IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
24. dub 2013

@sasanka033 ano už nějaký ten pátek. 😉 Připadám si jak stálí inventář,sestry už po mě nechtějí ani číslo karty,až tak dobře se známe 😉

gabaki
24. dub 2013

@alba1 😀 tfuj tfuj veď tu prskám....Ďakujem Ti a držím palce 🙂

megie4
24. dub 2013

@dada074 jj,je to tak.Tak snad dá vědět a doufám,že jen v dobrém. 😔 🙂

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 no nemám to naplánovaný, myslela jsem zítra ráno, ale sbírám odvahu. 😉

sasanka033
24. dub 2013

@dada074 takze ses tam rozhodla zustat...ja ze jak tady na konikovi sleduju, hodne lidi zkousi po dvou, trech pokusech jiny car. a ty jsi verna🙂 takze jsi tam spokojena?

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka jestli si udelas test ty, tak ja snad taky🙂))

dada074
autor
24. dub 2013

@megie4 já také,jen jsem čekala jestli se ozve teď,musím jít budit raubíře a to už se sem nedostanu. 😢

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 mě taky napsali do zprávy testovat za 14 dní po ET. 🙂

dada074
autor
24. dub 2013

@sasanka033 ano rozhodla,teď jsem byla také vytočená,ale nakonec to snad bude v poho.A nikdo mi nezaručí,nebo neřekne,že oni udělali něco špatně,třeba bych v jiném Caru také musela podstoupit těch 6 pokusů než bychom měli Lukáše,to už se nikdy nedozvím a já opravdu ani nelituji,že jsem nešla někam jinam.Vím,že si hodně holek stěžuje,ale opravdu jim nikdo nezaručí že jinde to klapne na 1 dobrou.A statistikám Carů moc nevěřím,je to prostě šílený byznys nic jiného.A na ten jeden nejvíc dva pokusy jin už zůstanu věrná,třeba jim tu statistiku zvednu já 😅

alba1
24. dub 2013

@dada074 určitě měla si volat po 10,00 ale pořád nepíše 😖

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 Ty jsi dnes 12. den a ještě jsi netestovala??????Tak vítej v klubu poseroutků. 🙂

sasanka033
24. dub 2013

@dada074 mam si na neco dat pozor? jinak ja si zatim, s tim jednim pokusem, myslim, ze clovek si vsude neco najde,kdyz je nestastnej, protoze mu to nevyslo...jestli mi rozumis. proste je jednoduchy na neco nadavat, ale kdyz se to povede napoprve, tak nemas proc, i kdyby neco zvrtali. ja jsem ted trochu nastvana na sebe, ze jsem si nevydupala imuno, pac mi dr. nevimjaksejmenuje rekla, ze kdyz ho hodne chci, tak mi ho napise. jsem proste zasekla na tom, ze prec neni normalni, abych mela negativni PCT a nikdo neresil proc. ted si rikam, ze kdyz to nevyjde, prvni pokus jsem vyhodila oknem, pokud se v imuno najdou protilatky nebo co.

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka diky, ale zklamu te🙂 ja jsem testovala 9.den od ET a snehobilo, takze proto jsem uz predposrana a netestuju🙂

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 Hmmm, já zas několikrát zažila těhotenství (idkyž to nedopadlo), vím, jak se cítím, když otěhotním. A teď se tak absolutně necítím. 😠

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka aha, chapu:( ja nikdy dve // na svym testu nevidela.

irisi
24. dub 2013

@sasanka033 to víš že jo, vítej..... budeš říkat příznaky těhu netěhu a Ráďa bude mít radost nebo depku 😎

dada074
autor
24. dub 2013

@sasanka033 přesně,právě že když to holkám vychází na poprvé při nejhorší na podruhé,tak samo sebou chválí,ale opravdu nejsem z těch abych říkala,děláte to špatně, papíry sem jdu pryč,dělají to opravdu všude stejně,s minimálními rozdíly (v ceně s většími)a abych lítala na každý pokus do jiného Caru,to opravdu ne.Já si říkám,když to má vyjít vyjde to u Apo stejně jako jinde.Musím pádit hajzlík je vzhůru.Zatím pa

sasanka033
24. dub 2013

@irisi 🙂 diky🙂 a co ty? jak se mas a co je novyho? nevidim zas tu tabulku, tak se nepodivam. vy si to holky ukladate nekam do oblibenejch v prohlizeci, nebo jak to resite, ze to mate porad po ruce?

sasanka033
24. dub 2013

@dada074 🙂) hajzlik🙂) tak pa🙂

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 Teď jsem si vzpomněla na to jak jsem poprvé objevila na testu slabou, ale hodně slabou druhou čárku a letěla jsem s tím testem do lékárny, byla jsem jak pitomá a pak už jsem si myslela, že tam ta čárka vůbec neni. No a stejně z toho nic nebylo, jen šok. Pak už nesílila. Doktor řekl počkejte 2 měsíce a zkuste znovu.... Tak my jeli zrovna k moři, zkusili jsme to hned, 2 měsíce byla pro mě strááááášně dlouhá doba. 🙂 A vyšlo to znovu, tentokrát 2 čárky pěkný, ale pak zas nic. Vždycky to byly příznaky cca 3 dny před MS, ale pár dní termínu MS odezněly a bylo po legraci. No pak mě vyčistili a byla pauza půl roku. ☹ Tu jsme dodrželi a hned zas těhu a konečně to vyšlo, kluk jako buk. 🙂 Takže po 3 nezdarech.....
No a teď po 10 letech by tady chtěl někdo zase miminko. 😕 Prosím, prosím.

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka ty jo, ja fakt obdivuju, jak to davate...ja mit tolik nadeji, ktery nevysly, tak si to snad hodim: mela bych silenej strach to znova zkouset, abych to zklamani nezazila znovu.
zkousela jsi nekdy IUI? a jaky je vlastne u vas problem?

raaaadka
24. dub 2013

@raaaadka Ale proč o tom píšu, já tenkrát vysadila antikoncepci a rok se nic nedělo, tak mi udělali UTZ a já neměla ovulaci, doktor mi dal 3 cykly po sobě nějaké hormony a injekci na vyvolání ovulace, ale já v těch 3 cyklech neotěhotněla. No pak to šlo, asi potřebovaly vaječníky nakopnout těma hormonama. Proto doufám, že jestli to nevyšlo teď IVF, vyjde to co nejdřív v běžném cyklu přirozeně. 😉

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 U nás byl tenkrát problém protilátky, ale to jsem vyřešila Wobenzymem a kondomem, kupodivu to zabralo. 😉
První a druhý nezdar - těžká depka, to jo. Ale ten třetí, já snad věděla, že to vyjde na počtvrté, protože jsem byla po tom třetím nezdaru neuvěřitelně v pohodě. A vím, že jsem byla tenkrát přesvědčená, že to nakonec stejně vyjde, že to holt ještě asi nemělo být, že mám ještě z nějakýho důvodu čas.... 😉
No jo, ale já už ten čas teď nemám, neblázněte! 😀

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka ty protilatky zjistili na imunologii? co si myslis o tom nasem negativnim PCT? ja prave premejslela, ze bych taky nasadila wobenzym a kondomy..ale nemam to od zadnyho doktora potvrzeny. jak dlouho jsi to brala a meli jste chranenej sex?
pokud si myslis, ze ja s bolesti v krku muzu bejt tehotna, tak ty bez priznaku taky!🙂

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 No na imunologii, snad proti všemu vajíčko, trofoblast, spermie. My nasadili kondomy a ten kondom jsme nepoužili jen jednou - při ovulaci - pak zase pořád, s tím wobenzymem to byla léčba na 30 dní. 10 tbl 2x denně, masakr, to byla snídaně i večeře. Taky mi to doktor neschválil, ani jsem mu to neříkala. 🙂 Ale četla jsem nějakou švýcarskou studii na netu tenkrát a někomu to právě doporučil jeho gynekolog, tak jsem se toho hned chytla. Hlavně kvůli tomu, že to mělo trvat jen měsíc.

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka aha! diky a to se dela jen z krve, ty testy? a jak dlouho cekas na vysledky?

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka ja si to vydupu. tohle a pruchodnost vejcovodu.

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 no z krve a sperma chtějí taky. Už bych na to nešla, rovnou kup wobenzym. Teď mám stejně preventivně 1tbl. prednisonu denně, ikdyž se těšim až ho vysadím.

irisi
24. dub 2013

teda vy jste toho za tu chvíli co jsem tu nebyla napsali 😕
@sasanka033 hele je ještě brzo..... kor když jsi neměla prodlouženou kultivaci ... ještě vydrž na další test a hlavně na krev...... no koukám jak tě čtu TY=Radka 😀 ..... to je tím IVF panictvím 😉
@raaaadka suché ruce, že by příznak? 😀 😕 🤐
@raloj mooooooc gratuluju 😵 😵 😵 😵 tak tfuj tfuj ať se tomu daří

raaaadka
24. dub 2013

@irisi Nedělej si srandu! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru