IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
15. dub 2013

ahoj holky,hezke pondělí přeji,ja si dnes asi zajedu na gyn ke svemu dr jestly me vezme,to špinění už mě neba tak at se na me mrčne a kdyžtak necham napat utrouše,zitra mam posledni davku agolutinu a pak bych 14dní nebrala nic než pojedem do caru n utz

pistalinda35
15. dub 2013

@lucik1986 Ahoj. Prsa bolely a teď po OPU (asi diky Utrogestanu) boli jeste vic ... ☹
@ratatooy Drzim moc palecky !

akashka
15. dub 2013

@ratatooy tak držím pěstí, taky bych to tak udělala 😉

Já teď sedím v čekárně v caru na krev a pak valime rychle domu, pac jsme zapomněli píchnout gonal, tak doufám, že to nevadí, když pichneme později než normálně...

raaaadka
15. dub 2013

@lucik1986
Mě bolí jen bradavky, když se jich dotknu a je to od píchnutí Ovitrelle. Je to HCG do těla a evidentně tam stále je, dnes je to 8 dní.

nellalucia
15. dub 2013

Dobré ranko, tak dneska mě čeká cesta do Artu....jsem zvědavá co si na mě přichystali.
Všem přeji.... hodně štěstíííí 🙂

akashka
15. dub 2013

@nikolav tak mám za sebou odběry krve, berou hormony, krevní skupinu a protilátky na HIV, syfilis a žloutenku. V 11:30 jdu na ten utz sestřička mne upozornila, ať se pořádně vyčůrám předtím, tak to asi bude veselé :D pak zas podám info 🙂

pistalinda35
15. dub 2013

Ve 12:45h mám transfer 🙂 Zbyly mi 4 embryjka 🙂

akashka
15. dub 2013

@pistalinda35 držím pěsti ať tam šupnou pořádného bojovníčka ;)

lussi
15. dub 2013

Dobré ránko 🙂

@pistalinda35 moc štěstí přeji 😵

go
15. dub 2013

Dobre ranko , preji vsem hodne stesti pri kontrolach a same krasne testiky. 🙂

go
15. dub 2013

@raaaadka Dobre ranko, bohuzel den transferu se nepocita 😉 Jo, ja taky pri prvnim IVF chodila do prace, ale uz bych to neudelala.

go
15. dub 2013

@ratatooy presne, prednison je na potlaceni imunity, aby telo lepe prijmulo 'cizi' objekt(omlouvam se za nazev, nevim jak to napsat) a nesnazilo se ho vypudit.

go
15. dub 2013

@ratatooy preji hodne stesti u lekare 🙂

go
15. dub 2013

@pistalinda35 preji hooodne stesti a drzim pesti. 🙂 Kolik jich pujde k Tobe 😉

irisi
15. dub 2013

@pistalinda35 tak ať ti pohodově proběhne transfer a dají ti tam toho nejlepšího bojovníka 😵

irisi
15. dub 2013

@akashka nevadí když si to píchneš později...... ať máš na UTZ krásný folíky 😉

pistalinda35
15. dub 2013

@go Asi jedno. Doporučil mi to embryolog a už jsem se i dočetla na netu,že v přìpadě,že je jedno opravdu kvalitní,tak je lepší dát jedno...Tak uvidíme

go
15. dub 2013

@pistalinda35 tak nas urcite informuj 😉 Budu na Tebe myslet 😉

maraida
15. dub 2013

@pistalinda35 držím palce na ET 🙂
A všem holkám co je čekají nějaké kontroly přeji hodně štěstí 🙂

jednalucka
15. dub 2013

Ahoj holky, tady to teda žije 🙂 od pátku jsem tu nebyla a narostlo to tu o tolik stránek!!!! Moc moc gratuluju těhulkám 🙂 je to úžasný!!!!! Já jsem konečně dostala MZ, v pátek jsem byla v CAR a dělali mi hormonální profil, minulý mi dopadl dobře, tak snad i tento. Začala jsem brát antikoncepci, začátek stimlačního cyklu mi napsali na 30.4. tj. 19. DC. Čeká mě teda krátký nebo dlouhý protokol?
@janice_opice Už se Ti to čekání krátí 🙂

mardusenka30
15. dub 2013

Krásné ráno a hodně síly všem. Holky můžu se zeptat jak píchání gonalu ovlivní menzes?? myslela jsem, že to zastaví nebo zmírní, ale nezdá se, mám jí 3 den a zesiluje...

akashka
15. dub 2013

@jednalucka to vypadá na dluhý protokol ;) taky ho mám ;)

@mardusenka30 no já to prvních pár dnů měla taky docela silné, ale tak od 5 DC to najednou zesláblo hodně a už si vystačím s intimkou 🙂 Jsem za to ráda, jelikož jdu dnes na utz a už jen trošku špiním, tak to není tak trapné.. 🙂

ewik84
15. dub 2013

@go já mám od OPU pocit, že už přenáším. Mám oteklé břicho, záda, co krok, to hek :( Dneska jsem volala dr. a ta mi říkala, že to je prostě díky PCO, co mám. Že to je prostě daň za to, že to tělo hezky zareagovalo. Ale zase je prý díky tomu větší šance, že se embrio chytne. Tak jsem zvědavá.

mardusenka30
15. dub 2013

@akashka aha, díky za odpověď, uklidnilo mě to...

jednalucka
15. dub 2013

@akashka Tak to jsi mě moc nepotěšila 🙂 a jak dlouho přibližně trvá?

akashka
15. dub 2013

@jednalucka to není nic k nepotěšení, taky sem se původně bála, že to znamená, že to bude trvat dýl, než se bude něco dít, ale není to tak ;) krátký protokol začínáš 2 DC s injekcema a u dlouhého začneš injekce už v cyklu předchozím (já začínala 21 DC) a jak dorazí ms tak se přidají další injekce a už frčíš ;) takže u mně - od 21DC decapeptyl (22.3.), od 1DC (9.4.) prednison a od 2DC (10.4.) gonal 🙂 Kdybych měla krátký tak prostě začnu s první injekcí 10.4. Ten dlouhý je takový pozvolnější a dělá se prý když je žena mladá a dobře jí fungují hormony (decapeptyl je vypne a pak vlastní stimulace není rušena hormonama, které by tělo samo vytvářelo ;) ) velmi zjednodušeně řečeno 🙂

mardusenka30
15. dub 2013

@akashka tak já mám krátký v tom případě, píchám od soboty do čtvrtka gonal a potom se dle uz a krve uvidí co bude dále...

lucina100
15. dub 2013

@ratatooy ahojek, tak jak jsi dopadla na gyndě? Já si dneska dělala test a nic, bílej jak sníh ☹ . To máte nějaké zvláštní v tom Car, že po 14 dnech od KETu nebereš nic. Já tp mám psáno až někde do 12 týdne od KETU. Zavádím 3x2 bobule Utroše. Jestli Ti něco napíše, aby jim nefušoval do řemesla. Spíš Tě pošle do Caru. Pak písni. Držím pěsti....

go
15. dub 2013

@ewik84 tak vyreseno pouze po tel.? Kdy mas tedy ET? Hlavne musis opravdu pit cca 4l denne, voda, stavy - nejlepe grepove, nejvice pomuze nutridrink - je to rychla bilkovina, pak tvaroh, jogurty, syry. Opravdu to pomuze, a pravje, ze se embryjko lepe zahnizdi 🙂

jednalucka
15. dub 2013

@akashka au au, to bude injekcí teda! snad to nějak zvládnu🙂 A na odběr vajíček půjdeš teda už teď někdy, ne? A jak hormony snášíš? A budeš si brát neschopenku? A děkuju za vysvětlení- vlastně můžu bejt ráda, že jsem "v pořádku" 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru