• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@evikj33 krev je super,ale teď 3 týdny nebudu vědět nic nového. Stejně ať mi nikdo neříká,že těhotenství má být v klidu? Jak se to asi dělá, když pořád na něco musíme čekat, absolvujeme samá vyšetření a máme oproti těm šťastným ženám které otěhotní přirzeně tu nevýhodu,že máme až moc informací. Přemejšlím o vedlejšáku - gynekoložka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Já mám doma děsný bugr,ale kašlu na to.
1. čer 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin psychika dělá moc,strašně moc,tak ještě zvládneš ten rozvod a snad to bude ok.To já vdaná nebyla a o děti nestál,měli jsme tahanice po soudech kvůli výživnému,protože nechtěl platit.No jo chlapi,opustil mě s dětma kvůly 18leté barmance do které se zabouch a bylo vymalováno :confounded: no,ale já mám nejlepčího miláčka,který nás ma strašně rád všechny,tak mi spad kámen ze srcde.A teď tohle...řešit takové problémy s otěhotněním :angry:
Po rozvodu bude lépe uvidíš!
1. čer 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin také tě vítám. Koukám místo klidného soustředění na otěhotnění jen nervy. Držím palce. :slight_smile:
1. čer 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ahojky jsi to ty,jak jsi se domluvila se sousedkou na záskok??Kačka
1. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Můžu se Vás všech zeptat,který den po ET jste měli pozitivní těhu test?
1. čer 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb jj jsem to já :wink:
1. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Supeeeeer :grinning: :grinning:
1. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 jukni na str.86, mám tam na fotce svoje testy. Zkusila jsem to 7 den od ET,ale toho ducha jsem doslova tahala očima. Pak u čárk jen sílila. :slight_smile:
1. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb nám to nestačí na FB že???
1. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Já měla 6 den od ET taky ducha a byl to Pregnyl ted vím příště testuju až 8.den od ET.Měla jsem 5000jednotek a držel se mě 11dní celkem.
1. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho SUPER!Krásné testíky....já chci takýýýýý :slight_smile: kéž by to už sakra vyšlo.....a den ET se počítá jako první nebo nultý?
1. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ne ne my musíme prostě kecat všude ale hned je člověku líp,my jsme na chatě doma bych se sama asi zbláznila tak jsem jela s klukama a relaxuju u krbu a bud to v pondělí bude nebo ne....ted jsem hrdinka ale vím že to bude řevu pokud nee ale aspon s tím ak nějak počítám,ale co když třeba ..... :wink:
1. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin taky jsem nevěděla jestli čárka nezmizá,ale naštěstí sílila. Ale máš pravdu je lepší si počkat. Jenže tentokrát jsem to nevydržela :wink:
1. čer 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 Taky budeš mít,. URČITĚ!!! Den ET je den 0.Takže počítáš až od dalšího dne.
1. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb já vím taky brouzdám všude a hledám,čekám na miláčka až dojede zase byl na 3 dny fuč,pořád ti držím palečky a doufám,že to tam bude a pokud ne budeme spolu bojovat druhý kolo no :wink: neboj to dáme,
1. čer 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak děvčata uvedu na pravou míru s dadakin se známe z netu našli jsme se, protože jsem na tom naprosto stejně 3 děti po císaři a pak já blbec sterilka, ale ted nový přítel-teda už manžel (ty jo už jsem víc jak měsíc a pul vdaná :grinning: ) a ten nemá děti tak se moc snažíme, takže mám za sebou první ivf-26oocytů,oplodněno jen 8, 4 po icsi 4 přirozeně a zustalo po 2 dnech 6,pak po 4 dnech 3....a dál pak et, nic na zamražení.Takže asi tak.....Jinak mám tři kluky tak kdyby to klaplo a byla to holčička :wink: tak bych se vůůůůůůůůůůbec nezlobila :grinning: :grinning:
1. čer 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho já jsem taky nevydržela testovala a čárka slábla až bylo bílo takže jsem si akorát dělala naděje.
