IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 nebo budeš mít ty kosstičky -klávesy s písmenkama vyražený na čelíčku 😀 Když mě chlap taky rozmazluje,ale nějak od dětství mám blbej návyk, že sežeru skoro všechno 😀 tak z jitrnice budeme muset udělat něco jinýho 🙂

janice_opice
12. čer 2013

@hhani no když to je na dloouho popletla si dvě osoby- já jsem nazvala ty dvě pídalky u martasky jako dvě brokoličky a jaka se spletla a asi za dva dny napsala sasance, že se jí tam ty brokolice pořádně zakousávají a sasanka z toho byla vykulená, jakýže to brokolice 😀 😀 😀 tak mi to přišlo vtipný

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice ja sice nesezeru uplne vsechno, zato ale zeru v desnym mnozsvi. tzv. ocima zeru. jim vic nez muj chlap. hruza.

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice jo tak todle me zas tak nerozsekalo, jako kdyz nekdo misto prsa napsal psa🙂

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 co tě rozsekalo? 😀

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice nekdo tady psal, ze necejti prsa, ale napsal psa🙂

martas14
12. čer 2013

@janice_opice téééda je pěkně vidět kolika holkám tu z nás chudinám tekly sliny 😀 😀 😀 Co nenadělá jedna flaška vína viď 😉 ale náhodou jak jsem byla naposledy v CARu tak tam měli na nástěnce takový leták kde psali jak je pití vína při IVF důležité jak pro ženy tak pro muže ....u nás to působí na bars co a u chlapů na odbourání stresu, aby měli lepší spermoše 😀 😀 takže my jsme se vůůůůůůůůůbec neopíjely!!!!! my jsme jen zvyšovaly své šance na úspěšné IVF!!!! 😀 😀 😀

jaka17
12. čer 2013

@janice_opice No já si pak říkala,co si holky chudáci mysli, že jsem se pomátla.A s tím psem jsem méla pocit,že mluvíte o citlivosti na pachy, náš pes by se se svým smrádkem dal považovat za kritérium ztráty čichu, teda nékdy 😀

martas14
12. čer 2013

@hhani tož jsem se dívala co to je, jsem to ani nikde neviděla 😅 a teď v této fázi se tam opravdu nechystám......My máme problém s tím, že manža nemá chámovody, takže na to nám bohužel nic nového říct ani udělat nemůžou, než co udělali.....mě osobně to trochu zavání jak reklama na REPROFIT ale to neva, výsledky mají super.....mě spíš víc zaujaly ty dny otevřených dveří, když jsme byli, kde všechno ukázali rovnou i naživo a jak co funguje a co se dělá nového atd....

janice_opice
12. čer 2013

@martas14 no nekeceeeejjjj a jaký víno tam doporučovali???? Chci si dát sklénku o víkendu a zapít sousedky vnoučka🙂)))
@sasanka033 chááááááá tak to je dobrý 😀 😀 😀
@jaka17 no náš pes občas teda taky - někdy bych ten čuch radši ztratila 😀

martas14
12. čer 2013

@hhani možná by to pro tebe mohlo být zajímavé jako srovnání Praha, Brno protože se mi zdá, že jsou tam různé drobné odchylky u IVF, takže by člověk třeba zjistil proč a tak, ale stejně jak to pak člověku pomůže při samotném pokusu, kde stejně musí jít podle postupu daného CARu 😅

jaka17
12. čer 2013

@hhani ahoj, taky se těším na září, to už tu bude téhotnej kde kdo, brokolicema se to bude hemžit a tlače nky s jelítkama už budou pořádný kusance.Co si objednáš ty??

hhani
12. čer 2013

@martas14 děkuju 🙂..No máš asi pravdu všude si to stejně dělají po svém a jediné co mě zarazilo ,že jsou tam vesměs všichni z Reprofitu takže reklama to zřejmě bude...
Jste to tedy pěkně s Jančou rozjeli 😀

hhani
12. čer 2013

@jaka17 a co takhle nějakou pořádnou jitrničku ta by nebyla na skladě 😀 😀 😀

janice_opice
12. čer 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hele jako ta debata pro nezasvěcené musí být něco to si musí myslet, že IVF v květnu - červnu znamená, že je to skupina ichtylojdních vypitých fůrií 😀 😀 😀 😀 brokolicema se to bude prej jen hemžit a tlačenky s jelítkama (a jitrnicema) už budou pořádný kusance 😀 😀 😀
@hhani
@jaka17
@martas14
@sasanka033

janice_opice
12. čer 2013

@hhani jitrničku měla mít sasanka, ale asi z toho bude kedlubna, páč jitrnice nemá ráda 😀

janice_opice
12. čer 2013

Podle nejnovějších výzkumů mírná konzumace vína zvyšuje ženám šanci počít dítě. Dánská studie potvrzuje, že konzumentky vína (2 decilitry za den) ve třiceti procentech snížily v průběhu jednoho roku hranici čekání na otěhotnění. Dřívější studie, které prokázaly, že mírná konzumace alkoholu nezmenšuje naději na otěhotnění, byly dále důkladně rozpracovány. Téměř třicet tisíc žen bylo dotazováno na své nápojové zvyky v porovnání s délkou "snažení" o otěhotnění. Obecně na tom byly konzumentky alkoholických nápojů lépe než abstinentky. Bližším sledováním bylo zjištěno, že nejpozitivnější vliv na plodnost mělo právě víno. Ženy, které upřednostňovaly tento nápoj, čekaly na těhotenství nejkratší dobu.

Zintenzivněním pití vína, konkrétně kvůli rychlejšímu otěhotnění, se problém plodnosti nevyřeší. Ženská plodnost nemůže být "léčena" konzumací určitým druhem alkoholického nápoje. Víno je však nápoj, který svým složením zdraví pozitivně ovlivňuje. Milovnice vína mohou ovlivnit některé z příznaků spojených s plodností. Jde například o zabránění infekčních onemocnění způsobujících sterilitu (13).

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice zadny kedlubny, ja bych prosila noky, zapeceny s kuratkem, smetanovou omackou a syrem 😀

martas14
12. čer 2013

@hhani to se jen zdá 😀 😀 víš jak u umělka je důležitá psychika jak všude říkají, takže to bylo jen takové příjemné ladění těch správných frekvencí 😉 Navíc u nás na moravě, je sklenka vína denní chléb 😉 ( né přeháním zas tak úžasný to tu není 😀)

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 hele Noky beru,ale abych ti tady pokaždý psala a co dělají tvoje noky, zapeceny s kuratkem, smetanovou omackou a syrem na to bych se mohla vyprdnout teda 😀 😀 😀 Takže koukej pohladit svého noka a myslet pozitivně a tečka! 😀

lolinek
12. čer 2013

Ahojki,tak už jsem doma po ET.Embryoložka řikala'že máme ukazkové 4bunéčné embryjka.Tak že zavedeny obě dvě.Použit AH.Než mi je pan doktor dal do vnitř tak mi je ukázali na obrazovce.

martas14
12. čer 2013

@sasanka033 to je dost dlouhý, než se to celé vypíše, tak už budeš mít i po UTZ se srdíčkem 😀 😀

janice_opice
12. čer 2013

@lolinek tak držím pěsti at se ti tam zakousnou a nepustí!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

sasanka033
12. čer 2013

@martas14
@janice_opice
holky, to ja prave vim, takze asi zustaneme u ty zkratky: nocek🙂
@lolinek no to je dost, uz jsem tady vysedela dulek🙂 takze rovnou dvojcata, no to chapu, udelali jsme to uplne stejne.

martas14
12. čer 2013

@lolinek super, tak ať se pěkně u maminky zabydlí .... ty si dej veget a taky jsme tu zavedly poslat jim něco dobrého do bříška, ať pěkně od prvopočátku vidí, že se u tebe budou mít móóóc dobře 😉

hhani
12. čer 2013

@martas14 psychika ..no tak já chci vidět alespon jednu ženskou,která je při tomhle psychicky v pohodě..podle mě neexistuje 🙂 ..ale s vínkem u vás máš naprostou pravdu proto tento rok jedeme opět na týden na dovču na moravu já to tam prostě miluju...je tam NÁDHERNĚ!!!!! prožli jsme tam i festival vinných sklípků a bomba 🙂
@janice_opice ..ať si @sasanka33 chroupe třeba zelí jitrnice je moje 😀 😀 😀

hhani
12. čer 2013

@lolinek držim palce ať se pěkně u maminky zavrtá a nepustí!!!! 😉

lolinek
12. čer 2013

@sasanka033 když už,tak i ty dva kulíšky.Při mojí menší rezervě vajíček bych to bylo jedním vrzem.

hhani
12. čer 2013

@janice_opice Jani žádost na FB je ode mě 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru