IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!
raaaadka
25. dub 2013
@mardusenka30
Břicho po opu mě bolelo 2 dny.
To mám ještě v paměti, od tý doby už bohužel nic.
mardusenka30
25. dub 2013
@raaaadka díky, to se budu těšit na zítra🙂
akashka
25. dub 2013
@mardusenka30 já byla na OPU v pondělí a bolí mě to do dnes 😕 dnes jsem si vzala v práci aspoň odpo volno a trochu to pomohlo, přišla jsem domů o půl druhé a do pěti spala a je to o něco lepší.. možná kdybych po opu zůstala doma a nechodila do práce bylo by to lepší dřív...
mardusenka30
25. dub 2013
@akashka aha😞 no mě to bolí rozhodně míň než včera, ale není to příjemná bolest, bolí mě břicho tak nějak od začátku, tak už jsem asi z toho unavená, jsem doma a jsem za to ráda...
akashka
25. dub 2013
@mardusenka30 jj me to nejvíc bolelo druhý den, to jsem v práci fakt trpěla.. od té doby je to asi stejné, bolí to pořád, ale nejvíc při pohybu, chůzi nebo třeba nějakém natřásání v MHD... ale teď mi to odpolední odpočívání pomohlo 🙂 Jen kdyby kočky neměly furt tendence mi na to břicho lehat, vždy mi zaryjou loket do toho nejméně vhoného místa 😃
darkwitch
25. dub 2013
@irisi tam jsem na imunu prave byla pred timhle pokusem...
mardusenka30
25. dub 2013
@akashka mě to bolí nejvíc než jdu na wc čůrat a potom ještě chvíli potom, a to chodím často, protože hodně piju...asi to tam pokuchali a bude to každý den lepší...
raaaadka
25. dub 2013
Mě nic nebolí, ale špiním víc a víc, asi se mi rozjíždí mrcha.
nikolav
25. dub 2013
@mardusenka30 No asi jsem ho měla i z toho.
mardusenka30
25. dub 2013
@nikolav jj věř, že jo...
akashka
25. dub 2013
@mardusenka30 jj když se mi chce na záchod tak to bolí nejvíc.. No snad to už bude dobrý..
nikolav
25. dub 2013
@mardusenka30 Beztak, ale to snad přejde. A v sobotu jdu na tu OPU konečně 🙂
mardusenka30
25. dub 2013
@nikolav ty máš ted průjem??
mardusenka30
25. dub 2013
@akashka budem doufat
go
25. dub 2013
@raaaadka holka, nevim proc, ale u Tebe ja jeste stale verim. Jak se mas, jak Ti je, kdy jdes na krev?
nikolav
25. dub 2013
@mardusenka30 Teď ne vždy po tom kontryhelu.
mardusenka30
25. dub 2013
@nikolav uff už jsem se lekla, on totiž patří i k hyperstimuláku...aspoň jsem to četla...na kontryhel se teď prostě vykašli🙂
nikolav
25. dub 2013
@mardusenka30 Já doufám, že ho nebudu mít teda....ach jo. Snad to bude dobré a vše půjde dobře. Akorát ho mám možná i proto, že hodně piju a jím cottage sýr a pribiňáky a jogurty a nutridrink. To je tak vše co jím. A dnes teda tři rohlíky. Takže pevnou stravu ani nejím. Takže asi to bude snad a doufám v to teda, že to bude tím.
mardusenka30
25. dub 2013
@nikolav pokud na to nejsi zvyklá tak ho můžeš mít i od toho, nemyslím hyperstimulák🙂
nikolav
25. dub 2013
@mardusenka30 nejsem na to zvyklá. Jogurty jím, ale ne v takovém množství a cottage jím, ale málo.
mardusenka30
25. dub 2013
@nikolav to může být fakt z toho...
raaaadka
25. dub 2013
Asi tam skočím zítra o polední pauze v práci. K doktorce jsem blokla termín na úterý ráno.
raaaadka
25. dub 2013
@go a jak je tobě? Už jsi netestovala? Na krev půjdeš?
nikolav
25. dub 2013
@mardusenka30 Asi jo asi je to z toho 🙂 snad to tak je. Akorát se děsím těch posledních injekcí dnes v 22 hodin.
mardusenka30
25. dub 2013
@nikolav i já se děsila a zvládla jsem to takže se neboj, to zvládneš levou zadní...a zítra si užiješ den bez píchanců...
raaaadka
25. dub 2013
@go taky pomalu nabírám novou energii, nejhorší bude tento týden menzes, gennet atd.. Počítám jak bude kolem ovulace, už na tom budu líp.
nikolav
25. dub 2013
@mardusenka30 To jo, ale šílím z toho už teď. No, že já to četla fakt!
ewik84
25. dub 2013
Tak holky, dneska to byl mazec. Byla jsem s jednou tehotnou kamaradkou v detskem bazarku. No, co vam budu povidat...malem jsem odjela s kocarkem 😃 Ale nakonec jsem se uklidnila a rekla jsem si, ze na to je jeste preci jen moc brzo 😃
mardusenka30
25. dub 2013
@nikolav a co jsi četla???
nikolav
25. dub 2013
@mardusenka30 Že to pěkně štípe. Kdybych si píchla jen tu jednu. Ale na tu druhou kde sebrat odvahu?

Začni psát odpověď...

Odešli