IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
28. kvě 2013

@malinka_02 no co ma za testy, ma testy pro trojcata 😀

nikolav
28. kvě 2013

@akashka hele tak to jsem měla včera taky tak. Já jsem vysávala a když jsem zvedla vysavač a nebo jsem zatlačila na mop jak jsem ho kroutila tak mě taky začal podbříšek bolet. A když jsem si lehla tak ok.

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 já su zase jen vychlámaná jak zhulená OMG 😀

nikolav
28. kvě 2013

@malinka_02 není je i hluboká korbička tak. však se podívej na babypark.cz

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 jo kvůli mě přepíšou knížky 😀 protože jsem přírodní úkaz. a irisi taky 😀

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 jo za týden porodím s takovou dvojčata.

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav premejslim, ze jsi vlastne ted jako 10 dni po oplodneni, takze to uz asi na ducha muze bejt...blby je, ze nemas ms, ze bychom to z toho spocitaly...kamaradka mela ducha na testu uz asi 5 dni pred pripadnou ms, ktera pak nedorazila, takze taky byla nak tak.

nikolav
28. kvě 2013

@malinka_02 to jsem někde vyčetla a mám mamatest 10

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 no u mě to asi jen tak nevypočítáš.

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav ja jsem akorat nekde cetla, ze pokud se embryo vyviji rychleji, tak je to holcicka🙂 kluci jsou pomalejsi🙂 proto rikam, ze ten nas nanucek bude kluk a este brzda po tatinkovi 😀

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 tak to jsem vybuchla smíchy 😀 ohledně komentáře k tvému nanukovi 😀 no uvidíme co to bude 😀. Jak u nás tak u vás.

malinka_02
28. kvě 2013

@sasanka033 to bych rada hokcicku 😉

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav no on totiz krome toho, ze je proste takovej klidas a dela veci s rozvahou, teda oproti mne rozhodne, tak se narodil o tri tydny po terminu🙂 proste se mu nechtelo🙂 tak proto uz od zacatku je nanucek jasne po nem 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@malinka_02 u nas je to tak jako asi skoro vsude - ja bych chtela holcicku, partner chlapecka, ale oba budeme stastni za jakykoliv pohlavi, hlavne zdrave miminko. a at nas nenecha dlouho cekat, ze jo 😀

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 tak v tom případě je mimčo po mě. Manžel je hrozný kliďas a tak. Takže je to jasné. Po kom naše dítě je. Já musím být snad všude první, jsem občas výbušná atd. A tady je výsledek.

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav tak pak jsou vase holcicky po tobe....jsi chtela rict? 😀

akashka
28. kvě 2013

@nikolav no tak třeba budu mít jen trošku pomalejší mimčo jak ty, ty máš nějakýho rychlýka :D tak snad je to tak a za pár dní najdu // 🙂 V sobotu máme výročí svatby, tak mě trochu láká testovat, ale bojím se, že si tím to výročí zkazím, když bude test (ještě) bílej...

sasanka033
28. kvě 2013

@akashka jeee, to je pekny🙂 vyroci svatby...achjo, snad na to taky u nas nekdy dojde🙂 no jestli ti muzu radit, tak ja bych to nedelala. byl by to krasnej darek, ale jak rikas, nemusi to tam jeste byt a zkazili byste si to. a krasnej darek to bude i bez vyroci🙂

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 ano přesně tak. Toto jsem chtěla přesně říct 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@akashka no tak nikolka ceka dve holcicky, ty budes mit jednoho chlapecka🙂

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav zacni si zvykat🙂 a zeptej se manzela, jaky ze to vykoukal druhy jmeno🙂

nikolav
28. kvě 2013

@akashka no tak to bych taky nevěděla jestli testovat a nebo ne. No tak to nevím co ti poradit. Asi bych netestovala. Aby sis nezkazila výročí. Kdy oficiálně máš testovat? No ale určo to tam bude ty // neboj se!!

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 No tak to je jasný Bude to Viktorka a Pavlínka. U holek je to jasné 😀

akashka
28. kvě 2013

@nikolav jj asi s tím počkám na středu, ofiko mám testovat v pátek (samozřejmě příští) až...

akashka
28. kvě 2013

@nikolav my se včera shodli že holka bude asi nikolka 😉

sasanka033
28. kvě 2013

@nikolav
@akashka holky, jsem mrtvola, jdu spat, protoze jsem nervozni z ty kontroly. tak at se vyspim, kdybych kvuli tomu nemohla zabrat.
dobrou🙂

nikolav
28. kvě 2013

@akashka No to je krásné 🙂 . Jinak já bych měla testovat 5.6. ale tak teď už je to jedno no už testuju 😀

nikolav
28. kvě 2013

@sasanka033 Dobrou s kobrou. A sladké spaní. Já jdu umývat nádobí 😀 no a jinak moc na tebe budu myslet aby kontrola dopadla dobře!!! A napiš pak jak to dopadlo!! Hodně moc štěstí zlato ♥♥♥♥♥

akashka
28. kvě 2013

@sasanka033 dobrou noc a držím pěsti na zítra, určitě to bude vše v pohodě ;)

brsh
28. kvě 2013

@sasanka033 Držím moc palečky 🙂

A všem taky přeju dobrou noc! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru