IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
25. dub 2013

@janinafox já hubená také nejsem a nafukovala jsem pomalu snad od začátku a viditelně už tak 5 den, ale měla jsem celkem vysoké dávky hormonů

sasanka033
25. dub 2013

@janinafox ja fostimon a byla jsem nafoukla a unavena, ale nevim od kteryho dne..ja jsem tak nak pocitala se vsim, takze jsem to fyzicno moc neresila, spis jsem na tom byla spatne psychicky.

janinafox
25. dub 2013

@dvoranna a reagovala jsi normálně? já se trošku v koutku duše obávam, protože na clostík jsem nereagovala.... ☹
@mardusenka30 já měla první dva dny 150 a teď pokračuju s 225 jednotkama - kolik jsi měla, jestli se můžu zeptat? ono ta reakce a jak je to vidět je u každé jiná, to jo, jen má člověk tendence porovnávat - chápete mě holky, že jo 😀

dvoranna
25. dub 2013

@janinafox Co vím tak úplně normálně, bylo z toho 6 krásných vajíček 😀

mardusenka30
25. dub 2013

@janinafox já měla 225 asi tři dny, potom 250 a potom 300j a fakt nejdsem nic hubeného, měla jsem hodně vajíček a mám PCO, jj každá jsme jiná a ted jsem ještě trošku oteklejší po odběru vajíček, mám ted 2 kalhoty co zapnu☹

janinafox
25. dub 2013

@sasanka033 aha, tak s tím zkušenost nemám, já teď stimuluji na první ivf a dali mi ten gonal, no ale nejdřív jsem byla překvapená že mě už po první inj. druhý den pobolívalo (lehounce) břicho, teď zas řešim takovýhle věci, no... ale zítra jdu na kontrolu tak on mi dr. řekne jak reaguju nebo nereaguju 🙂

mardusenka30
25. dub 2013

@janinafox břicho mě také pobolívalo a nastimuloval mě dobře, na vzhled nekoukej, nejvíc směrodatné jsou uz, každá reagujeme jinak

sasanka033
25. dub 2013

@janinafox tak moc drzim palce!!🙂 a dej vedet, jaka jsi slepice🙂)) ja jsem bohuzel snesla jen ctyri vejce. ale lepsi nez nic, ze jo🙂

janinafox
25. dub 2013

@dvoranna tak to jo, tak já se už nebudu obávat, člověk "pátrá" po všem no....

@mardusenka30 tak to jsi měla vyšší, já jdu zítra na kontrolu a říkal že po kontrole mi upraví jednotky jak bude potřeba, tak jsem zvědavá....

jinak jak jste se tu bavily o drahých polovičkách - včera jsem přišla z práce, manžel na zahradě skládal dřevo, tak jsem šla na chvilku za ním a jestli nechci vyndat lehátko, no a už pro něj šel, tak jsem se natáhla na sluníčko chvilku, manža měl otevřený pivíčko tak jsem se napila a než si pro něj přišel, ležela jsem na lehátku s pivem v ruce a manža tam kmital - no nás někdo vidět, tak nevim 😀 😀 😀 😀

janinafox
25. dub 2013

@sasanka033 😀 díky za držení palečků, já sem písnu zítra až přijdu z kontroly.... no to máš pravdu - lepší něco než nic, ono je fakt že to taky není jen o tý kvantitě ale i o kvalitě... 😉

sasanka033
25. dub 2013

@janinafox presne tak. jak uz jsem psala, moji kolegynce z OPU a ET zbylo jen jedno embryo na zavedeni, nema ani nanucka. a ma dve //🙂 takze staci jedna spermie a jedno vajicko!🙂

sasanka033
25. dub 2013

@janinafox s muzu te uklidnit, ze u nas je to ted to samy. ja se furt valim a pritel nakupuje, vari, meje nadobi...🙂 ale on je zlato, dela to i bezne, ale to se o to delime no🙂 ted se o me opravdu krasne stara a ja mu za to brecim do trika, do polstare, jsem protivna, kysela, nema zadnej sex...🙂)))

janinafox
25. dub 2013

@sasanka033 tak to je krásný že jí to vyšlo, a pro nás tady je to uklidnění že není třeba mít 20 vajíček, že jo 😀

sasanka033
25. dub 2013

@janinafox je to super. prvni IVF, jeden jedinej bojovnik a je to tam🙂 proste jde to, ale ne kazda to stesti hnedle ma🙂 ale ono se to stesti jednou unavi, znas to🙂

janinafox
25. dub 2013

@sasanka033 tak to je zlatej, to máš pohodičku... u nás teda manža nevaří, ale vzhledem k tomu že mě to v kuchyni baví tak mi to neva... a teď maká venku - dřevo, a zítra přivezou materiál na chodníčky a tak, tak má do podzimu práce až nad hlavu... on teda říká že ho to i baví něco dělat když přijde z práce 🙂
a z toho že jsi protivná si nic nedělej, to si myslím že tu známe každá. Jsem manželovi říkala ať se připraví na to že příští týden budu hrozně ukňouraná a vzal to v pohodě 😀 😀

sasanka033
25. dub 2013

@janinafox no na baraku asi je porad spousta prace. my zijeme v byte a vyhovuje nam to, ze vikendy muzeme travit venku..je v tom takova svoboda. kdyz ma clovek barak, tak vikendy travi tam - udrzuje zahradu a spravuje/uklizi barak...ale zas je super mit zahradu no🙂 kazdy ma svoje.

janinafox
25. dub 2013

@sasanka033 každé má svoje plus i minus, my jsme bydleli nejdřív oba v baráku (u rodičů), pak spolu 6let v bytě a loni jsme postavili domeček, jsme tam moc spokojení, byl to náš sen.... ale chápu že někdo na to není a je spokojený v bytě, my jsme tam byli takový nešťastný...
no ale jinak manžova práce na zahradě má i další výhodu - krásně se mu rýsujou svalíky, to já můžu tohle 😀 😀 😀 😀 a to je teprve začátek... 😀

sasanka033
25. dub 2013

@janinafox 🙂))) hmmm, fantazie pracuje, neblbni, jsem na hormonech a o sexu si uz nechavame jen zdat🙂)))

janinafox
25. dub 2013

@sasanka033 😀 😀 tak zas - on teď shazuje kilíčka, protože přestal kouřit a dost nabral, ale jen břicho, jinak teda je ramenatej a když ho loni viděl po delší době kamarád tak mu povídal "ty vole neblbni, přestaň tu s tou prací nebo neprojdeš dveřma" 😀 tak se těším až bude "dokonáno" a budu mít toho svýho svalovce bez bříška, to jsem mu říkala že to se z něj zblázním, že to z té postele ani nevyleze a on na to - to teda nevylezu, protože až to tu dodělam tak budu tak vyřízenej.... 😀 😀 😀

sasanka033
25. dub 2013

@janinafox no to ma mozna chudak pravdu🙂)))

janinafox
25. dub 2013

@sasanka033 ale no tak, přece bys mi nezkazila tu radost 😀

sasanka033
25. dub 2013

@janinafox no mne to doslo hned jak jsem to odeslala - ze mozna nebude chudak on, ale ty🙂)) promin🙂))

janinafox
25. dub 2013

@sasanka033 😀 já mám svoje růžové myšlenky - bude pěkně svalnatej, vymakaný tělo, a bude mít spoustu energie 😀 😀 😀 😀 😀 a realitu si povíme na konci léta

sasanka033
25. dub 2013

@janinafox no ja uz se ted tesim, az zas chvili budeme fungovat normalne. utros mi zrejme drzi ms, ale jakmile mi ho dovoli vysadit (zejtra volam negativni test do caru), tak se zatrese barak!!!🙂))

irisi
25. dub 2013

@janinafox já ze stimula ce neměla vůbec nafouklý břicho až teď trhám rekordy při OHSS to vypadám nejmín na pátý měsíc, nic z kalhot ani sukně na sebe neobléknu jedině nedopnutý ani zipem natož knoflíkem ...a taky jsem píchala gonal

janinafox
25. dub 2013

@sasanka033 jojo, to chápu 😀

@irisi tak to je nepříjemný ☹ já se teď kvůli tomu snažim hodně pít a tak, abych tomu předešla, ale je mi jasný že ani to není jistota že se mi ohss vyhne...

irisi
25. dub 2013

holky když jsme na tomhle tématu , tak i manža mi řekl že to mám zjistit jak se sexem ano - ne? předpoklad byl že určitý počet dní po ET ne, ale do kdy? a když to klaplo myslíte že už jo? říkali Vám něco v centrech? já ho už mám tak nešťastnýho 😅 (ale s tím mým pupkem plným vody a vaječníků si to ani nějak stejně neumím představit) .... díky moc za odpovědi a názory

sasanka033
25. dub 2013

@irisi mne v caru po ET rekli, at sex vynechame cca 5-7 dni po ET a to pry kvuli oxytocinu. takze zrejme jde spis o orgasmus, nez o jakoby fyzicky, mechanicky poskozeni, nebo jak to rict. pak jsem nekde cetla, ze jeste treba dalsi tejden je dobry vzit kondom, kvuli infekcim, ale pak uz by to melo byt ok.

irisi
25. dub 2013

@sasanka033 díky.... budu muset sehnat kondomy 🙂

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 prosimte, delaji u apo i minimalky?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru