IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

vava
6. únor 2007

Ahoj,
Andrejka, to je super - to uz je riadny valibuk 🙂 Ja ta dufam pekne nasledujem, buduci tyzden do Olomouca a potom tiez neviem, ci ma posle na tie tripple testy alebo nie. A na 3D by som rada isla tiez. Kam sa chystas ty ? Predpokladam, ze do Kosic...
Ja asi do Hlohovca, este neviem.
Mna caka usg v pitaok, tak som zvedava, ci fazuliak podrastol. Sudiac podla velkosti mojho brucha sa mi zda, ze narastol aspon o meter 😀
Culi, a ty si sa kam stratila ?
A kde je Ice tinka ? Uz sa to tu niekto pytal, ze kam sa vyparila...Aj Pecka niekam zduchla...Hmmmmm

aaandrejka
7. únor 2007

vava, super, ten olomouc, budes aspon skor kludnejsia 🙂 ja na nich nedam dopustit ;) na ten tripple mam ist teraz rano nalacno, ale mne vcera ten primar povedal, ze tripple budem mat pozitivny, kvoli tomu druhemu plodu, ktory sa este celkom nevstrebal... takze fakt zbytocne...

potom sa pohram s fotkami, mam vyfotene svoje megabrucho ;)

na 3d idem do kosic k takemu super odbornikovi (mudr. dankovcik), neda sa k nemu bezne objednat, nastastie je to spoluziak a kamarat mojho gyn, takze mi to vybavil... on je odbornik na morfologiu, nerad si vraj zamiena 3d na komercne ucely a morfologickym 3d, comu som rada, lebo nam ani tak nejde o ten zaznam, ale o to, aby sa na dietatko pozrel dopodrobna 🙂 ideme tam 28.2.

aaandrejka
7. únor 2007

babky, tak ak nazriete do mojho fotoalbumu, tie dve ostatne fotky su zo v cera, moje megabrusko v 16+1 🙂

vava
7. únor 2007

Ahoj Andrejka,

brusko mas teda paraaadne 🙂 A pacia sa mi tie rifle, co mas na fotke. Ja si s mojou vyskou v normalnom obchode nekupim, idem si ich dat sit....
Ako s tou nespavostou ? Kukam, ze kruhy ti uz zmizli 🙂))

Pekny den vsetkym !

culinka
7. únor 2007

Ahojte babenky,

Tak sa hlasim.mame sa fajn,rano nam byva spatne,uz aj vraciame,ale stale vsetko v norme,vecer to je vzdy lepsie.chuda moj muz,vari,pere,upratuje,chodi do prace a stara sa o nas ako v bavlnke. 😀

vava,
jeeej to je super,ze aj ty ides to toho olomouca,my sme objednani na 27.2.,tak sa tam uz tesim,a hlavne dufam,ze drobec bude ok.

baby,co myslite co cakate?
mne tvrdi kazdy ze chlapca,ale ja som presvedcena ze dievcatko. 😀

culinka
7. únor 2007

aaandrejka,

kraaasne brusko. 🙂

janesm
autor
7. únor 2007

Ahoj Těhulky!!!!
vidím že je Vám úžasně to je skvělé...
Mě to špinění místo aby přestávalo tak to bylo horší,bylo to hnědé,dost mě to zděsilo tak jsem volala doktorce řekla mě aby jsme měly klid tak mám přijít že se na nás podívá....Uklidnila mě jsem v 6tt+4 mimi má 3mm a bije mu srdíčko,vše v nejlepším pořádku,žádný hematom tam není.Došla jsem domů a na vložce jsem měla krev a potom ze mě vyšla malinká tmavá sraženinka ale vypadá že to ustává.Řekla mě že to může být období kdy bych měla mít MS,mám brát pořád utrogestan a mám polehávat.....Mám hrozný strach,dala mi fotečku tak se na ni pořád dívám, hladím bříško a mluvím s ním aby vydrželo.....

culinka
7. únor 2007

janesm,

ahojky,neboj urcite vydrzi,drzte sa obaja. 🙂

aaandrejka
7. únor 2007

janesm, neboj, len oddychuj 🙂 ja som dva mesiace nespinila ani nic podobne a potom, na treti mesiac, presne v obdobi, ako by osm normalne mala mat menstruaciu, som zacala spinit a potom este aj ten dalsi mesiac.... len bud v klude, vsetko bude ok 🙂

baby, s tym olomoucom ste sa rozhodli velmi dobre, pretoze mne prave vcera primar hovoril, ze po IVF byvaju trippletesty velmi casto falosne pozitivne! ja som si dnes dala vziat krv, aby mal doktor ciste svedomie pred poistovnou, ale vobec sa nebudem vzrusovat nad vysledkom, ked mam ten z olomouca v poriadku 🙂

vava
9. únor 2007

Ahojte,
dnes som bola u lekara - ten clovek uz ma 3,5cm 🙂Bolo celkom dobre vidiet vselico, lekar mi to popisoval, pekne si tam plaval, srdiecko bije, tak ja som tiez odtial odplavala v takej vznesenej nalade.
Buduci tyzden ten Olomouc, tak budem kludnejsia - inak citam niekedy aj diskusiu 35let a snaha o mimi a akurat sa tak vcera bavili o tom vysetreni v prvom trimestri. Takze som len rada, ze nam to tu Andrejka doporucila.
Ako sa citite ?

Prajem pekny vikend !

culinka
9. únor 2007

ahojky vavik,

ja sa stale citim ako na hupacke,raz dole,raz hore. 🙂 Co vy ostatne?

culinka
9. únor 2007

aaandrejka,vava

co sa tyka toho olomouca,ja som objednana do Fertimedu,nie do fakultky,volala som na to cislo co tu Adka davala,a dopracovala som sa az tam.aj ty si bola tam? 🙂

janesm
autor
9. únor 2007

aaandrejka díky moc že mě uklidnuješ!!!!!!Snad bude lépe!!!!! Snažím se na to nemyslet ale když pořád špiním tak se to moc nedá.

janesm
autor
9. únor 2007

vava tak to je nádherné mám radost s Tebou!!!!!!! Jen tak dále!!!!!

janesm
autor
9. únor 2007

Těhulky jak jste na tom s teplotou máte zvýšenou???? Já měla na začátku 37,4 pak nebyla a nyní je opět 37,1

aaandrejka
12. únor 2007

janesm, neboj s teplotou, ja som mala tiez zvysenu prve tyzdne, aj od toho, ze ma bolelo hrdlo... nevadi, telo sa aspon sustredi na vyhananie teploty a nie na vyhananie babatka z bruska 🙂

dievcata, od sobotu citim pohyby!!! najprv boli len take chabe, ale vcera sme ich uz citili aj zvonku, ked sme si prilozili ruky na moje brucho! to dieta tam snad predvadzalo salta, alebo co, tak sa vrtelo, az sme sa museli smiat ;)

vava
12. únor 2007

Ahojte 🙂

Andrejka, musi to byt super pocit ! Ja sa tiez strasne na to tesim .....To uz je zas dalsia faza, ked citis, ako sa hybe...Ja sa toho neviem dockat.
Culinka, tak na tvoj podnet som volala do Olomouca, lebo ja som bola v tom, ze idem do FN. Tiez som volala na to cislo od Andrejky a poprepinali ma kade-tade, potom mi dali dalsie cislo, nakoniec ma objednali a ja som ani netusila, ze to je Fertimed. Tak som tam dnes cinkla a naozaj idem tam - som povedala, ze som mala v umysle ist do FN a oni na to, ze FN nestiha, tak posiela baby tam k nim. Super, mohli mi to dat vediet. No, ale ze vraj je to to iste vysetrenie....Jediny rozdiel bude asi v cene - bude to stat okolo 3000CZK...No, tak uvidime.....
Ako sa mate ostatne ?

abc1
13. únor 2007

Dobré ranko,
zapojuju se do diskuže poprvé, můžete mi prosím poradit?
Chodím taky do Heliosu, začala jsem se stimulací Gonalem (současně si pícham Decapeptyl), ale teď po prvních odběrech (5 den stimulace)mi řekli, že na to zatím nijak nereaguju a tak mi zdvojnásobili dávku. Máte s tím nějaké zkušenosti, že byste nereagovaly? Taky jsem se teď nachladila a nevím, jestli mi mám jít raději na neschopenku, nebo chodit dál do práce.
Dost se bojím, nechci nic pokazit, i když já to asi moc neovlivním.
Děkuji za radu.
Držím všem snažilkám pěsti, aby to dobře dopadlo a měli brzy //

aaandrejka
13. únor 2007

vava, to je teda, ako to, ze nestihaju? ved si sa objednala dost vopred a predsa ako samoplatca... no, ale verim, ze vo fertimede vedia urobit taky isty ultrazvuk a krv vedia poslat do FN na rozbor... tak snad to bude vsetko ok ;)

abc, kontroly pocas stimulacie su prave preto, aby lekar sledoval, ci treba davky zvysit alebo znizit - nikto dopredu nevie predpokladat, ako bude tvoje telo reagovat... ja som nebola ten pripad, ale myslim, ze sa nemusis nicoho bat, lekar urcite vie, co robi! ;)
skoro //! 🙂

vava
15. únor 2007

Ahojte !

Abc, kamoska, co tam so mnou chodila mala podobny problem - nereagovala podla lekarovych predstav a zdvojnasobili davku a o par dni bolo vsetko tak, ako ma byt. Takze tiez si myslim, ze vedia, co robia a tie caste kontroly su na to, aby tvoj stav vedeli dobre zhodnotit. Daj vediet, ako pokracujes...

Tak dievcata, bola somv tom Olomouci - bolo to to iste ako v tej FN, len platba bola ovela vyssia 🙂 Ale dostala som dvojstranovy elaborat so vsakovakymi informaciami a vsetko je zatial OK. Takze sa vytesujem ...🙂

Ako sa cititte ? Culinka, kedy tam ides ? Je tam velmi prijemna pani doktorka ....Tak ti drzim palce.

Janes, a ty ako ? Mas este problemy ? Dufam, ze je vsetko OK...

Tak sa majte zatial a ozvite sa 🙂

janesm
autor
15. únor 2007

Ahoj Vava, 😉
moc gratuluji a držím pěstičky aby i nadále bylo vše vpořádku!!!!!
Já jsem celkem vpohodě,občas nevolnosti ale nezvracím jen mám občas průjem.Špiním stále ale vypadá že se to lepší už to není hnědé ale do žluta,snad to bude vpořádku.Zítra mám jít na kontrolu a měla bych dostat i těhotenskou průkazku.Dnes jsem byla na endokrinologii a doktorka mě zvýšila dávku léků prý mě v těhotenství štítná žláza nestačí tvořit ten potřebny hormon. Na ten ultrazvuk na VVV se budu objednávat asi v pondělí a půjdu na Veveří v Brně,stojí to tam kolem 1500,-
Dnes jsem potkala známou má od prosince holčičku po 2IVF, první absolvovaly v Heliosu-neuspěšné a druhé na Obilňáku.Malá je krásná a rychle přibírá na váze,jen je problém ten že ji manžel přivezl z porodnice a opustil ji,než porodila tak se stačil odstěhovat.... Ach Ti chlapi!!!!
Maminky držte se a všem držím pěstičky!!!!! 🙂 🙂

culinka
15. únor 2007

Ahojky kamosky,

vava,

joooj,tak to som rada,ze vsetko v olomouci dopadlo dobre,my ideme 27.2.,a dufam,ze dopaneme podobne dobre.V utorok sme boli v heliose na ultrazvuku,drobec mal 2,6 cm,a vrtel sa ako motovidlo,bolo to kraasne pozorovat.Ako sa citis??ja stale nic moc,tazsie sa mi dycha,a boli ma chrbat.Drzkaj sa aj malicke. 🙂

aaandrejka,

uz sa aj ja tesim kedy ho pocitim,musi to byt krasny pocit,drzkaj sa.

janesm,

som strasne rada,ze sa ti tak super dari,mooc nateba myslim,aj ty sa drz. 😉

ice.tinka
15. únor 2007

Ahojinky zlatíčka!!!! 😵

Koukám že se vám všem daří moc dobře...to je dobře 🙂 😉

Mě se už moje ač prázdné břicho zklidnilo !!!Doktor říkal že díky mé nízké výšce asi tělo trochu déle reagovalo na hormony a taky bolesti a podobně mohl zbůsobit zvětšený pravý vaječník...Co se týce mého pokračování tak jsem se ještě neobjednala protože misto abych se těšila tak se toho čím dál tím víc bojim,nevím jestli jsem normální ale asi už o tom vím tolik že mi připadá jako obrovský zázrak počít a ještě to donosit zdravoučké!!!!!Pro mě jste hrdinky ..sice máme jednoho mrnouse doma ale o to víc přemýšlím nad tím jaký to byl zázrak že je tady (jsem si před pár lety ani neuvědomovala jak je to těžké a kolik věcí závisí na tom aby se ten malý zázrak udělal a narodil!!!)Hrozně se bojim toho zklamání a čekání a všeho kolem !!!Takže ted doma dělám trochu mrtvého brouka a nechi o objenání nic slyšet(kdyby tak někdo zaručil že se to povede)!!!!
Koukala jsem na ty stránky zdarma IVF ale to zas nebude určitě pro mě a tím sítem bych asi nepropadla 😖 A určitě to bude v praze...Ach jo ...

No zatím se loučím všechny se držte a opatrujte MÁTE CO!!!!!!! 😀
TAK PAPA

abc1
16. únor 2007

Ahojky, děkuji za podporu. 😉
Nechala jsem si napsat neschopenku, ať to vyležím a nic neohrozím.
Dnes jsem byla na utz a krvi. Zvyšili mi dávku Gonalu a je to opravdu lepší. Už mě pobolívají vaječníky a mám tam celkem zatím 7 folikulků.Pokud to tak půjde dál tak příští týden ve středu nebo čtvrtek mám jít na odběr vajíček. 🙂
Tak snad to výjde.
Opatrujte se 🙂

aaandrejka
16. únor 2007

abc, to je super, uvidis, ze vajecniky zareaguju 🙂

ice_tinka - skus sa objednat na to bezplatne, nemas co stratit.. a nebude to len v prahe, vybrali vacsinu centrier v CR, tak sa nemusis obavat :0 rozhodne to skus! za formular predsa nic nedas!

janesm - to je super, ze sa babatku dari, nech len pekne rastie! drzim prsty!

culinka, vava - s tym olomoucom je to super, vava, aj mne dali take dvojstranove lajstro, ono je to zrejme vystup z toho kryptora, ci oskara, ci coho 🙂))

tie pohyby citim stale, niektory den su slabsie, aj aj dnes som sa zobudila v noci ;) no, dufam, ze si babatko svoje nocne sluzby odbije v brusku a ked uz bude na svete, bude v noci poslusne spinkat 🙂)

mne dnes prisli vysledky tripple testov, su lepsie, ako sme ocakavali, robia sa tri testy, dva mi vysli v pohode, len AFP mam zvysene, ale to je kvoli tomu druhemu babatku (kvoli tomu mam aj zvysene CRP)... navyse, mam vysledky z olomouca, o ktorych sa moj primar vyjadril, ze je to "quadrotest", takze snad je vsetko ok 🙂 dokonca som ostala zarazena, ze lekarka, co vyhodnocovala ten tripple, ma ani neodporucila na odber plodovej vody (sestricke jej do papierov nenapisala, ze v sebe nosim este aj druhe, odumrete babatko), ale len :podrobny ultrazvuk" ... na ten idem tak, ci tak, je to 3d, do kosic, 28.2., cize, culinka, den za tvojim testom v olomouci 🙂

v pondelok sa posnazim urobit dalsie fotky, brusko mi rastie dopredu, nastastie mi zadok nerastie, comu som celkom rada, nikto, koho stretavam, neveri, ze to babo sa ma narodit az v juli ;)) a kazdy mi hovori, ze som opeknela, haha ;) tak sa z toho vytesujem 🙂

janesm
autor
16. únor 2007

Ahoj Těhulky a Snažilky,tak dnes jsem byla u doktorky a vypadá to následovně mimi má 1,13 cm,srdíčko bije jako o závod!!!!! Mám vystavenou těhotenskou průkazku,nadále mám zavádět 3x2 Utrogestan a odpočívat ze všech sil a šetřit se!!!!!!

aaandrejka
16. únor 2007

ahoj janesm, to je super!!! tak len vela oddychuj a setri sa!

culinka
17. únor 2007

ahojky,
vava,
mozes mi prosim napisat ako prebiehalo to vysetrenie v olomouci?diki.

janesm,

skvele drz sa. 🙂

culinka
18. únor 2007

babenky,mozte kuknut,dala som drobca na do albumu. 😀

aaandrejka
19. únor 2007

culinka, mate krasnu fazulku 🙂