IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
26. kvě 2013

@nikolav nam rikali ze vubec do 12 tt a pak se vidi..

sasanka033
26. kvě 2013

@malinka_02 jakto, ze nemas doma paralen??? 😀 tak skoc k nakejm sousedum, nebo manzel.
prave...me ho nejdriv odmitli dat, pak mi ho zas napsali a ted to zeru a cekam na utz.

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav poridte si tatru, dle lussi 😀 😀

akashka
26. kvě 2013

@lussi no a byla to určitě ms? Testovala si?

nikolav
26. kvě 2013

@malinka_02 aha no tak to je dobrý 😀 žádná vana, žádná teplá voda a žádný sex 😀 a jako bonus zaváděný Utrogestanu 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav ty jsi dycky jak neverici tomas 😀 😀 po OPU jsi chtela na dostihy, po ketu se chces nalozit do vany a este radit s manzelem 😀 😀

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 To neee to zase nepotřebujeme 😀 aut plnej barák 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav tobe nedali v caru zadny instrukce co po ketu nesmis? blbci sou to. 😒

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav no jo, ale podle vseho to bude jediny, do ceho se jako tehu vejdes🙂

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 No to víš no 😀 po OPU mi v tom zabránil OHSS a teď mi zabrání kdo 😀 ?? No mě jde spíš o tu vanu a teplou vodu 😀

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 mě doktor řekl toto: tři dny dodržujte klidový režim a pak normálně fungujte a nemyslete na to. A to bylo všechno. Jinak já nevím co po KET můžu a co ne :-/ tak mi poraďte 😀 jsem zoufalá 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav o teply vode teda slysim poprve..mne bylo receno, ze se mam vyvarovat prehrejvani, takze zadny sauny a solarko treba. tu vanu bych si nelajsla asi sama no...prijde mi to jako jit do bazenu - ze nikdy nevis co to vevnitr udela nebo neudela...vis jak. a sex si dej, pokud se vyhnes orgasmu 😀 ale to ti asi rekli v caru...esli muzes nebo ne.

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 No jako přemýšlela jsem jak budu ve vyšším stupni těhotenství budu řídit 😀 , protože mám krátké nohy 😀 a ruky a jak dosáhnu přes pupek k volantu a k pedálům tak to nevím 😀 mám totiž jen 155 cm 😀 a tady mi nepomůže ani tatrovka 😀 a řízení se vzdát nechcu sakra 😀 tak to je průser 😀

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 Ne to mi v CARu taktéž neřekli. A čemu vadí orgasmus? Jo a hele orgasmus jsem nikdy neměla, takže v tomto problém nevidím 😀 ale víc mě sere ta vana než ten sex 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav pri orgasmu se stahuje deloha a uvolnuje oxytocin, takze to ze zacatku pri zahnizdovani neni uplne vhodny. a ze jsi nemela orgasmus je docela normalni, ja v tvym veku taky nevedela co to je. a ted jich mam i vic za sebou🙂

malinka_02
26. kvě 2013

@sasanka033 normalne pouzivam ibuprofen 😀 My tady mame same duchodce tak ani neni kam..
@nikolav ne ne jako boňus miminko 😀
Orgasmus zpusobuje stany delohy, jak nemela? Tvuj muz nema jazyk? 😀 😀 😀

sasanka033
26. kvě 2013

kurwa to nikdy neprestane chcat? ta predpoved na zejtra je naproste votres, dyt se tady utopime. na todle neni prazska kanalizace stavena🙂

sasanka033
26. kvě 2013

@malinka_02 nech ji, to prijde🙂 fakt, me taky zadnej chlap neudelal. ono je to dost casty, ze zensky zacnou mit orgasmus az po dvacitce. ne kazda ma to stesti, ze od trinacti vi co to je🙂

sasanka033
26. kvě 2013

@malinka_02 myslis, ze duchodci nefrcej na paralenu?🙂

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 To je hezký teda 😀 sakra ani nevíš jak závidím těm šestnáctkám, že ho maj 😀 ale tak třeba po porodu se to zlepší a mít ho budu 😀 a taky chuť na sex 😀 a ta voda?? Nějaké vysvětlení ohledně vody?? Já si přijdu jak marťan, když se tak furt ptám 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav hele ale zas takhle jo: ty si to nedelas sama?🙂

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 frčej 😀 jako prevence a zapíjejí to teplým mlíkem 😀 vím o tom svoje 😀 v práci (v domově důchodců) to dělá většina 😀

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 No zkusila jsem to, ale já su asi stejně neschopná jako moji předešlí partneři a manžel 😀 prostě nic!!

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav no zas to nemuzes uplne nechat bejt - kdyz budes mit porad stejnyho manzela a to asi planujes 😀 tak ho budes muset naucit naky jiny techniky taky, jinak nebude nikdy nic🙂

nikolav
26. kvě 2013

@malinka_02 Má a měli ho i ti předchozí, ale nic to semnou nedělá 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@nikolav jaka voda???🙂 jako ta tepla?🙂 ja fakt nevim, ti povidam ze mi v caru nic nerekli o vode🙂 jen bych se v ni nak intuitivne nekoupala taky, ale proc, to nevim🙂

malinka_02
26. kvě 2013

@nikolav tak pouzij sprchu 😀 Ten pocitbstoji za to 😀
Ja teda pri sexu orgasmus nemam taky ale manzel mi tódela jazykem a vzrusuje ho kdyz mi to udela takze to dela i rad 😀 😀 ted se tedy trochu cervenam 😀

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 to jo, ale já nemám ani moc chuť na sex. Zajímavé je, že hodnoty hormonů mám v pořádku, ale doktor řekl, že něco tam špatně je. A nakonec je to v tom, že mám spící vaječníky a nemám ovulaci a nemám menses a že by to mohlo být tím. A že po porodu by se to mohlo upravit. Jak sex a chuť na sex a orgasmus tak i ty spící vaječníky.

nikolav
26. kvě 2013

@sasanka033 A já bych do ní vlezla. Já nevím, ale to je ta vášeň v tom. Že to mám strašně ráda tu teplou vodu a vanu. To je ta závislost. Kakao mi tak samo o sobě snad už ani nechutná, ale je to závislost ho každé ráno vypít 😀

sasanka033
26. kvě 2013

@malinka_02 joooo, vidis! taky jsem zacinala se sprchou🙂 jojo, to je takova jistota. jakmile se to nauci zenska sama, tak to zacnes chtit i od chlapa. no ja se uz udelam i u sexu, ale musi me kdyz je ve me jeste drazdit rukou. to se pak dejou veci🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru