• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@veromira dobře děláte,budete to mít nový,krásný. Prosím tě tak mi zopakuj co máš všechno za sebou nevím,kde je ta tabulka. Podstoupila jsi imunologii,genetiku?
27. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho genetiku jo ale imunologii to asi ne, endokrinologii mám za sebou a operaci toho vejcovodu a jinak nic
27. kvě 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira tak určitě chtěj tu imunologii. Ale to si myslím,že by ti už po 2 neúspěšných pokusech měli udělat automaticky.Na imunologii zjišťují např.alergii na sperma,na embrio...Pokud to budete mít v pořádku tak jedině dobře. A kdyby něco našli tak se to zaléčí a je to. Víš jaké máš AMH? To je zásoba vajíček.
27. kvě 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho asi ne to ti mají říct když ti dělají IVF?
27. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira ne to ti asi neřeknou. Já jsem si to tenkrát našla v diskuzi,tak jsem se doktorky na to zeptala. Ale kdyby jsi to měla blbí,tak by o tom asi mluvili. Ale zeptej se na to ať víš jakou máš zásobu vajuch.
27. kvě 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak jo děkuji, když by tě ještě něco napadlo do uterka tak dej vědět pá a dobrou noc
27. kvě 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira ale imunologii chtěj na 100 %. Hezky se vyspi. Dobrou noc :slight_smile:
27. kvě 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno Kopretinky :slight_smile: @sal80 Dej nám o sobě vědět,doufám že sis jen užívala víkend a vše je v pořádku :wink:
28. kvě 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,doufám že se tu dneska objevíte drbničky :sweat_smile:
@evikj33 Ahoj mamčo, přeji Ti krásný pohodový den.Co na dnešek plánuješ?
28. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Právě jsem místo snídaně řešila spor se sousedem o hranici pozemku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale podařilo se mi sklidnit situaci a dořešit to nějakou dohodou.Akorát se ted musím zahřát,byla jsem polehku :sunglasses: Jinak budu pect kuře,asi hodím pračku a odpo dorazí kámoška,na kafe,měly jsme obje narozky pár dnu posobě,tak si ještě popřejem.
28. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahojky, tak jak, zkusíš dneska testík? :wink: abys hezky následovala@evikj33 jsme napnuté jak kšandy :grinning:
28. kvě 2012 v 09:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek ahojky, testnu zítra ráno. :slight_smile:
28. kvě 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 ať tě soused neprudí,nebo na něj vlítnu. Nesmí tě nervovat. Potřebuješ klid. To je bezva že přijde kámoška,alespoň si pokecáš a přijdeš na jiné myšlenky. :slight_smile:
28. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se k Vám přidat, vezmete mě mezi sebe? Jsem už docela "starší páka". Mám za sebou stimulaci na IVF/17.5.-24.5./ a v so mně odebraly 16 folikulů, 12 velkých, 4 / byly malé/ se udělaly ještě po píchnutí Pregnylu. Z toho 10 oocytů, oplodnilo se jich, jak jsem se dnes dozvěděla 7. Máme volat až ve čt. Ty nervíky :unamused:.
Držím palce i na nohou těm co, stimulují ať mají dostatek hezkých vajíček a těm co mají embryjko/a/ u sebe ať se tam zavrtají a ať se jim u Vás líbí a lebedí si tam :slight_smile:.
Zatím.
28. kvě 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dívenky. Byla jsem od pátku v zahraničí...ještě že skoro 100% rozumím jejich řeči :grinning: Jsem ok, nic mě netrápí - myslím příznaky :sweat_smile: Byla jsem se dnes zeptat na odběr hCG pro samoplátce a stojí 184Kč...to celkem jde, ale odebrat jsem se nenechala. Mě prostě jen zajímá, jestli hCG roste a je všechno tak, jak má :sweat_smile:
28. kvě 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Už jsem u Tebe, kotě spolucicí :grinning:
28. kvě 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka Ahoj,vítej u nás. Jasně že se můžeš přidat. :slight_smile: Držím ti moc palce aby embrijka vydržela. To čekání je šílené. já mám v bříšku 1 blastocystu a zítra testnu 10 den od ET. Pořád se bojím. A kolikáte je to tvé IVF,jaký jsi měla protokol?
28. kvě 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ahoj Sašenko :sweat_smile: ,chyběla jsi nám tu. Ty jsi teda cestovatelka.Doufám,že jsi si výlet užila? :wink:
28. kvě 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka Vítám novou tvář do klubu :slight_smile: Přeju hodně štěstí at najdeš //.
28. kvě 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Jo, jo...užila :slight_smile: Jen to cesta na 7 hodin...nic moc :confounded:
28. kvě 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 No to je dost že se taky hrabeš :slight_smile: Máš pronás nějaký kulinářský nápad :confused: z cest?Jak se jinak vede,kdy jdeš k dr?A budeš si žádat o ten placený screning ve 12tt.A vúbec jakto že nám nenaskakují týdny,dáš nám to sem po Srdíčku?
28. kvě 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Do Ruska je to dál ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. kvě 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 Žádný recept nevezu :slight_smile: K MUDr. jdu 1.6. na utz. A na screening ve 12.tt půjdu, jen s tím, že ho nebudu platit. U nás se neplatí :slight_smile: Jasně, až bude vše jasnější, tak se týdny naskakovat nechám :grinning:
28. kvě 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho To už jen nepatrně :grinning:
28. kvě 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka ahojky, to je pěkná úroda :slight_smile: já měla taky 12 vajíček zralých, ale bohužel se ani s ISCI nepodařilo ani 1 oplodnit, takže ani ET se nekonal :( doufáme ve 2 pokus v červenci
28. kvě 2012 v 15:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka ahoj vítám tě tady.Pěkná úrodička.
Jinak holky ve středu mám OPU tak už se bojím.Folíků je teda 5 ale ten jeden je malinký a nedoroste :frowning2: Tak mám 4 zlaté folíky.Pro mě dost vzácné.

@kiwisek Mě dnes dr.řekl že pokud se nám opět vajíčka neoplodní ani přes ICSI tak jsou vajíčka biologicky špatná a s tím už nic neudělám :frowning2: .
28. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 tak to je pěkné,radši 4zralé,než 10nezralých,na mimi stačí 1šampion :wink: Když je to u tebe vzácné,třeba jsou to právě ty pravé,ted ještě kvalitní matroš od tatínka a půl je hotovo.Určo to bude dobré :wink:
28. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj Kačenko, Neboj se.Ve středu budu moc držet palce aby byly ty 4 kousky krásně zralí. :wink: .Myslím na tebe!!! :dizzy_face:
28. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 ale tentokrát se určitě je povede oplodnit a budete mít 4 krásné embryjka :wink: posíláme jím hodně síly a pozitivní sluníčkové energie na jejich dlouhou cestu!
28. kvě 2012 ve 22:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Jo nechám si to udělat a snad s tím budou souhlasit a udělají bez keců, jinak :angry:
28. kvě 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek