• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@katka1311 Neboj se ,ja taky podruhé nic necítila,až to bylo podezřelé že je dobře a nic nebolí,a jak to nakonec dopadlo 20.vajec.Tak klííííd :wink: Pokud jsi v poho je to půlka úspěchu,podívej na Danču a na mně.Ted už to chce jen štastný závěr. :sweat_smile:
20. kvě 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho To jo jsou to jen chlapi.Ale k malému měl odmalička super vztah a on ho miluje taky :slight_smile: Byl i u porodu a šel tam tak trochu se zvědavosti a nakonec když se dr.ptal zda střihne pupečník,nezaváhal až jsem čučela.Byla jsem ráda že tam byl i když jsem ho sem tam okřikla :confused:
20. kvě 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 určitě to nic není. Já to píchání mám taky.To je asi ještě po OPU a taky zavádíme ten Utrouš. Určitě ti to pití v takhle malé míře neuškodí. Je to všechno na začátku a vem si,že když žena otěhotní přirozeně,tak než se to dozví tak kolikrát pije a kouří jako kdyby nebyla těhule. :sweat_smile:
20. kvě 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 to už ti to tam začíná růst. Hurá. NEboj alkohol v malé míře neuškodí. Já jsem si taky dala malé pivko. Takže si klidně dej pokuud to nepřeženeš. Kdy jdeš na kontrolu?
20. kvě 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka311 Kači promiň já myslela že odpovídám Evikovi a uplně jsem si vás pomotala. Tak tu zprávu v 18.52 neber vážněž.Už blbnu :sweat_smile:
20. kvě 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Teta ty nám tajně nasávaš :grinning: :grinning: :grinning: přiznej barvu že slavíte ten bronz?
20. kvě 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 :sweat_smile: :sweat_smile: a já si říkám proč se divíš že tě píchají vaječníky a že tam nasáváš alkáč matko :grinning: :grinning: Holky fakt blbnu.
20. kvě 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak zas mám pokažený večer.Chtěla jsem čumět na hokej ale musím se synem na pohotovost už asi 2 hodiny se tady dusí.Tak jsem tam volala a vypadá to že si ho tam nechají :frowning2: .
20. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Kačenko moc na vás myslím a držím palce. Dej určitě vědět jak jste dopadli. :frowning2:
20. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Tak at se bobek drží,to je tím počasím,asi laringitýda?Maly se zatím drží ale nedávno jsme taky byli v ned.na poho.Snad mu jen něco dají a pujdete domu. :confused:
20. kvě 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jse zpátky.Byl to astmatický záchvat :frowning2: chudák se dusil a nemohl se nadechnout.Tak každé 4hod ho mám budit a stříknout mu do krku.Zítra KO u dětského lékaře v případě potíží okamžitě přijet a nechají si ho v nemocnici :frowning2: .
Holky už druhý večer za sebou co mám starosti.Mě ty vajíčka nemůžou v klidu růst.
20. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 A sakra :frowning2: Moc na Tebe myslím!!!! Ty záchvaty jsou fakt děs. Jako dítě jsem jich pár měla a dodnes si pamatuju ten boj... Jsem moc ráda, že se mu ulevilo. O vajíčka se neboj, jsou to boxeři...si svůj růst vyboxují. A pak i oplodnění, ET, //...atd., atd. :wink:
Posílám objetí.
20. kvě 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Neboj bude lépe tobě i malému,je to pres unava strach a ještě ty hormony :frowning2: Dobře to dopadne,ja jak jsem začla maly byl marod,nerv v práci,jak to udělám,nakonec rýma a nachlazení a všechno to spadlo trochu včera.Hlavně nezoufej a vaja neřeš,odpočin si jak to jen pujde,oni tam určo budou a nikam neutečou. :wink:
20. kvě 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné, dobré ráno :slight_smile: Vyspinkáno do růžova? :wink: Já můžu spát do kolika se mi chce, ale vstávám okolo šesté :pensive: ...no, je tohle normální? :fearful: :grinning: Navíc jsem si včera vzpomněla, že jsem zapomněla jít 9.5. pro lístek na peníze (šla jsem na PN 25.4.), tak tam dnes sjedu nebo zavolám. Beztak budu potřebovat i za tento měsíc...

V pátek mi volala vedocí, kdy míním přijít do práce, že když končím, tak ať si laskavě dodělám to, co mám... Řekla, že nejsem na smrt nemocná, tak ať koukám přijít :angry: Já prostě jen zírám :confused: :confused: :confused:
21. kvě 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko :slight_smile: @sal80 tak tam s usměvem nakráčej a řekni že má smulu že do práce nedojdeš :grinning:Když tě mužou postrádat,že to asi není tak duležitá práce,tak at si to dodělá sama. Jsou to zapšklé megery.Ja jsem dnes taky volala,jak to je s lístkem,mam PN od 11.5.tak říkala at se stavím 30.5:a že by mohla rovnou vzít krev,tak budu muset toho 30.5.rano testnout at jsem kapku v obraze to budu 11den,tak snad už by tam něco bylo. :confused:
21. kvě 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 Vím, že musím svou práci nějak ukončit, ale opravdu se to nechá říct jinak. No...prdím na to, stresovat se nebudu :slight_smile:
Budu na Tebe tak MOC myslet, Eví :slight_smile: :dizzy_face:
21. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no stres v žádném případě,toho bylo dost u stimulky a po ET,ted tě nějaká Ježibaba,nesmí stresovat,jinak ji dáme do drž.. :wink: Zato ti žádná práce nestojí,obzvláště ta která končí.Saško od kdy jsi vlastně testovala Od kterého dne Po,už tam byl dušík? :confused:
21. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak jak se cítíš???
21. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Tak co spolučekatelko?Mně dneska nějak píchá a brní spodek :confused: To je nějaké divné jsem teprv 2den po?Doufám že to nevěští nic špatného.Jak je tobě,co břicho?
21. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak tomu ivf nevěřím, já byla 4 krát a pak jsme to vzdali, řekli nám že mít děti nemužem. Měsíc na to jsem otěhotněla přirozenou cestou a 7 měsícu po narození dcery znovu a máme chlapečka. Je to vše o psychice,..
21. kvě 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mnaulink Máš pravdu že psychika roli hraje,hlavně pokud se nenajde jiná příčina.Ale zrovna já mám 1dítě přirozeně a od porodu bez hormonu nemenstruji ani neovuluji,skoušela jsem homeopatii,gynax,chlorelu,ječmen...atd.co kdo poradil a nic už přez 3roky.Dotoho jsme stavěli dům,tak bylo spoustu jiných starostí a stejně nic,když jsem se na vše vyprdla chodila jsem 90dnu s intimkou a měla dojem že to každým dnem dostanu a nic,nakonec jsem šla na injekci :sunglasses: Takže pro mně je to naděje.Tobě přeji hodné a zdravé děti a užívej si spokojenou rodinu :slight_smile:
21. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to jasný naděje to je, možná se na to moc upínáš. Co třeba dovolená někde u moře, úplně vypnout, dělat věci co chceš, vyplnit si nějaká přání, udělat si radost, segra na tom byla úplně stejně jako seš ty a taky má holčičku..
21. kvě 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mnaulink Dovolenou jsme měli loni na Fatře a rok předtím v Madarsku v termálech,asi 2roky jsem to nějak extra neřešila,ale čas letí a mamka měla předčasný přechod v 28,tak chci udělat něco pro zvíšení šance a beru to tak že bud a nebo.Pokud to nedopadne svět se nezboří a vím že jsme proto udělali maximum,ale po 35roce se šance odost snižují a nerada bych si pak řekla že jsem měla začít dřív.A hlavně umně je to dost technický problém,bez menstruace a ovulace se těžko těhotní.A chodit púl roku s intimkama co kdybych to dostala taky žádne slast. :slight_smile:
21. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víš příčinu, proč nemenstruuješ? A co léčitel, nezkoušela jsi?
21. kvě 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mnaulink Přičina přesně neurčena cca Hormonální nerovnováha po porodu,štitná žláza(snížená funkce)zvíšený prolaktin.To vše už cca Rok v normně...A u léčitele jsem byla hned na začátku.protože jsem nechtěla hormony,ale bohužel čaje ani vitamíny nezabraly,akorát jsem odlehčila o pár tisíc peněženku :sunglasses: Pak následovala Homeopatika....Nakonec asi před rokem a měsícem Car,domací snažení 5měsícu 1 IUI a nakonec IVF
21. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím pěsti!
21. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? mám za sebou 1. ivf neúspěšně. V červenu začínám stimulovat na 2. ivf, tak bych se mezi vás přidala.
21. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivex to jsme na tom stejně..já teď čekám na zítřejší ultrazvuk,se jim tam něco nezdálo-nebo spíše jedna mudr.tam viděla stín,tak se druhá na to podívala,ta tam neviděla prý žádnou špatnost,tak zítra se to rozlouskne-co ta m teda je,jestli něco a podle toho buď odstranění polypu a pak stimulace,nebo hned další cyklus start..jsem akorát po MS te´d,tak uvidíme..
21. kvě 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 No já to čekám ve středu, díky utroši to mám o týden pozdějc no a pak za dalším 28 dní další a jdeme na to. Jinak před 1. ivf jsem byla na iui a taky se nezadařilo, ale teď si říkám, že při tom druhém ivf budu ležet ani se nehnu :grinning: ikdyž ono je to ze 4 letým klučinou těžké :wink:
21. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 Testovala jsem na nátlak Toma 9.den po ET. Říkal, že jsem v tom, protože mám jiná prsa a oči. Tak jsem podlehla...

@mnaulink Souhlasím, že o psychice to je, ale také to není jediná příčina. Věř, že většina z nás tu zkusila možné i nemožné....od léčitelů, cvičení, poloh až po dovolenou. Je úžasné, že máš dvě miminka přirozenou cestou. Ono je vlastně jedno, jak k nim kdo přijde, hlavně, aby miminka byla :slight_smile:

@ivex Jen se přidej a vítej u nás :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek