IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

lia
14. kvě 2007

ahojte,

mam dvoch brusku 😵 a styroch snehuliacikov 😵 .ten jeden sa nevyvijal 😖 .ale nevadi,aj tak ich je dost.z tych styroch su dve dvojbunkove a dva stvorbunkove. 😅 kolko maju mat buniek andrejka??
a co mam teraz robit??ty si chodila do prace alebo nie??

aaandrejka
14. kvě 2007

lia, ja som uz po transfere ostala na pn... ale viacmenej len kvoli tomu, ze jednu robotu mam doma (pracujem na pc cele dni) a druhu som mala popritom - chodila som ucit na pol uvazok a to som sa bala, ze ma decka nakazia chripkou alebo tak... ale fakt som vecer po transfere (a po 120km ceste) varila veceru a na druhy den som sadila do skalky... neobj, ked to maju byt valibuci, tak zvladnu aj mensiu fyzicku zataz, zasa ich nemozes uplne setrit, nech z nich nie su tintitka 🙂

sisulik, sa ti smeje na mojej guli, ked si si nedla do albumu tu svoju ;)))

lia
14. kvě 2007

to je moj zivot andrejka,tiez som stale v kvetinkach 😵
nemala som ale plny mecovy mechur 😅

jeja1505
14. kvě 2007

no ahoj lia,tak super.Prajem vela stastia s nimi.Ako s tym plnym bruchom?Dalo sa?
Aky priklad ti povedal?

lia
14. kvě 2007

ved to,ja ani nevydrzim doma lezat,teraz som zaspala z tych vsetkych liekov,ale budem normalne fungovat 🙂

sisulik
14. kvě 2007

hehe andrejka...ale niekde to moje urcite najdes..len nie v mojom albume ale v junovkach...ale uz aj to je par tyzdnov "stara" foto... 😀

lia
14. kvě 2007

podobne jeji 🙂 ,dakujem. 🙂
praveze som nemala a doktorka ma vylakala,neviem preco mi to neurobila o hodinu ☹ ☹
sestricka mi povedala,ze je to zavrete v krcku a ze to je ako taky lievik,ktory sa otvara len pri menzese a porode 🙂

ellin
14. kvě 2007

ahojte,
Lia drzim Ti palce,aby boli o dva tyzdne dve //.
Ja idem zajtra na sono, bude to 25 den od transferu, tak uz tam bude mozno aj nieco malilinke vidiet.
Aaandrejka, chcela som sa opytat ci si na to vysetrenie do Olomouca objednala mailom alebo telefonicky? a ci sa za vysetrenie platí hned ? a ako dlho to cele trvá? dakujem

aaandrejka
14. kvě 2007

sisulik, nasla osm, mile 🙂)

lia, lezat nemusis, normalne mozes fungovat, len sa netrtba velmi namahat

ellin, objednala som sa mailom, v pohode som s nimi tak komunikovala, dokonca, ked uz mali vysledky, tak aby som nemusela cakat, kym dorazia v obalke na slovensko, poslali mi ich aj mailom... vysetrenie trva kratucko, v podstate je to len ultrazvuk (ten trva asi taku polhodinku, je podrobny) a potom ti len odoberu krv a mozes ist domov 🙂 a su hrozne ustretovi, ak si zdaleka, tak im kludne napis, ze by ti viac vyhovovalo ist az na 23.00 alebo tak... ;) plati sa hned ;)

ellin
14. kvě 2007

Aaandrejka dakujem za info a este jedna otazka,na odbere som bola 17.4 a potom na transfere 20.4 - tak ako sa vlastne vypocitava v ktorom som tyzdni, viem ze si to uz niekde pisala ale neviem to najst. dík

aaandrejka
15. kvě 2007

ellin, datum odberu(= datum oplodnenia) je vlastne prvym dnom tretieho tyzdna... pise sa to, ze si v 3tt, alebo prseejsie 2+0 🙂 cize ako keby si mala prvy den poslednej menstruacie 3.4. (to sa zadava do tych vypoctovych tabuliek a podla toho sa pocita datum porodu.. tebe vychadza na 8. januar 2008 🙂 (40 tyzdnov sa totiz pocita od zaciatku poslednej menstruacie), cize, ak dobre pocitam, dnes uz zacinas 7. tyzden 🙂

lia
15. kvě 2007

a ked so mala posledny menzes od 12.4.,odber vajicok 12.5. a transfer 14.5.,tak sa to bude ratat asi od 1.maja??

vava
15. kvě 2007

Ahojte vsetky 🙂
Dlho som tu nebola, akosi som nestihala - ale "v mziku" som vsetko priebezne citala !
Lia, velmi,velmi ti drzim palce, verim, ze to vyjde !!!!!
Ellin, aj ja som bola v tom Olomouci na Andrejkino odporucanie a bolo to super. Ja som nebola vo Fak. nemocnici, ale vo Fertimede : http://www.fertimed.cz/
Oni spolupracuju s FN, vysetrenie je to iste, az na tu cenu. Platila som okolo 3000CZK + asi 500CZK za videozaznam. Dostala som niekolkostranovy elaborat s vypoctom pravdepodobnosti vyvoj. vad, vypytala som si aj nejake info pre mojho lekara a ten povedal, ze je to super. Potom som bola na AFP a povedal mi, ze to mam teraz potvrdene dva krat. Takze odporucam. Ak mas nejake otazky, kludne sa pytaj.
Zatial vas vsetky zdravim a drzim palce !!!

aaandrejka
15. kvě 2007

vava, no, kde si tolko, ze sa neozves 🙂

ellin, ano, ako pise vava, vo FN vtedy mali zrejme vela, tak baby odporucili do fertimedu, kde to oblo aj drahsie, ale skus najprv napisat do FN, co ti odpisu ;)

lia, odber vajicok ber ako den oplodnenia, od toho odrataj dni a to je ako keby zaciatok tehotnenstva + tyzdnov k tomu= datum porodu 🙂

lia
15. kvě 2007

vavi dakujem 🙂

vava
15. kvě 2007

Ahojte,

ozaj a este som zabudla Lia spomenut - teda myslim, ze ty chodis do GinFive - ze teraz bola kamoska na ET (dala si dve embryjka vlozit bez predl. kultivacie) a je tehotna 🙂 Len nevie ci jedno alebo dvojmo, o dvy tyzdne sa dozvie ! Takze tiez na prvy krat 🙂
Ja som mala tiez predlzenu kultivaciu - odber mi robili 12.12. a ET 17.12. - jedno embryo.
Pa pa

vava
15. kvě 2007

A este posielam jeden dobry link, kde si na zaklade datumu odberu mozes vypocita predpokladany termin porodu a aj v ktorom si tyzdni :

http://www.ivf-infertility.com/calc_preg.php

ice.tinka
15. kvě 2007

Mě to nefunguje mužeš mi to vypočítat když k odběru došlo 26.4. a k tranféru 29.4!!!!!!Prosím!!!!!

aaandrejka
15. kvě 2007

ice.tinka, jeeeej, vitaj po dlhej dobe, co mas nove?????? dobre spravy??????? 🙂 napis viac!!!

lia
15. kvě 2007

jej vavi,dakujem,ani nevies ako si ma velmi potesila,musi to tak byt 😉 .
a ratat zacnem az buduci tyzden 😉

ice.tinka
15. kvě 2007

AAANDREJKO 😀 😀 Nedávno jsem tu psala tak ti to možná uteklo:D....Asi se to povedlo ještě nechci křičet ale 15 den po ET HCG 400Tak doufám že to stačí!!!!Nepamatujete si holky kolik jste měly????????Nemůžu tomu pořád uvěřit!!!!!Mám v sobě dva broučky tak uvidíme jak budou silné ale vzhledem k tomu že neustále umírám hlady tak asi to budou cvalíci:D 😀 😀 Zatím ,.....mám velou radost hodně štěstíčka vám všem ....teda nám všem 😀 😀 😉

aaandrejka
16. kvě 2007

ice.tinka, to je super!!! ja som mala presne 15. den hcg 643, takze to ciselko je fajn ;)ono sa to ma raz za 2.5 dna zdvojnasobit, takze teraz by si uz mala urcite vacsie cislo 🙂 kedy ides na dalsiu kontrolu? 🙂

ice.tinka
16. kvě 2007

Ahojky andrejko:Děkuji za uklidnění,jsi moc hodná!!!!Koukám že tobě už se to taky blíží a za chvilku budeš koukat na svoje miminko v kočárku !!!Doufám že se ti daří a cítíš se fajn!!!!!!!!!!!Další kontrolu mám až koncem příštího týdne na ultrazvuk u svého doktora ale pujdu tam dřív na krev....a pak v car v praze 10TT!!!!!Musím brát ještě utrogestan ...a hcg jsem měla ne 400 ale 490 😉 😝 Jsem se spletla.....dneska jsem si dělala tehu test a konečně se mi oběvia čára jak vyrytá stejná ne-li silnější než ta kontrolní....Tak mám z toho radost jak mimino!!!!!!!!!!A ještě otázka je vyloučeno abych byla mimoděložní ???když mám oba vejcovody vyoperované a odstraněné uplně pryč???

lia
16. kvě 2007

gratulujem ice.tinka 😵 ,drzkaj sa a davaj pozor,ostala si pn??

ice.tinka
16. kvě 2007

Děkuji....Já jsem doma : 😉 😀 A štastná jak blecha právě snídám zelí měla jsem obrovskou chut!!!!!Teda spíš hlad!! 😀 😝

aaandrejka
16. kvě 2007

ice.tinka, no, super, oddychuj doma, ja som tiez od transferu na PN... myslim, ze mimomaternicove by to nemalo byt 🙂 neboj nic 🙂

jeja1505
16. kvě 2007

caute babky,tak test bol negativny.Dnes sa mi rozbehla mrcha v hnedom tak cakam na cervenu.V juni bude KET. ☹

veva55
16. kvě 2007

Jeja, mrzi ma to, ale hlavu hore! Aspon ze mate zmrazene embryjka a mozete vyskusat hned dalsi mesiac KET. Snad sa to na druhy x podari.

jeja1505
16. kvě 2007

dik veva,hlavu hore uz mam,hihihi.Do boja!

veva55
16. kvě 2007

Klobuk dole, ze si taka statocna. Mna by to asi uplne zobralo. Ja idem asi v piatok alebo cez vikend na odber vajicok, bohuzial dnesny UZV nedopadol dobre, lavy vajecnik nezareagoval na stimulaciu a na pravej strane mam len 5 folikul, ktore su uz teoreticky zrele. Bojim sa, ze nakoniec nebudu mat co oplodnit. A ak aj ano, urcite nebudeme mat co zmrazit, takze ak to nevyjde, budem musiet toto vsetko podstupit este raz (myslim stimulaciu). I ked nadej samozrejme zomiera posledna.