IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

lia
12. kvě 2007

ja viem sisulik,to som ja nepovedala 😅

lia
12. kvě 2007

hej?? 😅

lia
12. kvě 2007

a vsetky otehotneli??

sisulik
12. kvě 2007

ta co mala jedno embryijko..tak ta nie... ☹ ale ostatne ano 😀 u vacsiny z nich bol problem z partnerovej strany a nie z ich...kazdy ma ine skusenosti, ale ja mam skor stastie poznat osobne viac tych bab,ktorym to vyslo na prvy krat.
ak sa mozem opytat, nemusis odpovedat, ale problem je u teba ci u partnera?

lia
12. kvě 2007

on mal napr.dnes ukazkovy spermiogram,tak v nom asi nie,ja mam nejakeho hormonu v mozgu viac a neviem ci to nam robi problem.uz neviem presne o ktory ide,lebo tieto vysetrenia mi robili uz davnejsie.ale iny problem nemam,takze to nechapem.snazili sme sa 2 a pol roka a nic.

sisulik
12. kvě 2007

aha..cize z medicinskeho, ci skor z gynekologickeho hladiska u teba nenasli nic? bude to vase prve UO?

lia
12. kvě 2007

prve a nic ine nenasli,chvalabohu

lia
12. kvě 2007

akurat si myslim,ze nedochadzalo k ovu,ale to si len ja myslim a bolo mi cudne,ze sa najskor nesledovalo to 😅 .ale mozno to suvisi s tym hormonom

sisulik
12. kvě 2007

a budu ti robit IUI ci IVF? super ta spovedam, co? 😀

lia
12. kvě 2007

nevadi 😀 ,ivf,dnes som po odbere 😉

lia
12. kvě 2007

idem si urobit jest,hned som tu... 🙂

sisulik
12. kvě 2007

lia..uz sa napchavas ako tehu... 😀 inac, ja si myslim ze vam to urcite vyjde...no je to len moj nazor a pocit...ale DRZIM PALCEKY... 😀

lia
12. kvě 2007

hhh,ved vyzeram uz ako slonik 😝
to si aj ja myslim a dufam 😵 ,ale ako teraz??pk??

sisulik
12. kvě 2007

a co ti odporuca lekar? PK?

lia
12. kvě 2007

nie,je to na nas ako sa rozhodneme,ona povedala,ze sa to robi starsim zenam alebo zenam,ktore viac krat podstupili ivf,ale mame sa rozhodnut,ked to chceme,tak kludne,namietat nebude 😖

lia
12. kvě 2007

jaaaj,navrhla mi to avaka,ktora bola so mnou na odbere 😀

sisulik
12. kvě 2007

v niektorych centrach to navrhuju vsetkym co maju viac embryii nezaleziac od veku. ale ja som urcite za PK... 😀

lia
12. kvě 2007

gynfiv to nerobi,ale ked chceme,tak nam to urobia

sisulik
12. kvě 2007

asi je to vsade inak... 😒

aaandrejka
12. kvě 2007

sisulik, sranda, ja mam tiez objednane veci v babetkove 🙂) dokonca to uz mam aj skompletizovane, len som pisla tej babe, ze si pre to prideme cca o 2 tyzdne, pretoze este mam v babyn (to je tusim na masiarskej) objednanu letnu hackovanu deku popolini do kocika 🙂 takze cakam, kedy bude ta a tak sa vyberieme do kosic 🙂

a preco nedoporucaju zenam s vyssim vekom PK? my sme mali pk a moj vek je teda dost vysoky 🙂

lia, predpokladam, ze zajtra mate volat do centra, kolko vajicok bolo oplodnenych.... tak sa skuste dovtedy pozhovarat doma, do kolkych sa rozhodujete pre a do kolkych proti...

mozno ti pomoze tento clanocek o PK:
http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...

lia
12. kvě 2007

aaandrejka,praveze pk odporucaju zenam s vyssim vekom a zenam,ktore maju za sebou viav neuspesnych ivf.
zajtra mi budu volat z centra,kolko sa ich oplodnilo,dufam,ze co najviac bojovnikov.len neviem preco sa to nemoze vkladat az po tych 72 hodinach ☹
tebe vkladali na kolky den??a kolko si ich mala ??mate aj mrazacikov??

aaandrejka
12. kvě 2007

lia, ja som mala 8 vajicok, oplllodnilo sa 7, odber bol v pondelok, transfer v piatok, vkladali 2ks, ostali 2 snehuliaci 🙂

lia
12. kvě 2007

a co bolo s tymi ostatnymi?? 😕 ci iba styria prezili do transferu??

sisulik
12. kvě 2007

andrejka...babyn sa prestahoval z masiarskej..vtedy to bola malinka predajna, teraz uz je vacsia, dve miestnosti ale aj tak babetkovu sa to nevyrovna, tam su uz zabehani a velky vyber. ale je to blizko toho miesta kde to bolo...

aaandrejka
13. kvě 2007

lia, do tansferu prezili styri

sisulik, dik, ved mne ta pani napise, ze kde to presne je

ja este chcem upit nejaku hracku do kocika (asi ten macko s hviezdickou nattou, ten je naadherny) a nieco aj na postielku, ale tie ceny.... 🙂

jeja1505
13. kvě 2007

Caute babky,

prave premyslam o tom,ze ci nemal ten moj hnedy vytok spojenie s mojim embryjkom.Co myslite? ☹

Zdravim vsetkych.

lia
13. kvě 2007

jeja,neviem,ci sa moze aj spinit,nerobila si este test??este stale spinis??

tak oplodnilo sa nam 7 silakov 🙂 ,zajtra ideme na transfer.dali sme si aj hatching.vy ste si tiez dali urobit hatching??

jeja1505
13. kvě 2007

Ahoj lia,nie to iba vcera.Jednorazovo.Vcera som mala 37 st. a dnes 36.7.Tak neviem,som zufala. ☹
7 oplodnenych?No super,daj potom vediet ako ET.Nedali sme si hatching.Kolko ti ich budu zavadzat?Nam nechceli dat 2,pretoze boli kvalitne a je to moj prvy pokus a ze som mlada,tak iba jedno zaviedli.No na druhy krat chcem 2,vacsia moznost.

lia
13. kvě 2007

dve mi hned navrhla embryolozka,som rada.ale aj tak by som si dala dve.
klesla ti teplota??neviem jejus,dufam ze to nic zle neznamena.tehulky by ti mohli pomoct.

aaandrejka
13. kvě 2007

jeja, spienie nemusi znamenat vobec nic, zasa je to vec, ktorta je vysoko individualna, takze nad tym nerozmyslaj ;)