IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 holka to fakt nevím.

Holčiny kdo te´d stimulujete a potřebovali by jste Cetrotide a nebo Fostimon,dejte vědět pošlu vám.

darkwitch
25. dub 2013

Ctyri transfery ctyri biochemicke těhotenství... ocividne mi neni prano dostat se dal...

meyryen
25. dub 2013

@darkwitch Je mi to moc líto, přeju hodně sil do dalšího boje.....

mardusenka30
25. dub 2013

@darkwitch také přeji hodně síly i obdivu, myslím, že kdo nezažije nepochopí, co to obnáší...

dada074
autor
25. dub 2013

@darkwitch moc mě to mrzí kočko,hodně,hodně sil a pevné nervy.

darkwitch
25. dub 2013

Děkuji

sasanka033
25. dub 2013

@darkwitch zlato!! to je vysledek ze dneska???:(

sasanka033
25. dub 2013

@darkwitch je mi to strasne lito! preju ti, abys to brzy dokazala prekonat!

akashka
25. dub 2013

@darkwitch to je mi líto ☹ nenabidli vám PGD?

pistalinda35
25. dub 2013

@darkwitch to je mi moc líto....☹

raaaadka
25. dub 2013

@darkwitch
Co se stalo? Co je biochemické?

Holky já už špiním. K doktorce jdu v úterý. Až v úterý. Nejradši bych tam šla zítra, ať mi udělaj tu histeroskopii hned po MS. Nevím teď co se sebou, hrůza, pocity zmaru a snažím se to celý nějak uzavřít a ujasnit si co dál. 😒

mardusenka30
25. dub 2013

@raaaadka biochemické je, že otěhotníš ale neudrží se to v děloze odejde to pryč s menst. cyklem...a nejde tam zavolat, že špiníš a zda tě nemohou vzít dřív??? Je mi to líto a držím palečky, aby to bylo dobré, třeba špiníš k miminku, i to může být, nebo z psychiky, ale chápu tě, dokud ti to nepotvrdí doktor, můžeš si myslet cokoliv☹ posílám ti sílu a držím pěstičky at ti je líp...

pistalinda35
25. dub 2013

@raaaadka take trochu spinim. treba je to po tom utrogestanu.... ? nevim.... neverim, ale chtela bych verit....

raaaadka
25. dub 2013

@mardusenka30
No moc díky, ale já těhotná určitě nejsem. 😉
Taky jsem to kdysi měla 3x po sobě, to co říkáš, jen jsem nevěděla, že je to biochemické. 😒
Tentokrát se ani nezavrtávalo, nic se prostě nedělo. Tak nevím, kde byla chyba. Asi zajdu na krev zítra, ale nevím, jestli neřeknou, že je to brzy, měla jsem ET v sobotu před 2 týdny.

raaaadka
25. dub 2013

@pistalinda35
Já vypadám v obličeji přesně na menzes. 🙂 ráno jsem si utroš nedala, tak si ho ješťě večer dám. Test jsem už nekupovala, vezmou mě zítra na té krvi? Dnes 12. Den po ET.

mardusenka30
25. dub 2013

@raaaadka tak tam zkus zavolat a zeptat se, jak něco nevím raději volám...ač se mi většinou moc nechce☹

raaaadka
25. dub 2013

@dada074
Teď jsem upletla balíček pro tebe, chápu správně ulice i obec stejný název?

raaaadka
25. dub 2013

@mardusenka30
Tam ještě budou?

mardusenka30
25. dub 2013

@raaaadka myslím brzy ráno🙂

raaaadka
25. dub 2013

Jo aha, na lačno být nemusím, nebo??

pistalinda35
25. dub 2013

@raaaadka zkus tam zavolat.... ja mam plet teda ted skvelou po hormonech... ale boli me podbrisek jak pred menzes. Fakt je ten, ze jsem 34 DC....

pistalinda35
25. dub 2013

@raaaadka nemusis byt na lacno...

raaaadka
25. dub 2013

@pistalinda35
A kdy jsi testovala?

irisi
25. dub 2013

@darkwitch to je mi tak strašně moc líto :'(...drž se holka!...a řešili už předtím čím to a kde je zakopany pes? Neměli třeba víczvednout dávky utrose?a máte genetiky a imuno hotovou? Mrzí mě to a posílám spousty sil

pistalinda35
25. dub 2013

@raaaadka predevcirem a zkusim zitra citlivejsi test. To budu 11 den po ET

darkwitch
25. dub 2013

@irisi genetika v pořádku, imuno ne tak moc ale nic zásadního a to mam dve ruzna vysetreni, brala sem anopyrin, prednizon a pred KET si pichala dexamed... proste se nevi...

irisi
25. dub 2013

@raaaadka ja vypadám jak pubertak,vyskakali mi děsně bedary

irisi
25. dub 2013

@darkwitch možná bych doporučila imunno v Plzni u Ulčový-Gallový....je to divný a někde musí být zakopan pes ☹,Kor když se to chytne....a Mojžíšovou jsi nezkousela?jednu chvíli jsem to řešila zda nemám bloklou pánev ☹

mardusenka30
25. dub 2013

Můžu se zeptat jak dlouho vás bolelo břicho po OPU??? Ač dělám, co dělám břicho bolí pořád stejně☹

raaaadka
25. dub 2013

@irisi no mě taky, testovala jsem 11. Den odpoledne, sněhobílo. Dnes už jsem netestovala a zítra asi zajdu na krev kolem poledne. Teď si vemu utroš, ale příjde mi to už zbytečný.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru