• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@irisi to je pekny pocet..
@alba1 super!!
5. dub 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berucka tak to mate vsechny po sesti :grinning:
5. dub 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jo taky koukám :slight_smile: tak snad všech 6 bude bojovat holky držím pěsti :slight_smile: nám všem :slight_smile:
5. dub 2013 v 17:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nas zatial este 8, 6 je prirodzene oplodnenych a 2 pomocou icsi. Som vazne zvedava, co bude v pondelok. Najradsej by som ich mala pri sebe vsetky :grinning:
5. dub 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy
Jaké léky se píchaj a berou ještě od OPU? A jak dlouho?
5. dub 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka mne rekli, ze budu brat utrogestan :slight_smile:
5. dub 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka no vetšina bere utrogestan globule vaginalne nebo polykají,pak nekdo kdo má prednison ho bere furt,jinak u nas od opu jen agolutin inj.cca 3-4 týdny a pak utrogestan ale ten zatim psanej nemám,ještě beru estrofem a listovku
5. dub 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A agolutin injekce, to máš nějak specialně jen ty? Nebo je to obvyklé? Už žádné injekce nechci. :slight_smile:
5. dub 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35
Ahoj :slight_smile: , zítra máme kontrolu. :slight_smile:
5. dub 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35
Ahoj :slight_smile: , zítra máme kontrolu. :slight_smile:
@pistalinda35
Plánuješ ICSI?
5. dub 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy my dali za ivf 70 tisic
5. dub 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 uvidime no jak to bude pokracovat treba to byl fakt blud
5. dub 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka V kolik budes mit kontrolu ? My mame prijit ve 13:45h... ICSI zatim nevimim.Pritel ma dobry spermiogram,tak nevim,zda to neni zbytecne. Fakt nevim...Asi nechame vse na nich.
5. dub 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No presne, taky mame ok :slight_smile: spermiogram, tak nechci platit za neco,co neni nutne. To bych si mohla zaplatit vsechny ty ukony navic zbytecne.
Zitra jdu v 9.20, tak pisnu.
5. dub 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no vidíš to sme mely ješte za pusu co?ale znam lidi co do toho daly už i třeba 3 stavebka a nic z toho
5. dub 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka no u nas v caru je to obvyklé pro všechny protože je s tím prej lepší uspešnost než z utrogestanem ten máme až je potvrzeny tehu
5. dub 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka budu drzet palecky :slight_smile:
5. dub 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka holky pozor to icsi není zbytečné je to proto že u přirozenýho pronikn utí do vajička se muže dostat i špatná spermie ktera se určite vždycky nejaka najde a tm pádem je vajičko v čudu budto umře hned nebo pozdejc potrat,mi jsme to využily a díky tomu nam mohly vložit nejvšší stádium blastocysty
5. dub 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ratatooy Moc dekuji za vysvetleni. To jsem netusila....
5. dub 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nechám to na doktorce, nerada, protože mám ve zvyku do všeho kecat, ale musím jí věřit, že chce pro mě to nejlepší. :wink:
5. dub 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy no jo je to absurdní když vidíš jak se dětí lidi zbavujou jak se k nim chovají a ten kdo děti chce tak když nemá nakonec prachy tak má smůlu :angry: Já věřím tomu, že to tentokrát vyšlo!!!!!! když ne tak ještě jednou naposled páč pak ty prachy taky dojdou...

:confounded:
5. dub 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ICSI je určitě super, to také doporučuju, díky tomu z těch 3 vajíček jsme měli aspon dva fofrníky:slight_smile:
5. dub 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky 9.den a dušík nikde, ten včerejší test byl nějakej divnej.......testovat mám ofiko až od zítra tak uvidíme, ale nevím nevím.MS by měla přijít 13.4. chjooo
6. dub 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy já si nejsem jistá, ale myslím si, tedy aspoň podle popisu metod, že ISCI vybere jakoukoliv spermii a dá jí přímo do vajíčka,kdežto metoda, která skutečně vybírá jen ty geneticky nejvhodnější spermie je PICSI a tam už je to samozřejmě zase za víc peněz.....
6. dub 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my taky ICSI chceme. Já udělám všechno možné, abych to nějak podpořila. Jo a dokonce zvládám i vypít ty 3l :slight_smile: a to jsme normálně vypila max litr za den. Včera druhá včelička :slight_smile: dneska už budu mít vyšší dávku 150jednotek
6. dub 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@meyryenI pri CSI vyberou morfologicky dobrou spermií která má nějaký pohyb, při PICSI navíc vyberou z těchto dobrých ty které jsou zralé a tedy nejlepší k oplodnění :wink: my do PICSI určitě jdeme, je to sice dražší, ale určitě se to vyplatí..
6. dub 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
muzu se pridat? Me teda ceka ivf az zacatkem cervna, ale uz se na to pomalu psychicky pripravuju a samozrejme procitam diskuse. :slight_smile: Bude to nase 2. ivf.
6. dub 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vsem holkam, ktere prave bojuji, moc drzim palce.
6. dub 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@raaaadka Ja mela sactosalpinx taky. Nechala jsem si vejcovod pred par tydny odstranit, protoze 1. ivf nedopadlo. Mela jsem par dnu pozitivni test, a pak carka zmizela a ja to dostala. Mela jsem v tom vejcovodu opakovane zanety, takze dle dr. bylo nutne pred 2. pokusem odstranit. Ale zaroven mi rekla, ze je rada holek, ktere mely sactosalpinx, ale vejcovod je nijak nezlobil a ivf se povedlo. U me to vzhledem k opakujicim se zanetum bylo jasne. Moc ti drzim palce, at se zadari.:slight_smile: Sance urcite je!
6. dub 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi taky mi pri 1. Ivf nasli na utz 15 foliklu, odebrano bylo jen 10 a oplodnilo se 7 bez icsi. Asi je to normalni. Vsechna vajicka nedozraji soucasne.
6. dub 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek