IVF Provera+Decapeptyl má někdo zkušenost

janesm
19. lis 2006

Chtěla bych se zeptat jestli některá z Vás má podobný IVF protokol jako já???16Dc začínám Proverou 10 dní a od 23DC decapeptyl po dobu asi 14dní.

aaandrejka
11. pro 2006

culinka, dik, az na to, ako sa citim, sa mi dari celkom dobre... konecne nemam napuchnute brucho a viem si zaviazat snurky, ale byva mi nevolno (aj ked nie az na zvracanie), citim take slabosti a z tych liekov mam dost depresie.... ale dnes vyslo slniecko, tak mam hned lepsiu naladu 🙂 som stale doma na rizikovom, ani sa nechystam do prace

culinka
11. pro 2006

aaandrejka,

pekne sa setri a uzvaj tehotenstvo.

babenky,som troska smutna,mam sefku,ktora mi od zaciatku to babo nejako nepraje.Od minuleho roka,ked mi vestila z prstena,poznate to,podla toho kolko krat sa vam nad rukou toci,tolko deti budete mat.Mne sa netocil,a teraz ked sa dozvedela co podstupujeme,normalne mi splechla do oci,ze ci si myslim,ze mi v Martine pomozu,alebo ze ona vie a nedava mi najmensiu sancu,ze budem mat vlastne dieta.Pritom som celkom zdrava po tejto stranke,problem je v mazelikovom spermose.
A dneska ked som jej povedala,ze urcite budem minimalne do toho 7.1.na marodke,tak mi povedala,ze clovek mieni,pan boh meni,akoze v tom zmysle,ze sa mi to ozaj nepodari.je mi z toho velmi smutno,vsetci mi fandia,a jej negativna energia ma vytaca.Pritom ked mi vestil z prstena niekto iny ako ona,vzdy sa mi tocil,viem ze su to blbosti,ale predsa cloveka to zamrzi,ked je dakto takyto. 😠

aaandrejka
11. pro 2006

culinka, nechapem, ako moze niekto taky necitlivy ako tvoja sefka, existovat pod tymto slnkom... normalne otvaram usta.... na vestenie rozhodne nedavaj, ono je to aj o tom, co ti ti "vestci" praju, ako ta sami ohodnotia vo svojich ociach.... urcite ti pomozu v martine, som o tom presvedcena! a najlepsie bude, ak svoju sefku budes s velkym prehladom ingorovat! 🙂

culinka
11. pro 2006

aaandrejka,

si zlata,dakujem za podporu.ved ak sa nepodari na prvy raz,podari as na druhy,alebo na treti.myslela som si,ze prave ona to pochopi,lebo prve dieta co mala jej zomrelo ako malicke....a vidis,je sprosta ako tago.
to bude otvarat oci,ked pred robotou zaparkujem kocim aspon s dvojickami. 😀 😀 😀

janesm
autor
11. pro 2006

aaandrejka díky moc za podporu!!!!!! Držím pěstičky i Tobě aby bylo vše o.k.Jinak na ten odběr jdu ve středu ráno na 8:30. 😉 😉 Dám určitě vědět jak to dopadlo!!!

culinka
11. pro 2006

janesm,

drz sa,a ozvi sa,ako co. 🙂

janesm
autor
11. pro 2006

Ahoj,ahoj 🙂 🙂
VVAVA tak se nám to krátí zítra Ti budu deržet pěstičky!!!! Dej vědět jak to probíhalo!!!Mě říkal doktor že jsou to stavy které můžou způsobovat ty injekce a že když mě nebude dobře tak mám ležet a hlavně vydržet že už bude konec.Nejde z tebe takový čirý hlen,myslím z pochvy??? Já to pororuji už asi týden včera se v něm objevily i malé pramínky krve,volala jsem ihned IVF koordinátorku a ta řekla že to bude reakce na ten ranní ultrazvuk že se nic neděje.nyštěstí to přestalo,jen doufám že to nebyla známka dřívější ovulace a vajíčka mě tam zůstaly. 😉 Jinak já si dnes pííchla také poslední injekci Decapeptylu a Fostimonu....HURRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!! Večer ve 21hod musím také na injekci PREGYNL!!! A tím zatím končím!!!!!

janesm
autor
11. pro 2006

Ahoj,ahoj 🙂 🙂
CULINKA
jsi statečná že ten Fostimon zvládáš sama!!!! Kolik si ho pícháš musíš také dávat 2x 75IU a míchat prášek z roztokem???Jinak blbě mě začalo být asi až po týdením píchání Fostimonu,díky bohu že byl dnes poslední!!!!Jinak píchala jsem z dneškem celkem 11dní.Neboj uteče to jak voda mám ted pocit že už to jde neuvěřitelně rychle!!!Myslím na Tebe a držím pěstičky!!!Pa,pa

janesm
autor
11. pro 2006

CULINKA-ta Tvoje šéfka snad není abi člověk 😠 ,je to kráva i tá má víc rozumu!!!!!!!!!!!!!!Vůbec ji neposlouchej není normální šanci máme všechny tři!!!!!!!!!!!!!

janesm
autor
11. pro 2006

aaandrejka jaké tabletky a od kdy bereš?????

culinka
11. pro 2006

janesm,

picham si 2x 75 IU,a miesam si to s jednym roztokom presne ako ty.Som z toho troska oblbnuta,ale to je asi normalne,a uz pomalicky citim obcas nejake to pichnutie vo vajecnikoch.

janesm,vava

mooooc na vas myslim kamosky,drzte sa mi tam,a co najviac embryok prajem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

culinka
11. pro 2006

janesm,vava

a zabudla som....nezabudnite sa ozvat,budem netrpezlivo cakat.drzim palceky. 😉

janesm
autor
11. pro 2006

CULINKA - my jsme doufám za vodou.... ale hlavně Ty at to vpohodě zvládáš!!!!
Kam pícháš do břicha??? 🙂

aaandrejka
11. pro 2006

baby, drzte sa, budem na vas mysliet 🙂

janesm, od OPu som brala duphaston 2+0+2, estrofem 1+1+1, utrogestan (zospodu) 0+0+2, teraz uz len dobieriem urtogestan, co mam (este na dva dni) a uz len duphaston 1+0+1, takze fajn 🙂

culinka, verim, ze sefka pukne od zavisti, ked zaparkujes kocik s dvojcatmi! tak jej treba, ked je taka hnusna!

janesm
autor
11. pro 2006

aaandrejka- díky jsi zlatíčko!!!!! Takže bereš 2 druhy prášků a utrogestan zavádíš do....????Začala jsi je brát hned po zavedení embrijka a jak dlouho ještě???? Jak dlouho jsi po zavedení a budou 2 nebo 1 mimi??? Jsem ale zvědavka že?? Ale zajímá mě to protože Tě budu brzy následovat-alespon doufám 🙂 🙂 🙂 Díky pa,pa

vava
11. pro 2006

Ahojte 🙂
Janes, aj ja mam presne ten pocit,ze uz to ide strasne ryyyychlo 😀 Nastastie. Ten hlien mam aj ja, aj aj som volala - nemala som sice krv, ale povedali mi, ze je to OK. Dnes mas teda Pregnyl ...Ja som ho uz vcera zvaldla uplne v pohode. Dnes ziadna injekcia, ziaden liek - je to paraaaada 🙂 🙂

vava
11. pro 2006

Culi,
aj ja ti drzim palce. Z tej prace si nic nerob, ani ja neocakavam, ze v praci to niekto pochopi a preto som to ani nikomu nepovedala. Som doma na PN a nemusi nikoho zaujimat, co mi je. Aspon sa vyhnem takymto hlupym nazorom. Ja som to urobila uplne cielene, pretoze viem, aky niektori ludia dokazu byt neprajni a dokazu ta hned osudit...
Urcite sa ozvem zajtra, ako som dopadla. Caf

vava
11. pro 2006

Aaandrejka,dik za podporu. O tych tabletkach viem - ja som uz Utrogestan brala, ani ma nenapadlo, ze mi ho nasadia...Ja uz ked to len pocujem. Z utrogestanu mi byvalo poriadne "pod psa" - ale hlavne psychicky. Presne, ako pises - cely svet bol cierny, vsetko zle, vsetko ma rozrevalo, skratka bol zo mna uzlik nervov. Ked uz lekar videl, ze je to zle, tak mi to radsej vysadil, lebo skonstatoval, ze zelany efekt to nema, nakolko tieto sprievodne znaky "prehlusovali" ten efekt, ktory chcel dosiahnut. Takze sa tesim uz teraz 🙂 🙂
Napriek vsetkemu verim, ze to stoji za to a tesim sa, ze ta budeme moct nasledovat. Hoci aj s tymi dvojickami 😀

janesm
autor
11. pro 2006

VAVA,ako sa citiš po tom pregynlu???? Pomalu začínám pisat po Slovensky... 🙂 🙂 Co prsa a bříško??? Bolí??? Mě prsa začaly bolet tak před dvěma dny a břicho cítím že se tam něco děje,stejný pocit jaký mívám v době ovulace.Kdy jdeš zítra??? Budu na Tebe myslet!!!!! My máme s manžílkem nástup v 8:30 😉

janesm
autor
11. pro 2006

CULINKA přesně tak jsem na PN a mám jako virozu ví to jen moje šéfka ale ta je super podporovala mě do posledního dne co jsem byla v práci a drží mě pěstičky.Ví to a dělá že neví!!! 🙂 Opravdu to nemusí nikoho zajímat!!!

vava
11. pro 2006

Ahoj Janes,

zajtra rano tam mame byt o 7:45. POvedali mi, ze okolo 12tej uz pojdem domov. Mam byt pod dozorom dospelej osoby, takze uz srandujeme, ako sa bude treba o mna starat 😀 Zajtra si teda idem uziiiiivat a nechat sa obskakovat !
Inak, pisete, ze si pichate 11 dni, ja som si to teraz spocitala a vyslo mi,ze som si ten Puregon pichala 14dni....
Zajtra este napisem, aby som ta podporilaa. Ajoj

janesm
autor
11. pro 2006

VAVA já mám tam být v 8:30 a v 11 bych měla odejít z doprovodem-manželem... 😉 Budu na Tebe moc myslet!!! Když Tě tu mám napiš mi prosím jak se cítíš??? 🙂

aaandrejka
11. pro 2006

janesm,

ja som mala OPU este 30.10. a ET 3.11., dnes som uz zacala 9. tyzden tehotenstva 🙂 cca po 11-12 dni od ET uz mozs ist na krva.. ja som si predtym robila aj tehotensky test - 10 dni od ET (kupila som si RapiClear, ma nizku citlivost, vraj aj RapiPreg je dobry), dve palicky sa mi na nom sice ukazali velmi pomaly, ale cim dlhsie som nan pozerala, tm boli jasnejsie.. potom som cim skor chcela vediet, kolko embyjok sa uchytilo, tak som necele 3 tyzdne od ET sla na ultrazvuk (iniciativne...) a tam mi lekarka povedala, ze je to asi zamlknute tehotnestvo, lebo tam vidi len taku ciermu machulu ako cervik... to som dva dni do krvneho testu ani nezila.... ale test krvi potvrdil, ze hcg pekne rastie (takze dobra rada: nehrnte sa na ultrazvuk tak zavcasu ako ja, usetrite si kopec depriesie a slz)... a potom, necele 4 tyzdne od ET uz bolo vidiet na uzv 2 babatka a o dalsi tyzden uz aj srdiecka 🙂

tie tabletky su vsetko hormony, utrogestan sa da aj "polykat", ale pri metodach IVF je vraj lepsie zavadzat si ho zospodu do posvy a vraj vtedy aj nebyva az tak zle, ako ked ho zapijas vodou cez usta.

vava, odber vajicok je uplne malina🙂 prides, lahnes, a v tom momente spis, pripadne vnimas nejake hlasy.. a trva to len chvilocku ;) ja som sla z izby o 8.20 a o 8.54 som uz pisala drahemu sms, ktoru ma dodnes ulozenu 🙂 ako keby ju pisal opilec v stave najvacsej opice 🙂)) bola som zatym fakt kusok ako opita, ale v pohode sme o tri hodinky uz sli autom domov ;)

tak sa drzte, dievcata, nech vam vyberu co najviac kvalitnych vajicok ;)

janesm
autor
11. pro 2006

aaandrejka- díky,díky za podrobný popis!!!! 🙂 🙂 Jsu zvědavá jak to vše u mě dopadne.Mám trošku obavy aby u mě ta ovulace nepřišla ještě před odběrem,myslíš že je to možné???

vava
11. pro 2006

Ahojte,

Janes, sa mi zda, ze tie priznaky mame take iste - bolia ma uz asi dva dni prsia, sa mi zda, ako keby vazili dve tony 😀 😀 Brucho je OK, az na ten lavy vajecnik - ten ma totizto boli bez prestavky uz skoro cely tyzden. Niekedy mam pocit, ze mi praskne .... Dost sa bojim toho hyperst. syndromu...Lebo niekde tu andrejka pisala priznaky a ze je tam, ako keby si sa citila chora. No a ja uz od vikendu mam nadchu, nie je mi bohvieako, zacala som aj premyslat, ci mi daju tu anestezku, ked nemozem ani nosom dychat 😀
Aaandrejka, dik za popis odberu - aj ja dufam, ze to pojde rychlo. Ja sa s tebou tesim z tych dvoch srdiecok !
Pekny vecer

janesm
autor
11. pro 2006

VAVA také se bojím toho hyperst.syndromu ale ptala jsem se na to v neděli doktora Texla v Heliosu a říkal že se nemusím obávat že mám přiměřenou stimulaci.Myslím že i Ty jsi dost hlídana,snad se nám to vyhne!!! Zítra na tebe budu myslet a jak to bude možné tak se mi ozvy.Pa 🙂 🙂

vava
11. pro 2006

OK Janes, dakujem za podporu. Zajtra sa urcite ozvem, pozajtra ty a potom uz len cakat a cakat 😀 A este podporovat Culinkuuuuuuuu
Dobru noc 😲

aaandrejka
11. pro 2006

janesm. ovulacia skor nepride... to, co si si pichala, tak si to nastartovala vlastne zastavou svojho zenskeho cyklu (prirodzeneho) a vdaka tym liekom a injekciam bol cely tento cyklus riadeny.... (samozrejme, priblizne k prirodzenemu, aby to lepsie prijalo telo).... folikuly praskaju 36-38 hodin po pichnuti pregnylu, takze bud kludna, nic nepredbehnes ani nezmeskas 🙂

janesm
autor
11. pro 2006

aaandrejky- díky,díky ani nevíš jak jsi mě uklidnila!!!!!! 😉 😉 Měla jsem obavu aby to moje včerejší minyzakrvácení nebyla Ovulace....normálně ji mívám 10-12DC.Díky jsi moc hodná!!!
Snažilky loučím se s Váma běžím na injekci POSLEDNÍ PREGYNL!!!!!!
pa,pa 🙂 🙂

culinka
12. pro 2006

ahojteeeeee vsetky,

som rada,ze sa mate takto fajn,ja sa uz tiez tesim na finish tohoto vsetkeho.zatial sa citim ok,som len unavena,ale to mam v sebe len 2 hard injekcie,dneska vecer tretia,a zajtra do martina na sono a krv.Baby kedy ste zacali daco citit po tych injekciach??? 🙂
vave drzim moooooc palce dneska, zajtra janesmke.drzte sa kamosky,nech nam to vyjde!!!! 🙂