IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

dadakin
1. čer 2012

@janinka1984 já jsem taky brala 4 ráno a 4 večer pak jsem je vysadila a 3 den od vysazení jsem to dostala Machač mě napsal mailem at je vysadím a byla jsem 11den po ET

katuleb
1. čer 2012

@janinka1984 děkuju to mi pomohlo jsi zlato dobrou noc a pěkné sny pa pa

veromira
1. čer 2012

@katuleb určitě jo, já jsem to tak měla při obou pokusech že jsem 11.den začala špinit. Už vím že je to u mě špatná zpráva a ani si nedělám test, čekám na krev.

danaho
1. čer 2012

@sal80 Taky mi padají oční víčka. Mamince s radostí vyřídím. opatruj se i s drobečkem .Dobrou noc zlato. Páá 😵

veromira
1. čer 2012

@dadakin a tam dělají tak brzo krev, nebo proč jsi je měla vysadit?

dadakin
1. čer 2012

dobrou noc zlatíčka valím dojel mi miláček papapapapa

danaho
1. čer 2012

@janinka1984
@katuleb
@veromira
@dadakin holčičky co tu ještě žvaníte loučím se s vámi. Jdu na kutě. Přeji vám příjemný zbytek večera. Doboru noc 🙂

dadakin
1. čer 2012

@veromira mě krev nedělali vůbec jsem volala do RF že mám negativní testy a že se chci objednat k mudr a dali mi termín toho 14.6. taky je mi divný že žádná krev neproběhla se zeptám až tam půjdu.Vysadit jsem ho měla pokud bude test negativní.

veromira
1. čer 2012

@danaho taky asi už půjdu a dodívám se na pohádku 🙂 Tak všem dobrou noc a pěkné sny pá

veromira
1. čer 2012

@dadakin je to divný že ti tu krev neudělali

skifarka
1. čer 2012

Holky, to je "smršť 😀 . To se nedá stíhat vůbec číst 😉 .
@sal80 Díky zlato za povzbuzující slova. "Můj kluk naléhal, naši odjeli na chalupu a já "poprvé" a už jsem "v tom" / no, kéž by/. Jak já jim to řeknu? 😀 😀 😀 😀 To se budeme "muset brát" 😀 😀 😀 😀
Člověk musí uvolnit napětí, vtípkama a humorem 😉 😉 😉
Přeji Vám všem hezký sny, mimískům v bříšku pohodu a nám všem různým čekatelkám taky.
Dobrou a pa, pa.

sal80
autor
2. čer 2012

Krásné ráno, kopretinky 🙂 Vyspinkáno zajisté do růžova...no bodeť by ne, když jsme zase o den blíž ke konzultaci, OPU, ETu, TT, UTZ a nebo třeba jen k návratu partnera z práce či o kousek blíž ke slíbené odpolední zmrzlině 😀 Přeji vám moc hezký den 😵

evikj33
2. čer 2012

Hezké dopo všem 🙂 @sal80 ahoj mamino,jak se vede vyhajaná do žužova 🙂 Hlásím že dnes dělám špenát.A budem hřešit,ale až zítra,dnes uplácám zákys.dort.

katuleb
2. čer 2012

@sal80 dobré ránko i tobě,jj jsem o den blíže ke kontrole a krvi a konečnému výsledku a strach se stupňuje.....
bože dala bych cokoli za to kdyby to ještě klaplo.... ☹

sal80
autor
2. čer 2012

@evikj33 Já jsem vyhajáná už dlouho 😀 My dnes máme francouzské brambory ze včera...mňam 🙂 S dortem mi neuděláš pomyšlení a už vůbec ne s tím, ze zakysané smetany... Nejím rozmočené piškoty a vůbec...měkké věci mi do pusy nesmí!!!! 😀 😀 😀 (myšleno: rozmočené piškoty, pečivo, knedlíky a tak 😝)

@katuleb Ahoj 🙂 To čekání je nehorázné a o stresu ani nemluvím ☹ Moc na Tebe myslím a držím palce, Kačenko!!!

katka1311
2. čer 2012

Ahoj holky.
@katuleb kati omlouvám se že jsem včera nanapsala.Byla jsem v práci a otvíralo se naproti RENO tak tam bylo vystoupení a koupila jsem si botičky. 🙂 Pak jsem přijela domů a dcera chtěla halušky s bryndzou tak jsem ještě vařila.Ve 20 hod jsem normálně vytuhla a spala až do rána do 8hod 😅

katka1311
2. čer 2012

@evikj33 Evi co malý jak to snáší ty neštovice?

katuleb
2. čer 2012

@katka1311 Kači v pohodě já se snažím relaxovat a odpočívat a nemyslet 😉 což vubec nejde.....občas si říkám to vyšlo a občas propadám beznaději....a pořád se snažím najít podobné případy holek co měli negativní a pak pozitivní test...už mi z toho jde hlava kolem....

katka1311
2. čer 2012

@katuleb vidím,že jsi dala fotku malého rošťáka 🙂 Podívej je to 50 na 50 a 50% je dost 😉

katuleb
2. čer 2012

@katka1311 jj já vím máš pravdu ,ano dala jsem tu fotku malého protože mojí by se asi holky lekly 😀

evikj33
2. čer 2012

@sal8é No mně ten dort taky až tak moc neříká,ale manža je schopen ho sež...uplně sám a prudí už od včera,dokonce zajel i pro smetanu 😅 @katka1311 Už je to kapku lepší,horečka opadla,ale jinak maly je nezmar ještě v 0:45pořádně nespal a 5:50 už vstával,jsem ko,on nikdy moc nespal ani jako mimi.Ale ted to nějak huř dávam 😝 ,pračka pere objed skoro hotov,tak ještě ten zakusek a měla bych se vrhnout na záhony,pořádně oplet,ale vubec nemám chut.

danaho
2. čer 2012

Hezké dopoledne holky 🙂 Mám uklizeno,vyžehleno - s mamčinou pomocí. Budeme mít dnes file s bramborem a pak hurá po nákupech.
@evikj33 Eviku to já slintám jen při představě toho dortu.Dělám ho taky, u nás ho milujeme všichni 🙂
@katka1311 Kačenko,halušky mňamka 😅
@sal80 Ahoj mamčo, nad těmi tvými francouzskými brambory jsem slintala už včera. 😵

evikj33
2. čer 2012

@danaho Ahoj těhule.Babička chce koupit první pidi obleček?Ja to vzala?Tak kupte něco hezkého

sal80
autor
2. čer 2012

@katka1311 Kačenko? Uvaříš mi také někdy poctivé slovenské halušky s brynzou? Ještě jsem je nejedla, Tom mi je stále jen slibuje a nikde nic 😒
@katuleb Koukej to napravit, já se chci leknout, ale...vlastně jsem vcelku velmi statečné děvčátko, tak vyměň synka za svou podobenku, šup 😀 😉
@evikj33 Evi, to co jsem zahlédla je nááááádhéééérááááá 😀 🤐
@danaho Tak slintej, páč budou až k věčeři 😀 K obědu bude rybička - okounek mořský a dušenou zeleninou 😉 Maminku opět pozdravuj, že se může zastavit (i s Tebou, to se ví 😉) a ještě detail...něco mi kup, jo? 😅

danaho
2. čer 2012

@evikj33 čusky spolutěhulko 😅 Ne na to je ještě brzy. babička to obulela a pidi oblečků už má dávno nychystanou plno skříň včetně klasických plen 😵 Potřebuju koupit nějakou drogerku,jídlo a Staropramen cool grep 😀 😀 😀

evikj33
2. čer 2012

@sal80 Ty jsi nějaká rychlá tobě nic neujde 😀

danaho
2. čer 2012

@sal80 maminka tě taky zdraví 🙂 Podělím se s tebou o toaleťák chceš? 😝 😀 Ale dojdeme si na zmrzlinku,Tak si dám jeden kopeček navíc i za tebe 🙂

evikj33
2. čer 2012

@danaho No jo správna budoucí mamča,hlavně pivínko 😀 Já jsem neodolala a koupila pidi ponožky 🙂 Bát se budem pořád,ale jedna věcička na tom nic neopokazí 😉

danaho
2. čer 2012

@katuleb Ahojky, neboj klidně se nám ukaž. určitě budeš krásnějšá než ta namalovaná holčička co tam máš v profilu teď 😅

katuleb
2. čer 2012

@sal80 j´é já ted nemám žádnou fotku koukám jen svatební 😝