IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
24. kvě 2012

@evikj33 koukám že to máme uplně stejně. Ráno mě bolelea hlava,ale asi od krční páteře,nebo je to tím tlakem. Ale během dne se to srovnalo.V poledne,mě projela šílená bolest v podbřišku,jako když mě tam někdi píchne kudlou. Trvalo to jen pár sekund a od té doby zase dobrý. tak nevím co to bylo. 😕

zezizu
24. kvě 2012

@danaho ten nemám, mám na endiomteriozu a ten od nějaký tý babky radnické 🙂 tam je meduňka a ta by měla být taky na uklidnění. sladila jsi ty čaje?
já se s ním dneska usmířím, nechci být s ním v rozepři. musí pochopit, že se musím dát dohromady a to pořádně, teď toho bylo hodně. 1.IVF, pak špatný výsledky, nemocnice a špatný výsledky s endiometriozou a teď tohle IVF, takže fakt chci delší voraz a pak se uvidí, jestli k něčemu dojdeme nebo se na to všechno vyprdneme....

danaho
24. kvě 2012

@veromira kup si čaj a za 2 měsíce nebudeš bulet. 😅 Já bych jinak mohla dělat plačku za prachy,ale teď jsem relativně v pohodě. Ale pokud příští týden nebude dálnice na testu,tak jsou mi celý čaje stejně k ničemu 😠

danaho
24. kvě 2012

@zezizu jo vidíš,ptala jsi se na ten med. Já nesladím nic.Ale med je přírodní sladidlo a myslím,že to nebude vadit když si ho tam trochu dáš. Poškrabkej mu dneska zádíčka a přitul se. Je toho na vás oba dost a chlapi uplně nepochopí jak to prožíváme. Ale je lepší když doma bude vládnout pohoda,než hromy blesky 😵

zezizu
24. kvě 2012

@veromira no Veru, já taky porád brečím, hlavně večer. a snažím se na tajňáka aby to manžel neviděl. zkus ty čaje, jak jsem posílala ten link a pak jsem četla na zklidnění je dobrá meduňka. je lepší koupit čerstvou a dělat si čajík z toho. ta je na uklidnění dobrá. jsem si ji naordinovala, jinak fakt budu zralá na psychiatra..... ☹ na ten pokus běž, až se budeš cítit psychicky ok, to mi řekla i moje dr. že pokud se nesrovnám, že to nemá cenu.

zezizu
24. kvě 2012

@danaho z něj vypadlo, že to nechce dávat najevo, když vidí, jak jsem z toho v háji a že se s tím pere sám a je to pro něj hodně těžký. já se k němu přitulím 🙂 dala jsem si tam slabou lžičku medu domácího, tak snad to bude ok.

evikj33
24. kvě 2012

@danaho Hlava mně rozbolela až ted,ale prsa a břicho už odrána 😅 Tak snad ten konec bude stát zato.Po těch všech náladach a stavech 😉 Dnes jsme byli v Globusu tak jsem si koupila Jablkový bio džus 5l,je super,ale měla jsem jen skleničku a páli mně žáha 😝

evikj33
24. kvě 2012

@zezizu Ono to s těma chlapama nebude zas tak zlé,akorát jsme ted po těch hormonech trochu v nerovnováze a oni to moc nechapou,pač to neznají.Určo bude lépe a medík je super i jen tak na lžičku,na sklidnění a imunitu. 😎

danaho
24. kvě 2012

@evikj33 to je ten tlak co u nás byl ráno a k vám došel až teď 😝 Kdy poprvé testneš? Až tu středu kdy jdeš na kontrolu nebo dřív? Jablečný džus je dobrý nápad,taky si ho koupím. teď pořád piju vodu z kohoutku.Už mi nic jiného nechutná.

danaho
24. kvě 2012

@zezizu on vidí jak se trápíš a nechce tě víc naštvat a rozčílit. Neví co od tebe teď může čekat. Ty chlapi to tak neumí. Proto jsme tu my. S náma to můžeš probrat a s ním o tom můžeš mluvit jen okrajově, to nejdůležitější. Chlap nepochopí,že máme potřebu pořád dokola mlet o jednom a tom samém. jim to stačí říct jednou. 🙂

evikj33
24. kvě 2012

@danaho já právě taky pila vodu,ale už mně nějak tlačil žaludek,navíc se ten džusík da ředit je sladký,ale je to čistá štava z 8kg jablek,bez přídavku cukru v 5l krabce s pípou(to ocení maly 😀 )zažene i chut na sladké.Já testnu určo dřív jen nevím zda zítra nebo v ned.?chodím pořád čurat i v noci,tak to mám pořád nějaké ředěné 😅

zezizu
24. kvě 2012

@evikj33 fakt? Medik je na nervy? Tak si ho budu davat. Ono by to nebylo špatné, kdyby se o tom problémů bavil a nuzavrel se do sebe kvůli tomu aby ME tím zbytečně ještě víc nenervoval. Je lepší si o tom popovídat a probrat to aby on byl trochu v pohodě a mohl ME podržet. Ne, musí byt vše komolikovane. Ach jo☹
Snad už dneska bude lip u nás.

danaho
24. kvě 2012

@evikj33 myslím,že zítra je ještě brzo. To já určitě až tak v úterý. Ale uvidím jestli nezačnu špinit dřív, to bych testovala hned. Ty jsi tak učůraná, to já vydržím spát až do rána v kuse. 😝

evikj33
24. kvě 2012

@zezizu Já když je u nás problém,tak koupím lahvinku a udělám oblož.talíř a večer jak maly usne sednem,tuknem a ja mu řeknu že potřebuju probrat to a to a at neskáče do řeči a nejdřív to vyslechne a pak řekne jak se to jeví jemu.Většinou se pak na něčem dohodnem.Medík pokud je doomáci je určo nej 😉

evikj33
24. kvě 2012

@danaho Já jsem právě nějaká uchc...jdu kolem 23.h spát pak po pulnoci,pak kolem 3,kolem 6 a po 7vstáváme a jdu znova 😝 Tak mám někdy dojem že jsem vubec nespala 😅 Měla jsem to tak i v těhu. 😕

danaho
24. kvě 2012

@evikj33 a to máš až teď po ET a nebo jsi to měla už dřív. Jestli jsi to měla při těhu..??? Tak ....nejsi náhodou...nehci nic zakřiknout. Mizím z práce. Jdu procházkou domů,tak se tu zase později ukážu. Zatím papa

zezizu
24. kvě 2012

@evikj33 to je ale dobrej postup 🙂 budu se muset naučit pit vino a pak to budeme taky takhle řešit 🙂

sal80
autor
24. kvě 2012

@danaho Asi mžitky z horka, má ta naše @zezizu 😀

@evikj33 Já měla v půj jedné fazolovou polévku a teď dva knedle s borůvkou, tvarokem, cukříkem, máslíčkem a kysanou smetančičkou 😅 😀

sal80
autor
24. kvě 2012

@danaho I když na testu budeš mít //, tak jsou čaje k ničemu 😀

sal80
autor
24. kvě 2012

Beru Fraxiparine na ředění krve a teď jsem byla na wc a vylekala mě hromada krve ☹ Naštěstí byla z konečníku, ale i tak. Budu doufat v nějakou prasklou cévku... 😒 Teď už je to dobré...uff 🙂

evikj33
24. kvě 2012

@sal80 Brouku bud na sebe opatrna,zlobjej střeva?Neměla bys radši skáknout za dr,to není moc OK.Nad knedlíčkama už uvažuju 2dny,zítra asi dáme.Jinak je ted jedu na suchem rohlíku 😎 @danaho u stimulky jsem to měla jen když jsem se před spaním nalila vodou,ale ted piju o dost méně,akorát jsem dnes musela přidat,snad to pomuže na tu hlavu.Jo a v těhu jsem byla taky 1trimestr a pak ke konci pořád na záchodě,ale nevím jak brzo to začalo,už je to přece jen 6let 😕

sal80
autor
24. kvě 2012

@evikj33 Zatím je to dobré, tak uvidím. Já hajám a koukám na TV...se mi nechce nic, ani se hýbat 😅

zezizu
24. kvě 2012

@sal80 to spis namrzla, cely den nám tu jede klimoska ☹ takže tu šedím ve Svetru a zabalená v dece. Nejsem sama, kdo si všiml tech vašich vykriku 🙂 a pak, ze jsme estebacky 🙂

sal80
autor
24. kvě 2012

@zezizu Jste a jste a jstéééééé 😀 😀 😀

zezizu
24. kvě 2012

@sal80 nene!!!! 😀 a nech toho nebo budu plakat, jsem hodne litostiva 😝 (dělám si srandu)

sal80
autor
24. kvě 2012

@zezizu Nefňukej, veverko a uvař si bylinky 😝 😀

zezizu
24. kvě 2012

@sal80 už mi o nich nemluv 🙂 dneska jsem mela už 4 hrnky, od každého 2 a ty jsou tak mocopudny AZ to hezky není, porad lítám na WC a ještě je to eany 🙂

sal80
autor
24. kvě 2012

@zezizu nesmíš být cimprlich...hezky bumbej - bude pak snáž miminko 😉

evikj33
24. kvě 2012

@zezizu A nebo to ber na jako prupravu na mimi s tím WC 🙂

danaho
24. kvě 2012

@evikj33
@sal80
@zezizu čau drbničky, nějak jsem místo 15 minut,šla domů 2 hodiny 😀 Cestou prodává známá v krámě se sedačkama,tak jsem se na ní šla jen juknout. Její kolegyně umí vykládat karty a to jsem netušila. Dneska jsme ji viděla asi po 3 v životě. Začli jsme jen komunikovat až jsme se rozkecaly a tak ze mě vypadlo všechno co podstupuju.Je zajímavý jak to před vlastní rodinou tajím a cizí ženský jsem to vysypala z rukávu během 5 minut 🙂 Tak mi koukla na ruce a vytáhla jsem si pár karet.Nebudu vám psát vše co mi řekla. Nevešlo by se to sem. Ale naděje na mimi prý je veliká,dokonce tam dítě vidí. Neví jestli teď ,ale v brzské době prý ano. Hele nevím jestli je to pravda,ale hrozně tomu věřím a zapůsobilo to na mě velmi pozitivně 😅 😅 😵