1. čer 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Teda holky,klobouk dolů. 3 děti po císaři a jdete do 4. Ale chápu kvůli miláčkům uděláme cokoliv. Velká gratulace k svatbě. Přeji Vám hoooodně moc štěstíčka a hlavně ať se dočkáte miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @danaho prosím tě jak dlouho jsi pila ten čaj a do kdy???Děkujiiii
1. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no jelikož už můžu srovnávat s 1ivf tak se cítím úplně jinak....před tím mi vůbec nic nebylo a až ten 10den jsem začla špinit a teď...už 1 po ET kruté bolesti prsou,hlavně po stranách a mám je takove těžší a nalité a hodně citlivé a břicho mě bolí po ET jak při měsíčkách.....tak snad se mimiska zabydlují :slight_smile:
1. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin já jsem u prvního IVF testovala až 11 den když jsem začala špinit a bylo bílo :frowning2: Obulela jsem si to a pak jsem sebrala všechny síla a začala se připravovat na další pokus.Teď to konečně vyšlo :sweat_smile: Po tvé zkušenosti určitě netestuj tak brzo. Ale věřím a moc ti přeju ať tam ty // tentokrát jsou. :slight_smile:
1. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho děkuji moc ,byla to rychlá akce a to doslova ,ve středu jsme se domluvili, že jdem do toho, ve čtvrtek jsem volala na termín a v sobotu byla svatba...jen my a svědci,domluvili jsme se, že to spácháme před ivf at je pak klídek na hnízdění :grinning:
1. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano našli jsme se na babycafe tam jsem chodila do březnátek 2008,taky jsem chtěla holčičku a mě to klaplo na po třetí,ale z manželové strany bylo 3.dítě nechtěné,vidí se v prvorozeném synovi který hraje 9 let hokej tak asi tak.
Jináč já měla po minimálce 2 vajucha oplodněná ICSI spermio máme ok přítel by mohl být ůdajně z fleku dělat dárce,stimulace clostylbegyt pak 2x Bravellle a Pregnyl 5000.
1. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb taky mě ten čaj zajímá chtěla jsem ti o něm písnout.
1. čer 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb 2 měsíce akorát jsem je dopila těsně před začátkem stimulace :slight_smile:
1. čer 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 taky jsem to srovnávala. U prvního jsem to nějak vnitřně cítila,že to nevyšlo. teď to byo taky jiné. Pocity na MS hned po ET. Pořád mi kručelo v břiše. A MS nedorazila ani špinění. Tak doufám,že teď ani 9 měsíců nic takového neuvidím :slight_smile:
1. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho a pauza mezi 1 a 2 ivf byla jak??Jinak na fotce muj nejmladší ....
1. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skifarka Pokud Tě to uklidní, tak mně zaváděli kvalitu BB a BC a jeden vítěz ve mně roste :slight_smile: Neboj se, holka, všechny Ti držíme všechno :wink: Taky budeš mít trable, ak to říct doma, že jsi v tom :grinning: :grinning: :grinning:

@janinka1984 Vítej u nás :slight_smile: Na podruhé to vyde a ať už dvě a nebo jedno miminko (to je fuk) bude :slight_smile:

@dadakin Vítej k nám i Ty :slight_smile: A nesmutni, co nevidět to vyjde a bude čtvrtééééé :grinning:
1. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin
@katuleb holky jedna holka tady z té diskuze si objednala čaj na IVF,ale mezitím bohužel se věci u ní zkomplikovali. Tak ho teď nabízí za nákupní cenu bez poštovného. Pokudby jste o ně měli zájem a přímo o tenhle tak byjste ji mohli pomoci a ten čaj od ní odkoupit.
1. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1984 Já měla pozitivní test 9.den po ET, ale netestovala bych dřív než ten desátý. Mám poprvé špatnou zkušenost...
1. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek