IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

alba1
6. dub 2013

@irisi jo já taky sotva lezu...a nelepší se to...břicho mám jako těhule a sotva chodim...fakt to bolí...druhý den po OPU to bylo dobrý a ted a včera je to děsný...zítra volám kolik jich to zvládlo a v pondělí eventuelně transfer...ale ta bolest břicha mi přijde divná...

irisi
6. dub 2013

@alba1 tvé první IVF?.... je to určo OHSS, hodně pij i když tě břicho bude bolet asi ještě víc a také baštím Protifar (bílkovna) .... budete transferovat 1 nebo 2?

janice_opice
6. dub 2013

@irisi dík no fakt když si vzpomínám na 1.IVF tak se mi ukázala slabá čárka až 13. den.... ale uvidíme
Holky taky máte tak naběhlé žíly úplně všude? na prsou, na rukách na ramenou, na krku , na stehnech.... to mám vždycky před MS, ale to mě ta prsa strašně bolí - ted mě nebolí vůbec tak možná ten utrouš tlumí MS??

alba1
6. dub 2013

@irisi jo je to 1. IVF a určitě transfer 1 prcka...jen nechápu proč první den po OPU to šlo a 2.a 3. den to bolí fakt hodně...oki zkusím hodně pít...

janice_opice
6. dub 2013

@alba1 asi OHSS hodně moc pij nebublinkovatou votu doporučujou i 100 % džusy

janice_opice
6. dub 2013

@irisi ty taky hollka hodně pití a prý ty 100% džusy zabírají jen je střídat kvůli překyselení žaludku!!
Holky držím vám pěsti

raaaadka
6. dub 2013

Může mi někdo říct, kdy půjdu na ET, když OPU mám v úterý ráno???

alba1
6. dub 2013

@janice_opice oki...zkusím...ted mám trochu strach, aby mohl transfer vůbec proběhnout....je fakt, že se mi špatně dýchá, když ležím na zádech...ale tak to se ještě dá...nechci volat kvůli každé kravině do CARu...holky děkuju za každou radu...

alba1
6. dub 2013

@raaaadka tak jestli to je jako u mě tak transfer páetk a nebo při PK neděle...

visnu
6. dub 2013

@alba1 nejvice pry pomahaji tekutiny, lij to do sebe..klidne i 4l denne

alba1
6. dub 2013

@visnu ty jo 4 litry to mám normálně tak na 14 dní 😒 vůbec nepiju i když se ted snažím...ale 4 litry to asi nedám...

raaaadka
6. dub 2013

@alba1
A když tam v neděli nejsou??? Myslím, že v gennetu v neděli nejsou. 😎

alba1
6. dub 2013

@raaaadka aha...tak to nevím v Plzni jsou každý den...oni Ti nic neřekli?

janice_opice
6. dub 2013

@alba1 určitě do sebe natlač co nejvíce tekutiny fakt je to důležitý

alba1
6. dub 2013

@janice_opice už to tam liju 🙂

raaaadka
6. dub 2013

@alba1
Zatím ne, až po OPU. 🙂

alba1
6. dub 2013

@raaaadka OPU jsem měla právě již ve středu...v pondělí mám jít na transfer...

pistalinda35
6. dub 2013

Tak dnes mi jiná paní doktorka objevila další folikulky. Ještě dva dny ale musìm píchat ☹ a ve středu bude ráno OPU. Prý to vypadá na deset krásných kousků 🙂))

raaaadka
6. dub 2013

@pistalinda35
Tak super!!! 🙂
Jak jsou velký? Mě prý rostou pomalu.
Já píchám dnes večer a ráno naposled ještě gonal a večer Ovitrelle a injekcím je konec, pak už jen utrogestan zavádění.

danielapro
6. dub 2013

Ahojte holky.
Tady se to nějak rozjelo 🙂
Čekatelkám na // držím palečky.
Já ve čtvrtek očekávám MS, tak pak napíšu.
Držím palečky. Ahojky

coralin
6. dub 2013

@irisi moc díky, zatím to docela jde. V pondělí jdu na kontrolu, tak uvidíme, jak rostou, ale gonal mi strašně páchne ☹

coralin
6. dub 2013

@raaaadka Ahojky, jak dlouho jsi píchala a kolik dávek, taky píchám gonal

baby1984
6. dub 2013

Holky kdy od kdy do kdy se má pít hodně tekutin?,Abych začala taky trénovat 😀

raaaadka
6. dub 2013
raaaadka
6. dub 2013

Coralin @Měla jsem gonal od 3. dne 225 jednotek a 7. den na utz nic moc, tak zvýšeno na 300, pak k tomu menopur 75 j od 8. dne. Dnes 11. den gonal 225j, menopur 75j a zítra ráno ještě gonal 225 a konec. Večer ovitrelle. Takže 9 dní píchala. 😉

pistalinda35
6. dub 2013

@raaaadka +- 16 mm

irisi
6. dub 2013

@raaaadka to ti v tuto chvíli nikdo neřekne kdy budeš mít transfer.... to bude podle toho kolik se jim podaří při OPU získat vajíček, zda se do druhého dne oplodní a bude jich dost na prodlouženou kultivaci.....počítej od středy do soboty 🙂

raaaadka
6. dub 2013

@pistalinda35
No já mam 16, 17, 18, 15. Tak to se jí moc nelíbilo, že je to nerovnoměrně. ☹

raaaadka
6. dub 2013

@irisi
Děkuji. 🙂

irisi
6. dub 2013

@alba1 já též běžně nevypiju ani litr denně, ale teď liju co to jde...tak 2,5 až 3 litry, víc nedávám protože mě to bolí a žaludek protestuje...... šetři se, spíš polehávej, vážně si nech v lékárně objednat a koupit Protifar (cca 300,- Kč) a dávej si 3 odměrky 3x denně..... budeš to potřebovat i když bude transfer a ten OHSS se ti zase rozjede... a jestli se ti opravdu špatně dýchá, tak do centra zavolej, tohle už není otravování pro nic za nic..... zkontrolují tě kolik máš tekutiny v břiše, dají případně infůzi a píchnou heparin......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru