• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho já tam mám synka přece :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 včera jsem si koupila u našich šikmookých prodejců tričko - černý a je na něm přes celý břicho velkej vysmátej oranžovej smajlík. Je to děsně prdlý,ale v tu chvíli se to hodilo k mým pocitům :sweat_smile:
2. čer 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katuleb ajoooo, já jsu blbka. Promiň,hele u mě si zvykej. Já si pořád všechno pletu. Ale opravdu,tvůj chlapeček je moc krásnej a není namalovanej. To jen já čuměla na jinou ikonku :grinning:
2. čer 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no namalovanej vážně není o tom už mě přesvědčuje od rána co tu lítá,ted uklízí půdu s manželem tak čekám kdy bude nějaký pád ale snad to bude ok.... :grinning:
2. čer 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Staropramen cool grep jsem si včera koupila takýýýýýý :grinning: Na zmrzlinku půjdu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tuze totiž potřebuju tu točenou z Globusu :sweat_smile:

@evikj33 To se ví, že ne, však tu všechny čekáme na výsledky spolubojovnic, tedy i Tebe :wink:

@katuleb Tak dej tu, Kačenko :slight_smile: Uka :slight_smile: Půjdu Ti příkladem a ukážu Ti společnou s Tomášem, jo? :wink: Sice neoříznutá, ale to neva, má krása a neskutečné charisma je na ní zachováno :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@danaho Já chci taky takové tričkóóóóóó!!!!!!! :grinning: :sweat_smile:
2. čer 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb je to zlatíčko. jdu obědvat a pak razíme ven. Zatím paaa. Ukážu se tu navečer :dizzy_face:
2. čer 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sal80 koupila bych ti ho ale tvojí velikost neměli. :frowning2: Já ho pak vyfotím a ukážu. je fakt střelený :grinning: taky jdem na tu zmrzlinku do Globusu. Pááá a pozdravuj Tomíka a pohlaď bříško. Chybí mi tu smajlík co posílá pusinku. :slight_smile:
2. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V týdnu přidám fotky za včera, byli jsme s kamarádkou a jejím mužem a synem v pizzerii, a kabel na stahnutí fotek z foťáku zůstal v kamarádčině práci :sweat_smile: :frowning2:
2. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Jůůůů....Ty jsi krásná nevěsta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 děkuju sice trochu větších rozměrů a manžel menších no čož ale .... :grinning:
2. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Přidej se do tabuky (str.90) :slight_smile:
2. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb To jsem já taky, jen s tím rozdílem, že i Tom je větších rozmerů :grinning: To neřeš, alespoň se o nás neodřou a mají nás zač chytit :grinning:
2. čer 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Budu se těšit na fotku. Tomek pozdraven a pozdrav opětuje :slight_smile: (je mrzutý, rozbolel ho zub :frowning2: )
2. čer 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky asi nic zčínám špinit a je tam i červeno je asi konec.....ale děkuju za podporu..
2. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAL80 - Saša, 32 let. IRG Karlovy Vary - 1.IVF neg, 2.IVF Menopur - 25.4. OPU ( 13 folikulů - 5+2 vajíčka), 5 oplodněno, ET 30.4. - 2. embryjka, TT 16.5. - //, hCG 2076, UTZ 1.6. - potvrzeno těhotenství 7+2tt, miminko už má :hearts: emoticon

Z4401 - Zuzka, 34 let. CAR Zlín - 1.IVF - 09/2008 úspěšné (dcera Nellinka necele 3 roky); KET 11/2011 - úspěšné, ale bohužel v 8 týdnu jedno embryjko zamklé a druhé ve vejcovodu - odstranění; 04/2012 - 2.IVF - HCG pozitivní

KATKA1311- Kači,36 let. 1IVF 6/2011 neúspěšné, 2IVF s min.stimulací 9/2011 nedošlo k ET. 3IVF 5/2012 (nenašly se spermijky po OPU)

CILKAA - 33 let. Reprofit Brno, 1. IVF min.(únor) =GEU, 2. IVF = Puregon 175j, 7 opl., ET 5.5.- 2 blasty, 0 mraz.

DANAHO - Dana 36 let Gennet Liberec, 1.IVF 1/2012 neg., od 4.5. stimulace na 2.IVF - Menopur, 14.5. OPU, 19.5. ET 1 blasty, 4 sněhuláčci, 1.6. hCG 1244

VEROMIRA-Věra 29 let Obilnák Brno, 1.IVF 11/2011 neúspěšné, 2.IVF 4/2012 výsledek 28.4.neúspěšné,3.IVF v jednání

ZEZIZU - Lucka ještě 29let Gennet Praha Letná, 1.IVF 11/2011 Gonal, neg.,, 2.IVF Gonal, Merional, OPU 30.4. (7kousků k oplodnění), ET 5.5. 2 blastocysty, ofiko TT 19.5., 1 zmrazeno

BERYLTM - Mařenka 32let Apolinář Praha, 1.IVF 9/2011 (ET nedošlo), 2.IVF 1/2012 neg., 3.IVF ET 27.4.

EVIKJ33- Eva 33let Reprofit Olomouc 1.IVF1/2012(ET nedošlo)2.IVF od 4.5.stimulace-Menopur, 19.5. ET 2 blastiček

KIWISEK - Martina - 26, Motol Pha: 1IVF 1/2012 (12 vajíček ,k ET nedošlo) 16.5 konzultace a podání žádosti na 2.IVF

SKIFARKA - Katka, Praha, 45 let, 3 x přiroz. otěhotnění (3x ZT 3-4 měsíc), 2 x IUI, 2x IVF, 31.5. embryotransfer, čekání na //
2. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Ale ne :frowning2: Špinit můžeš a ještě to nic neznamená :slight_smile: Koukej věřit!!! Budu doufat s Tebou!!!! Objímám :dizzy_face:
2. čer 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka,přeju krásné poledne.
Měli bysme jít tady k nám na dětský den na hasičku odpo kdyby bylo aspon ještě o trošku hezčeji venku bych se nezlobila.
@sal80 ano jsme zase o den dál k dalším našim pokusům atd.
@katuleb pořád ti držím palečky a doufám že budeš mít //
Holky klidně kupujte pidioblečky já jsem si první koupila loni v červenci ve výprodeji v Nextu :wink: u prvního jsem měla nakoupený dupajdy 2 roky před tím než se narodil dělala jsem v obchodě s mimi oblečky a nešlo neodolat pak jsem se vdala a měsíc po svatbě jsme počali a jak se hodili :grinning:
2. čer 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb a co testík dělala jsi??????
2. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já a moje děti.
2. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak testík jsem nedělala nemám ho ani tady na chalupě,zatím je to jen takové hnědé špinění jako takové jako by nitky a občas červená...ale bolí moc záda a to je vždy zlé to poznám....no uvidíme jdu si lehnout a třeba se to uklidní...třeba jen tělo chtělo menstruovat a nejde to....
2. čer 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb mě taky rozboleli záda před tím ale každá jsme jiná. Neboj my to dáme určitě :wink:
2. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin no musíme to dát ....zatim jen špiním tak uvidím...
2. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my valíme ven na dětský den no moc se mě nechce mám nákou depku dneska nebo co.Měl za mnou dojet nejstarší syn,ale šel s přítelkyní do města njn.
2. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Odpočiň si, určitě se to uklidní.
2. čer 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadakin Moc vám to všem sluší :slight_smile: :dizzy_face: Daneček je Ti moc podobný, Lukáš už je klacek velikej a malá Naty asi musí mít o všem přehled, že? :grinning:
2. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, k obědu jsme měli řízky ze včerejška a kdo chtěl čočku / máme ji rádi/. Bráchovi jsem hlídala 2 děti/ 6,3 roky/, tak mně brácha přinesl krásný ovocný malinový dort s krémem. Mňam :dizzy_face:, mňam :dizzy_face:
Holky taky se odhalím, i když pro mě to není jednoduchá věc. Mám už 2 děti / kluci / z prvního manželství, ale 1 kluka vůbec nemám od 3 let. Bývalý manžel mně ho unesl v jeho 3 letech a v mém 6.měsíci těhotenství s druhým klučíkem. Dneska je mu 21 let, 15 let jsem jezdila na chodník. Umíte si představit, jak může zatím vypadat můj vztah se synem, který je navíc celá léta "ponoukán" a "naváděn" bývalým manželem proti mně. To, co vídáte občas v televizi, jsem bohužel zažila na vlastní kůži. Je to trauma na celý život :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: S druhým klukem máme za sebou 2 těžké operace střev. první ve 3 letech, druhá v 11 letech/ JIP, ARO, zástava dechu..../ Je mu téměř 18 let.
I kvůli němu bych si moc přála mimi, nedává to najevo, ale určitě je mu moc líto, že nevyrůstá s vlastním bráchou.
I když je mu už skoro 18 let, moc by si přál sourozence. I když budou od sebe už o 18 let a vlastně to ani sourozenci nebudou :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: . S přítelem čekám na společné miminko 15 let :frowning2: :frowning2: / 3 potraty/ Holky končím, brečím, nevidím na klávesnici.
2. čer 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka ty jo holka ty máš pořádné trápení.Nevím ani co na to napsat,snad jen že se už sis vybrala svůj kalich hořkosti.
2. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem zpět z nákupů Všude plno lidí a já jsem tak utahaná. Pokoupili jsme to nejnutnější a místo zmrzky a kafča v Globusu jsem si koupila vanilkovou zmrzku domů a k tomu maliny. Čeká to v mrazáku až přijde Vašek z práce a dáme si pak spolu.
@sal80 mám pro tebe ten toaleťák. Měli v akci 1 + 1 zdarma :grinning:
@katuleb jé nevěsta, krásná. U nás je to obráceně. Já jsem prcek a přítel je prostorově výraznější jak do výšky tak do šířky. :sweat_smile: Důležité je jak si rozumíte a že se milujete.Sluší vám to. :dizzy_face:
@dadakin ty jsi tak mlaďonká :sweat_smile: Vypadáš jako jejich sestra. Moc vám to suší a děti jsou pokladi,co?
2. čer 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek