• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
autor
@ratatooy ano korpus dělám kakaový.
24. dub 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 4 - 5 dní - ta zkracená verze, protože nám přežilo jen jedno embrijko.
jj příznaky jsem měla, to je pravda, ale dalo se to zaměnit se zácpou :D Říkala jsem ale už Radce, že na příznaky bych nevsázela. Mám kamarádku a ta poznala, že je v tom až ve 3 měsíci.
Počkej na krev to je jediný ukazatel podle kterého se dá řídit ;)
24. dub 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch zadařilo se ;) teď jen ten ultrazvuk aby klapnul
24. dub 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka tak tak :slight_smile:
24. dub 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj A od kdy máš pozitivní test. :slight_smile:
24. dub 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka tak budeš dneska cinkat na ten test ????????????? :grinning:
24. dub 2013 ve 13:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 Já už jsem ve fázi, kdy nemám odvahu testovat, takže vůbec nevím co bude. Nečekala jsem, že to dojde tak daleko. :frowning2:
24. dub 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Ty nás napínáš jak kšandy :grinning: :grinning:
24. dub 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@raaaadka prosím tě ještě 14den ráno to byl takový duch, že jsem nevěřila,ale prý je to tam :wink: MYslím že je to tou krátkou kultivací, že se to zjevuje později.
24. dub 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ratatooy dekuju za povzbuzeni...uvidim dneska, mam jasnej nabeh na ms, jsem i plactiva od rana. proc myslis az 15.den testovat? a jak se ti projevovala chripka?
24. dub 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj Já měla 4 dny, byla to morulka. A jak ti je, stupňují se ti nějak ty pocity, že jsi těhotná? Ty bláho, nevěřila bych, že to tak trvá, než je test pozitivní, pokud jde o IVF, myslela jsem, že by to mohlo být naopak třeba 6. den po ET jasný. :slight_smile: No moc ti gratuluju k velkému úspěchu. :slight_smile:
24. dub 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj A jakou jsi měla hodnotu hcg z krve?
24. dub 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No to co tady čtu za příběhy, tak fakt testuj co nejdýl. :slight_smile: Nějak se ty miminka schovávaj. A ty bereš Utrogestan nebo ne? Že čekáš MS. Tady se traduje, že Utroš brání MS. :sunglasses:
24. dub 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky zlaté, som šťastná!...takže prvý odber bol 9. deň po ET, to som mala hcg 131 a dnes som 14. deň po ET a mám hcg1600...prišla som sem tfuj tfuj tfuj, nech vás nakazím, tie ktoré ešte zatiaľ nie sú.. :slight_smile: :hearts::hearts:
24. dub 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@sasanka033 chřipka se mi projevovala teplotou,rymou,unavou,kašem,bolet v krku proste klasika jo a tentokrát me bolelo i ucho,no u nas v caru se ma testovat 14den a to i v připade že jsme mely blastocystu po 5 denni PK takže u njakych 2bunečných nebo tak to trvaasi déle než hcg vyroste,ja mam jasnej nabeh na ms do dneška dokonce od 4 dne po ket špiním až krváím a vubec to ničemu nevadi
24. dub 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabaki Moc velká gratulace!!!!! Kéž by jsi nás nakazila všechny!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Asi čekáš dvojčata, viď?
24. dub 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ty trúbela jedna! :slight_smile: ty sa nestresuj hlavne :slight_smile: snáď sa u mňa zabývali obidve embryá...uvidíme. Každopádne tvrdím, že zázraky sa dejú a hlavne tento mesiac :slight_smile:
24. dub 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jo a holky, byla jsem na obed venku, byla jsem lina neco kupovat nebo varit. jsem totiz dneska doma, jak je mi furt na virozu blbe a tak jsem ze zalu provetrala kreditku. vysledek: sest tricek, z toho ani jedno nema kratkej rukav na leto, takze velmi prakticka koupe:slight_smile:)) ale udelala jsem si radost. btw v nakupaku jsem se trikrat rozbrecela a ted po ceste tramvaji zpatky taky. je to jako na houpacce.
24. dub 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabaki No super! :grinning: Mám velikou radost!Kéž by takových skvělých zpráv bylo víc a víc!Mooooooooooc gratuluju a držím palečky,ať takhle krásně pokračujete i dál :wink: :grinning: :grinning:
24. dub 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabaki prskni to na me!!!:slight_smile:)) krasny vysledky:slight_smile:
24. dub 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 Ďakujem :slight_smile:
@sasanka033 máš to tam a hlavne nestresuj, od transferu až do výsledkov si tehotná! :slight_smile: a ja verím, že test Ti to potvrdí. :slight_smile:
24. dub 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka no přijde mi to zvláštní. Jak už jsem psala mé těhotenské příznaky byl pocit že každou chvilku přijde MS a prsa a teď mám zácpu, tak ti nevím jestli je to těhotenský příznak :D ale říkáme tomu fazolka, tak cobychom chtěli, že? :D
24. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gabaki Skvělé zprávy, držím palce. Kéž by ty zázraky vydržely ještě aspoň do června,až budu testovat :slight_smile:
24. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 no vidi ja mam tehu potvrezny občas bycg brečela taky ani nevim proč,a ted sem si přečettla verš na svatebni dort pro kamošku a řvu jak želva,to bude svatba jim tam vybulím rybník
24. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy tak my mame v papirech taky napsano, ze mame testovat 14.-17.den po ET, bez ohledu na OPU teda (ale to tam asi nema nikdo), ale ta kamaradka mela stejny podminky, ne-li horsi, zavedeno jen jedno embryo, OPU stejne jako ja, transfer taky a uz 9.den toho ducha nemusela ani hledat no..proste tam jasne byl...ale ja vim, ze kazda jsme jina. proste jen bez tech priznaku zmatkuju. a tobe gratuluju, este jsem ti nepoprala:slight_smile:
24. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 říkali mi to do telefonu, ale bohužel jsem byla v takové euforii, že jsem to nepostřehla. Je možné něco kolem 6?
24. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky opět gratuluji pozitivním testovatelkám a přeju trpělivost těm co na testování čekají. Už jsem doma z OPU. Mám 10 zralých vajíček a manželův spermiogram je také zlepšený, v pátek budu volat na embryjka, je to fuška, ale jsem ráda, že jsem to zvládla, odpočívám a doufám, že břicho dlouho bolet nebude, také jste po OPU trochu krvácely???
24. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@meyryen zázraky sa dejú stále :slight_smile: držím palce kočka :slight_smile: a ďakujem Ti
24. dub 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj jj mam kamaradku která pozna tehu vždycky podle zacpy
24. dub 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mardusenka30 no super vysledek,ja ne,ale muže být kracení přejde to
24. dub 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek