IVF podzim 2022

apronka
3. srp 2022

Ahoj holky, mám PCOS a už čtvrtým rokem bojuji s PCOS. Čeká nás pravděpodobně v září první IVF. Pokud jste na tom podobně, přidejte se, podpoříme se navzájem. Jsou samozřejmě vítáni i ty, co mohou přispět nějakou zkušeností s IVF. 🍀❤🤰

apronka
autor
17. srp 2022

@marcela_machackova To me mrzi 😔 ale s dalsim se ta sance zase zvysuje 🍀❤️

marcela_machackova
18. srp 2022

@apronka holka já bych zavolala na pojišťovnu. Mám takový pocit,že s žádostí dá nějak hýbat

marcela_machackova
18. srp 2022

@apronka tak toto jsem si vlasne vůbec neuvědomila. Dekuju 💋

marcela_machackova
25. srp 2022

@apronka tak jsme na to koukali a už jsme v tom rok

apronka
autor
26. srp 2022

@marcela_machackova Jako co se týče celkového snažení?

beatkaa91
11. zář 2022

Ahoj Holky,všechny vás tady zdravím 🤗 mám z ketu 2,5leteho chlapečka 🙏 Teď jsem se rozhodla s partnerem že zkusíme ještě štěstí a půjdeme do dalšího Ketu. Máme ještě čtyři 5denni embrya...
Beru 2x denně estrofem a 1x stacyl . Po celou dobu mam brát kyselinu listovou a vitamín D
.. Příští týden mám estrofem zvýšit na 3x1 tbl
19teho máme ultrazvuk a uvidí se kdy proběhne ket. Chci se zeptat je tady někdo na tom podobně?

dotuska
15. zář 2022

@beatkaa91 Ahoj, já beru 3x1 estrofen a 2x2 synarel 🙂 a kontrolní ultrazvuk mám 22.9. kdy se dozvím kdy bude Ket 😁

beatkaa91
16. zář 2022

@dotuska ahojky,tak to máš taky za pár ❤️ držím palečky ať je ultrazvuk dobrý a sliznice vysoká ✊

dotuska
18. zář 2022

@beatkaa91 děkuji 😉 a také držím palce ať je vše v pořádku 🍀 ❤️

dotuska
19. zář 2022

@beatkaa91 tak jak dopadl ultrazvuk? 🙂 Už víš kdy budeš mít Ket? ❤️

apronka
autor
13. říj 2022

Ahojky, tak kdopak taky čeká na ms, aby mohl začít se stimulací ? 🙂

rybana27
15. říj 2022

Ahoj, mě se to bohužel posouvá až na listopad...snad teda 🙈🙏 jak zvládáš?

apronka
autor
17. říj 2022

@rybana27 Ahojky, já čekám na ms a hned 2dc začnu. Už se nemůžu dočkat. A jako na potvoru se to courá 😀

lussy4988
17. říj 2022

@apronka ja mela ducha od 7dne ale i každé do je jinak jinak mě čeká ma začátku listopadu nejspíš. Čekám ted na ms. A nasadit léky.

lussy4988
17. říj 2022

Ahojky ráda bych se k vám přidala mám již 3Ket za sebou a v roce 2019se mi z posledního Ket narodila dcera. Máme ještě 5 mrazacku. Čekám na ms abych mohla začít brát estrogen a pocitam ze ke konci měsíce říjen možná začátkem Listopadu bych mohla podstoupit KET.

lussy4988
17. říj 2022

@apronka tak to máme stejné jindy to mám přesně +- 3dny a ted cekam uz 6den.... Potvora 😃

rybana27
18. říj 2022

Holky to je tak vždycky jak naschvál 😅

lussy4988
20. říj 2022

@rybana27 tak ja uz konečně dnes začala takže to vychází cca 5.-8.11na ket

leeela
25. říj 2022

Hooolky, je to zde - i já jsem se dočkala… včera první injekce Gonal 175 jednotek 🎊

lussy4988
25. říj 2022

@leeela držím palečky

leeela
25. říj 2022

@lussy4988 dekuju 😊
Holky berete nějaké vitaminy? Jako myslím komplex? Chytré miminko, nebo něco takového?

apronka
autor
25. říj 2022

Holky držím palce ❤️ ja zacala s Gonalem 150 jednotek minuly tyden a ve čtvrtek jdu na druhou kontrolu. Začínám byt krapet nervozni se priznam 😀 ale u nas probehne ket a doktor to odhaduje az na leden...blby svatky 🤣

apronka
autor
25. říj 2022

@leeela ja jen pregnafolin a zobnu obcas horcik a zelezo

reniviki
7. pro 2022

Ahoj já jsem v prvním IVF mám za sebou první zamlkle těhotenství, 2 ket mimoděložní přišla jsem o vejcovod, 3 ket negativní, 4 ket negativní, 5 ket dvě blastocisty najednou a od 7 dne špinění ,8 den zkouška Hcg negativní, je brzo ale myslím že by tam nějaké Hcg mělo být už 8 den po ket. Máme ještě poslední pokus take jsou zmrzlici po 2. Beru gynprodil 1-1-1 a kyselinu.

jamalka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laura331
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vejnarka88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koudelka82
25. říj 2023

Ahoj holky, nezbyl Vám prosím některé Menopur?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru