IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

jeja1505
11. kvě 2007

Caute babky,
Idem sa k vam pripojit.Prajem vam vsetkych vela stastia!
Som 9 dni po ET.To cakanie je hrozne.16.5.mam ist na krv,fuj.Odpocivam a odpocivam.Po odbere som mala bolesti vajecnikov ,no to uz preslo.Prakticky ma nic neboli,iba prsia ma citlive,no to je urcite z toho Progestanu.Ako ste sa vy citili po ET?
Janka 😝

aaandrejka
11. kvě 2007

jeja, 10 dni po et si uz mozes urobit test, ked si kupit taky citlivejsi (napriklad rapiclear alebo rapipreg) 🙂 ja osm sa po et citila uplne normalne, az na zvacsene prsia 🙂

lia
11. kvě 2007

ja mam prsia uz dva dni citlive,palia ma hrozne,aj bradavky ma bolia a to som este ani na odbere nebola ☹ .aj vy ste to mali??
jeji,tak tebe sa uz blizi aj vysledok 🙂 ,no drzim moc pasticky 😉

jeja1505
11. kvě 2007

Ahojte,
kedze byvam v zahranici,tak neviem co je citlive.Hm.No a este v utorok mam narodeniny,tak si myslim,ze radsej pockam do tej stredy,hruza.No andrejka ked vravis,ze si sa citila normalne,tak som pozitivnejsia.Dik.
Lia,pred odberom so to nemala,no moze to byt z tych hormonov,posobia na kazdeho inac.Hej blizi,diki Lia.A trva to tak strasne dlho a vlecie sa to.Knizky precitane,hihiihihi.
Vela stastia Lia pri odbere,prajem vela vajicok!A hlavne dobrych....

Andrejka tebe sa to tiez blizi...ako sa citis? 🙂

Janka 🙂

lia
11. kvě 2007

dakujem jeja 🙂 ,ty si uz aspon na konci,mna slahne cakat tolko dni 😅
a si doma ,na pn??a kde ti robili ivf??

jeja1505
11. kvě 2007

Byvame v Holandsku,mam to tu blizko do centra.Robili ICSI .10 minut autom a 15 na bicykli.hihi.
No a cim dalej je to horsie to cakanie,pretoze to chces rychlo vediet.Robim sama pre seba,tak mam volno kedy chcem.Chvalabohu.Od odberu po ET som len lezala.Boleli vajecniky a po ET som tiez len lezala,pila vodu a chodila na zachod.Ten prvy tyzden je dolezity,lebo sa i embryjko uhniezduje.Som velmi opatrna.Mozno az moc.
A ty?Kedy ides na odber? 😎

lia
11. kvě 2007

zajtra jeji 🙂 ,takze mna tiez ca´ka to cakanie o chvilu ,ale uz s a toho neviem dockat.
obdivujem ta,ze netestujes 😅 .aj ja by som to chcela vydrzat,no ale neviem 😅 .

lia
11. kvě 2007

aj ty si davala augmentin pred ET??

aaandrejka
11. kvě 2007

jeja, mne sa to blizi, uz sa tesim, lebo nosit toto brusisko nie je sranda 🙂 pojdem rodit cisarskym, nechcem riskovat, navyse, pred 2 dnami som bola na usg a mala je zadockom dolu... uz sa na normalny porod necitim, stacili dva 🙂

ja osm po transfere nelezala, hodinu po transfere sme sli autom odmov 120km, potom som robila veceru, na druhy den som sadila kvietky do sklalky.. povedala som si, ze ak to maju byt silne a zdrave bytosti, tak urcite nieco vydrzia 🙂

baby, nasla som inac pekny link, video z ivf procedur:
http://video.google.com/videoplay?docid=-293226...

jeja1505
11. kvě 2007

Zajtra?Tak drzim palce!!!!Nezabudni vela pit.Ja som prestala pit po ET,pretoze som nechcela furt chodit na WC,chcela som mat klid a tak strasne sa mi nadulo brucho i pribrala som.Po 2 dnoch som volala do centra a hned mi vraveli az pijem tu vodicku.No a pomohlo to.Nachystaj si vela kniziek a dobre odpocivaj 😉 .
Nechcem testovat koli narodkam,pretoze ak to nevyjde budem mat i narodky skazene,hihihi.Tak v stredu pred odberom si ho zrobim.Lebo zase sa caka dlho na vysledok a to uz by bolo na mna moc.
Je to tvoje prve ivf?

sisulik
11. kvě 2007

ahoj andrejka.. 😀
mozno sa ti mala nakoniec otoci hlavickou dolu..kamaratke sa babo otocilo den pred porodom dolu hlavickou...
tak co? ako sa mas? na puknutie..??? 😀

jeja1505
11. kvě 2007

Takk to si dobra Andrejka,ja som az moc opatrna.Manzelicek ma iba posiela do postele i nakupy robi a upratuje,hihihi.Tak na druhu vec to je dobre,nie?hihihi
Tak cisarskym?No aspon si uz na to pripravena.Nema sancu sa uz prekoprcnut?No to asi urcite neni sranda chodit s takym bruskom,hihihi. 😝

helka1
11. kvě 2007

andrejka, mam sa celkom OK, sice sa stavam coraz viac nemotornejsou, ale ved aj ty to poznas... S tou tvojou kamoskou je to smutne, ono tymi // sa ten strach len zacina a nekonci sa asi az kym sa deti neosamostatnia. V klude som ved cely cas som vlastne na PN a tak sa len motam doma 😉
Vsetkym snazilkam prajem skore // na tehutestoch aby sa dlho netrapili 😉

lia
11. kvě 2007

to bolo super andy,chcela by som byt pri tom,ako sa to robi,dakujem,pozbudilo ma to 🙂 .

sisulik
11. kvě 2007

ANDREJKA...kam si zdrhla??? KONECNE som aj tu zavitala a ty mi zdrhnes... ☹

jeja1505
11. kvě 2007

Dobre video andrejka.Fakt boli ste v uplnej narkoze pri odbere?Mne pichli infuziu s takou drogou,ze som bola hned ako opita,no dalo sa mi pozerat na monitore ako z tych folikuliek vycuciava cely obsah.

helka1
11. kvě 2007

jeja ja som bola na odbere 6x a ani raz si nepamatam, co so mnou v narkoze robili 😉

sisulik
11. kvě 2007

jeja..ty si pamatas co sa dialo pocas odberu???? 🙄

jeja1505
11. kvě 2007

Hm helka1,tak mozno som ta jedina.....

helka1
11. kvě 2007

no asi si dostala slabu narkozu 😀 , hlavne, ze si necitila bolest, vraj je to neprijemne, ked odsavaju tie foliky. Niektore centra v CRrobia aj odbery bez nerkozy 😒

sisulik
11. kvě 2007

jeja a tebe to kde robili? v ktorom centre?

jeja1505
11. kvě 2007

sisulik,hej uplne vsetko.Aj na monitore bolo dobre vsetko vydiet.Najprv vyplachli sterilnou vodou maternicu a potom dali do vnutra ten prstroj pri ultrazvuku s ihlou a s trubickou,sestricka sedela pri mne a infuzii a laborant na druhej strane,ktory drzal hadicko.Embryolog ich nasaval.po 10 minutach bolo vsetko hotove.Laborant ich zaniesol do labu a potom po pol hodine prisiel povedat kolko ich je a ake su spermie.No a potom sme isli domov.Myslela som si,ze ich tam bude viac pri mne.No iba embryolog to tam nasaval.

sisulik
11. kvě 2007

a kolko si mala vajicok? a v ktorom centre?

aaandrejka
11. kvě 2007

jeja, ja som mala TIVA anestezu, to je len taka docasna, ktora trva, kym ti kvapkka infuzia 🙂 a pamatam si z nej akurat to, ze sa tam sestricka s anesteziologom bavili o golonkovi, co akurat vypadol z let's dance 🙂)

sisulik, kam si sa, prosim ta, stratila? sto rokov si tu nebola 🙂
ja idem rodit cisarskym aj tak, nemam uz odvahu na normalny porod, navyse, neviem, ako je to s tym myomom, ktory mi nasli v 20tt, sice sa v 25tt nepotvrdil, ale este to nie je uzavreta tema... pri oboch prirodzenych som mala komplikacie, takze nechcem zbytocne riskovat, ivf nas stalo hrozne vela nervov, casu a aj penazi a hlavne, ja by som uz potom nemala sancu ist na dalsie, v care mi aj tak povedali, ze je to zazrak, ze som otehotnela

helka, poznam to s tou nemotornostou, ale pocas dna ma to nejako netrapi, len vtedy, ked sadam za volant a ked sa snazim vytrepat sa von z auta 🙂 v noci je to horsie, neviem si najst polohu... trpela som hroznou nespavostou, uz sa to nedalo vydrzat, tak som si kupila homeopatika a musim poklopat, ale uz tretiu noc spim relativne ok

helka1
11. kvě 2007

andrejka a ty soferujes ? radsej sa na to vyprdni, je to podla mna rizikove. Ja kym som nebola tehulka tak som kazdy den odsoferovala cca 45 km do a z prace, potom som sa na zaciatku tehu odviezla este do spitala a odvtedy mi manzel zakazuje soferovat...predsa sa len moze najst nejaky blbec co do teba narafa a ked vystreli airbag asi to nebude nic pre tvoje brusko 😖
Aj ja som trpela a este trochu trpim nespavostou, ale beriem to ako priprava na nocne zmeny pri detickach 😀

aaandrejka
11. kvě 2007

helka, ale ved ja soferujem len po meste u nas 🙂 maximalne tak do tych 20km, inak nkam nechodime, ked ideme na usg (40km), tak soferuje ten moj 🙂

ja som spociatku nespavost neriesila, pretoze som citala, ze to casom prejde, ibaze u mna sa to casom tak zacalo zhorsovat (a darmo som si cez den lahla, ja proste cez den nedokazem zazmurit oka), az som uz mala taky spankovy deficit, ze som proste uplne nemozna... prace, ktore mi kedysi trvali par minut, mi zaberu cely hodinu, nedokazem sa sustredit a navyse, v pondelok som bola na poste a tak sa mi zahmlilo pred ocami, ze som si povedla, ze to uz musim nejako riesit, kym sa niekde nezosypem...

sisulik
11. kvě 2007

andrejka...sto rokov??? az??? to uz musim byt poriadne stara 😀
ja uz dva tyzdne nesoferujem...nejako sa na to necitim..lebo naposledy maly vo mne tak skakal pocas soferovania, ze som sa sama vkuse vrtela... 😀

jeja1505
11. kvě 2007

Sisulik,v Holandsku.18 mi vybrali.12 oplodnili a 11 sa ujalo.1 mi zaviedli a 6 zamrzli.No dufam tak strasne,ze nase nanuciky budeme az o rok potrebovat. 🤐

sisulik
11. kvě 2007

jeej jeja..tak ti prajem aby ti (vlastne vam) to vyslo... 😉

aaandrejka
12. kvě 2007

sisulik, a ides rodit normalne?