IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
25. kvě 2013

@akashka Tak to já to zkusím dřív. Prostě to tam buď bude a nebo ne.

lussi
25. kvě 2013

@sasanka033 čaues🙂 Jj, včera a nic 😔

lussi
25. kvě 2013

@nikolav testni na den dětí, to by bylo, aby to nebylo 😀 😉

lussi
25. kvě 2013

@nikolav Koukáš na Ulici? 🙂

nikolav
25. kvě 2013

@lussi No mohla bych že 😀 ?? Měla jsem v plánu první test 2.6. ale tak o ten jeden den a jeden test dřív 😀 to už mě nezabije.

nikolav
25. kvě 2013

@lussi No teď jsem se začala tak nějak koukat pravidelně co jsem doma. Jinak jsem to nestíhala, když jsem byla v práci dolezla jsem až bylo po ní a nebo když jsem šla na noční tak jsem odcházela před ní. A ty?

lussi
25. kvě 2013

@nikolav jdi do něj 😀 Je to znamení 😀
Ulici sleduju, jsou tam takové příhody ze života a je to taková moje večerní siesta 🙂

nikolav
25. kvě 2013

@lussi a nemám náhodou testovat už od zítra a chytat dvě čárky 😀 😀 ?? Mám doma 14 těhotenských testů 😀 manžel jich koupil jaksi moc 😀 no taky jsem se začala na ni dívat pravidelně. Jsem napnutá jak šňůrka od tamponu jak to dopadne s tou Gábinou a její nevěrou.

sasanka033
25. kvě 2013

@lussi ja vim, ze zatim nic, ale rikala jsem si, esli jsi netestovala jeste dneska vis..takze budes obden?

akashka
25. kvě 2013

@nikolav no já když muži řekla že chci možná zkusit test tak 12 den, tak vylitl jak čertík z krabičky, že nic takového a že doktor rekl 14 den a tak to bude.. 😀

sasanka033
25. kvě 2013

@nikolav hele zlato, neblbni, to bilo ti fakt za ty nervy nestoji, ver mi. pockej si, to uz te nezabije, mela bys bejt v trpelivosti ted od OPU az ke ketu trenovana🙂 najit bilo je fakt hrozny a pak uz najednou neveris, ze tam dalsi dny budou //, protoze se bojis dalsiho zklamani a tak se bojis doufat. zkus to vydrzet co nejdyl🙂

nikolav
25. kvě 2013

@akashka No manželovi je to jedno. Břicho mě hladil už včera 😀 no byla jsem mrtvá smíchy. Já ten test chci zkusit 10. den.

@sasanka033 já vím jak to myslíš. Budu testovat od 10. dne

nikolav
25. kvě 2013

Holky jaké jste měly pocity po KET. Já su jakási zdutá. Možná je to jídlem. Nepozoruju se to ne, ale táhnou mě moje volné tepláky 😀 a je mi to nepříjemný.

lussi
25. kvě 2013

@nikolav já myslím, že se to provalí a bude z toho mega průser 🙂 Taky mě baví jak Liborova exmilenka žárlí na Libušku, to bude ještě taky dobrá story🙂
14 testů, to je dobrý 😀 To už můžeš začít 😀 Ba ne, snaž se vydržet co nejdéle, ať tam jsou jasné tlustice!
@sasanka033 já už to zlato asi prdím, testnu ještě v pondělí ráno a pak mě nejspíš čeká velký telefonování, musím obvolat Endokrinogii, Hematologii, chci si zajít nechat odstranit znamínka a taky bych měla jít k zubaři. No a taky jsem si já dement barvila hlavu a vymelírovaný pramínky mi chytly do fialova, tak vypadám jak divoženka 😀 To budu asi nejhustější na té svatbě. Musím si sehnat barvu bez amoniaku, abych nakonec nejela ještě plešatá 😀

nikolav
25. kvě 2013

@lussi Já si taky myslím, a že to bude pěkná náhoda to provalení. A hlavně jsem zvědavá co Bětka a ten obal od kondomu. A ta exmilenka snad bude chtít Libora zpátky a bude boj 🙂. No nevím proč jich koupil tolik. Ale toho 10. dne testnu a uvidí se.

akashka
25. kvě 2013

@nikolav já mám břicho taky nafoukle najednou a k tomu děsně větry 😀 ale tak to příznaky být nemůžou ani náhodou, to je prostě stres asi.. Jinak manžel tajy včera bříško hladil a pusinkoval 😀

sasanka033
25. kvě 2013

@lussi no chapu te, ne ze ne - udelala jsem jeden a pak uz jen ten, kterej jsem delat mela. proste jsem to vedela:(
ty jsi teda pako🙂 takhle jak to popisujes to vypada, ze sis v mezicase strihla jedno ivf 😀 😀
jakou mas svoji barvu? na fotkach mas dost ruznejch barev🙂

lussi
25. kvě 2013

@nikolav A jo vlastně, to bylo v ukázkách. Jediné co mě sejří na víkendu, je to, že musím čekat do pondělka na další díly, je to tak napínavé 😀 No holky budu na vás na všechny moc myslet!

sasanka033
25. kvě 2013

@nikolav kolikatej den ti delali KET? a jak mas normalne dlouhy cykly? jak to pocitali proste?🙂)

nikolav
25. kvě 2013

@akashka Já si myslím, že to byl včerejší následek mého zbrklého večerního přežírání všeho možného 😀 ani jsem dnes moc nejedla, protože jsem opravdu zdutá jak koza. To je to míchání ledňáků a všeho možného. Jsem prostě dobytek no 😀

lussi
25. kvě 2013

@sasanka033 jsme blbky, že testujem dřív co? 🙂 Hele tak teď testing fakt už dle nařízení doktora, jasný? 😉
Já už ani nevím, jakou mám svoji barvu, jako malá holčička jsem měla vlásky skoro bílé, pak mi to ztmavlo asi do špinavé blond a zůstala mi světlé hnědá. Já ty barvy střídám a pak se stejně vracím k blond. Když jsem byla těhotná tak jsem to měla na hnědo, abych se nemusela barvit, nechtěla jsem aby mimís čuchal ten smrad z barvení 🙂

nikolav
25. kvě 2013

@lussi Jo to mě taky, ale místo toho koukám na Simpsnovi 😀 o víkendu.

sasanka033
25. kvě 2013

@lussi
@nikolav
holky, vy jste prasteny 😀 nevim, esli mi to budete verit, ale ja si nepamatuju, kdy jsme meli naposledy pustenou televizi. mozna kdyz byla olympiada🙂 jako ta letni v londyne🙂

nikolav
25. kvě 2013

@sasanka033 No takže popořádku 😀 první den MS byl 7.5. na UZ jsem byla 16.5. a to jsem byla 10 DC a KET mi dělali 24.5. a byla jsem 18 DC. Cykly nemám žádné. MS bez agolutinu mi nechodila vůbec. To, že došla MS byla stimulací. A jinak dávali mi hatchující blastocystu 6. den kultivace. A doktor plácnul udělat test 11.-12. den cyklu.

nikolav
25. kvě 2013

@sasanka033 No já taky telku moc nesleduji, ale teď když jsem doma tak ti ani nic jiného nezbývá jak se zabavit, krom teda MK a na něm jsem furt 😀 a navíc venku je teď hnusně. Tak co se dá dělat 😀

sasanka033
25. kvě 2013

@lussi to je dost rozumny no, s tema barvama a miminkem. ja teda nikdy nemela zadnej kyslicnik, v telecich dobach jsem akorat dost experimentovala s prelivama. ale dneska uz na to kaslu, nastesti prirozene mam docela ok hnedej odstin.
ale ted jsem si objednala prvni samoopalovaci sprej, tak jsem zvedava, esli to funguje a jak🙂

nikolav
25. kvě 2013

@sasanka033 mě s tím testováním totiž zarazil tento komentář k mé zprávě....

mourinka29 nááádheraaaa,přesně to samé i na te samé klinice jsme zažili my .uuplně si mi to ted připoměla a mi hned hrkly slzy do očí štěstíííííím ,držíííííííííííííííííííííííím moc moc moc palečkyyyyyyyyy a 11 a 12 den po KET neni vubec brzičko,,naopak,na mě pozdě ,nevim,jak staré embryjko si dostala,ale pokud už lezo z obalu,tak asi hetchující blastocystu,což je už nějakých 5,6 dni stré embryjko ,takže v době testování budeš už 16,17 DPO a touž najdeš na testuuuuuu pořááádné dálniceeeee ,já testovala 10DPO a měla jsem ducha ,testovala jsem 4 dny po zavedeníhatchující blastocysty,ale byo am riziko hcg z pregnylu ,ale další dny sílel,tak sem věděla,že už to neni pregnyl,ale schvaluju testovat jak doporučili,tam už je potom uuplná jistota pořádných kolejnic ,jen já byla bláázen a testomaniačka

sasanka033
25. kvě 2013

@nikolav no ja miluju filmy a ruzny serialy, mam i profil na csfd, ale vsechno stahuju. vadi mi, ze mi televize diktuje, kdy se mam na co koukat. takhle si svobodne pustime kdy a co chceme. a cesky veci teda nesleduju vubec, to v podstate bytostne nesnasim🙂 ale na ulici jsem taky kdysi koukala, to je tak...ja nevim, tri roky. to je stejne ulet, ze to porad davaj, to je fakt uz rekordni ceska telenovela🙂 a taky podle me jedina tohohle typu, na kterou se dalo koukat.

nikolav
25. kvě 2013

@sasanka033 To jo, ale rozhodně bych to nechtěla sledovat znova 😀 tu ulici.

sasanka033
25. kvě 2013

@nikolav aha, diky a nevis podle ceho se rozhodli delat KET 18DC? ja ti reknu, ja mam proste nerva, ze mi prijde ms brzy po ketu, ze se nestihne zavrtat. mame taky sestidenni a posledni cyklus byl stejne jako jsi mela ty - 22 dni. no hruza.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru