• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@janinka1984 já jsem taky brala 4 ráno a 4 večer pak jsem je vysadila a 3 den od vysazení jsem to dostala Machač mě napsal mailem at je vysadím a byla jsem 11den po ET
1. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 děkuju to mi pomohlo jsi zlato dobrou noc a pěkné sny pa pa
@katuleb určitě jo, já jsem to tak měla při obou pokusech že jsem 11.den začala špinit. Už vím že je to u mě špatná zpráva a ani si nedělám test, čekám na krev.
@sal80 Taky mi padají oční víčka. Mamince s radostí vyřídím. opatruj se i s drobečkem .Dobrou noc zlato. Páá :dizzy_face:
1. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin a tam dělají tak brzo krev, nebo proč jsi je měla vysadit?
1. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc zlatíčka valím dojel mi miláček papapapapa
1. čer 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984
@katuleb
@veromira
@dadakin holčičky co tu ještě žvaníte loučím se s vámi. Jdu na kutě. Přeji vám příjemný zbytek večera. Doboru noc :slight_smile:
1. čer 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veromira mě krev nedělali vůbec jsem volala do RF že mám negativní testy a že se chci objednat k mudr a dali mi termín toho 14.6. taky je mi divný že žádná krev neproběhla se zeptám až tam půjdu.Vysadit jsem ho měla pokud bude test negativní.
1. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho taky asi už půjdu a dodívám se na pohádku :slight_smile: Tak všem dobrou noc a pěkné sny pá
1. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin je to divný že ti tu krev neudělali
1. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je "smršť :grinning: . To se nedá stíhat vůbec číst :wink: .
@sal80 Díky zlato za povzbuzující slova. "Můj kluk naléhal, naši odjeli na chalupu a já "poprvé" a už jsem "v tom" / no, kéž by/. Jak já jim to řeknu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To se budeme "muset brát" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Člověk musí uvolnit napětí, vtípkama a humorem :wink: :wink: :wink:
Přeji Vám všem hezký sny, mimískům v bříšku pohodu a nám všem různým čekatelkám taky.
Dobrou a pa, pa.
1. čer 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ráno, kopretinky :slight_smile: Vyspinkáno zajisté do růžova...no bodeť by ne, když jsme zase o den blíž ke konzultaci, OPU, ETu, TT, UTZ a nebo třeba jen k návratu partnera z práce či o kousek blíž ke slíbené odpolední zmrzlině :grinning: Přeji vám moc hezký den :dizzy_face:
2. čer 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezké dopo všem :slight_smile: @sal80 ahoj mamino,jak se vede vyhajaná do žužova :slight_smile: Hlásím že dnes dělám špenát.A budem hřešit,ale až zítra,dnes uplácám zákys.dort.
2. čer 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 dobré ránko i tobě,jj jsem o den blíže ke kontrole a krvi a konečnému výsledku a strach se stupňuje.....
bože dala bych cokoli za to kdyby to ještě klaplo.... :frowning2:
2. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@evikj33 Já jsem vyhajáná už dlouho :grinning: My dnes máme francouzské brambory ze včera...mňam :slight_smile: S dortem mi neuděláš pomyšlení a už vůbec ne s tím, ze zakysané smetany... Nejím rozmočené piškoty a vůbec...měkké věci mi do pusy nesmí!!!! :grinning: :grinning: :grinning: (myšleno: rozmočené piškoty, pečivo, knedlíky a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:)

@katuleb Ahoj :slight_smile: To čekání je nehorázné a o stresu ani nemluvím :frowning2: Moc na Tebe myslím a držím palce, Kačenko!!!
2. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
@katuleb kati omlouvám se že jsem včera nanapsala.Byla jsem v práci a otvíralo se naproti RENO tak tam bylo vystoupení a koupila jsem si botičky. :slight_smile: Pak jsem přijela domů a dcera chtěla halušky s bryndzou tak jsem ještě vařila.Ve 20 hod jsem normálně vytuhla a spala až do rána do 8hod :sweat_smile:
2. čer 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Evi co malý jak to snáší ty neštovice?
2. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Kači v pohodě já se snažím relaxovat a odpočívat a nemyslet :wink: což vubec nejde.....občas si říkám to vyšlo a občas propadám beznaději....a pořád se snažím najít podobné případy holek co měli negativní a pak pozitivní test...už mi z toho jde hlava kolem....
2. čer 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb vidím,že jsi dala fotku malého rošťáka :slight_smile: Podívej je to 50 na 50 a 50% je dost :wink:
2. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 jj já vím máš pravdu ,ano dala jsem tu fotku malého protože mojí by se asi holky lekly :grinning:
2. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal8é No mně ten dort taky až tak moc neříká,ale manža je schopen ho sež...uplně sám a prudí už od včera,dokonce zajel i pro smetanu :sweat_smile: @katka1311 Už je to kapku lepší,horečka opadla,ale jinak maly je nezmar ještě v 0:45pořádně nespal a 5:50 už vstával,jsem ko,on nikdy moc nespal ani jako mimi.Ale ted to nějak huř dávam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pračka pere objed skoro hotov,tak ještě ten zakusek a měla bych se vrhnout na záhony,pořádně oplet,ale vubec nemám chut.
2. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne holky :slight_smile: Mám uklizeno,vyžehleno - s mamčinou pomocí. Budeme mít dnes file s bramborem a pak hurá po nákupech.
@evikj33 Eviku to já slintám jen při představě toho dortu.Dělám ho taky, u nás ho milujeme všichni :slight_smile:
@katka1311 Kačenko,halušky mňamka :sweat_smile:
@sal80 Ahoj mamčo, nad těmi tvými francouzskými brambory jsem slintala už včera. :dizzy_face:
2. čer 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj těhule.Babička chce koupit první pidi obleček?Ja to vzala?Tak kupte něco hezkého
2. čer 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 Kačenko? Uvaříš mi také někdy poctivé slovenské halušky s brynzou? Ještě jsem je nejedla, Tom mi je stále jen slibuje a nikde nic :unamused:
@katuleb Koukej to napravit, já se chci leknout, ale...vlastně jsem vcelku velmi statečné děvčátko, tak vyměň synka za svou podobenku, šup :grinning: :wink:
@evikj33 Evi, to co jsem zahlédla je nááááádhéééérááááá :grinning: :zipper_mouth:
@danaho Tak slintej, páč budou až k věčeři :grinning: K obědu bude rybička - okounek mořský a dušenou zeleninou :wink: Maminku opět pozdravuj, že se může zastavit (i s Tebou, to se ví :wink:) a ještě detail...něco mi kup, jo? :sweat_smile:
2. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 čusky spolutěhulko :sweat_smile: Ne na to je ještě brzy. babička to obulela a pidi oblečků už má dávno nychystanou plno skříň včetně klasických plen :dizzy_face: Potřebuju koupit nějakou drogerku,jídlo a Staropramen cool grep :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ty jsi nějaká rychlá tobě nic neujde :grinning:
2. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 maminka tě taky zdraví :slight_smile: Podělím se s tebou o toaleťák chceš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale dojdeme si na zmrzlinku,Tak si dám jeden kopeček navíc i za tebe :slight_smile:
2. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No jo správna budoucí mamča,hlavně pivínko :grinning: Já jsem neodolala a koupila pidi ponožky :slight_smile: Bát se budem pořád,ale jedna věcička na tom nic neopokazí :wink:
2. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Ahojky, neboj klidně se nám ukaž. určitě budeš krásnějšá než ta namalovaná holčička co tam máš v profilu teď :sweat_smile:
2. čer 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 j´é já ted nemám žádnou fotku koukám jen svatební :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek