• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@katuleb jé ty se vybarvuješ. :grinning: Krádná fotka synáčka. já jsem rozvedená a mimi čekám s přítelem. Ježiši no jo co když si mě bude chtít vzít :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho všimla jsem si ale mám pocit že někdo už jí psal že ho bere,pokud se nepletu :frowning2:
1. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 můžu se zeptat ke komu do Reprofitu chodíš??????Já k Machačovi OPU mi dělal Štencl a ET Koudelka.
1. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb 1 IVF leden a 2 IVF květen. jen ta nejnutnější doba. Bude mi 37 není na co čekat :slight_smile:
1. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho :grinning: :grinning: no vy jste děsně moderní čekáte první dítě a už se chcete brát :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já se teda dobarvím nejstašímu synovi bude v létě 19 a prostřednímu bylo v dubnu 15 :confused: :confused:
1. čer 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb aha tak to nevím. Tak to je fajn.
1. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb a jaak mi psala @sal80 co na to řeknou naši :grinning: :grinning: :grinning: Táta možná vezme řemen :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda to te´dmusí být princezna :slight_smile:
1. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb u nás svatba taky v plánu,ale ještě být rozvedená že????
1. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin to stihnete neboj....
@danaho ty jo řemen -chudák ten tvuj...
1. čer 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho já už se hlásila, ale není na příjmu
1. čer 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin No na kontroly jezdím do Reprofitu v Olomouci k MUDr.Souškové(je to i má gynekoložka).No a v Brně mi punkci i transfer dělala MUDr.Kuřecová Barbora.Stejně to bylo divný....měla jsem 15 vajíček,z toho 11 zralých,všechny jsme nechali oplodnit ICSI a oplodnili se jen 3!I přesto,že má přítel bezva spermiogram.Druhý den se probralo další a třetí další dvě ,ale stejně z toho bylo prd.Na zamražení nic a zavedenenou mám EBgr1-2 a CM gr2.....zbytek byl o ničem :frowning2: takže žadné zmrzlinky :frowning2:
1. čer 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira jsi zlatá. Já dneska vůbec nestíhám klapat písmenka :grinning:
1. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb už jsme spolu 5 let a v našem věku fakt rodičovské výchovné metody nehrozí :grinning:
1. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin tak vidím že se to taky v reprofiti mění ti doktoři. Já jsem ted byla na konzultaci u Štelcla a působil na mě dobře.
1. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 taky jsem z toho byla špatná z oplodnění 26 vajíček 12 jsme dali na icsi a zbytek přirozeně protože prý spermio ukázkové a po icsi i normálu oplodněno jen 8 a zyblo jen na zavedení na mražení nic....tak jsem věřila v mražáčky,právě se chci zeptat jestli jde zjistit proč to ak bylo že se tak málo oplodnilo????Jestli špatný protokol??Raději bych méně vajíček ale kvalitní.....
1. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ty jo to nevím jestli vydržím :sunglasses: jsem tak zvědavá.....to čekání je hnusné .......
@janinka1984 taky je mi to divný že to nevyšlo sliznice 10mm už 3 měsíce beru mamavit vitamíny 8bb embryo 1GR a nic.Ted mám 12DC tak bych chtěla ten další jít do toho Machač je v Norsku objednali mě až 4 týdny potom no.
@danaho no co víš nikdy neříkej nikdy :wink:
autor
Tak se tu se mnou tedy nikdo nebavte a přehlížejte mě, no... :confounded: :unamused: :frowning2: :cry:
1. čer 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinka1984 To čekání je to nejhorší co je :frowning2:
1. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 mamino ty máš nějaký těhu splín či co? Máš seo zvat ani jsi mi nepísla. Jen se přidej,vždyť to umíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jo tak aspon to nemusím objednávat, a zuzka až se ozve tak se domluvíme
1. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira jj Štencl je v pohodě všichní jsou tam příjemní nemůžu říct půl slova jsem tam spokojená.Ještě jsem přemýšlela nad Heliosem,ale zatím nebudu měnit.
@katuleb s našima je v pohodě. Ale ta představa svatby? Jejda. :confused:
@katuleb no poprvé jsem měla jen 3 vajíčka a jen 2 zralé,všechny 3 oplodněny ICSI,ale to nezralé bylo o ničem a pátý den kultivace jsme měli VEB gr1 a CM+....no a já ji nechala zavést jen tu blastu a stejně z toho nic nebylo....jen slzy pro pláč.....No nám nedělali žádnou genetiku,nic....prý já děti mám a přítel super spermiogram....tak to nikdo neřeší a taky se mi to moc nelíbí.....
autor
@danaho Co vypřávíš? Však jsem tu už dlouho a píšu jako blázen :frowning2: A těhu splín nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám pocit, že Tomovi právě docvaklo, že jsem těhotn (ono asi i mně :sweat_smile:), kouká se na mě tak jinak...to je zajímavé :grinning:
1. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho toho jsme se taky báli ale vzledem k druhé svatbě obou jsme to neřekli nikomu až pak po svatbě a bylo...... :slight_smile: :grinning:
1. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 tak mi genetiku měli prý to dělají samozřejmě,já už darovala vajíčka tak jsem proklepnutá a všechny mutace vyloučeny a přítelovi dělali taky,no a pak HP....a spermio.....90milionú a 53 procent pohyblivých a dál nikdy nic neřekli....
1. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 ale jak se říká kdo si počká ten se dočká :sweat_smile: doufám......ty ses dočkala,tak gratuluji....ale čekat budeš taky dlouho...ještě několik měsíců :wink: ale to už je to krásné čekání a těšení se :slight_smile:
1. čer 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 ale mě jsi nepsala a dneska je tu pěkný blázinec tak jsem si nevšimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je skvělééé. Jsem za vás moc ráda. A kam ti kouká do očí? :grinning:
1. čer 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek