• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

2. prosince 2014 
ahoj ja si nyní píchám Decapeptyl 4 injekci je to trošku nepříjemné ale dá se to zvládnout.Ted čekám do úterý jestli dostanu měsíčky a k Decapeptylu začnu brát jiný druh injekce
8. kvě 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak aj ja som konecne zacala od 13. brat tablety Provera,som zvedava ako to vsetko dopadne ale ziatial mam z toho dobry pocit, konecne sa to pohlo dalej :grinning:
14. kvě 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny moc zdravím :slight_smile: . Jsem tady nová. Dnes večer beru poslední dávku PROVERY. V pondělí by měly dorazit měsíčky a k DECAPEPTYLU mě manžel začne píchat GONAL (sama bych si ty injekce nebyla schopna píchnout).V dubnu jsem začala první stimulaci ,která hned po druhém odběru a píchání Gonalu v měsíčkách byla doktorem zastavena :frowning2: . Měla jsem hyperstimulační syndrom :frowning2: . Doufám ,že tentokrát to určitě výjde.Finančně je to náročné , ale za ten zázrak co nás všechny na konci tady tohohle čeká za to stojí :slight_smile:
8. črc 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kosorek,držím palce nech ti stimulka tentokrát dobre dopadne až do zdarného konca.
8. črc 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, s decapepthylom som zacala v 21DC a dnes si ho uz picham 4 den...
Neviete kedy asi pride menzes? Dr. hovorila ze decapeptyl urychli prichod menzesu...Normalne mavam 30-31DC.
17. srp 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj snažilky, ja som už absolvovala 2xIVF v Brne ale neuspešne, 2007 IVF v Martine - otehotnela som ale potom na sone nebola akcia srdiečka a museli mi čistiť maternicu, tento rok sme si dali pauzu ale teraz rozmýšľame nad ďalším pokusom ale nevieme nabrať odvahu.
2. pro 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute dievcata .Ja som už toto vsetko presla a vdaka tomu mam pekneho synceka Damianka.Po vsetkych tych procedurach mi zostali 2 balenia Decapeptylu (t.j. 14ks injekcii) .Ak by ste mala niektora zaujem dajte mi vediet ,na cene sa urcite dohodneme. caute
16. led 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ja zajtra začínam s proverou a o týždeň s decapeptylom. Idem na svoje 1. IVF. ako sa cítite po tých liekoch???
9. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby.
Mne doktora predpisala Proveru na upravu cyklu. Mam len 23 rokov a ako pocuvam, väčšnou to beru beru ženy po 40-tke. nemate skusenosti, ci to fakt pomože? Niekedy mi meskajú aj 3 tyzdne. Kedže mam priateľa, viete si predstavit tie stresy každý mesiac :cry: Zatial som nič podobné nebrala a o antikoncepciu nemam záujem. Za každú radu budem vďačná.... :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tu někdo, kdo se chystá na ICSI - bere Proveru, Dipherelin (Decapeptyl) 0,1.... Já včera dobrala Proveru a od neděle píchám Dipherelin0?1 :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo někdo, kdo chodí do Heliosu??? :wink:
11. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo?! :frowning2:
12. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, :slight_smile: tak jsem asi sirota samotná :frowning2: nikde nikdo, kdo by měl nyní podobnou zkušenost...
14. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, takže nyní uř Provera vysazená a pokračuji Dipherelin a Merional(150) ode dneška :wink:
20. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sama samotn8 :fearful:
21. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nová a hledám sblížené dušičky :slight_smile: jsem tak trochu vystrašená a hlavně informacemi nepolíbená :cry: . Dnes se naše snažení o první miminečko konečně někam posunulo. Po absolvování zdlouhavých a nepříjemných všemožných vyšetření mě i manžela jsem dnes odešla od lékaře s receptem na Utrogestan 3 denně (18 den cyklu) a s injekcemi Decapeptyl (21 den cyklu. Brát to mám začít příští týden a tím vlastně zahajím dlouhý protokol před IVF. :slight_smile: (Nikdy jsem ještě žádnou metodu neabsolvovala a nikdy jsem nebyla těhotná) Má diagnóza - jeden vejcovod a manžel Asthenoteratospermie (pomalé). Proto prý IVF. Jsem tak zvláštně napnutá, natěšená, ale také vyplašená zároveň :confused: . Hledám různé informace co je lepší, co je horší, - dlouhý, krátký protokol, léky, infejkce, způsoby, atd. atd. Moc chci aby se nám to pak povedlo a mé tělo utrpělo touto metodou co nejméně. Moc se v tom nevyznám. Mám strach s rizik, s vedlejších účinků atd. Prosím nejste na tom některá teď jako já? Nebo naopak nemáte už tuto podobnou zkušenost některá za sebou? Nechci být v tom sama, ráda bych své obavy a čekání s někým prožívala. Prosím poraďtě, co mám chtít a nechtít, za co si raději připlatit a co je zbytečné, čeho se mám vyvarovat a naopak co dělat? Chodím do Brna na Obilňák. Moc děkuji.
1. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
antoaneta ahoj :wink: také chodím do Brna, Helios. Čekámě první ICSI, takže taky nějakými zkušenostmi nehýřím :wink: . Já měla Proveru, Dipherelin, Merional a včera jsem si ve 21 hod. píchla vyvolávačku - Pregnyl - způsobí do 36 hod. hyperovulaci... a to se jde na odběr vajíček. Takže zítra v 7 hod. mám nástup v CARu. Společně se mnou i manžel, protože, jestli ráno nic neobjeví v ejakulátu, tak bude muset jít na TESE (chirurgický odběr spermií). Máme hodně špatný spermiogram - v 1 ml asi 200 spermií - ne všechny pohyblivé..... :frowning2: Má jich být správně kolem 60 000 000. :angry:
1. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mirenkam :slight_smile: a to si měla krátký protokol, nebo taky dlouhý? Víš, že jsi toho tolik brala. Ikdyž já vlastně teď mám jen nějakou tu přípravu a až po menses budu stimulovat a pak IVF+ICSI. Jestli jsem to správně pochopila, ten systém :slight_smile:,tak ty si už o krok na před. Nebo vlastně už máš na kročeno. Budu držet palečky, ať tam manželovi něco najdou a nemusí jít pod kudlu. Můj manžel měl taky špatný spermiogram, teda až tak moc asi ne, jako vy, ale diagnoza - Asthenoteratozoospermie - spermie měl hrozně pomalý a špatný(dvě hlavy,dva ocásky a tak.)+infekci. Hodně baštil ale vitamíny atd. a strašně se mu to zlepšilo. Zoospermie je pryč, zbyla jen ta pomalost a i ta se zlepšila z 85% nepohyblivých máme teď už jen 62% (no jen :unamused: ) Každopádně pokrok to je. A u vás je to teda taky první pokus? A těhotná si ještě taky nebyla? A ty seš úplně zdravá? A můžu se tě ještě prosím zeptat kolik je ti let? Mně je 30, manželovi 29. A ještě prosím, mám trochu strach z těch doplatků a pak i neúspěchu.(peníze doma netisken :confounded:) Můžu se tě prosím zeptat, na kolik Vás ten první pokus vyjde, kolik Vám řekli a co všechno jste už platili? Zítra se držte!! :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcem sa spytat najde sa tu niekto kto berie Provera+Decapeptyl ?
14. lis 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky, chcela by som sa spytat, kto ake skusenosti ma s Dedaceptylom? Iden na druhe IVF, prvy ktart som brala Gonal a Puregon a teraz doky mi vypisal tie nove.....to jepodobne sa pycha ako Gonal?
19. zář 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona32 ahoj, ja akuratik budem zacinat za par dni s Proverou a potom za dalsich cca 10 dni d Decapeptylom. Dufam, ze sa vsetko podari ako sa ma...
6. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si tiez pichala Decapeptyl a v pondelok som bola na vklade......tak teraz len cakat do 7.12 na krv.....ale zatial necitim nic, len ma pobolieva sem tam v podbrusku :slight_smile:
29. lis 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona32 ahoj tak drzim palce k zdarnemu pokusu.
Ja zacinam s proverou a decapeptylom v decembri. Uz som sice decapeptyl mala ale proveru este nie. Tak uvidime. Bude to moje uz 3tie IVF
29. lis 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anika142 tak aj ja teba drzim palce...aby nam tentoraz sa vydarilo :slight_smile: :slight_smile: ....
30. lis 2012 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona32 dakujem velmi pekne, Ja som sa zatala ze sa to musi podarit a hotovo. Uz konecne by bolo na case. Este som si v zivote nenasla tehotensky pozitívny test. Tak teraz uz prisiel cas som sa rozhodla.
30. lis 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som len raz mala odvahu si urobit pred krvnymi testami, ale zial bolo negativne :unamused: ....tak drzim ti palce aby ti to vyslo :slight_smile: :slight_smile: ...aj ja by som bola velmi rada, uz po tolkych sklamani, uz bolo na case keby sa podarilo...
3. pro 2012 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona32 podari sa urcite, len treba verit, ale viem sama ako sa to lahko pise a tazko kona. Ale pride to skor ci neskor :wink: :wink: :wink:
3. pro 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, stalo sa vam po dobrati Proveri, ze ste dostali mrchu neskor ako je udavanych 7 dni? Pripadne kedy Vam prisla mrcha po dobrati?
5. pro 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, predam 2 balenia Decapeptylu (v 1 baleni 7injekcii), nove, nepouzite, udrziavane v chladnicke. Expiracia 01/2015, cena - po preplateni zdrav. poistovnou, resp. dohodou. Ak mate zaujem, piste do spravy.
2. pro 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek