IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
5. dub 2013

@irisi to je pekny pocet..
@alba1 super!!

malinka_02
5. dub 2013

@berucka tak to mate vsechny po sesti 😀

alba1
5. dub 2013

@malinka_02 jo taky koukám 🙂 tak snad všech 6 bude bojovat holky držím pěsti 🙂 nám všem 🙂

berucka
5. dub 2013

No u nas zatial este 8, 6 je prirodzene oplodnenych a 2 pomocou icsi. Som vazne zvedava, co bude v pondelok. Najradsej by som ich mala pri sebe vsetky 😀

raaaadka
5. dub 2013

@ratatooy
Jaké léky se píchaj a berou ještě od OPU? A jak dlouho?

pistalinda35
5. dub 2013

@raaaadka mne rekli, ze budu brat utrogestan 🙂

ratatooy
5. dub 2013

@raaaadka no vetšina bere utrogestan globule vaginalne nebo polykají,pak nekdo kdo má prednison ho bere furt,jinak u nas od opu jen agolutin inj.cca 3-4 týdny a pak utrogestan ale ten zatim psanej nemám,ještě beru estrofem a listovku

raaaadka
5. dub 2013

A agolutin injekce, to máš nějak specialně jen ty? Nebo je to obvyklé? Už žádné injekce nechci. 🙂

raaaadka
5. dub 2013

@pistalinda35
Ahoj 🙂 , zítra máme kontrolu. 🙂

raaaadka
5. dub 2013

@pistalinda35
Ahoj 🙂 , zítra máme kontrolu. 🙂
@pistalinda35
Plánuješ ICSI?

janice_opice
5. dub 2013

@ratatooy my dali za ivf 70 tisic

janice_opice
5. dub 2013

@malinka_02 uvidime no jak to bude pokracovat treba to byl fakt blud

pistalinda35
5. dub 2013

@raaaadka V kolik budes mit kontrolu ? My mame prijit ve 13:45h... ICSI zatim nevimim.Pritel ma dobry spermiogram,tak nevim,zda to neni zbytecne. Fakt nevim...Asi nechame vse na nich.

raaaadka
5. dub 2013

No presne, taky mame ok 🙂 spermiogram, tak nechci platit za neco,co neni nutne. To bych si mohla zaplatit vsechny ty ukony navic zbytecne.
Zitra jdu v 9.20, tak pisnu.

ratatooy
5. dub 2013

@janice_opice no vidíš to sme mely ješte za pusu co?ale znam lidi co do toho daly už i třeba 3 stavebka a nic z toho

ratatooy
5. dub 2013

@raaaadka no u nas v caru je to obvyklé pro všechny protože je s tím prej lepší uspešnost než z utrogestanem ten máme až je potvrzeny tehu

pistalinda35
5. dub 2013

@raaaadka budu drzet palecky 🙂

ratatooy
5. dub 2013

@raaaadka holky pozor to icsi není zbytečné je to proto že u přirozenýho pronikn utí do vajička se muže dostat i špatná spermie ktera se určite vždycky nejaka najde a tm pádem je vajičko v čudu budto umře hned nebo pozdejc potrat,mi jsme to využily a díky tomu nam mohly vložit nejvšší stádium blastocysty

pistalinda35
5. dub 2013

@ratatooy Moc dekuji za vysvetleni. To jsem netusila....

raaaadka
5. dub 2013

Nechám to na doktorce, nerada, protože mám ve zvyku do všeho kecat, ale musím jí věřit, že chce pro mě to nejlepší. 😉

janice_opice
5. dub 2013

@ratatooy no jo je to absurdní když vidíš jak se dětí lidi zbavujou jak se k nim chovají a ten kdo děti chce tak když nemá nakonec prachy tak má smůlu 😠 Já věřím tomu, že to tentokrát vyšlo!!!!!! když ne tak ještě jednou naposled páč pak ty prachy taky dojdou...

😖

janice_opice
5. dub 2013

Jo a ICSI je určitě super, to také doporučuju, díky tomu z těch 3 vajíček jsme měli aspon dva fofrníky🙂

janice_opice
6. dub 2013

Tak holky 9.den a dušík nikde, ten včerejší test byl nějakej divnej.......testovat mám ofiko až od zítra tak uvidíme, ale nevím nevím.MS by měla přijít 13.4. chjooo

meyryen
6. dub 2013

@ratatooy já si nejsem jistá, ale myslím si, tedy aspoň podle popisu metod, že ISCI vybere jakoukoliv spermii a dá jí přímo do vajíčka,kdežto metoda, která skutečně vybírá jen ty geneticky nejvhodnější spermie je PICSI a tam už je to samozřejmě zase za víc peněz.....

lucik1986
6. dub 2013

Ahoj holky, my taky ICSI chceme. Já udělám všechno možné, abych to nějak podpořila. Jo a dokonce zvládám i vypít ty 3l 🙂 a to jsme normálně vypila max litr za den. Včera druhá včelička 🙂 dneska už budu mít vyšší dávku 150jednotek

akashka
6. dub 2013

@meyryeni pri CSI vyberou morfologicky dobrou spermií která má nějaký pohyb, při PICSI navíc vyberou z těchto dobrých ty které jsou zralé a tedy nejlepší k oplodnění 😉 my do PICSI určitě jdeme, je to sice dražší, ale určitě se to vyplatí..

visnu
6. dub 2013

Ahoj holky,
muzu se pridat? Me teda ceka ivf az zacatkem cervna, ale uz se na to pomalu psychicky pripravuju a samozrejme procitam diskuse. 🙂 Bude to nase 2. ivf.

visnu
6. dub 2013

Vsem holkam, ktere prave bojuji, moc drzim palce.

visnu
6. dub 2013

@raaaadka Ja mela sactosalpinx taky. Nechala jsem si vejcovod pred par tydny odstranit, protoze 1. ivf nedopadlo. Mela jsem par dnu pozitivni test, a pak carka zmizela a ja to dostala. Mela jsem v tom vejcovodu opakovane zanety, takze dle dr. bylo nutne pred 2. pokusem odstranit. Ale zaroven mi rekla, ze je rada holek, ktere mely sactosalpinx, ale vejcovod je nijak nezlobil a ivf se povedlo. U me to vzhledem k opakujicim se zanetum bylo jasne. Moc ti drzim palce, at se zadari.🙂 Sance urcite je!

visnu
6. dub 2013

@irisi taky mi pri 1. Ivf nasli na utz 15 foliklu, odebrano bylo jen 10 a oplodnilo se 7 bez icsi. Asi je to normalni. Vsechna vajicka nedozraji soucasne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru