• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@skifarka :grinning: :grinning: svině klouzavý. Jooo to máš pravdu. Já mám problém,že si sama injekci nepíchnu. Mám na to asi nějakou fobii. Prostě to nedám...Takže jsme dost omezený s tím že nikam pořádně nemůžeme jít. Na dámský záchodky by se mnou asi nemohl :grinning: :grinning: Včera poprvé nebyl doma,tak ho zastoupila mamka Naštěstí to zvládla dobře. Jo a naprostý souhlas,co je malý to j roztomilý. Já jsem malá,ale šikovná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj drbničky :slight_smile: Tak já jsem dnes umyla 2okna,už jsem se na to nemohla dívat a byli jsme na prochajdě v lesíku,jsem KO a do toho volala máti a jak zjistila že myju okna,dělala přednášku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen ona ma nějaké info že jsme byli na IVF,jinak to nikdo tještě neví.(a chci at to tak nějakou dobu zustane)@sal80 ja Utroš zavádím,jak jsem zkoušela polknout,byla jsem Ko usla bych ve stoje a dost mně bolela hlava a to jsem neměla takovou mega dávku jako ted. Jinak jsem taky pidi mám 165cm :wink: a Utroš už jsem taky párkrat naháněla po koupelně at to nesežere pes :sunglasses:
2. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Vysvětlíš to tak, že Ti není nejlíp od žaludku :grinning: :grinning: :grinning:
@skifarka MS jsem dostala v devíti a pak jsem ještě hóóódně vyrostla. Takže můj vývoj zcela jistě ještě ukončen nebyl :sweat_smile: Nejvyšší jsem byla už od jeslí a vydrželo mi to až po vysokou :grinning: Vím, že se mnou maminka chodila po doktorech, protože mě strašně bolely nohy - za rok jsem vyrostla asi o 20 cm.

@skifarka @danaho Svině klouzavý? :fearful: To mám ale vyhlídky :grinning:
2. čer 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skifarka @danaho Můj kamarád vždycky říká: "Co je malý, to je milý. A co je menší, už je trapný...." :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Ahoj Eviii, vítej do klubů PIDI :sweat_smile: Snad se ai nedivim,že ti mamka dala přednášku. Ale pokud by jsi se necítila,tak by jsi to určo nedělala,viď? Musíš se opatrovat. Koukala sem v tý druhý diskuzi,že jsi tam dala foto testíků.Jsou super. Ty už budeš mít pořádný HCG v krvi :dizzy_face:
2. čer 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Pro Tebe, kotě :wink: Francouzské brambory zapečené se sýrem,s nakládanou zeleninou a posypané sýrem :slight_smile:
2. čer 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sal80 fajn tak jsem milá a osttaní PIDI holky taky. A co říká tobě? Co je velký na to nedohlédnu a tak si toho nevšímám :grinning: :grinning: Tam mi nevolnost od žaludku neprojde. To by jsi tu bandu musela znát :wink:
2. čer 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 Ahoj Evi. Souhlasím s Tvou maminkou. Jsi těhulka a ne koza kamerunská, takže piánko a na oknech dělej jen průzory :grinning:
2. čer 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Vypadá to docela dobře zdravě. To já ti párky neukážu,nestihla jsem je vyfotit. Jedině až budou vycházet ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. čer 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Vy jste malé, takže jste milé, až skoro hraničíte s roztomilostí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Jen vás zlobím, že? :slight_smile:
2. čer 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Chci vidět párky a né buřty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 po tom Medrolu mám spíš kašičky :grinning: Já vím,že nás zlobíš. Znám tě a vím,že jsi pěkný zlobidlo,ale to já taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdem píchat,budu za moment. :angry:
2. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Francouzské brambory byla večeře, oběd byl jiný :slight_smile:

Holky, takhle tu baštíme :dizzy_face: :grinning: MOŘSKÝ OKOUN SE ZELENINOU NA MÁSLE :wink:
2. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Na kašičku mě, holka, neutáhneš :grinning:
2. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 hotovo a jsme v půlce :sweat_smile: Kurňa vy jíte zdravě. Děláš mi chutě Sašenko :sweat_smile:
2. čer 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Tož doraž :grinning:
Musíme jíst zdravě, tedy hlavně já, protože nic moc nedělám a asi bych brzy neprošla dveřmi :sweat_smile:
2. čer 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 zas děláš chutě na večer :sweat_smile: @danaho Jinak do těch oken se moc nechtělo,ale jsem nějaká podrážděna,Kamil mně dnes ser...Když něco začnu dělat,tak řekne nedělej to ja to Pak Udělám a sedí dál,tak chytam nerva a musím se nějak odreagovat,dneska bude spát s malým on,ja se už asi potřebuju vyspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 A proč se čertíš, když to neudělá hned? :slight_smile: Muži mají své tempo, které je asi o 99% pomalejší, než to ženské :grinning: Neboj, nech ho, ať to udělá podle sebe a nezapomeň ho pochválit :wink:
2. čer 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 já mám takový stravování taky ráda. dneska jsem měla tresku a šťouchaný brambory. K večeři ten párek to byl trošku úlet po dlouhý době.Ale mňam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@evikj33 to já jsem lítostivá. Když na tebe přijde nerv,tak zavři oči a z hluboka dýchej. Zkus se uklidnit. Miminkum nervy neprospívají. já vím je to těžjý,taky jsem dneska vybublala. Pak jsem dala ruku na bříško a říkám mimču promiň promiň, mamka už bude v klidu :sweat_smile:
2. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy teda máte témata -párky,buřty ,kašičky... :grinning:
Tak my dnes měli pořádný guláš pěkně s chlebíčkem a cibulí a já si teda dala k tomu těstovinky ty totiž milujůůůůůůů.....
Ted jsem se vyhrabala z pelíšku nějak mě ty hasiči zmohli,tak jsem si četla.....no a za chvíli zase pošupajdím zpátky spinkat....
Jinak pořád běhám jak trotl na záchod jestli je to v pořádku....zatim ok :sweat_smile:
2. čer 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb gulášek mňam ale jedině s chlebem. To ten můj ho taky miluje s kolínkama. Z toho mám osypky,bléé :grinning: Kolikátý den,že jsi po ET?
2. čer 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 @danaho Já jsem podrážděná asi z toho nevyspání,maly měl 3dny horečku,tak jsem ho kontrolovala,,dávala paralen,pití,převlékala a jak si chvilku lehnu už volá malý nebo veklý a něco potřebujou,nebo pomně leze ten náš vtěrny pes.Tak snad se dnes konečně vyspím :sunglasses: Ná zítra mám asi Králička od strejdy domáciho :slight_smile:
2. čer 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb S tím záchodem je to asi všude stejné :slight_smile: Já už doma nemám ani barevný papír, ale ultra jemný a BÍLÝ :sweat_smile: :grinning: Prostě stále hlídám, no.... :sweat_smile:
2. čer 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho dnes jsem 11den po et....pročpak??myslíš že to je něco špatně?
2. čer 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 taky tak taky tak....jedině bílý a jemňoučký.....
2. čer 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Gulášek taky papám (s hovězí kližky)...ale to masíčko moc ne, to nechávám Tomovi :slight_smile: Chlebík domácí a nebo kupovaný? :slight_smile:
Co by mělo být špatně? Neplaš, ženo!!!! @danaho se jen ptala :wink:
2. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Jsi přetažená. Tak se odeber na kutě a zaúkoluj velkýho Kamila a víc to neřeš a jdi v klidu spát. Však on se o malého postará. A ty si pořádně odpočiň a zase bude dobře :dizzy_face:
2. čer 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb ne nic není špatně. Určitě jsi to včera psala,ale já si to v té směsi informací nepamatuju. Tak neboj to jen já jsem sklerotik :dizzy_face:
2. čer 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikj33 Králíčka taky papáááám. Tomovi ho stále slibuju a nic, ale to neva, on mi už dlóóóuho slibuje halušky. Takže jsme si fifty, fifty :grinning:
2. čer 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 chlebíček byl kupovaný,pekárnu mám doma.... :unamused: :unamused:
@danaho jj plaším plaším no...... :wink:
Teda holky to je jen papání koukám,jsem z toho normálka dostala hlad..... :confused:
Žjooooova králíka mám doma v mrazáku asi to má chlapec za pár tuším... :grinning: :grinning:
2. čer 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek