• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@akashka Tak to já to zkusím dřív. Prostě to tam buď bude a nebo ne.
25. kvě 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 čaues:slight_smile: Jj, včera a nic :pensive:
25. kvě 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav testni na den dětí, to by bylo, aby to nebylo :grinning: :wink:
25. kvě 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Koukáš na Ulici? :slight_smile:
25. kvě 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi No mohla bych že :grinning: ?? Měla jsem v plánu první test 2.6. ale tak o ten jeden den a jeden test dřív :grinning: to už mě nezabije.
25. kvě 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi No teď jsem se začala tak nějak koukat pravidelně co jsem doma. Jinak jsem to nestíhala, když jsem byla v práci dolezla jsem až bylo po ní a nebo když jsem šla na noční tak jsem odcházela před ní. A ty?
25. kvě 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav jdi do něj :grinning: Je to znamení :grinning:
Ulici sleduju, jsou tam takové příhody ze života a je to taková moje večerní siesta :slight_smile:
25. kvě 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi a nemám náhodou testovat už od zítra a chytat dvě čárky :grinning: :grinning: ?? Mám doma 14 těhotenských testů :grinning: manžel jich koupil jaksi moc :grinning: no taky jsem se začala na ni dívat pravidelně. Jsem napnutá jak šňůrka od tamponu jak to dopadne s tou Gábinou a její nevěrou.
25. kvě 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi ja vim, ze zatim nic, ale rikala jsem si, esli jsi netestovala jeste dneska vis..takze budes obden?
25. kvě 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav no já když muži řekla že chci možná zkusit test tak 12 den, tak vylitl jak čertík z krabičky, že nic takového a že doktor rekl 14 den a tak to bude.. :grinning:
25. kvě 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav hele zlato, neblbni, to bilo ti fakt za ty nervy nestoji, ver mi. pockej si, to uz te nezabije, mela bys bejt v trpelivosti ted od OPU az ke ketu trenovana:slight_smile: najit bilo je fakt hrozny a pak uz najednou neveris, ze tam dalsi dny budou //, protoze se bojis dalsiho zklamani a tak se bojis doufat. zkus to vydrzet co nejdyl:slight_smile:
25. kvě 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka No manželovi je to jedno. Břicho mě hladil už včera :grinning: no byla jsem mrtvá smíchy. Já ten test chci zkusit 10. den.

@sasanka033 já vím jak to myslíš. Budu testovat od 10. dne
25. kvě 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaké jste měly pocity po KET. Já su jakási zdutá. Možná je to jídlem. Nepozoruju se to ne, ale táhnou mě moje volné tepláky :grinning: a je mi to nepříjemný.
25. kvě 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav já myslím, že se to provalí a bude z toho mega průser :slight_smile: Taky mě baví jak Liborova exmilenka žárlí na Libušku, to bude ještě taky dobrá story:slight_smile:
14 testů, to je dobrý :grinning: To už můžeš začít :grinning: Ba ne, snaž se vydržet co nejdéle, ať tam jsou jasné tlustice!
@sasanka033 já už to zlato asi prdím, testnu ještě v pondělí ráno a pak mě nejspíš čeká velký telefonování, musím obvolat Endokrinogii, Hematologii, chci si zajít nechat odstranit znamínka a taky bych měla jít k zubaři. No a taky jsem si já dement barvila hlavu a vymelírovaný pramínky mi chytly do fialova, tak vypadám jak divoženka :grinning: To budu asi nejhustější na té svatbě. Musím si sehnat barvu bez amoniaku, abych nakonec nejela ještě plešatá :grinning:
25. kvě 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Já si taky myslím, a že to bude pěkná náhoda to provalení. A hlavně jsem zvědavá co Bětka a ten obal od kondomu. A ta exmilenka snad bude chtít Libora zpátky a bude boj :slight_smile:. No nevím proč jich koupil tolik. Ale toho 10. dne testnu a uvidí se.
25. kvě 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav já mám břicho taky nafoukle najednou a k tomu děsně větry :grinning: ale tak to příznaky být nemůžou ani náhodou, to je prostě stres asi.. Jinak manžel tajy včera bříško hladil a pusinkoval :grinning:
25. kvě 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi no chapu te, ne ze ne - udelala jsem jeden a pak uz jen ten, kterej jsem delat mela. proste jsem to vedela:(
ty jsi teda pako:slight_smile: takhle jak to popisujes to vypada, ze sis v mezicase strihla jedno ivf :grinning: :grinning:
jakou mas svoji barvu? na fotkach mas dost ruznejch barev:slight_smile:
25. kvě 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav A jo vlastně, to bylo v ukázkách. Jediné co mě sejří na víkendu, je to, že musím čekat do pondělka na další díly, je to tak napínavé :grinning: No holky budu na vás na všechny moc myslet!
25. kvě 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav kolikatej den ti delali KET? a jak mas normalne dlouhy cykly? jak to pocitali proste?:slight_smile:)
25. kvě 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Já si myslím, že to byl včerejší následek mého zbrklého večerního přežírání všeho možného :grinning: ani jsem dnes moc nejedla, protože jsem opravdu zdutá jak koza. To je to míchání ledňáků a všeho možného. Jsem prostě dobytek no :grinning:
25. kvě 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jsme blbky, že testujem dřív co? :slight_smile: Hele tak teď testing fakt už dle nařízení doktora, jasný? :wink:
Já už ani nevím, jakou mám svoji barvu, jako malá holčička jsem měla vlásky skoro bílé, pak mi to ztmavlo asi do špinavé blond a zůstala mi světlé hnědá. Já ty barvy střídám a pak se stejně vracím k blond. Když jsem byla těhotná tak jsem to měla na hnědo, abych se nemusela barvit, nechtěla jsem aby mimís čuchal ten smrad z barvení :slight_smile:
25. kvě 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Jo to mě taky, ale místo toho koukám na Simpsnovi :grinning: o víkendu.
25. kvě 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi
@nikolav
holky, vy jste prasteny :grinning: nevim, esli mi to budete verit, ale ja si nepamatuju, kdy jsme meli naposledy pustenou televizi. mozna kdyz byla olympiada:slight_smile: jako ta letni v londyne:slight_smile:
25. kvě 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No takže popořádku :grinning: první den MS byl 7.5. na UZ jsem byla 16.5. a to jsem byla 10 DC a KET mi dělali 24.5. a byla jsem 18 DC. Cykly nemám žádné. MS bez agolutinu mi nechodila vůbec. To, že došla MS byla stimulací. A jinak dávali mi hatchující blastocystu 6. den kultivace. A doktor plácnul udělat test 11.-12. den cyklu.
25. kvě 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No já taky telku moc nesleduji, ale teď když jsem doma tak ti ani nic jiného nezbývá jak se zabavit, krom teda MK a na něm jsem furt :grinning: a navíc venku je teď hnusně. Tak co se dá dělat :grinning:
25. kvě 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi to je dost rozumny no, s tema barvama a miminkem. ja teda nikdy nemela zadnej kyslicnik, v telecich dobach jsem akorat dost experimentovala s prelivama. ale dneska uz na to kaslu, nastesti prirozene mam docela ok hnedej odstin.
ale ted jsem si objednala prvni samoopalovaci sprej, tak jsem zvedava, esli to funguje a jak:slight_smile:
25. kvě 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mě s tím testováním totiž zarazil tento komentář k mé zprávě....

mourinka29 nááádheraaaa,přesně to samé i na te samé klinice jsme zažili my .uuplně si mi to ted připoměla a mi hned hrkly slzy do očí štěstíííííím ,držíííííííííííííííííííííííím moc moc moc palečkyyyyyyyyy a 11 a 12 den po KET neni vubec brzičko,,naopak,na mě pozdě ,nevim,jak staré embryjko si dostala,ale pokud už lezo z obalu,tak asi hetchující blastocystu,což je už nějakých 5,6 dni stré embryjko ,takže v době testování budeš už 16,17 DPO a touž najdeš na testuuuuuu pořááádné dálniceeeee ,já testovala 10DPO a měla jsem ducha ,testovala jsem 4 dny po zavedeníhatchující blastocysty,ale byo am riziko hcg z pregnylu ,ale další dny sílel,tak sem věděla,že už to neni pregnyl,ale schvaluju testovat jak doporučili,tam už je potom uuplná jistota pořádných kolejnic ,jen já byla bláázen a testomaniačka
25. kvě 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav no ja miluju filmy a ruzny serialy, mam i profil na csfd, ale vsechno stahuju. vadi mi, ze mi televize diktuje, kdy se mam na co koukat. takhle si svobodne pustime kdy a co chceme. a cesky veci teda nesleduju vubec, to v podstate bytostne nesnasim:slight_smile: ale na ulici jsem taky kdysi koukala, to je tak...ja nevim, tri roky. to je stejne ulet, ze to porad davaj, to je fakt uz rekordni ceska telenovela:slight_smile: a taky podle me jedina tohohle typu, na kterou se dalo koukat.
25. kvě 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To jo, ale rozhodně bych to nechtěla sledovat znova :grinning: tu ulici.
25. kvě 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav aha, diky a nevis podle ceho se rozhodli delat KET 18DC? ja ti reknu, ja mam proste nerva, ze mi prijde ms brzy po ketu, ze se nestihne zavrtat. mame taky sestidenni a posledni cyklus byl stejne jako jsi mela ty - 22 dni. no hruza.
25. kvě 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek