali rusákům na prdel. Budu taky fandit :grinning: To jsi mla včera teda smulná den, takhle tě odvolt z oslavy. Je to pech. Tak snad už je smůla vybraná. Hlavně že se té kolegyni nic nestalo :slight_smile:
20. kvě 2012 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 Ahoj Sašenko, řekni Tomíkovi,že těm jeho klukům budem dneska fandit :wink: A jak se máš ty kočičko?
20. kvě 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho Ahoj :slight_smile: Vyřídím. On teď zrovna fandí těm našim a asi dobře, když je to 2:1 :slight_smile:
20. kvě 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 bezva. Tomík má pochvalu. :grinning:
20. kvě 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Danuško jj jsem ze Slovenska.Takže tímto se omlouvám i za svoji češtinu :sweat_smile: .
A rusům na prdel nedáme ti jsou mo dobří :angry: .Kolegyni se nic nestalo bylo to klasická zlodějina kdy postřehli její nepozornost :angry: .
20. kvě 2012 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka1311 Za nic se neomlouvej,vůbec bych to na psaní nepoznala. Určitě mám víc překlepů jak ty :grinning: Doufám,že se Vám to podaří. Rusáky nemám ráda :grinning: ale mají výbornou formu. a jak se cítíš?
20. kvě 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katka1311 Kačenko ahoj. Tomáš včera také hýkal z okna, tak jsem čekala nějaký šutr, ale nic...asi kouzlo šestého patra :grinning: Mně to bylo jedno, beztak hráli naši s našima, no ne? :slight_smile: Tak snad vybojují jedni dnes bronz a druzí zlato :slight_smile:
20. kvě 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec tak to pevně doufám,dnes to klukum jde,tak by si ten bronz zasloužili a Rusaci jsou nafoukanci,a bodej by nehráli dobře když mají Ovečkyna hvězdy NHL,ale stejně by naprdel měli dostat.Pamatuju jak je porazili naši a oni si nenechali nasadit stříbrne medajle,vzali je do ruky a nas..odjeli :grinning: Já to chci dnes zase .Stejně máme všechny tu krev česko slovenskou.Muj Fotr je slovák,Kamilova babi byla slovena a já mám problém s pravopisem od zakladky,Tak děkuji že to v tichosti přejdete :sunglasses: Jinak @sal80 co daváš dnes bublinkám do nosu dobrého?Já asi uplacnu šlehačkovou bábovku na počest hokeje.
20. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evikj33 Ahoj :slight_smile: Nic extra nedostávají, nechť si zvykají na bídu :grinning: Teď jsem si dala mlíčko a bébéčko :slight_smile:
20. kvě 2012 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 Ja myslela pro inspiraci,ale Bébé fakt nějakou dobu nechci,já jsem čekala nějakou mnamku,jako včerejší smažáček :grinning: Ale dnes jsi spořádaná těhule :wink:
20. kvě 2012 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky když to bylo 3:2 tam jsem od toho odešla a přišla jsem 3 vteřiny před konce. Bezváááá bronz :sweat_smile:
20. kvě 2012 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho @sal80 @katka1311 Tak holky mužem slavit,Kačenka ještě muže vínko,nebo pivko a nám bude muset stačit mléčny koktejl :grinning: ,maly už baští bábovku s mlékem
20. kvě 2012 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 stejně to je krásný pohled když ti naši kluci tam stojí seřazení, držejí se kolem ramen a krákají tu naši hymnu. Musím zamáčknout slzu :grinning:
@evikj33 pošly mi kousek bábovky mňam :wink:
20. kvě 2012 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho jo už letí,odchytla jsem vedle domu na louce Čápa,tak se oněj pěkně postarej jak doletí s buchtou. :grinning:
20. kvě 2012 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 ó děkuji,jdu je vyhlížet na balkon. Doufám že letěl s bráchou a toho jsi si nechala doma :grinning:
20. kvě 2012 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Staví tady kousek hnízdo,tak jich bude asi brzo víc :grinning: A co Véna opečovává tě s láskou.Jsem myslela že Kamila včera zabiju,večer otevřel víno a divil se že si nedám,tak nakonec celou7vylopal sám a čučel na ligu mistru,a pak měl užasný nápad jít hrat Poker na net a šel spát ve 2.h tak jsem ho sprdla že tím fakt nepomáha,nehledě na to že rano bude protivny a ma trochu zabavit malého,že bude odpo v práci.Tak se přemoh a ráno vstal kolem 8 posnídali a hrál si s nim ale po obědě s ním šel do pokoje ja nakouknu,maly něco kutal a tatínek na válendě chrápal :sunglasses: No prostě chlap
20. kvě 2012 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 :grinning: :grinning: ty chlapi jsou všichni stejní. Vašek je celou sobotu a neděli v práci a přijde domů,lehne na gauč a čučí na hokej,včera večer ještě fotbal. Tak jsem mu taky řekla,že mi to není uplně příjemný,protože jak jsem sama doma tak pak myslím na blbosti a začínám se bát. Ale chápu,že práce je důležitá. Prý mi to(teda nám to) vynahradí :sweat_smile:
20. kvě 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Jo holka tak si zvykej,až bude prcek,nebude to lepší,ja kolikrát na začátku toužebně sledovala hodiny a dveře kdy už dojede z práce,protože jsem byla s malym sama a on toho od miminka moc nenaspal,a ještě byl dost uřvany :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak se to trochu srovnalo,ale jeho koničky stranou moc nešly. :sweat_smile:
20. kvě 2012 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikj33 to mi je jasný. Já ani víc nečekám. Je to chlap a to jsou ve vetšině případů sobci. Ale jinak je hodný a udělal by pro mě první,poslední. Někdy je na tčku jako každej jinej :grinning:
20. kvě 2012 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky gratuluji vašim klukům hokejistům k bronzu :grinning:

@danaho Danuš,občas mě píchne v levém a pak v pravém vaječníku ale že by to bylo něco jako auu to ne až se bojím jestli tam něco roste :frowning2: .
Včera jsem si dala jen přípitek ale je pravda že jsem vypila i za děti tak jsem měla celkem 3ks :sweat_smile: a teď po večeři jsem si dala Radler :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad mi to neuškodí :sunglasses: .
20. kvě 2012 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek