IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

aaandrejka
4. bře 2007

aj ked, samozrejm,e je to jedno ;) nam povedal dr, ze tak na 90% je to dievcatko 🙂

culinka
4. bře 2007

adka ahoj,no stalo sa to tak ze mimino roztiahlo nozicky,a je tam vidiet jasny pipik.v olomouci nam povedala dr.,ze dievcatko,ale to len kvoli tomu,ze babo sa nenatocilo tak ako sme chceli.nemohla ani zmerat nosnu priehradku,a moj dr.ju zmeral chvalabohu.mal viac trpezlivosti,bola som na uzv 45 min.U vas uz musi byt pohlavie jasne vidno,ved to je uz 20 tyzden.ja tiez uz nakupujem vecicky,aleradsej v neutralnych farbach zatial. 😀

abc1
4. bře 2007

ahojky
aaandrejko a ostatní, moc děkuji za podporu. mate pravdu toto čekací období je hrozné.Občas mě tak nějak pobolívá břicho, ale je to spíš kolem vaječníků, tak nevím. Jinak zatím nějaké příznaky nemám. Vy jste něco cítili?Ale pomalu si mi to krátí, jeste 4 dny a jdu si koupit test. 🙂

abc1
4. bře 2007

a ještě mám občas jak kdyby motáka, ale hlava mě nebolí a snaží se i dost pít.

aaandrejka
4. bře 2007

culinka, no neviem, teraz som fakt v pomykove, lebo to nase sa ukazalo v spravnej polohe len raz, poslem ti forku, napis mi do ip svoju mailovu adresu 🙂
mam pocit, ze ta fotka je robena zo spodu, cize ako keby od chrbtika 🙂

ale nam je to naozaj jedno, co to bude, len nech je zdrave

ja som kusok vystrasena z toho myomu, v tehotenstve sa s tym sice neda nic robit, ale aj tak..citala som, ze velmi male prrcento zien moze potratit aj v 2. trimestri... tak sa snazim na myom nemysliet... nakoniec, ten lekar v ke napisal :susp.myom, co podla ineho gynekologa znamena "podozrenie na myom"... tak neviem, ci to mam nechat plavat, alebo ist zasa do roznavy na usg a zistit, ci ten myom tam je alebo nie...

culinka
4. bře 2007

aaandrejka,

poslala som ti tu IP,neboj sa,urcite budes v poriadku,kolko bab malo v tehu myomy a porodili krasne deticky,ucite. 😉

abc1
4. bře 2007

aaandrejko,
neboj se určitě bude všechno v pořádku. Mrkni se na tento odkaz, snad tě trochu uklidní. http://www.rodina.cz/dotaz35241.htm
Držím pěsti

aaandrejka
6. bře 2007

abc, dakujem, idem to pozriet

dievcata, dala som do albumu fotky mojho bruska, ci skor brucha z dneska 🙂

sikulka
6. bře 2007

andrejka tvoje brusko je uzasne.... 😵 🙂

sisulik
6. bře 2007

ahojte baby...
ja som bola v 20.tt na 3D a aj na 2D..ale babo malo dokonale prekrizene nozky ze nebolo vidno pohlavie..tak lekar povedal, ze tipuje na 80% dievcatko...v 24.tt som bola opat na usg (2d) a bolo nadherne vidno fifika... 😀 takze to tak vyzera, ze z baby sa stal chalan. lekar vravel, ze si je viac nez isty, ze je to chalan...tak o tyzden (v 27.tt) idem zase na usg a dufam ze mi toho chalana potvrdi aj tentokrat...uz sa neviem dockat... ;)

aaandrejka
7. bře 2007

sisulik, mne prvy (na 2d) povedal, ze blbo vidi, lebo babo je zle otocene, ale ze v ramci svojich moznosti tak pindura nevidi 🙂 a ten druhy povedal, ze na 90% dievcatko 🙂 tak uvidime..na dalsi usg idem az v 25.tt, tak mam teraz take hluche obdobie, co sa tyka nakupovania, lebo neutralnych veci uz mam habadej a uz chcem kupovat aj nejake farebnejsie ;) vcera som sice neodolala ruzovej kosielke s gatkami a ponozkami, tak uvidime, ci to pouzijeme ;)

ice.tinka
7. bře 2007

Ahojinky těhulky 😵

Tak jsem uspěšně překonala krizi depku a všechno co k neúspěchu patřilo a obouvám se z plným nasazením do toho znovu !!! 😎 😅 Čert by do toho ...aby to už konečně nevyšlo 😠 😉 .....Objednala jsem se do té studie čekám na MS abych mohla jet na vyšetření (k nim) ,sice nevím jak to bude z ubytováním v Praze ale to se nějak vymyslí....
Koukám ,že vy se máte v rámci možností dobře 😀 Ale popřát vám štěstíčko a pohodičku neuškodí tak teda mooooc přeji....zatím papa

aaandrejka
7. bře 2007

no ahooj, ice_tinka, cize ta vzali do tej studie, co robia? to je super!!!!! drzim prsty a prid sem castejsie, nech mame prehlad, ako sa ti dari ;)

abc1
8. bře 2007

Ahojky, tak jsem si ráno dělala test.Je negativní. ☹ Věřím, že to snad bylo brzy, a mám to zkusit ještě v sobotu.MS se zatím nedostavila.

abc1
8. bře 2007

nevím teda jestli je negativní, objevil se mi tam v tom políčku strašně slabulinky proužek, dá se ten považovat za pozitivní?
(naděje umírá poslední)

aaandrejka
8. bře 2007

abc, ano, da sa to povazovat za pozitivne, takze vobec nevesaj hlavu, prave naopak, bud rada a maj dobru naladu, aby sa babatku v brusku pacilo, aj slabulililinky pruzok je nieco!!! ja osm si tiez hovorila, ze si namyslam, ze tam nieco je a boli to dvojcata :0 takze neboj ;)

janesm
autor
8. bře 2007

Ahoj holky!!!!!!
vidím že se vám daří a miminkům v bříšku také je to úžasné!!!!
Já pořád ležím,plehávám a nic nedělám beru utrogestan,ascorutin a když budu krvácet mám Pambu tabletky.Pořád špiním večer trošku krve když zavádím utrogestan,bříško trošku cítím ale mám pocit jako by se mě nepatrně zvětšovalo je to možné????
abc1 určitě i slaboulinká čárečka která se ukáže později může znamenat těhotenství já to tak měla,slabá nepatrná myslela jsem si že to je místo kde normálně bývá ale byla tam doopravdy.Za dva dny byla už krásně vidět tak vydrž ale myslím že je to pozitivní!!!!držím pěstičky!!!!! 😉

aaandrejka
8. bře 2007

janesm, brusko kludne uz mozes mat 🙂 ved ty si predtym bola nadopovana hormonami, a vajecniky sa z toho spamatavaju aj 4 mesiace, takze ich mas urcite zvacsene 🙂 tak len pekne oddychuj a straz si babatko v brusku 🙂

abc1
10. bře 2007

Ahojky všem,
děkuji za poctivé držení pěstí, asi to hodně pomohlo. Dnes jsem si udělala druhý test a ten už vypadal pěkně, to znamená že jsem těhotná 😵 😵
Příští sobotu mám jít na ultrazvit, tak jsem zvědavá, co tam uvidím.
Všem moc přeji, aby to brzy taky vyšlo.
pěkný večer

aaandrejka
11. bře 2007

abc, to je super:0 a nepojdes aj na krv? z HCG je v ranom stadiu uplne najspolahlivejsie zistit tehotenstvo... ja osm bola na usg 3 tyzdne po transferi a povedali mi, ze tam nic nie je, ze sa jedna o zamlknute tehotenstvo... a pritom tam boli dve embryjka! o dalsi tyzden uz bolo vidiet dva gestacne vacky... tak len, aby si sa nahodou nevyplasila 🙂

soffik
14. bře 2007

Ahojte bambulky. Ja mám len dobré skúsenosti s dlhým protokolom (provera+decapeptyl). Pri 5.IVF som som mala stále krátky protokol - neúspešne. Na 6.IVF nám navrhli dlhý protokol - 16.dc provera + od 23.dc decapeptyl až do OPU. Inač som stimulovala Puregonom a konečne to vyšlo a čakáme vytúžené dvojčatka. Prajem všetkým skoré //

aaandrejka
14. bře 2007

soffik, to je naadhera, musela si si vytrpiet velmi vela! verim, ze dvojcatka vam to vsetko vynahradia ;) drzim prsty!!!

soffik
15. bře 2007

aaandrejka no bolo to ťažké hlavne na psychiku a finančnú stránku, ale zvládli sme to. Už len bojovať ďalej do víťazného konca. Prajem aj Tebe pohodové tehulkovanie a tiež držím palčeky.pááá

lia
15. bře 2007

soffik gratulujem 😵
ja zacinam v prvy den cyklu Decapyptylom/4balenia/,17-19den mam prist na kontrolu,dalej mam predpisany Puregon,menopur,puregon a opat puregon+menopur.
mal niekto takyto protokol??

soffik
15. bře 2007

Lia díky pekne 🙂. O takom protokole som ešte nepočula, ale určite s ním majú dobré skúsenosti, keď Ti ho navrhli. To ti budú kombinovať puregon s menopurom? A puregon si začínaš pichať odkedy? Tiež od 1.DC ?

lia
15. bře 2007

nie,na 17-19den mam ist na kontrolu a tam sa rozhodne,ci uz s nim mozem zacat.
preco ja musim byt vo vsetkom vynimka?? ☹ ja som si myslela,ze kazdemu nasadia to iste,hhhmmm...

aaandrejka
15. bře 2007

lia, ja som mala dlhy lutealny protokol, ale tam bola len jednorazovka decapeptylu v cca 22. DC (mozno to tebe bude pcihat na 4x od 17. do 21. DC), potom pauza, cakanie na M a od 2.-3. dna stimulacia (tiez som stimulovala puregonom)

soffik, velmi, velmi ti drzim prsty!

vava
18. bře 2007

Ahojte :-ň

Ako sa Vam dari ?
Lia, moja kamoska chodila do Heliosu a tiez kombinovala Menopur s Puregonom.....Ale inak som to predtym tiez nepocula. Je jedno, aky liek, hlavne, ze to vyjde - tak drzim palec !

Ja som bola na kontrole - uz ma 16cm v stoji, vsetko zatial OK. Moja diagnoza - placentova nezmenena, takze ostavam na PN. Ale zacinam uzu pomaly pracovat - tak sa snazim pomaly vratit do "predchadzajuceho" zivota 🙂
Chcem sa objednat na 3D sono o mesiac, tak sa uz neviem dockat.
Janesm, Culinka, Aaandrejka co mate nove ?

aaandrejka
18. bře 2007

ahoj vava, my mame nove plastovbe okna a kopec neporiadku v dome ;))) ale aspon hrubu spinu sme uz pozbierali a od zajtra nam budu chodit pomahat rodicia dat dom do povodneho stavu 🙂

inak nic nove, brucho mi zasa vyhuplo, zajtra idem do poradne, uz teraz sa bojim, kolko som pribrala, dam vam vediet ;) dieta kope o 106, cez vikend som sa tolko pohybovala (upratovanie), ze ma v noci normalne obleli klby

lalupa
18. bře 2007

čauko úspešné umelinky! držím pršteky až do úspešného konca! 😎
napíšte prosím, ako ste zvládali stimuláciu, nejako sa toho desím... na čo treba dávať pozor? dik za tipy 😕