• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@pistalinda35 dobré ráno,ale stejně jsi dnes ranní ptace,vydrz ještě a zitra si odpocines
7. kvě 2013 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi ahojky, tak jak ti je?
7. kvě 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 no oni mají docela talent tvářit se, že je vše ok :grinning: a já jsem ráda, že se to nakonec nějak zařídilo a hádat se tam nechci, budu je ještě potřebovat..
7. kvě 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi dobré ránko, jak ti je ? ranní ptáče z povinnosti :slight_smile: v 7,30h byl zase nástup do práce :slight_smile:
7. kvě 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka @pistalinda35 ...tuk tuk,ted nekrvacim a břicho neboli tolik jako včera :slight_smile:...včera večer to vydalo maximálně na jednu vložku...volala jsem na Podolí,ale takhle pozdě mi to na gynekologii nikdo nebral...tedy ráno jsem volala do centra a čekám na jejich odpovědnost,zda přijet nebo to pocka na patek....holky. jak rada bych byla za nekrvaceni a kontrolu az v patek,i když tedy se ji docelabojim
7. kvě 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@akashka @pistalinda35 ...tuk tuk,ted nekrvacim a břicho neboli tolik jako včera :slight_smile:...včera večer to vydalo maximálně na jednu vložku...volala jsem na Podolí,ale takhle pozdě mi to na gynekologii nikdo nebral...tedy ráno jsem volala do centra a čekám na jejich odpovědnost,zda přijet nebo to pocka na patek....holky. jak rada bych byla za nekrvaceni a kontrolu az v patek,i když tedy se ji docela bojim
7. kvě 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi držím moc palečky dál
7. kvě 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka @pistalinda35 ...tuk tuk,ted nekrvacim a břicho neboli tolik jako včera :slight_smile:...včera večer to vydalo maximálně na jednu vložku...volala jsem na Podolí,ale takhle pozdě mi to na gynekologii nikdo nebral...tedy ráno jsem volala do centra a čekám na jejich odpovědnost,zda přijet nebo to pocka na patek....holky. jak rada bych byla za nekrvaceni a kontrolu az v patek,i když tedy se ji docela bojim
7. kvě 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,ze mi nějak blbne net na mobilu :sweat_smile:
Děkuju.....dnes jsem si naordinovala klid na lůžku,jen něco malinko urgentniho popracuju do prace.....at ti to rychle v práci uteče a jsi brzo doma
7. kvě 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi to měl konik nějaký výpadek :wink: tak hlavně že je ti líp a držím pěstí at je vše ok :wink:
7. kvě 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Ahoj,no,to je dobře,určitě to nic hrozného nebylo,ale stejně,já se svou povahou bych je v tom CARu otravovala,dokud by se na mě nekoukli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Jsem ráda,že je ti líp.
7. kvě 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Moc držím palce, aby bylo všechno v pořádku!
7. kvě 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přeji příjemné ránko všem. :wink: :slight_smile:
7. kvě 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mám na Vás dotaz. Nevíte jak je to s placením ICSI v Gennetu? Na jejich stránkách jsem našla, že stojí 7000,- Kč, ale nikde jsem se nedočetla, jestli je to za všechny vajíčka nebo se cena řídí jejich počtem. Díky :slight_smile:
7. kvě 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Já mám zase vše opačně oproti tobě,krvácení nikde.Utrogestan je zřejmě silnější.No,uvidíme,třeba to během dneška dorazí.
7. kvě 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen podle toho jak jsem koukala na různé ceníky, je ta cena většinou za deset kousků :wink:
7. kvě 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Myslela jsem si, že to tak nějak bude....takže 10 ICSI a ostatní přirozeně :sunglasses:
7. kvě 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen děkuji....icsi.je poplatek za všechny,at budes mít jen par nebo dvacet...tady to nemají odstupnovany jako v jiných Carech
7. kvě 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem
@irisi jsem ráda, že se to zklidnilo a také držím palečky...
holky také máte takový vodnatý výtok??? to způsobuje utrogestan??
7. kvě 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 jsem tu tvoji mrchu vzala na sebe,aby ty jsi ji nemela .....protože čekáme na // a krev,jasný? :wink:
7. kvě 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mardusenka30 díky ....ano, během dne to bělavé vyteče,takový lepivy hnus a uvnitř zůstane bordel :slight_smile:
7. kvě 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi no ale mě vytíká nejen bělavé, to znám:slight_smile: ale i voda, jako bych se počůrala, a je to bez zápachu...jen mokré kalhotky, přes den to nevnímám, mám vložku, ale na noc mám jen kalhotky a ty jsou vcukuletu mokré a mohu si brát jiné...
7. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav ahojky, tak jsem po kontrole, dostala jsem náplasti na růst sliznice a mají se brát od prvního dne cyklu, takže jesteze jsem se tam takhle nasomrovala, ráno už jsem lehce zaspinila, tak uvidíme, kdy se to rrozjede.. A ptala jsem se, jak je to s tim rozmrazovanim - volat si budu den předem, pokud by viděli že embryo to nepřežilo, stihnou rozmrazit další a nic se odkládat nebude :wink:
7. kvě 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka zlato já to dostala dneska ráno :grinning: tak jsem byla rychle probraná. No konec fakt. Nikdo doma a teď co že. Machač mi napsal ať dojdu ve čtvrtek, ale to psal včera večer a dnes ejhle já to mám. Takže za půl hoďky vyrážím směr CAR a ať to nějak řeší. Ten cyklus nechci prošvihnout. A je mi jedno, že nejsem objednaná jejich blbost. Měli to říct hned jak jsem tam byla, že se něco bere od 1 dne a tak. No jsem nasraná, ale co mi zbývá. Pak ti písnu jak jsem dopadla!
7. kvě 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 a ta voda je lepkava? Me takhle po uschnuti ty kalhotky ztuhly....no a nebo se :wink: pocuravas :grinning:
7. kvě 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav dobře porid a nedej se
7. kvě 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi právě že není lepkavá:slight_smile:) asi budu inkotinentní:slight_smile:co já u toho ještě potkám:slight_smile:)
7. kvě 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi No tak oni jsou tam pro nás snad!!! Tak je to jejich chyba, že něco neřeknou pořádně a jen si to napíší do zprávy. Takže chci aby to někdo řešil.
7. kvě 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek