• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@ratatooy to je ale krasna zpravicka. obrrrrr gratulace ! jen tak dal....
12. dub 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go no ja se na dvojky připravuju psychicky horši to bude s manžem,no bude to vic práce ale babička by pomohla,anža taky sice pomahal a to hodne ale ted bude travit čas všechen na stavbe,aby bylo rychle hotovo ted mame jen dv mistnosti,no mladoška,nejvic bych se bála ale u dvojčat toho aby mi nerupla jizva po cisaři ale prej mam pekne srostlu tak snad ne a potom ještě víc předčasnyho porodu
12. dub 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy no holka ono ti nic jiného nezbývá :grinning: ,to víš někdo to odnést musí. :wink:

Jdu spacifikovat raubíře už zase stěhuje pokoj,jen doufám,že se k vám ještě vrátím.Potom mi dělá hrozné problémy to vše dočíst.Jste totiž hrozně moc ukecané. :angry:
12. dub 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,tak mě bude taky 40 a rozhodně jsem nikdy po ET nezalezla do postele a 3 dny nevylezla :grinning: Fungovala jsem úplně normálně,vařila,uklízela,chodila ven,nakupovat...jen jsem netahala těžké věci,nemyla okna,nevběšela záclony...Těhotenství se nedá vyležet.Prostě buď se embryjko chytí nebo ne.Jednou to vyšlo,jednou ne.
12. dub 2013 ve 12:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,prosím vás,vy co jste měly Menopur,nezbyl náhodou někomu?Budu potřebovat navíc.
12. dub 2013 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida jj asi tak,ale už sem se setkala i s tím že po et musi na nektere klinice pacientky ležet přes noc
12. dub 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ahoj viděla jsem testíky a mooc velika GRATULACE ....... dávej na sebe pozor a at je vše v pořádku........ hodně štěstíčka.....
12. dub 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ratatooy mooooc gratulujuuuuu!!!!!!! Už se nemůžu dočkat až budu mít taky takové pěkné //:grinning:
12. dub 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy Krásné čárky,ať máš pohodových 9měsíců :wink:
12. dub 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak mame 9 bojovmicku. 2 se oplodnili sami - spermi striknute jen do zkumavky v mym 3 vajickum. A 7 oplodneno striknutim spermie do vajicka. Moje telo porad nafoukle, ale jinak deloha krasne pripravena. Transfer pravdepodobne v ut nebo ve st.
12. dub 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@akashka jj ja se těším na každou z vás s //
ja bych tak přála aby to všem šlo tak hladce
12. dub 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ewik84 no super tak to bude super mimi
12. dub 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak už sem se taky dočetla tu úžasnou zprávičku :slight_smile: moc, moc ,moc gratuluji ať máš vše v pohodě.Tak jsi první tak ted to tu snad půjde jak na běžícim pásu :grinning:
12. dub 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy jsi hodná děkujeme......
12. dub 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ewik84 gratuluji to je krása.
12. dub 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím o radu kdy po transferu jste si dělali první těhutest? Já to snad nevydržím :(
Měli jsme sedm vajíček, oplodnili se jen tři a jen jedno přežilo tři dni :( takže nemáme ani co mrazit.
Tz jestli se náš jediný zbylý bojovníček nechytne budem znovu stimulovat.
12. dub 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj lekari radi 10 den po ET, ja si vzdy delam cca 7 den. Zalezi na tom, zda mas PK nebo ne.Ctu , ze asi ne, tak bych zkusila 8, 9 den :wink: . Moc drzim pesti a preji hooodne stesti :slight_smile:
12. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go děkuji. PK nemám.Snad to klapne :D mě lékaři řekli 14tý den, a tak mě zajímalo jaká je zkušenost v praxi, kdy už je něco vidět.
12. dub 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělala 10.den po ET a takhle to vypadalo...
12. dub 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hm a fotka nikde :slight_smile: trapas :grinning:
12. dub 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raloj v galerii mam asi taky nejake stare fotecky. Myslim , ze 9, 10 uz je vse videt :slight_smile:
12. dub 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak jak válčíte nějaké nové //???? hele jako to moje řešení té zapalcené zálohy to je neuvěřitelný!!!!!!!!!!!!!!!!!Z Iscare mě furt pinkaj do gyncentra a obráceně!!!! Jako jsem se dneska fakt už nas.... a napsala jim mejl já přece nebudu řešit fakturaci mezi nima a pořád volat od jednoho k druhému??!!!! Skončila jsem jak s Iscare, tak s Gyncentrem!!!! fakt neuvěřitelný přístup, takhle kdybych pracovala já tak už práci asi dávno nemám...! grrrrrr takže ted hledám nového gynekologa (stejně mi ten můj pan doktor nejlepší umřel :(((((( ) takže vlastně nemám ošetřujícího.......CAR už jsem si vybrala:slight_smile: krásný víkend!!!
12. dub 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy krásááááá gratulace!!!
12. dub 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi jo tabulku zase udělám :slight_smile:))) ted jak čekám tak aspon budu tabulkovat:slight_smile:)))
12. dub 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no ať už to ti šmejdi vyřeší, tohle fakt není tvoje starost, jenomže co má člověk dělat,když to jsou jeho prachy :unamused:
Jdu dělat poprvé sachr dort, tak mi držte palce :slight_smile:
12. dub 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi no jako můžu říct, že jsem fakt trpělivá a klidas,ale dneska mi přetekl hrneček.. Držim palce mňam sachr je dobrej:slight_smile:

Kdyby někdo náhodou měl typ na dobrýho gyndaře v Praze, neváhejte mi dát vědět.-) nejlépe praha 6 nebo Karlín... kujůůůůůů
12. dub 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já chodím k dr.Prokopenkovi. Platí se tam sice tisícovka ročně, ale je milý a důvěryhodný. Což pro mě bylo důležité. Je to u Jinsřišský.
12. dub 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.. tak vás musím nějak dočíst.¨Já dnes byla v Gennetu na kontrolním ultrazvuku před stimulací a bohužel musíme IVFKo posunout, protože mám cystu.. ach jo :frowning2:

Holky kolik míváte sliznici kolem 18DC? já jí mám dnes 11,6 a doktroka se rozplívala jak je nádherná
12. dub 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy
Gratuluju, nádhera!!!!!! :wink:
12. dub 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek