IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
27. kvě 2012

@veromira dobře děláte,budete to mít nový,krásný. Prosím tě tak mi zopakuj co máš všechno za sebou nevím,kde je ta tabulka. Podstoupila jsi imunologii,genetiku?

veromira
27. kvě 2012

@danaho genetiku jo ale imunologii to asi ne, endokrinologii mám za sebou a operaci toho vejcovodu a jinak nic

danaho
27. kvě 2012

@veromira tak určitě chtěj tu imunologii. Ale to si myslím,že by ti už po 2 neúspěšných pokusech měli udělat automaticky.Na imunologii zjišťují např.alergii na sperma,na embrio...Pokud to budete mít v pořádku tak jedině dobře. A kdyby něco našli tak se to zaléčí a je to. Víš jaké máš AMH? To je zásoba vajíček.

veromira
27. kvě 2012

@danaho asi ne to ti mají říct když ti dělají IVF?

danaho
27. kvě 2012

@veromira ne to ti asi neřeknou. Já jsem si to tenkrát našla v diskuzi,tak jsem se doktorky na to zeptala. Ale kdyby jsi to měla blbí,tak by o tom asi mluvili. Ale zeptej se na to ať víš jakou máš zásobu vajuch.

veromira
27. kvě 2012

@danaho tak jo děkuji, když by tě ještě něco napadlo do uterka tak dej vědět pá a dobrou noc

danaho
27. kvě 2012

@veromira ale imunologii chtěj na 100 %. Hezky se vyspi. Dobrou noc 🙂

evikj33
28. kvě 2012

Hezké ráno Kopretinky 🙂 @sal80 Dej nám o sobě vědět,doufám že sis jen užívala víkend a vše je v pořádku 😉

danaho
28. kvě 2012

Dobré ránko,doufám že se tu dneska objevíte drbničky 😅
@evikj33 Ahoj mamčo, přeji Ti krásný pohodový den.Co na dnešek plánuješ?

evikj33
28. kvě 2012

@danaho Právě jsem místo snídaně řešila spor se sousedem o hranici pozemku 😝 Ale podařilo se mi sklidnit situaci a dořešit to nějakou dohodou.Akorát se ted musím zahřát,byla jsem polehku 😎 Jinak budu pect kuře,asi hodím pračku a odpo dorazí kámoška,na kafe,měly jsme obje narozky pár dnu posobě,tak si ještě popřejem.

kiwisek
28. kvě 2012

@danaho ahojky, tak jak, zkusíš dneska testík? 😉 abys hezky následovala@evikj33 jsme napnuté jak kšandy 😀

danaho
28. kvě 2012

@kiwisek ahojky, testnu zítra ráno. 🙂

danaho
28. kvě 2012

@evikj33 ať tě soused neprudí,nebo na něj vlítnu. Nesmí tě nervovat. Potřebuješ klid. To je bezva že přijde kámoška,alespoň si pokecáš a přijdeš na jiné myšlenky. 🙂

skifarka
28. kvě 2012

Ahoj holky, mohu se k Vám přidat, vezmete mě mezi sebe? Jsem už docela "starší páka". Mám za sebou stimulaci na IVF/17.5.-24.5./ a v so mně odebraly 16 folikulů, 12 velkých, 4 / byly malé/ se udělaly ještě po píchnutí Pregnylu. Z toho 10 oocytů, oplodnilo se jich, jak jsem se dnes dozvěděla 7. Máme volat až ve čt. Ty nervíky 😒.
Držím palce i na nohou těm co, stimulují ať mají dostatek hezkých vajíček a těm co mají embryjko/a/ u sebe ať se tam zavrtají a ať se jim u Vás líbí a lebedí si tam 🙂.
Zatím.

sal80
autor
28. kvě 2012

Ahoj dívenky. Byla jsem od pátku v zahraničí...ještě že skoro 100% rozumím jejich řeči 😀 Jsem ok, nic mě netrápí - myslím příznaky 😅 Byla jsem se dnes zeptat na odběr hCG pro samoplátce a stojí 184Kč...to celkem jde, ale odebrat jsem se nenechala. Mě prostě jen zajímá, jestli hCG roste a je všechno tak, jak má 😅

sal80
autor
28. kvě 2012

@danaho Už jsem u Tebe, kotě spolucicí 😀

danaho
28. kvě 2012

@skifarka Ahoj,vítej u nás. Jasně že se můžeš přidat. 🙂 Držím ti moc palce aby embrijka vydržela. To čekání je šílené. já mám v bříšku 1 blastocystu a zítra testnu 10 den od ET. Pořád se bojím. A kolikáte je to tvé IVF,jaký jsi měla protokol?

danaho
28. kvě 2012

@sal80 Ahoj Sašenko 😅 ,chyběla jsi nám tu. Ty jsi teda cestovatelka.Doufám,že jsi si výlet užila? 😉

evikj33
28. kvě 2012

@skifarka Vítám novou tvář do klubu 🙂 Přeju hodně štěstí at najdeš //.

sal80
autor
28. kvě 2012

@danaho Jo, jo...užila 🙂 Jen to cesta na 7 hodin...nic moc 😖

evikj33
28. kvě 2012

@sal80 No to je dost že se taky hrabeš 🙂 Máš pronás nějaký kulinářský nápad 😕 z cest?Jak se jinak vede,kdy jdeš k dr?A budeš si žádat o ten placený screning ve 12tt.A vúbec jakto že nám nenaskakují týdny,dáš nám to sem po Srdíčku?

danaho
28. kvě 2012

@sal80 Do Ruska je to dál ne? 😝 😀 😀

sal80
autor
28. kvě 2012

@evikj33 Žádný recept nevezu 🙂 K MUDr. jdu 1.6. na utz. A na screening ve 12.tt půjdu, jen s tím, že ho nebudu platit. U nás se neplatí 🙂 Jasně, až bude vše jasnější, tak se týdny naskakovat nechám 😀

sal80
autor
28. kvě 2012

@danaho To už jen nepatrně 😀

kiwisek
28. kvě 2012

@skifarka ahojky, to je pěkná úroda 🙂 já měla taky 12 vajíček zralých, ale bohužel se ani s ISCI nepodařilo ani 1 oplodnit, takže ani ET se nekonal :( doufáme ve 2 pokus v červenci

katka1311
28. kvě 2012

@skifarka ahoj vítám tě tady.Pěkná úrodička.
Jinak holky ve středu mám OPU tak už se bojím.Folíků je teda 5 ale ten jeden je malinký a nedoroste ☹ Tak mám 4 zlaté folíky.Pro mě dost vzácné.

@kiwisek Mě dnes dr.řekl že pokud se nám opět vajíčka neoplodní ani přes ICSI tak jsou vajíčka biologicky špatná a s tím už nic neudělám ☹ .

evikj33
28. kvě 2012

@katka1311 tak to je pěkné,radši 4zralé,než 10nezralých,na mimi stačí 1šampion 😉 Když je to u tebe vzácné,třeba jsou to právě ty pravé,ted ještě kvalitní matroš od tatínka a půl je hotovo.Určo to bude dobré 😉

danaho
28. kvě 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko, Neboj se.Ve středu budu moc držet palce aby byly ty 4 kousky krásně zralí. 😉 .Myslím na tebe!!! 😵

kiwisek
28. kvě 2012

@katka1311 ale tentokrát se určitě je povede oplodnit a budete mít 4 krásné embryjka 😉 posíláme jím hodně síly a pozitivní sluníčkové energie na jejich dlouhou cestu!

veromira
28. kvě 2012

@danaho Jo nechám si to udělat a snad s tím budou souhlasit a udělají bez keců, jinak 😠