IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

danielapro
14. dub 2013

@maraida Nevím proč mám oboje, jedno píchám od 2DC a další od 3DC. Vždy dopoledne až do 19.4., to jdu na UTZ.

raaaadka
14. dub 2013

@go
Byli jsme u ségry na obědě a návštěvě, pak jsem chodila po nákupním centru, pak domů žehlit a vařit. Nějak se nepřepínám, ale neválim. Cítím se dobře, jen trochu tlustá. 😒
V noci se budím a pokaždé první myšlenka je jasná - jestli to vyjde - otočím se a spím dál.
Z čeho je to břicho?????

akashka
14. dub 2013

@megie4 já beru prednison od 1 DC 1-0-0, imunologii mi vůbec nedělali..

raaaadka
14. dub 2013

Co vás bolí po ET??????? Napište prosím.

go
14. dub 2013

@raaaadka super, ale jedine to zehleni bych vynechala. Opravdu ho nedoporucuji, hlavne ze zacatku tehotenstvi. Bricho je takhle jeste diky OPU a hlavne z utrouse - hormony, no 😒

raaaadka
14. dub 2013

Jo chtěla jsem převléct postele, ale prdim na to. Budu se fakt šetřit.

raaaadka
14. dub 2013

Stejně bych raději byla doma. 🙂
Ráno do práce...

go
14. dub 2013

@raaaadka jdes do prace? Tak to jsi dobra, ja bych to nedala 😉

raaaadka
14. dub 2013

Tak to je divný, já se prostě cejtim úplně normálně, asi jako pár dní před MS.

go
14. dub 2013

@raaaadka po tehle strance bych to take dala, ale bala bych se, ze malo odpocivam 😒 Kolikate je to Tve IVF?Jak tu neni ta tabulka, tak nemam prehled ☹

malinka_02
14. dub 2013

@megie4 tak to je taky husty..
@lussi neni ma bratra a ten uz ma 2 deti, a je hrozny chudak, nema vubec penize na to aby jezdil na dovolenou a nemuze chodit tak castomparit jako my .. No jestli to nebude tim ze maji to nejcenejsi -2 deti.. Ale v jejich a tchyne ocich sou chudaci.
Hele Darebny je fajn dokud neni problem.. Nevyslo ivf ani 3 kety a on se usmiva jako ze pohoda a rekl mi ze po 20 transferech se muzu zacit hroutit a vsechna vysetreni sem si musela vybehat sama nebo vyprosit..
@megie4 prednison zabira az po mesici driv je to zbytecne..

malinka_02
14. dub 2013

@eevvaa me stal asi 300 za davku a mela sem 4 ale v cervenci.

malinka_02
14. dub 2013

@irisi to bude v pohode a mrazacky nebude treba 😉

My sme si koupili a uvarili musle, v makru za 60 kc a byla to bomba!

akashka
14. dub 2013

@raaaadka ono ti to aspoň líp uteče ;)

já jsem zítra 7 DC takže jdu na kontrolu na krev a utz a dozvím se jak mi rostou folíky, tak mi držte pěsti 🙂

alba1
14. dub 2013

holky je rozdíl, kdy se testuje po PK nebo bez PK...Má to vliv?

nikolav
14. dub 2013

Ahoj holky tak už jsem se přidala k vám na plno. Už si pichám ten Menopur. No budu ráda až to skončí. Co se prosím děje po kontrolním UTZ 7 nebo 8 den cyklu?

akashka
14. dub 2013

@nikolav zítra na něj jdu tak dám pak vědět ;)

nikolav
14. dub 2013

@akashka Děkuji. Já se teprve musím zítra objednat a půjdu tam až v pátek. Tak ať vím co mě čeká a co bude pak.

akashka
14. dub 2013

@nikolav Jasný, já sem úplně nervózní co mi řeknou a kolik foliku bude, sem objednana na 7:30 a krev (to ani nevím co zjišťují) a na 11:30 na utz tak si beru knížku ať se v mezičase neukousu nudou 😉

nikolav
14. dub 2013

@akashka No to já jsem taky zvědavá jak to bude probíhat. Ale snažím se, i když jsem doma, se zabavit hodně jinýma věcma. Abych na to nemyslela. Ať ti to zítra dobře dopadne. A kam chodíš? Do jakého centra?

akashka
14. dub 2013

@nikolav já se o vikendu taky zabavila, vymalovali jsme ložnici 🙂 chodím do repromedy, a ty?

irisi
14. dub 2013

@lussi
@alba1 holky moc dekuju 🙂

@eevvaa ja potřebovala pouze 4 injekce,každá za korunu....pichala jsem 1xdenne....budeš potřebovat podle toho jak dlouho budeš stimulovat

irisi
14. dub 2013

@malinka_02 mnam mnam mušle.....dala bych si je....to ja mela v večeři uzeného lososa
@akashka budu na tebe zítra myslet 🙂

nikolav
14. dub 2013

@akashka Já chodím do Reprofitu do Brna. No já tu měla rodiče a tak včera a dnes jsme byli na narozeninách u pradědy. A zítra mi dojde knížka na, kterou se těším tak budu číst.

raaaadka
15. dub 2013

@go
Je to můj první cyklus. Tabulku jsem našla někde kolem str. 73. 🙂
Zrovna tady řeším, jak zakrýt břicho. 🙂

raaaadka
15. dub 2013

@akashka
To znám. 🙂 neboj, bude to dobrý!!!

raaaadka
15. dub 2013

@nikolav
Po utz sníží nebo zvýší dávku hormonů, podle toho jak reagují vaječníky. Mě třeba zvýšili.

raaaadka
15. dub 2013

@go
Aha, tak to jsem trochu klidnější. Myslela jsem, že ti je blbě. Tak dnes 3. Den po ET, počítám dobře? Nebo to počítáš 2.den po ET???

ratatooy
15. dub 2013

@megie4 ja ted nevim ale asi nam taky před ketem imuno nedelali a taky sem chytla od malyho rýmu hned po et,ale že by to melo takovy fatalní nasledky?ten prednison se bere na to aby potlačily alergii na plod,neni to jako že se ti zpravi imunita vuči nemocem právě naopak riziko prednisonu je že je človek víc nachylnej k chřipkám

lucik1986
15. dub 2013

Ahoj holky, chci se zeptat taky vás před OPU boleli prsa? Já se z toho asi zblááázním.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru