• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

2. prosince 2014 
Ahoj lia :sweat_smile: chodím do GF a 2.mája idem na konzultáciu,až tam sa dozviem ako budeme pokračovať.Teraz som bola na hor. profile a podľa toho sa uvidí a ešte vôbec neviem ako to bude s injekciami.
22. dub 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lia neboj nic take strasne sa nestalo :wink: , ono by sa to malo pichat sice v rovnakom case, ale podla mna taka hodinka - dve az tak vela nezavazi.
Ja som pichavala v urcitom case tiez a ked som raz prisla do Iscaru na kontrolu tak po nej mi chceli sestricky pichnut injekciu, lenze to bolo niekolko hodin (3-4) skor ako som si pichavala ja, tak len nad tym mavli rukou, ze to nevadi . Nestresuj sa z toho zbytocne !
Ak sa chces vratit do casu v ktorom si to pichavala predtym, tak po hodinke si to kazdy den poposuvaj skor :wink:
22. dub 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ked som si pichavala vzdy o 8:30 rano a dnes o 10:30,tak si mam zajtra pichnut o 9:30??tak si to myslela heli?? :sweat_smile:
22. dub 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lia :sweat_smile: A ty chodíš do akého centa?Tie injekcie si môžeš aj tak posunúť aj mne hovorili,že 2-3 hodiny nevadia.Držím palce :sweat_smile:
22. dub 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej??tak mam pokracovat o 8:30h ako doteraz??
horsie je,ze stale spinim :frowning2: ,dufam,ze nebudem nosit vlozku cely mesiac :confounded: .
ja chodim do gynfivu :slight_smile:
22. dub 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
môžeš pokračovať a chodíš aj do roboty alebo si doma?Takže sme v rovnakom centre akurát,že ti si začala skôr.Tak držím palce a ja sa pridám asi o mesiac tiež.Pekný nedeľný deň :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,dakujem babulky :slight_smile: .este ze vas mam :slight_smile:
chodim do roboty,ale napr.zajtra nejdem,mam troska zvyhodnenu prac.dobu,nemusim tak skoro vstavat,chodim az po :slight_smile: injekcii
a ty chodis do roboty??
22. dub 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodím a vtedy pri tej nevydarenej som chodila ale teraz neviem či radšej nezostanem doma :frowning2: uvidíme :pensive: to máš dobre keď sa ti dá ísť neskôr :sweat_smile: ja robím na dve smeny a o to je to ťažšie :confounded: tak sa drž a pekne pichaj :sweat_smile:
22. dub 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej lia tak som to myslela :wink: , ale ved ty si uz poradis
22. dub 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem umelinky :slight_smile:
aj ty sa drzkaj francis a hlavne klud :wink:
22. dub 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuha, vy ste tu toho cez vikend popisali :slight_smile:
Lia, mne predpisal doki tie iste injekcie (Decapeptyl 4bal po 7 ampuliek, Puregon 900 - 1 bal, Puregon 300 - 3 bal, Menopur......)- cize aj davkovanie to iste, rozdiel je len v tom, ze s Decapeptylom som zacinala 21DC. 3 injekcie mam uz za sebou, prvu mi pichli v centre, dalsiu mi pichol manzel (dost to bolelo a urobil sa mi pod kozou taky vriedok ako od komara, len vacsi), no a jednu mi pichla sestra a to bolo v pohode, ani to velmi nebolelo, len trosku stipalo. Dnes idem o 9,00 za manzelom do prace, nech mi to pichne, ale ak mi to zase nejak zle pichne, budem chodit radsej kazdy den do centra. Nechcem, aby mi po 3 tyzdnoch povedali, ze som si to zle pichala a ze sa mi preto nevytvorili vajicka. Inac neviem, ci to mam z tych injekcii, ale posledne 3 dni mam nejake krce, v sobotu to bolo desne, ani tabletky proti bolesti nezaberali.
23. dub 2007 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,ahoj pěkně se to tu rozjelo!!!! Všem držím pěstičky aby Vám vše vyšlo!!!!
VAVA,CULINKA,jak se vám daří těhulky dlouho jste se tu neukázaly???? Doufám že je vše vpořádku. :wink:
28. dub 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesm,dakujeme,dame hned vediet vysledok :wink:
aj vy sa drzkajte a pekne priberajte :wink:
28. dub 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaandrejka a jak se máš Ty?????? :wink:
28. dub 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

Aj ja som sa potesila tolkym novym "umelinkam".....Vsetko je zatial OK, aj ked ma pri kazdej kontrole lekar strasi kvole tej nizko ulozenej placente. Uz mam za sebou aj 3D - budeme mat dievcatko :slight_smile: Tesim sa....A tie pohyby baby - tak to je nieco neopisatelne (teda aspon pre mna).
Vsetkym "pichajucim" prajem, aby aj ony raz tie pohyby citili...
28. dub 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ila moc držím pěstičky určitě to výjde!!!!! :wink:
28. dub 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj VAVA,
tak to je super doufám že se vám daří dobře a tu placentu ohlídají neboj.
Mě čeká 16.5 UTZ ve 20tt na vývojové vady tak se moc těším už víc jak měsíc jsem miminko neviděla a hlavně ještě necítím pohyby,vím je brzy ale pro klid.Tripl testíky máme také ukázkove tak jsu ráda,ted si začínám těhotenství užívat!!!!
28. dub 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesm, super, ze si sa uz dostala do tej "oddychovej" fazy tehotenstva :slight_smile: daj potom vediet, co budete mat :slight_smile: a naboj, pohyby do 2 tyzdnov uz budes citit aj ty :slight_smile:

vava, jeee mine, dievcatko? gratulujem!

culinka, ozvi sa aj ty, co je s tebou? ako sa drzite?
29. dub 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaandrejka,jo jsem celkem v pohodě jen budu klidnější až po tom UTZ ve 20tt.Trošku nás zlobí táta ale snad to nebude tak zlé....
A co Ty jak se daří????
29. dub 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesm, neboj, vsetko bude ok :slight_smile: tata nech nezlobi, ved bude mat krasne babatko! :slight_smile: my rastieme, pribrala som uz 9 kg (+ 3 pri stimulacii, takze celkom dost), pomaly zhaname vybavicku, v albume mam aj brusko aj vecicky pre lenocku :slight_smile:
29. dub 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaandrejka táta se nám stále někde toulá a my jsme s mimčem sami :frowning2: Tak to já jsem přibrala už 5kg,na začátku jsem zhodila 2 kg a ted je mám zpět s těma třemi navíc... :slight_smile: bříško se pomalu zvětšuje.Já zatím nic nekupuji jen těhu oblečení ale jak budu po tom UTZ a bude vše v pořádku tak hned začnu... :slight_smile: Hned jdu kouknout do alba...Měj se prásně!!! :wink:
29. dub 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Snažilky a Těhulky!!!! :wink:
Tak ta moje kamarádka která podstoupila 3x neuspěšně IUI a nyní poprví IVF v Heliosu v Brně tak má // HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! Zaváděly jí 2 embrijka,zá týden má jít na UTZ ta jsu zvědavá.Přeji i ostatním snažilkám v brzké době // !!!!!! :slight_smile:
30. dub 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesm, gratulujem kamaratek! :slight_smile: a otecka pekne zjazdi, ma sa venovat vam a nie kamaratom! :slight_smile:
30. dub 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesm,dakujem :dizzy_face: ,ja s tym pocitam :zipper_mouth:
30. dub 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaandrejka díky za ni!!!!!!!!! A táta ten má hlavní slovo já jsem malinká i když mám bříško..... :frowning2:
1. kvě 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesm, ale ste dvaja, takze ste v prevahe, vysvetli mu to tak :slight_smile:
2. kvě 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Písem po dvoch tyzdnoch - 20.4 som bola na transfere mojho jedneho embrya - pekne na mna pockalo. Teraz sa tych 13 dní vlieklo hrozne pomalicky, ale zajtra sa to cele rozhodne. Rano idem na krv, tak som zvedava a hlavne nervozna. Kazdy den som trosku citala ako pokracujete, vsetkym držím palce.
2. kvě 2007 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzim ti moc palceky ellin :wink:
a daj vediet aky si mala vysledok :slight_smile: .a doma si netestovala??
3. kvě 2007 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ráno som bola na krv aj sono. Dr. mi povedal ze sliznica je OK. A o tretej poobede mam zavolat aky bude vysledok z krvi. Vcera som aj doma skusila tehot.test - bola tam aj druha ciarka ale velmi,velmi slabulinka. Takze uvidíme.
3. kvě 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej,fakt??tesiiim ellinn
3. kvě 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek