• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho Danuško mám po nich modřiny ale už jsem se naučila jak to píchat.Je to úúúplně to samé.Až ten píst dotlačíš tak napočítej do 10 a pak vytáhni.Modřinka se mi neudělá.
23. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Evi já pokud budu mít blastocysty tak už budu určitě testit 5,6 den od ET.
23. kvě 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 mě to teda bolí dost při vpichu. Píchá mi to Vašek. A jak to dotlačí,tak pak vylítne ta platová hrůza a mě to bouchne do toho břicha,což je hnusný. Dneska jsme to vytáhli o trochu dřív a ta pojistka vyběhla až když to bylo venku,ale malilinký zbytek roztoku ještě vystříkl,tak nevím jestli to vadí. Nerada bych to dělala špatně.
23. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my sme se dnes doma trochu rafli s mm... dobral 3 mes. baleni profertilu a jelikoz mame jeste 2 mes. do 2.IVF tak jsem mu koupila macu (tady na konikovi jsem na ni cetla pozitivni reference - ze ma dobre ucinky na spermie) plus vit.E. No kdyz videl ze jsou to tobolky, tak rekl - "tohle zrat nebudu... jasne sem Ti rekl, ze mi je z toho spatne..." tak sem jen rekla, ze t myslim dobre a ze je to dost dulezite, aby sme meli co nejlepsi vysledek... tak na to mi rekl, ze na nej delam natlak a ze kdyz se to nepovede, tak to budu urcite svalovat na to, ze nechtel jist nejaky "sracky"... ze nikdy nejedl vitaminy a ted ma jist 5 prasku... a uz je chudinka ji pres 3 mesice!! emoticon tak me docela nastval... tak sem mu rekla, ze jist vitaminy neni snad tak spatne jak si pichat injekce... tak prej jestli myslim tech mejch 5 injekci... emoticon chjo, jak si ty chlapi mysli, ze se obetuji nejvic....
23. kvě 2012 ve 22:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: ,
tak už jsem opět v pracovním procesu. Dneska je to 5 den po ET. Sakriš vždycky to tak utíkalo a teď se to vleče.Přeji všem krásný pohodový den :wink:
24. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dobré ráno :slight_smile: Koukám, že jsou tu jen nestatečnější kusy z tlupy...já a Dáňa ( @danaho ) :grinning:
24. kvě 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahoj Sašenko,akorát Dáňa dělá DPH,tak na komunikaci tu budu asi až po obědě. Doufám,že se máš dobře,zoubek nebolí a mimi je hýčkáno :dizzy_face:
24. kvě 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Ok, budu tu tedy v naprostém zapomnění :pensive:
24. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady taky :grinning:
24. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne všem :slight_smile: Už jsem taky zde po nákupu a klasické hádce v marketu,bych ty chlapi při nákupech,nejraděj zavřela do dět.koutku.Ale ted vše tahat sama nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takže vy dvě dámy @sal80 a @danaho nám neřekne, co kujete jo? teda, se s vámi nebudeme bavit :slight_smile:))))
24. kvě 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek hele, mě ten můj taky teď tak sere, že máme doma už 2 dny tichou domácnost, podpora nadevše! opravdu. se domluvíme, že do konce roku dáme odpočinek a v lednu půjdeme na KET a teď už mě tlačí do KETU v září! ach jo. bych se na to vyprdla velebnosti :slight_smile:
24. kvě 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira já ti nevím, možná je to jen psychický, že si myslí, že jí to pomůže.... tak pij nějaký bylinkový čajíky a říkej si, že ti pomůžou, protože bylinky čarují a taky se to třeba povede :slight_smile: aby z tebe ta paní netahala jen peníze a ty jsi nemarnila časem :frowning2: ale musíš vědět sama. já v mým případě bych jí moc nevěřila .... :slight_smile: to je rada viď? :slight_smile:
24. kvě 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 Jsi tu ještě? :slight_smile:
@zezizu Nemluv sprostě :angry: Upřímně...Tvému muži rozumím :slight_smile:
24. kvě 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu hele, není náhodou taky ve znamení berana ? :grinning: nebo lev?
24. kvě 2012 ve 12:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek
@zezizu Ahoj holky, to se zase uklidní. Někdy jsou ti naši miláčkové zkrátka na zabití :grinning: Znám z vlastní zkušenosti :wink:
24. kvě 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek nene, je to jak. ale občas mi s jeho povahou připomíná býka :slight_smile:

@sal80 já mu teda nerozumím, místo aby člověka podpořil, tak mě tlačí do něčeho, do čeho stejně nepůjdu a budeme se kvůli tomu akorát hádat. chci si pořádně psychicky odpočinout, a né hned zase do něčeho letět aby to zase dopadlo, jak to dopadlo pokaždý, to fakt nechci..... zklamání už bylo dost, a těch půl roku se to nepoblázní. to je můj názor a tady v tom případě budu neústupná, ať se mu to líbí nebo ne.

@danaho poslední dobou skoro pořád teda :slight_smile: snad až ty hormony z mého těla odplují, tak se to zlepší :slight_smile: já s ním moc te´d nekomunikuji, jsem věčně přešlá a tak si zalezu do ložnice a jsem tam. nebaví mě se hádat a ani to neumím.
24. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Daní, nevíš jestli ty čaje se smí aspoň trošičku osladit medem? jen ty byliny to je strašnej utrejch pro mě načajistku :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Nejsem :grinning: jsem od tebe přes celou republiku :grinning:
24. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu koukej pít ty byliny. Na psychiku je ten čaj na neplodnost. U prvního pokusu jsem byla hodně protivná, teď u druhého jsem myslím hodně i díky bylinkám byla v pohodě. Až mi Vašek donesl kytku za to jak to zvládám. Tak ať manža ještě vydrží za 2 měsíce budeš vysmátá jak lečo :grinning: :grinning: Ale aby zatím on nebyl na Choholouška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Sušule jsi pořád v zapomnění? Co to pořád ta @zezizu má. Vždyť mi nic nekujeme,viď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. kvě 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Evíku kde tě mám? Jak ti je dneska? U vás dneska jsou taky hromy a blesky? Hoď nohy na stůl a relaxuj. :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Jaké hromy a blesky tady u nás je nádherný dusný sluníčkový den.
A mě by taky zajímalo co vy dvě spolu máte?????????? :grinning:
24. kvě 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj zlato :slight_smile: já jsem taky s václavíčkem v pohodě. Máme tu jasno asi 22 stupňů.Já mám hotové DPH,takže spokojenost.Nic spolu nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme včera píchali ten Clexan a ještě před tím než vyjede to bezpečnostní zařízení to Vašek vytáhl a je to lepší. Ani nemám modřinku. To ti byla vždycky taková prda do břicha a dělalo to modřiny jako borůvky. tak snad to takhle nevadí.
24. kvě 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 Slíbila jsi, že dorazíš na kakao!!!!!!
A nebuď zvědaváááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@zezizu Netvrdím, že máš či nemáš ustupovat. Napsala jsem, že rozumím Tobě i jemu :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Nevím, furt nás @zezizu z něčeho podezřívá a navíc se k ní teď přidala další estébačka @katka1311 :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 to dělají ty hormony. někdo pláče,někdo prudí a někdo má halucinace :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Tak jsem opět zde Poslušně se Hlásim :slight_smile: Byli jsme u mamky pro opékač a malou ledníčku(manža potáhne dopráce,nemaj si kde chladit svačinky) :slight_smile: Jinak je tady slunečno,ale pořádně fučí a občas se zamračí,ale zapršet né a né.Dnes mně začla bolet hlava a děsně prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak OK :sweat_smile:
24. kvě 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak valčí ostatní?Nějaké novinky? :confused: Co měla @sal80 saška dness mimi dobrého,bylo to alespon něco nezdravého :slight_smile:
24. kvě 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Já jsem vděčná za každou radu a neboj že bych čekala rok než bych šla na ten třetí pokus. Až půjdu příští týden na konzultaci tak se o tom zmíním doktorovi a uvidím co on mě na to řekne. Já si taky koupím nějaký ten čaj a hlavně potřebuji abych nebyla tolik lítostivá. To brečení mě jednou zab.... :cry:
24. kvě 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek