IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
24. bře 2013

Holky já už to chci dostat, ať můžu stimulovat. 🙂 dnes teprve 24. DC

baby1984
24. bře 2013

@raaaadka já dneska 19DC tak ty to máš už za pár 😀

raaaadka
24. bře 2013

Jo mívám cykly 25-28, ale vsadím se, že tento bude ještě delší, protože to chci urychlit. Jo a mimochodem po letech se těším, že to dostanu. 😉

malinka_02
24. bře 2013

No ja sem 22 dc a pokud se ta cysta zahadne nevypari do utery tak budu čekat cely dalsi mesic ☹ 😢

ratatooy
25. bře 2013

ahoj holky tak jak to jde?ja dnes poledni davka rgalutranu a zitra si volám o rozmraženi a přiští utery jedem pro mimisa 😀 😀

janinafox
25. bře 2013

@ratatooy Ahoj, jé tak to už to máš "za pár" to je super 😉 já jdu 4.4. pro plán a pro léky, tak jsem zvědavá kdy se pak začne něco dít 🙂

dada074
autor
25. bře 2013

Dobré ranko všem,tak jsem si myslela,že budeme stimulovat ke konci dubna,dnes jsem volala Car a máme přijet hned ve středu,že by se to mohlo stihnout ještě tento cyklus,to je zase hurá akce,jsem zvědavá co mi řeknou a jak se na vše budou tvářit.

janinafox
25. bře 2013

@dada074 Ahoj, teda páááni, to je super ne? Holky vy se máte 🙂
A jak sis užila ples?

dada074
autor
25. bře 2013

@janinafox vždyť to máš také za pár! 4.4. je za chvilku,také jsem si myslela,že to bude dýl,ale sestřička usoudila,že bychom to mohli stihnout teď,tak uvidíme co řekne doktor. 😢 Jinak ples paráda,dlouho jsem se tak nepobavila a hlavně mi ráno nic nebylo (narozdíl od manžela ten umíral celou neděli) a co vy?Odsvěčila jsi to dobře? 😀 😀

janinafox
25. bře 2013

@dada074 Tak uvidíš co ti dr. řekne 😉
Tak to je super že jste se bavili. Jo jo to je příjemný když je to ráno bez následků. My jsme se taky bavili suprově, svatba byla krásná, všechno super. I focení venku jsme vydrželi 😅 No a pak jsme se s manželem "vytancovali" až až 😀 Jen večer (no asi kolem druhý ráno tedy) to rozplétání drdolu nic moc - jak to bylo přelakovaný, do toho kupa pírek.... manžel ten už chrněl a já stále vyndavala sponky z vlasů 😀 ani pak fén ho nevzbudil 😀

dada074
autor
25. bře 2013

@janinafox jo to je pak děs 😉 člověk je jednou za čas krásně načesaný ,ale ty následky ty jsou,tak to jsem ráda,že jste si užili,možná je to na delší dobu naposled 😀 😀

janinafox
25. bře 2013

@dada074 bylo to suprový, akorát fakt ta zima nic moc 😝 tak ani nevíš jak bych ráda doufala že je to na delší dobu naposled 😀 a tak třeba se i novomanželé činili o svatební noci a budem s nevěstou chodit s kočárama spolu 😀 😀 😀

ratatooy
25. bře 2013

@janinafox no jak už jdeš pro plán a leky tak to už maš taky za dveřma

janinafox
25. bře 2013

@ratatooy snad už se nám to ničím nepřekazí 😉

ratatooy
25. bře 2013

@janinafox jinak mi jdeme taky kamaradce na svatbu 1.června jestli to vyjde tak ja už jako těhule,no sem zvedava do čeho se nacpu,s malym sem mela břicho už 3mesíc jak balon

dada074
autor
25. bře 2013

@ratatooy taky ti to ve 3 měsíci přišlo jak když už jsi v pátém? 😉
@janinafox to víš,že ne klapne to!!!

janinafox
25. bře 2013

@ratatooy tak to už se určo těšíš viď? no tak ono se nějaké vhodné oblečení najde... Já jsem měla v sobotu po obědě pocit že ten korzet praskne 😀 😀 to bych uhrála na těhulku levou zadní 😀

@dada074 děkuju za podporu, taky doufám že tentokrát už všechno klapne.... stačilo mi že se to dvakrát stoplo před IUI

dada074
autor
25. bře 2013

@janinafox a proč?Určitě jsi to už psala,ale nepamatuji se a není čas to pročítat,STĚHUJI!!

janinafox
25. bře 2013

@dada074 nereagovala jsem na clostík, vůbec nic, ani při dvojnásobný dávce prášků. Tak proto mi dal dr. na měsíc antikoncepci na úpravu cyklu a začneme se stimulkou na ivf.... tak dr. říkal že to už je "těžší kalibr" ty hormony na ivf, že by to mělo jít... tak budu doufat že jo.
Stěhuješ?? Copak? Že ty budeš malovat jééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

irisi
25. bře 2013

ahoj holky, koukám že se to pěkně rozjíždí 🙂. Já dostala mrchr v sobotu večer, takže včerejšek první den a dns bych si mělajet pro injekce... bohužel osud si se mnou opět pohrál a očekávám, že mi dnes dr. řekne stop a odložit zase o další měsíc 😢 (už po třetí a zase z jiného důvodu).... protentokrát si moje tělo usmyslelo zduřelé uzliny. V sobotu se mi udělala pod levou čelistí a včera se přidali na levé straně krku další dvě ☹ ...... co myslíte? je šance, že i přesto do stimulace půjdu? jsem už z toho odkládání na poslední chvíli psychicky vyčerpaná.....

ratatooy
25. bře 2013

@dada074 no ne jen přišlo ale i vypadalo

ratatooy
25. bře 2013

@irisi je to je neco teda no ja myslim pokud jsou ty uuliny k nejaky ryme nebo chřipce nemelo by to vadit ale jestli je to hormonalniho puvodu??

dada074
autor
25. bře 2013

@janinafox malovat ne,ale je tu hurá akce,od mého milovaného bratra,v sobotu se domluvili s manželem,že udělají nový dětský pokoj a nejlépe se začne zítra,nechala jsem si tu babičku na hlídání a pustila se do toho (udělali jsme to nejdřív jako šatnu,ale Lukášek z toho bude mít nový pokojík a mi se přeštěhujeme do toho jeho).Jenže oni to domluví,brácha už si dokonce navozil materiál,ale kdo to všechno přestěhuje a hlavně kam to už chlapi neřeší 😉.A neboj u té stimulky to půjde!!!!
@irisi neplaš předčasně uvidíš co řekne doktor.A jsi nějak nachlazená,teď to řádí všude?
@ratatooy také jsem nevěděla jestli to není ještě z těch hormonů,přece jen je člověk pěkně nafouklý,nejlepší když jsem v šestém měsíci potkala jinou těhuli a ona se mě ptala,jestli to máme také za pár,měla rodit za týden a přišla mi poloviční 😉

ratatooy
25. bře 2013

@dada074 jj,no ve finale sem nemela při porodu až tak velky břicho byvaji na tom hůř

janinafox
25. bře 2013

@dada074 koukám že si chlapi myslí že se nudíš viď....

@irisi snad pro tebe bude mít doktor dobré zprávy, to odkládání je na nervy, to znám.... ☹

irisi
25. bře 2013

@ratatooy vůbec nevím ☹... nic mi není ani rýma ani kašel, jen jsem si měřila teplotu a mám pouze 37C

ratatooy
25. bře 2013

@irisi tak to muže byt z nachazení zvětšny uzliny že třeba teprve přijde nejaka ryma no uvidiš

dada074
autor
25. bře 2013

@irisi teď to opravdu řádí všude a probíhá to bez rýmy a kašle,jen teploty,uvidíš co ti řekne,třeba se opravdu nervuješ zbytečně.Kdy tam jdeš?
@janinafox jo říkají si abych si jen tak neválela šunky na mateřský 😀 A to ještě potřebuji se psem na veterinu má tři roky nádor na análních žlázách a teď nám to prasklo,na to jsem také zvědavá.
@ratatooy mě už potom také nerostlo.

brsh
25. bře 2013

@coralin Ahojky, tak Ty si to umíš všechno takhle hezky vysvětlit, ještě jsi študovaná a stejně to nepomáhá 😀 A co máme říkat my, hehe. Neboj, všechno dobře dopadne - nervy má svým způsobem určitě každá z nás, bez toho by to asi ani nešlo - máme funkční mozky 😉 Já jsem z Prahy a do Medivy - resp. konkrétně k dr Turkové mě poslal můj gynekolog, dr. Kačer. Vyhodnotil jí asi jako nejlepší 😎 Taky jsem to vůbec neznala, ale je fakt, že tam chodím jen do poradny a na odběry a samotný IVF s ICSI půjdeme přímo do Iscare. Asi to mají nějak smluvně ošetřený. S tou prací to fakt neřeším, vůbec nechápu, jak jsem všechno zvládala, když jsem pracovala 😀 Teď mám čas na pejska, nákupy a vyváření, návštěvy u rodiny, kamarádek a ježdění na chatu. Takže zatím pohoda jazz. Třeba budu mluvit jinak za pár měsíců, ale zatím mi to vyhovuje a s přicházejícím jarem (snad opravdu bude🙂 se těším víc a víc.

brsh
25. bře 2013

Ahoj holky, já si vás tu pročítám zpětně a ani nepíšu, protože pořád nepřišel menses. Už mi z toho švihne, jsem skoro tři týdny po hysterce a dobraným Vissane, tak už se asi zítra objednám na provokačku. Asi se podařilo mě zablokovat víc, než se mi teď hodí 😀
@irisi - držím palce, ale taky bych z toho zatím nedělala závěry 😉
@dada074 - ani mi nemluv, taky bojujeme s pejskem. Máme ho jako mimino, protože to svoje ještě nemáme 😝 Ve středu měl další epileptický záchvat, takže jsem strávilia ve čt 3 hodiny na vet... to jsou hrozný věci. Držím palčáky, ať dopadnete dobře! Co mu s tím budou dělat, to se nějak čistí?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru