• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@evikj33 koukám že to máme uplně stejně. Ráno mě bolelea hlava,ale asi od krční páteře,nebo je to tím tlakem. Ale během dne se to srovnalo.V poledne,mě projela šílená bolest v podbřišku,jako když mě tam někdi píchne kudlou. Trvalo to jen pár sekund a od té doby zase dobrý. tak nevím co to bylo. :confused:
24. kvě 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ten nemám, mám na endiomteriozu a ten od nějaký tý babky radnické :slight_smile: tam je meduňka a ta by měla být taky na uklidnění. sladila jsi ty čaje?
já se s ním dneska usmířím, nechci být s ním v rozepři. musí pochopit, že se musím dát dohromady a to pořádně, teď toho bylo hodně. 1.IVF, pak špatný výsledky, nemocnice a špatný výsledky s endiometriozou a teď tohle IVF, takže fakt chci delší voraz a pak se uvidí, jestli k něčemu dojdeme nebo se na to všechno vyprdneme....
24. kvě 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira kup si čaj a za 2 měsíce nebudeš bulet. :sweat_smile: Já bych jinak mohla dělat plačku za prachy,ale teď jsem relativně v pohodě. Ale pokud příští týden nebude dálnice na testu,tak jsou mi celý čaje stejně k ničemu :angry:
24. kvě 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu jo vidíš,ptala jsi se na ten med. Já nesladím nic.Ale med je přírodní sladidlo a myslím,že to nebude vadit když si ho tam trochu dáš. Poškrabkej mu dneska zádíčka a přitul se. Je toho na vás oba dost a chlapi uplně nepochopí jak to prožíváme. Ale je lepší když doma bude vládnout pohoda,než hromy blesky :dizzy_face:
24. kvě 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira no Veru, já taky porád brečím, hlavně večer. a snažím se na tajňáka aby to manžel neviděl. zkus ty čaje, jak jsem posílala ten link a pak jsem četla na zklidnění je dobrá meduňka. je lepší koupit čerstvou a dělat si čajík z toho. ta je na uklidnění dobrá. jsem si ji naordinovala, jinak fakt budu zralá na psychiatra..... :frowning2: na ten pokus běž, až se budeš cítit psychicky ok, to mi řekla i moje dr. že pokud se nesrovnám, že to nemá cenu.
24. kvě 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho z něj vypadlo, že to nechce dávat najevo, když vidí, jak jsem z toho v háji a že se s tím pere sám a je to pro něj hodně těžký. já se k němu přitulím :slight_smile: dala jsem si tam slabou lžičku medu domácího, tak snad to bude ok.
24. kvě 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Hlava mně rozbolela až ted,ale prsa a břicho už odrána :sweat_smile: Tak snad ten konec bude stát zato.Po těch všech náladach a stavech :wink: Dnes jsme byli v Globusu tak jsem si koupila Jablkový bio džus 5l,je super,ale měla jsem jen skleničku a páli mně žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Ono to s těma chlapama nebude zas tak zlé,akorát jsme ted po těch hormonech trochu v nerovnováze a oni to moc nechapou,pač to neznají.Určo bude lépe a medík je super i jen tak na lžičku,na sklidnění a imunitu. :sunglasses:
24. kvě 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 to je ten tlak co u nás byl ráno a k vám došel až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdy poprvé testneš? Až tu středu kdy jdeš na kontrolu nebo dřív? Jablečný džus je dobrý nápad,taky si ho koupím. teď pořád piju vodu z kohoutku.Už mi nic jiného nechutná.
24. kvě 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu on vidí jak se trápíš a nechce tě víc naštvat a rozčílit. Neví co od tebe teď může čekat. Ty chlapi to tak neumí. Proto jsme tu my. S náma to můžeš probrat a s ním o tom můžeš mluvit jen okrajově, to nejdůležitější. Chlap nepochopí,že máme potřebu pořád dokola mlet o jednom a tom samém. jim to stačí říct jednou. :slight_smile:
24. kvě 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho já právě taky pila vodu,ale už mně nějak tlačil žaludek,navíc se ten džusík da ředit je sladký,ale je to čistá štava z 8kg jablek,bez přídavku cukru v 5l krabce s pípou(to ocení maly :grinning: )zažene i chut na sladké.Já testnu určo dřív jen nevím zda zítra nebo v ned.?chodím pořád čurat i v noci,tak to mám pořád nějaké ředěné :sweat_smile:
24. kvě 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 fakt? Medik je na nervy? Tak si ho budu davat. Ono by to nebylo špatné, kdyby se o tom problémů bavil a nuzavrel se do sebe kvůli tomu aby ME tím zbytečně ještě víc nenervoval. Je lepší si o tom popovídat a probrat to aby on byl trochu v pohodě a mohl ME podržet. Ne, musí byt vše komolikovane. Ach jo:frowning2:
Snad už dneska bude lip u nás.
24. kvě 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 myslím,že zítra je ještě brzo. To já určitě až tak v úterý. Ale uvidím jestli nezačnu špinit dřív, to bych testovala hned. Ty jsi tak učůraná, to já vydržím spát až do rána v kuse. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Já když je u nás problém,tak koupím lahvinku a udělám oblož.talíř a večer jak maly usne sednem,tuknem a ja mu řeknu že potřebuju probrat to a to a at neskáče do řeči a nejdřív to vyslechne a pak řekne jak se to jeví jemu.Většinou se pak na něčem dohodnem.Medík pokud je doomáci je určo nej :wink:
24. kvě 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Já jsem právě nějaká uchc...jdu kolem 23.h spát pak po pulnoci,pak kolem 3,kolem 6 a po 7vstáváme a jdu znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mám někdy dojem že jsem vubec nespala :sweat_smile: Měla jsem to tak i v těhu. :confused:
24. kvě 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 a to máš až teď po ET a nebo jsi to měla už dřív. Jestli jsi to měla při těhu..??? Tak ....nejsi náhodou...nehci nic zakřiknout. Mizím z práce. Jdu procházkou domů,tak se tu zase později ukážu. Zatím papa
24. kvě 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 to je ale dobrej postup :slight_smile: budu se muset naučit pit vino a pak to budeme taky takhle řešit :slight_smile:
24. kvě 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Asi mžitky z horka, má ta naše @zezizu :grinning:

@evikj33 Já měla v půj jedné fazolovou polévku a teď dva knedle s borůvkou, tvarokem, cukříkem, máslíčkem a kysanou smetančičkou :sweat_smile: :grinning:
24. kvě 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho I když na testu budeš mít //, tak jsou čaje k ničemu :grinning:
24. kvě 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru Fraxiparine na ředění krve a teď jsem byla na wc a vylekala mě hromada krve :frowning2: Naštěstí byla z konečníku, ale i tak. Budu doufat v nějakou prasklou cévku... :unamused: Teď už je to dobré...uff :slight_smile:
24. kvě 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Brouku bud na sebe opatrna,zlobjej střeva?Neměla bys radši skáknout za dr,to není moc OK.Nad knedlíčkama už uvažuju 2dny,zítra asi dáme.Jinak je ted jedu na suchem rohlíku :sunglasses: @danaho u stimulky jsem to měla jen když jsem se před spaním nalila vodou,ale ted piju o dost méně,akorát jsem dnes musela přidat,snad to pomuže na tu hlavu.Jo a v těhu jsem byla taky 1trimestr a pak ke konci pořád na záchodě,ale nevím jak brzo to začalo,už je to přece jen 6let :confused:
24. kvě 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 Zatím je to dobré, tak uvidím. Já hajám a koukám na TV...se mi nechce nic, ani se hýbat :sweat_smile:
24. kvě 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 to spis namrzla, cely den nám tu jede klimoska :frowning2: takže tu šedím ve Svetru a zabalená v dece. Nejsem sama, kdo si všiml tech vašich vykriku :slight_smile: a pak, ze jsme estebacky :slight_smile:
24. kvě 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zezizu Jste a jste a jstéééééé :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 nene!!!! :grinning: a nech toho nebo budu plakat, jsem hodne litostiva :stuck_out_tongue_closed_eyes: (dělám si srandu)
24. kvě 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zezizu Nefňukej, veverko a uvař si bylinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 už mi o nich nemluv :slight_smile: dneska jsem mela už 4 hrnky, od každého 2 a ty jsou tak mocopudny AZ to hezky není, porad lítám na WC a ještě je to eany :slight_smile:
24. kvě 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zezizu nesmíš být cimprlich...hezky bumbej - bude pak snáž miminko :wink:
24. kvě 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zezizu A nebo to ber na jako prupravu na mimi s tím WC :slight_smile:
24. kvě 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikj33
@sal80
@zezizu čau drbničky, nějak jsem místo 15 minut,šla domů 2 hodiny :grinning: Cestou prodává známá v krámě se sedačkama,tak jsem se na ní šla jen juknout. Její kolegyně umí vykládat karty a to jsem netušila. Dneska jsme ji viděla asi po 3 v životě. Začli jsme jen komunikovat až jsme se rozkecaly a tak ze mě vypadlo všechno co podstupuju.Je zajímavý jak to před vlastní rodinou tajím a cizí ženský jsem to vysypala z rukávu během 5 minut :slight_smile: Tak mi koukla na ruce a vytáhla jsem si pár karet.Nebudu vám psát vše co mi řekla. Nevešlo by se to sem. Ale naděje na mimi prý je veliká,dokonce tam dítě vidí. Neví jestli teď ,ale v brzské době prý ano. Hele nevím jestli je to pravda,ale hrozně tomu věřím a zapůsobilo to na mě velmi pozitivně :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
24. kvě 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek