IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
10. čer 2013

@coralin sliznice přímo ukázková, to se někdo má 😉 a neboj určitě se rozmrazí krásně a bude vrtat o sto šest

martas14
10. čer 2013

@aranel6 děkuju snad jo, břicho už mám ohlazený do kulata, jak je pořád muchluju, snad si to vezmou k srdci 😅

martas14
10. čer 2013

@coralin a já jsem ještě neviděla fotečku Duffy, máš jí někde krasavičku 😉

martas14
10. čer 2013

@janice_opice jak říkáš budeme věřit nový CAR lepší CAR, takže ti ten Gonal určitě zafunguje jak má, jinak dávky ti můžou ještě zvýšit kdyby něco, já taky začínala na 150 a pak mi to zvýšili na 225 nebo tak nějak a rostly pěkně....takže neboj holka, nejenom, že bude folíků dostatek, ale co je bomba budou plný zralých vajíčééékkk 😉

coralin
10. čer 2013

@martas14 nějak jsem měla pocit, že jsme si psaly, že čekáš na srpen, tak pardónnnn🙂)) takže ty už je máš u sebe?

coralin
10. čer 2013

@janice_opice to doufám, že ne... uvidíme..my jsme na Kačáku... 5 km od Unhoště

kamisb
10. čer 2013

@brsh - no plus mínus asi budeme na stejna, @hhani možná ale bude o něco napřed jestli bude mít krátký protokol.
No doufám, že 2pokus bude lepší. Už aby byl srpen 😎

a jak se citíš, to bude dlouhý do toho 18.6. co? ...i když je to už jen týden ;) hihi jen ...

visnu
10. čer 2013

@coralin tak teď musíš samozřejmě věřit ketu a nemyslet na nic jiného.. Mně to vzadu vždycky hlodá, co by kdyby.. a možná mě to i trochu uklidňuje, když vím, že ty tři pokusy nejsou jediná šance, ale pak můžu jít na neomezeně mnoho nativů za pár tisíc.. Ale taky si zakazuju myslet takhle dopředu.. musíme počítat s úspěchem, že jo? 🙂

visnu
10. čer 2013

Zdravím holky, tak jsem po dalším UTZ, mám asi deset folíků 13 mm a několik menších, které prý možná ještě dozrajou. 🙂 Ve středu poslední kontrola, OPU bude zřejmě v sobotu.. ufff.. do té doby asi prasknu!

visnu
10. čer 2013

@coralin A teď koukám, že už v pátek jdeš na transfer. To je super! 🙂 Moc držím palce, ať vše dobře dopadne..

jaka17
10. čer 2013

@visnu Tak nám to tu hezky zraje, děláte naší druhé vlně radost... 😀 😀 gratulace....

martas14
10. čer 2013

@coralin no v srpnu myslím začíná @hhani, ale to je jedno.....jo jo už je mám u sebe 😉 všechno proběhlo fajne v noci jsme se sice moc nevyspali protože malá řádila, něco se jí nezdálo, doufám, že asi to že už nebude jedináček 😉 ale ráno mi bylo fajn, snídanička na vidličku, pak jsem polkla utroš, což teda moje nervy, ještě že ho normálně zavádím, bo jsem z toho byla dost vykolejená, normálně jsem byla patnáct minut na omdlení a že hodím tyčku 😀 😀 ale naštěstí to pak rázem přešlo, asi tím jak jsem si zavolala do CARu a řekli mi, že embroušci dva už na mě čekají.....KET proběhl taky dobře, dělal mi ho docent, kterého jsem si vyžádala, je hrozně fajn, mám z něho pocit jak ze starého známého 😅 navíc jak, mi řekl, že už jsme to jednou spolu zvládli, tak že už to máme nacvičené, pěkně se usmíval a když odcházel, tak mě přišel ještě pohladit a říkal ať se vidíme za dvanáct dní na pozitivní krvi, je opravdu moc fajne, sestřičky tam taky byly ty samé co před dvěma lety, takže se šly i ven podívat na malou jak se jim povedla 😉 a celkově tam to prostředí na mě působí jak doma i když je to nemocnice .... pak jsme se stavili na jídle, protože děti ve mě byly hladné a od té doby se tu povaluju

zimka
10. čer 2013

@coralin Největší humáč vždycky byly cvičení na doplňování všech časů zmixovaných dohromady.

coralin
10. čer 2013

@zimka tak to přesně je takový cvičení:( děsný

zimka
10. čer 2013

@martas14 Nám říkali, žže KETy se do těch pokusů vůbec nepočítají - takže můžeš klidně dát 2 a nepřijdeš o 4. pokus.

martas14
10. čer 2013

holky a jaký je teď postup dneska ležím a co zítra, taky ještě polehávat nebo se má jít projít aby se prokvovala ta děloha? jako že udělat si třeba na hodinu vycházku tak kolem, nebo radši až ve středu?

martas14
10. čer 2013

@zimka taky jsem si to tak myslela, no je fakt super, když ještě něco zůstane i na zamrazení

coralin
10. čer 2013

@martas14 líbí se mi to, jak děti v tobě byli hladové🙂 to je super, že byli příjemní. Podpora je moc důležitá. A je fajn, že jste to takhle bezvadně zvládli🙂

zimka
10. čer 2013

Uvidíš, jak ti bude, mě říkali - normální režim, ale mám pocit, že jsem byla taková spavější asi 2 dny. Z KETu jsem cestovala z nouze že to jinak nešlo tramvají a normálně se mi klížily oči.

zimka
10. čer 2013

@martas14 A kolik mrněk teda máš? 🙂

martas14
10. čer 2013

@coralin no chápej po takové antarktidě už museli dostat něco dobrého do mini bříška 😉 taky mu tam v pátek hned něco dobrunkého šoupni ať vidí, že je u mámy dobře a je super se tam začít zabydlovat 😅
máš pravdu podpora je úžasná, i to že jsme tady na diskuzi na to spolu, my to totiž nikomu jinému neříkali, takže je to o to víc fajn, když ti to někdo řekne

martas14
10. čer 2013

@zimka dali mi dva bucifálky, teda doufám, protože pořád jsme mluvili o dvou i embryoložka, ale do zprávy mi napsali AH dvakrát a Embryo jedno, takže snad to jen blbě načmárali 😝

martas14
10. čer 2013

@zimka no já bych to být spavější brala, ale já nemůžu spát pomalu ani v noci,takže to moc nevidím, a utroš na mě taky nijak nepůsobí, kromě teda toho, když jsem ho ráno polkla, to bych fakt víckrát neudělala ani prd, zlaté zavádění 😉

visnu
10. čer 2013

@jaka17 Tak ještě nemáme vyhráno, ale našlápnuto je dobře. 🙂 Zdárně se nám to tu vyvíjí.

visnu
10. čer 2013

@martas14 Přeju, ať se oba pořádně zahryznou a vykouknou až za devět měsíců. 🙂

visnu
10. čer 2013

@martas14 Mně řekla při prvním pokusu doktorka, že první týden spíš polehávat a odpočívat. Názory na tohle se hodně různí. Někdo doporučuje fungovat normálně a třeba chodit i do práce a někdo říká raději ležet.. Musíš jednat tak, jak uznáš za vhodné.

malinka_02
10. čer 2013

@sasanka033 jo presne tak jak pisou holky me boleli ze strany a pri sundani podprsenky ale taky to muze byt jen z utrogestanu..a ted uz 2 dny nic tak sem z toho nervozni..

coralin
10. čer 2013

@martas14 je to tady super, jak se vzájemně dokážeme podpořit a přitom jsme se v životě neviděly... někdy je to větší podpora, než když to s někým řešíš a podporu čekáš a oni to berou tak jako, že je po všem a vůbec nechápou jak to zasáhne do tvého těla. To mě třeba při IVF u některých lidí strašně mrzelo.. že to pro mě nebylo je o pokusu..... taky jsem to teď nikomu neříkala a řeším to jen tady a s mužem, jenže se naši vracej z dovolený a pak do toho je ta chata po povodni tak se to asi stejně zase proflákne, protože naši bydlí v baráku bez výtahu a těžko jim budu vysvětlovat, že nejdu na návštěvu, i když jsem doma na PN.... ale řekla jsem si, že jim to tentokrát nechci říkat....

mispulina912
10. čer 2013

@coralin hooodně štěstíčka a at se kulíšci pořádně rozmrazí.........

coralin
10. čer 2013

@mispulina912 děkuju, je jenom jeden, nebo jedna??? tak snad vše zvládne v pohodě🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru