• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@katuleb plašíš uplně stejně jako bych plašila já.Jsme tady všechny plašanky. :grinning:
Ježiši vy mi děláte chutě. :sweat_smile:
2. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No děvčátka moje zlatý jdu na ty svině klouzavý a pak pěkně do peřinek...tak pěkný zbytek večera a krásné sníky všem.......dobrouuuuuuuu.... :wink: :wink:
2. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Nesmutni, i kupovaný chleba je dobrý :wink: Ptala jsem se jen ze zvědavosti :slight_smile: Peču chleba, hraju si s jeho přípravou a pečením přes tři hodiny (nemám pekárnu a ani jí (zatím) nechci) a Tomáš ho hned popraví :sweat_smile: Takže jeho pečení je velmi sporadické :grinning:
2. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Dobroooou,hezky se vyspinkej :dizzy_face:
2. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Dobrou noc a pořádně si odpočiň :slight_smile: Oslintej klidně celý polštář, jen ať ten spánek stojí za to :wink: :grinning:
2. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Sašenko já jdu taky na kutě. Už nemůžu udržt očka. Hezky se vyspinkej zlato. Pááá
2. čer 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Dobrou :slight_smile: I já půjdu...zase jsem dnes nešla po o :grinning:
2. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira http://www.otehotnet.cz/ivf/108-asistovana-reprodukce.html je to tady tento cajik. Ja si ho objednala, kdyz jsem si rikala, ze bych zkusila za 3 mesice KET az by se telo zpamatovalo z kyretaze, bohuzel jsem nevedela, ze to pak dopadne tak tragicky a zkoncim na ARU. Takze ted je me uz nanic.
2. čer 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Tak to je krásnééééé. Mocinky blahopreji a drzim palecky az do konce.
2. čer 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Holka, u tebe skoro člověk neví, kdy si děláš srandu a kdy ne. Jsi neskutečně vtipná :grinning: :grinning: . Teď doopravdy, kolik měříš? @z4401 Přečetla jsem si tvůj příběh a klobouk dolů. To si si vytrpěla, ale hlavně že si tady a v pořádku pro svou krásnou holčičku :wink: :wink:
2. čer 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím se do klubu pidi holek a asi vyhraju mám 153cm :dizzy_face:
@danaho na fotce mi je 35let prý vypadám mladší než jsem je mi ted 36let
@katuleb to vypadá nádějně ne??????
Holky my na dětským dni taky fajn já si dala taky pívo a grilovanej globás.
Děcka soutěžili a vysoutěžili spousty blbinek.
Mě těch sviní klouzavých zbyli 2 krabičky tak snad upotřebím příště.
2. čer 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno, princezny. Je tu neděle a den nicnedělání :slight_smile: Ano, čtete dobře, dnes nebudete nic dělat. Žádné mytí oken (Evi, pokud se Ti budou zdát okna špinavá, tak čuč jinam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:), žádné pucování podlah a koupelen. Se koukněte na nějaké díly Výměny manželek a zjistíte, že se u vás nechá jíst ze země :grinning: Takže....pohodička, klídeček a "kajn štres" :grinning:
A co by to bylo za ráno bez snídaně, takže posílám tu dnešní :wink: Nate :grinning:

MÍCHANÁ VAJÍČKA, ZELENINA A HERMELÍN (k tomu tmavá, celozrnná bagetka s máslem)
3. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadakin No koukám, že jsi taková "nízkopodlažní" :grinning: Ale to vůbec neva, protože tu je všeobecný názor, že malé je hezké :dizzy_face: A vítěz asi jsi, takže by sis zasloužila nějakou odměnu :wink: Přemýšlím, čím bych Tě obdarovala já, ale nemám tu nic, než svůj NE-O-DO-LA-TEL-NÝ úsměv, tak Tě jím obdarovávám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skifarka Kolik měřím? No, trochu víc na to, abych se mohla přihlásit do konkurzu na pidi-lidi, ale není to zase nic extrémního :wink: Asi o cca dvacet víc naž Ty...nebo přesně o 29cm víc než @dadakin :sweat_smile:
3. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 tak jak se domluvíme mám ti poslat peníze na účet? Já to zkusím a uvidím jestli mě to pomůže aspon v něčem :slight_smile:
3. čer 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 hm takové dobrůtky máš na snídani :slight_smile: já bábovku a mléko :unamused:
3. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhule,skorotěhule a čekatelky :slight_smile: Králík už voní. Vyspání je dnes lepší,ale opět s malým,tatínek byl příjemný jak sodovka v nose,tak jsem to vzdala a šla k malemu :confounded: Jinak dnes mám v plánu akorát žehleníčko a trochu udržbu dom.a na výměnu nekoukám,příde mně to trapárna jak se tam hádaj....Jinak @sal80 snídanka hezká,ale v těhu by se hermoš a jiné podobné mnamky moc neměly :confused: .Já dnes asi taky upeču chleba,nějak máme snězeno.Na gulášek se taky šteluju(manža jiný než hovězí,nebo zvěřinu nejí)vepřové,pouze jako segedin.Holky my tady už jen baštíme to je hrozné :grinning: @katuleb Tak dnes už 12 :wink: a to špinění moh být pokus těla o menses.Tak se opatruj a těš na krev. :slight_smile:
3. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Jo, jo :slight_smile: Teď už proběhla i svačinka - rebarborový koláč s drobenkou a mléko :slight_smile:
3. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 To je Tomášova porce, moje byla právě bez hermelínu a dokonce i zeleniny, protože jsem na ní neměla chuť. Dala jsem sem tedy tu baravnější variantu :sweat_smile:
3. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky....četla jsem si až do jedné v noci ale pak jsem spinkala jak miminko....
@sal80 teda to je snídanička koukám mooooooc dobře to vypadá a uritě i chutnalo...
Jinak špinění je trochu pořád ale jen na papíru a co vyplaví utrouš....tak snad to přejde ....jako když to tělo zkouší a nejde to, asi mám těď termín kdy by to mělo být tak snad je to v poho a nebo to drží jen ty svině klouzavý a pak se to stejně rozjede :unamused: :unamused:
3. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Dobré ráno :slight_smile: Bylo to dobré...i ta má "ošizená" verze :slight_smile:
3. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj... Nevis co by pomohlo proti bolesti hlavy? Jiz druhy den... A je mi k tomu na zvraceni což to je normální v pátém či 6 tem tydnu... No podle me teda ve 4 tem.. Jsem li po transferu 8. 5. A ty si byla na transferu kdy ?
3. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivapo Zkus Paralen. To je vlastně i jediné, co můžeš :sweat_smile: Kdy jsi měla poslední MS?
3. čer 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 no doufám že to nebude sílit je to takové hnědé a občas jako ružovo ale jen málo ale nervy jsou na dranc je to děsné,takovou spotřebu toaletního papíru jsem neměla ani nepamatuju,doufám že to ustane jako včera bylo to jed dopoledne a pak klid....no zítra bude jasno ale nějak tomu moc nedávám asi propadám beznaději...
3. čer 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 to já zas pár dnu snídala jen housku,nebo chleba s máslem a zelenou papr.a pěkně mně tlačil žaludek a vracelo se to,ale stejně jsem neodolala.Ty jo tak už i sváča,ja posledních pár dnu nějak nemám hlad,jen občas mně přepadne žravka :sweat_smile: ale sušák ten mám skoro furt.@katuleb Já to špinění měla cca4dny než se uplně ztratilo :wink:
3. čer 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko drbničky. Jednou s přispím do 10 h :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už vás zase musím dočítat. K snídani si teď dávám bílou Activii a piškoty. Před obědem už se nechci moc futrovat.
@sal80 Ahoj Kočko, přesně tak hermelínek dej Tomíkovi a zeleninku papej.Co nám ukážeš k obědu?
@katuleb mrcha se nerozjede a hotovo :sweat_smile:
@evikj33 Eviku vyprdni se na žehlení a odpočívej aby jsi nebyla večer na nervičky.
@dadakin ahoj vítězko. Ne fotce jsi mlaďonká,teď už jsi stará raketa asi jako já. Akorát mě za týden v úterý bude už 37. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Lehni si a ani se nehni!!!! Šup. Myslím to vážně!!!! :angry:
3. čer 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne děvčátka
@sal80 děkuji za dar úsměvu dobrá cena :wink:
@katuleb uvidíš naděje umírá poslední
dneska asi půjdeme na další děcký den a pak sjedem do Kauflandu mají levný granko a já kakajíčko snídám i večeřím máme velkou spotřebu. :grinning:
Holky dík že jste i vaše diskuze držíte mě hodně nad vodou.Noc co noc se mi zdá že jsem těhu a kolikrát jsem ve snu viděla // na testu ani nepočítámčím víc se to blíží mám strach jít do pokusu č.2. je tam náká obava že to bude opět stejný asi koupím ten čaj a budu happy.Bůhví co do něho dávájí.
3. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho mě bude 37 příští rok 28.1. se to blíží
3. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho No ahoj, krasavice :grinning: Futrovat se před obědem není rozumné :slight_smile: Vyspinkáno? Obídek bude...hmm...mňamka...hovězí steak, asi pečené brambory a zase nějaká ta zelenina :wink: Vyfotím :grinning:

@evikj33 Svačina proto, že jím míň a častěji a snídala jsem ve čtvrt na osm, takže už to něco chtělo :slight_smile: Buchtičku jsme dostali včera u našich :sweat_smile:
3. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek