IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
7. kvě 2013

@pistalinda35 dobré ráno,ale stejně jsi dnes ranní ptace,vydrz ještě a zitra si odpocines

akashka
7. kvě 2013

@irisi ahojky, tak jak ti je?

akashka
7. kvě 2013

@dada074 no oni mají docela talent tvářit se, že je vše ok 😀 a já jsem ráda, že se to nakonec nějak zařídilo a hádat se tam nechci, budu je ještě potřebovat..

pistalinda35
7. kvě 2013

@irisi dobré ránko, jak ti je ? ranní ptáče z povinnosti 🙂 v 7,30h byl zase nástup do práce 🙂

irisi
7. kvě 2013

@akashka @pistalinda35 ...tuk tuk,ted nekrvacim a břicho neboli tolik jako včera 🙂...včera večer to vydalo maximálně na jednu vložku...volala jsem na Podolí,ale takhle pozdě mi to na gynekologii nikdo nebral...tedy ráno jsem volala do centra a čekám na jejich odpovědnost,zda přijet nebo to pocka na patek....holky. jak rada bych byla za nekrvaceni a kontrolu az v patek,i když tedy se ji docelabojim

irisi
7. kvě 2013

@akashka @pistalinda35 ...tuk tuk,ted nekrvacim a břicho neboli tolik jako včera 🙂...včera večer to vydalo maximálně na jednu vložku...volala jsem na Podolí,ale takhle pozdě mi to na gynekologii nikdo nebral...tedy ráno jsem volala do centra a čekám na jejich odpovědnost,zda přijet nebo to pocka na patek....holky. jak rada bych byla za nekrvaceni a kontrolu az v patek,i když tedy se ji docela bojim

pistalinda35
7. kvě 2013

@irisi držím moc palečky dál

irisi
7. kvě 2013

@akashka @pistalinda35 ...tuk tuk,ted nekrvacim a břicho neboli tolik jako včera 🙂...včera večer to vydalo maximálně na jednu vložku...volala jsem na Podolí,ale takhle pozdě mi to na gynekologii nikdo nebral...tedy ráno jsem volala do centra a čekám na jejich odpovědnost,zda přijet nebo to pocka na patek....holky. jak rada bych byla za nekrvaceni a kontrolu az v patek,i když tedy se ji docela bojim

irisi
7. kvě 2013

Koukam,ze mi nějak blbne net na mobilu 😅
Děkuju.....dnes jsem si naordinovala klid na lůžku,jen něco malinko urgentniho popracuju do prace.....at ti to rychle v práci uteče a jsi brzo doma

akashka
7. kvě 2013

@irisi to měl konik nějaký výpadek 😉 tak hlavně že je ti líp a držím pěstí at je vše ok 😉

megie4
7. kvě 2013

@irisi Ahoj,no,to je dobře,určitě to nic hrozného nebylo,ale stejně,já se svou povahou bych je v tom CARu otravovala,dokud by se na mě nekoukli. 😝 😅 Jsem ráda,že je ti líp.

meyryen
7. kvě 2013

@irisi Moc držím palce, aby bylo všechno v pořádku!

megie4
7. kvě 2013

Jinak přeji příjemné ránko všem. 😉 🙂

meyryen
7. kvě 2013

Holky mám na Vás dotaz. Nevíte jak je to s placením ICSI v Gennetu? Na jejich stránkách jsem našla, že stojí 7000,- Kč, ale nikde jsem se nedočetla, jestli je to za všechny vajíčka nebo se cena řídí jejich počtem. Díky 🙂

megie4
7. kvě 2013

@irisi Já mám zase vše opačně oproti tobě,krvácení nikde.Utrogestan je zřejmě silnější.No,uvidíme,třeba to během dneška dorazí.

akashka
7. kvě 2013

@meyryen podle toho jak jsem koukala na různé ceníky, je ta cena většinou za deset kousků 😉

meyryen
7. kvě 2013

@akashka Myslela jsem si, že to tak nějak bude....takže 10 ICSI a ostatní přirozeně 😎

irisi
7. kvě 2013

@meyryen děkuji....icsi.je poplatek za všechny,at budes mít jen par nebo dvacet...tady to nemají odstupnovany jako v jiných Carech

mardusenka30
7. kvě 2013

dobré ráno všem

mardusenka30
7. kvě 2013

@irisi jsem ráda, že se to zklidnilo a také držím palečky...

mardusenka30
7. kvě 2013

holky také máte takový vodnatý výtok??? to způsobuje utrogestan??

irisi
7. kvě 2013

@megie4 jsem tu tvoji mrchu vzala na sebe,aby ty jsi ji nemela .....protože čekáme na // a krev,jasný? 😉

irisi
7. kvě 2013

@mardusenka30 díky ....ano, během dne to bělavé vyteče,takový lepivy hnus a uvnitř zůstane bordel 🙂

mardusenka30
7. kvě 2013

@irisi no ale mě vytíká nejen bělavé, to znám🙂 ale i voda, jako bych se počůrala, a je to bez zápachu...jen mokré kalhotky, přes den to nevnímám, mám vložku, ale na noc mám jen kalhotky a ty jsou vcukuletu mokré a mohu si brát jiné...

akashka
7. kvě 2013

@nikolav ahojky, tak jsem po kontrole, dostala jsem náplasti na růst sliznice a mají se brát od prvního dne cyklu, takže jesteze jsem se tam takhle nasomrovala, ráno už jsem lehce zaspinila, tak uvidíme, kdy se to rrozjede.. A ptala jsem se, jak je to s tim rozmrazovanim - volat si budu den předem, pokud by viděli že embryo to nepřežilo, stihnou rozmrazit další a nic se odkládat nebude 😉

nikolav
7. kvě 2013

@akashka zlato já to dostala dneska ráno 😀 tak jsem byla rychle probraná. No konec fakt. Nikdo doma a teď co že. Machač mi napsal ať dojdu ve čtvrtek, ale to psal včera večer a dnes ejhle já to mám. Takže za půl hoďky vyrážím směr CAR a ať to nějak řeší. Ten cyklus nechci prošvihnout. A je mi jedno, že nejsem objednaná jejich blbost. Měli to říct hned jak jsem tam byla, že se něco bere od 1 dne a tak. No jsem nasraná, ale co mi zbývá. Pak ti písnu jak jsem dopadla!

irisi
7. kvě 2013

@mardusenka30 a ta voda je lepkava? Me takhle po uschnuti ty kalhotky ztuhly....no a nebo se 😉 pocuravas 😀

irisi
7. kvě 2013

@nikolav dobře porid a nedej se

mardusenka30
7. kvě 2013

@irisi právě že není lepkavá🙂) asi budu inkotinentní🙂co já u toho ještě potkám🙂)

nikolav
7. kvě 2013

@irisi No tak oni jsou tam pro nás snad!!! Tak je to jejich chyba, že něco neřeknou pořádně a jen si to napíší do zprávy. Takže chci aby to někdo řešil.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru