IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
2. čer 2012

@danaho já tam mám synka přece 😀 😀 😀

danaho
2. čer 2012

@evikj33 včera jsem si koupila u našich šikmookých prodejců tričko - černý a je na něm přes celý břicho velkej vysmátej oranžovej smajlík. Je to děsně prdlý,ale v tu chvíli se to hodilo k mým pocitům 😅

danaho
2. čer 2012

@katuleb ajoooo, já jsu blbka. Promiň,hele u mě si zvykej. Já si pořád všechno pletu. Ale opravdu,tvůj chlapeček je moc krásnej a není namalovanej. To jen já čuměla na jinou ikonku 😀

katuleb
2. čer 2012

@danaho no namalovanej vážně není o tom už mě přesvědčuje od rána co tu lítá,ted uklízí půdu s manželem tak čekám kdy bude nějaký pád ale snad to bude ok.... 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Staropramen cool grep jsem si včera koupila takýýýýýý 😀 Na zmrzlinku půjdu taky 😝 Tuze totiž potřebuju tu točenou z Globusu 😅

@evikj33 To se ví, že ne, však tu všechny čekáme na výsledky spolubojovnic, tedy i Tebe 😉

@katuleb Tak dej tu, Kačenko 🙂 Uka 🙂 Půjdu Ti příkladem a ukážu Ti společnou s Tomášem, jo? 😉 Sice neoříznutá, ale to neva, má krása a neskutečné charisma je na ní zachováno 😀 😀 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Já chci taky takové tričkóóóóóó!!!!!!! 😀 😅

danaho
2. čer 2012

@katuleb je to zlatíčko. jdu obědvat a pak razíme ven. Zatím paaa. Ukážu se tu navečer 😵

katuleb
2. čer 2012
danaho
2. čer 2012

@sal80 koupila bych ti ho ale tvojí velikost neměli. ☹ Já ho pak vyfotím a ukážu. je fakt střelený 😀 taky jdem na tu zmrzlinku do Globusu. Pááá a pozdravuj Tomíka a pohlaď bříško. Chybí mi tu smajlík co posílá pusinku. 🙂

sal80
autor
2. čer 2012

V týdnu přidám fotky za včera, byli jsme s kamarádkou a jejím mužem a synem v pizzerii, a kabel na stahnutí fotek z foťáku zůstal v kamarádčině práci 😅 ☹

sal80
autor
2. čer 2012

@katuleb Jůůůů....Ty jsi krásná nevěsta 😵 😵 😵

katuleb
2. čer 2012

@sal80 děkuju sice trochu větších rozměrů a manžel menších no čož ale .... 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@katuleb Přidej se do tabuky (str.90) 🙂

sal80
autor
2. čer 2012

@katuleb To jsem já taky, jen s tím rozdílem, že i Tom je větších rozmerů 😀 To neřeš, alespoň se o nás neodřou a mají nás zač chytit 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Budu se těšit na fotku. Tomek pozdraven a pozdrav opětuje 🙂 (je mrzutý, rozbolel ho zub ☹ )

katuleb
2. čer 2012

Tak holky asi nic zčínám špinit a je tam i červeno je asi konec.....ale děkuju za podporu..

sal80
autor
2. čer 2012

SAL80 - Saša, 32 let. IRG Karlovy Vary - 1.IVF neg, 2.IVF Menopur - 25.4. OPU ( 13 folikulů - 5+2 vajíčka), 5 oplodněno, ET 30.4. - 2. embryjka, TT 16.5. - //, hCG 2076, UTZ 1.6. - potvrzeno těhotenství 7+2tt, miminko už má ♥ emoticon

Z4401 - Zuzka, 34 let. CAR Zlín - 1.IVF - 09/2008 úspěšné (dcera Nellinka necele 3 roky); KET 11/2011 - úspěšné, ale bohužel v 8 týdnu jedno embryjko zamklé a druhé ve vejcovodu - odstranění; 04/2012 - 2.IVF - HCG pozitivní

KATKA1311- Kači,36 let. 1IVF 6/2011 neúspěšné, 2IVF s min.stimulací 9/2011 nedošlo k ET. 3IVF 5/2012 (nenašly se spermijky po OPU)

CILKAA - 33 let. Reprofit Brno, 1. IVF min.(únor) =GEU, 2. IVF = Puregon 175j, 7 opl., ET 5.5.- 2 blasty, 0 mraz.

DANAHO - Dana 36 let Gennet Liberec, 1.IVF 1/2012 neg., od 4.5. stimulace na 2.IVF - Menopur, 14.5. OPU, 19.5. ET 1 blasty, 4 sněhuláčci, 1.6. hCG 1244

VEROMIRA-Věra 29 let Obilnák Brno, 1.IVF 11/2011 neúspěšné, 2.IVF 4/2012 výsledek 28.4.neúspěšné,3.IVF v jednání

ZEZIZU - Lucka ještě 29let Gennet Praha Letná, 1.IVF 11/2011 Gonal, neg.,, 2.IVF Gonal, Merional, OPU 30.4. (7kousků k oplodnění), ET 5.5. 2 blastocysty, ofiko TT 19.5., 1 zmrazeno

BERYLTM - Mařenka 32let Apolinář Praha, 1.IVF 9/2011 (ET nedošlo), 2.IVF 1/2012 neg., 3.IVF ET 27.4.

EVIKJ33- Eva 33let Reprofit Olomouc 1.IVF1/2012(ET nedošlo)2.IVF od 4.5.stimulace-Menopur, 19.5. ET 2 blastiček

KIWISEK - Martina - 26, Motol Pha: 1IVF 1/2012 (12 vajíček ,k ET nedošlo) 16.5 konzultace a podání žádosti na 2.IVF

SKIFARKA - Katka, Praha, 45 let, 3 x přiroz. otěhotnění (3x ZT 3-4 měsíc), 2 x IUI, 2x IVF, 31.5. embryotransfer, čekání na //

sal80
autor
2. čer 2012

@katuleb Ale ne ☹ Špinit můžeš a ještě to nic neznamená 🙂 Koukej věřit!!! Budu doufat s Tebou!!!! Objímám 😵

dadakin
2. čer 2012

Ahojky děvčátka,přeju krásné poledne.
Měli bysme jít tady k nám na dětský den na hasičku odpo kdyby bylo aspon ještě o trošku hezčeji venku bych se nezlobila.
@sal80 ano jsme zase o den dál k dalším našim pokusům atd.
@katuleb pořád ti držím palečky a doufám že budeš mít //
Holky klidně kupujte pidioblečky já jsem si první koupila loni v červenci ve výprodeji v Nextu 😉 u prvního jsem měla nakoupený dupajdy 2 roky před tím než se narodil dělala jsem v obchodě s mimi oblečky a nešlo neodolat pak jsem se vdala a měsíc po svatbě jsme počali a jak se hodili 😀

dadakin
2. čer 2012

@katuleb a co testík dělala jsi??????

dadakin
2. čer 2012

Já a moje děti.

katuleb
2. čer 2012

Tak testík jsem nedělala nemám ho ani tady na chalupě,zatím je to jen takové hnědé špinění jako takové jako by nitky a občas červená...ale bolí moc záda a to je vždy zlé to poznám....no uvidíme jdu si lehnout a třeba se to uklidní...třeba jen tělo chtělo menstruovat a nejde to....

dadakin
2. čer 2012

@katuleb mě taky rozboleli záda před tím ale každá jsme jiná. Neboj my to dáme určitě 😉

katuleb
2. čer 2012

@dadakin no musíme to dát ....zatim jen špiním tak uvidím...

dadakin
2. čer 2012

tak my valíme ven na dětský den no moc se mě nechce mám nákou depku dneska nebo co.Měl za mnou dojet nejstarší syn,ale šel s přítelkyní do města njn.

sal80
autor
2. čer 2012

@katuleb Odpočiň si, určitě se to uklidní.

sal80
autor
2. čer 2012

@dadakin Moc vám to všem sluší 🙂 😵 Daneček je Ti moc podobný, Lukáš už je klacek velikej a malá Naty asi musí mít o všem přehled, že? 😀

skifarka
2. čer 2012

Ahoj holky, k obědu jsme měli řízky ze včerejška a kdo chtěl čočku / máme ji rádi/. Bráchovi jsem hlídala 2 děti/ 6,3 roky/, tak mně brácha přinesl krásný ovocný malinový dort s krémem. Mňam 😵, mňam 😵
Holky taky se odhalím, i když pro mě to není jednoduchá věc. Mám už 2 děti / kluci / z prvního manželství, ale 1 kluka vůbec nemám od 3 let. Bývalý manžel mně ho unesl v jeho 3 letech a v mém 6.měsíci těhotenství s druhým klučíkem. Dneska je mu 21 let, 15 let jsem jezdila na chodník. Umíte si představit, jak může zatím vypadat můj vztah se synem, který je navíc celá léta "ponoukán" a "naváděn" bývalým manželem proti mně. To, co vídáte občas v televizi, jsem bohužel zažila na vlastní kůži. Je to trauma na celý život ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ S druhým klukem máme za sebou 2 těžké operace střev. první ve 3 letech, druhá v 11 letech/ JIP, ARO, zástava dechu..../ Je mu téměř 18 let.
I kvůli němu bych si moc přála mimi, nedává to najevo, ale určitě je mu moc líto, že nevyrůstá s vlastním bráchou.
I když je mu už skoro 18 let, moc by si přál sourozence. I když budou od sebe už o 18 let a vlastně to ani sourozenci nebudou ☹ ☹ ☹ ☹ . S přítelem čekám na společné miminko 15 let ☹ ☹ / 3 potraty/ Holky končím, brečím, nevidím na klávesnici.

katka1311
2. čer 2012

@skifarka ty jo holka ty máš pořádné trápení.Nevím ani co na to napsat,snad jen že se už sis vybrala svůj kalich hořkosti.

danaho
2. čer 2012

Ahoj holky, už jsem zpět z nákupů Všude plno lidí a já jsem tak utahaná. Pokoupili jsme to nejnutnější a místo zmrzky a kafča v Globusu jsem si koupila vanilkovou zmrzku domů a k tomu maliny. Čeká to v mrazáku až přijde Vašek z práce a dáme si pak spolu.
@sal80 mám pro tebe ten toaleťák. Měli v akci 1 + 1 zdarma 😀
@katuleb jé nevěsta, krásná. U nás je to obráceně. Já jsem prcek a přítel je prostorově výraznější jak do výšky tak do šířky. 😅 Důležité je jak si rozumíte a že se milujete.Sluší vám to. 😵
@dadakin ty jsi tak mlaďonká 😅 Vypadáš jako jejich sestra. Moc vám to suší a děti jsou pokladi,co?