IVF - nejlepší pojišťovna k proplacení výkonu a léků

lenejewel89
9. zář 2015

Holky, tak jsme byli na sve 1. konzultaci v Repromede v Brne a mame nejhorsi pojistovnu pry, co se tyce proplacei vykonu a leku. Mame MV 211...bylo nam doporuceno se prehlasit k jine pojistovne. Tak se ptam...Jaka pojistovna je ohledne tohodle nejlepsi? Poradte prosim! Dekuji.

evulinka10
9. zář 2015

Ahoj, také jsem u 211 a příští týden se jdu přehlásit k VZP i vzhledem k tomu, že IVF proplácí až do 40 let a ne jenom do 39 🙂

misula29
9. zář 2015

@lenejewel89 většinou má každej CAR na stránkách ceníky a co která pojišťovna platí. Helios to má 100% a co jsem koukala tak VZP platí celkem dost

no_title
9. zář 2015

zkuste se podívat na 205. Nevím, jak to má s IVF, ale vím, že proplácí i to, co by VZP nikdy neproplácela.

dehors
9. zář 2015

@evulinka10 proběhla novela zákona a všechny pojišťovny od září proplácí jen do 39. narozenin. dnešní info od mého mudr. z caru.

netanel
9. zář 2015

já jsem taky z Repromedy, oba máme VZP a proplatili bez problémů co bylo potřeba. Asi největší suma se platí za PGS/PGD a to VZP platí celé u osmi embryí.

veveruse78
4. říj 2015

@evulinka10 jak uz někdo psal vyse, tohle uz bohužel není pravda, od 1.9.2015 je v ucinnosti novela zákona o zdravotnictvi, která upravila tu vetu, kterou si pojistovny vykladaly ruzne a je tam vyslovne, ze lze proplacen je do dosazeni dne 39.narozenin (takze 38+364), bohužel tedy uz ani VZP nebude proplácet do 40.

evulinka10
4. říj 2015

@veveruse78 Jj, díky, už to vím ☹