IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
23. kvě 2013

@janice_opice No tak to jsi nám všem zamotala hlavu, já byla v CUBE před rokem na konzultaci a působilo to tam na mne fakt vědecky, skoro bych se bála, že mi tam fuknou nějakýho mimozemštana... 😀 ale jsou to jak vidím odborníci.My šli nakonec do Iscare, doporučila je známá.No, jsou to takový fabriky na sny...

janice_opice
23. kvě 2013

@jaka17 😀 jsi koukala na Akta X ne? 😉no ja prave z iscare odesla.tady musim rict ze je to vic osobni tedy a to co mi ted predepsali jsem si nejdriv myslela ze maji predtisteny pro vsechny a pak se to zaskrtava nez jsem pochopila ze je to vse pro me,ale doktorka mi to vse vysvetlila.:-:D

lucavka
23. kvě 2013

Ahoj holky. Pěkně ste se rozjeli, musím vás dočíst. Dneska sem byla na konzultaci. Čekám na mrchu, která by měla do konce měsíce přijít a hurá znova na věc. Nafasovala jsem recepty na léky a co je hlavní ať mi skončí rodičák dostanu neschopenku (budu pár dní před KETíkem). Modlím se ať zase všechno klapně jak před třemi lety. Letos sme zatím moc štěstí neměli. Přemýšlím nad těma různýma metodama, jak pomoct embryjkám zahnízdit se. Taky asi vážně zkusíme dát dvě.

renca1978
23. kvě 2013

@hhani cauky, tak dnes je to 7 den, ne?to je jeste hodne brzy.......zkus zase rano 🙂 a jak pises, aspon mas s tim pregnylem jistotu 😉 kazdopadne nic jeste neni ztraceny, drzim palce 😉

jaka17
23. kvě 2013

@janice_opice tak to je skvělý,že se ti tam takhle věnují, hodně záleží na tom, kdo s tebou udělá ten první rozhovor... my byli i v Pronatalu a Gennetu, a tam se nám to taky líbilo...nakonec to vyšlo takhle...hlavně kvůli dopravě, mám to tam blízko...

brsh
23. kvě 2013

@adrialee Tak to moc taky držím palce 🙂 Já nevím v tom vývoji co je dobrý, ale moje dr říkala, že se embryo hezky vyvíjelo, tak uvidíme 🙂

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice - no vidíš! Vždyť to jasný, že to klapne 🙂 Tak teď už jen vyčkat a pak pěkně stimulka - máš toho požehnaně, ale určitě to klapne s takovou výzbrojí 🙂 Clexane máš na ředění, to vím stopro. Bodám ho denně 😒

brsh
23. kvě 2013

@hhani - no přesně jak píše Renča - máš alespoň jistotu, že je Pregnyl pryč a můžeš začít testovat s čistou hlavou. Dala bych si tři dny oraz, ať se nenervuješ 🙂

janice_opice
23. kvě 2013

@jaka17 no jo tak hlavne,ze jste spokojeni ja jsem mela smulu a mela s nimi nwposledy problem.ale z 1.ivf od nich mam syna.uz jen to,ze mi prisli na tu stitnou zlazu mluvi za vse

@brsh no uvidime holka ale je toho tedy mraky.aspon mam dobrej picit ze nic nepodcenili,i kdyz budu asi jeden velkej chodici hormon. 😀

malinka_02
23. kvě 2013

@barakara tak ti ji posilam at uz je u tebe 😀
@janice_opice tak s timhle arsenalem to je tutovka😀 😀 😀 ta injekce je icsi.

janice_opice
23. kvě 2013

@malinka_02 co myslis tim icsi?my budeme mit prave Picsi 😉

hhani
23. kvě 2013

@renca1978 jj,přesně tak..zatim to nějak nehrotim ještě je čas 🙂

hhani
23. kvě 2013

@brsh no uvidíme...já si nakoupila dnes zásoby mammatestu 😀..taková droga..uděláš jednou a musíš zase 😀

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice my si dali taky PICSI na toho jednoho bojovníka 🙂

janice_opice
23. kvě 2013

@malinka_02 zacinam tu z toho byt nejaka pomotana a to bude moje 7.Ivf 😀

hhani
23. kvě 2013

@janice_opice tak s timhle vybavením to musí vyjít🙂..držim moc palce ... 😉

janice_opice
23. kvě 2013

@brsh no ja rekla,ze to tentokrat chci a i to embryoglue taky at pro to udelam vsechno co jde a na co mam prachy

brsh
23. kvě 2013

@hhani MOOOC ti držim palce!!! 🙂 Já bych na to neměla nervy. Jdu do testu nejdřív jedenáctý den, což bude středa, ale ráda bych vydržela do soboty (přesně dva týdny od ET a navíc Den dětí 😉

Dneska ve 12 se narodila holčička mojí kamarádce - Rozárka 🙂 4,50 kg 😕 Ale ty jí měli tedy na první dobrou 😀 žádný IVF atp 🙂

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice co je to embryoglue? S tím jsem se nesetkala?!

janice_opice
23. kvě 2013

@hhani no doufejme dekuji moc 😉akorat jsem zvedava kam vsechny ty injekce budu pichat 🙂

janice_opice
23. kvě 2013

@brsh lepidlo na embrya 😀

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice počkej, jako fakt? Co to je za vychytávku, to nám nikdo nenabídnul 😀

hhani
23. kvě 2013

@brsh to i já tobě,straaašně MOOOC 🙂...já si zase řikám,že než čekat tak si to takhle krátim je mi to nějak příjemnější ...tak to je super..taky budeš chovat neboj 🙂..To jí nemůžeš ani zapít,co...tak dej rychlý špunty at má sladký život 🙂

hhani
23. kvě 2013

@janice_opice no to tedy ..to bude masakr,ale zase za jakou cenu 😵 ..pak ten výsledek,to bude ...

janice_opice
23. kvě 2013

@brsh cestny skautsky,ze jo......zkus si to vygooglit jinak ti presnej popis reknu az budu doma.je to takova jakoby hmota a ta by mela ta embrya lip pridrzet v deloze jakoby prilepit.Ale rikala taky ze ta ucinnost jeste neni uplne prokazana.

hhani
23. kvě 2013

@janice_opice tak na to se podívám a pokud to ted nevyjde tak do toho pujdem taky 😉

janice_opice
23. kvě 2013

@hhani
@brsh holky obe dve tfuj tfuj tfuj potrebujeme tu vsechny pozitivni zpravy

janice_opice
23. kvě 2013

@hhani jj koukni hodne holek psalo ze jim to mozna pomohlo....tak uvidime ale ne vsude to delaji

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice - no tak po tom se mrknu 😀 to je fakt scifi už tohle, hehe. Ale když to může pomoct, tak je děláte dobře, že do toho jdete. Kdybych o tom věděla, taky bych to prubla 🙂
@hhani - no jedna z mých dvou nejbližších kamarádek rodila minulý úterý, takže mám co dohánět. Taky holčička, Nikolka 🙂 Dám si pak šampíčko trošku, až bude odtestíno.
Holky přesně, všechny potřebujeme štěstí a pozitivní zprávy 😉

hhani
23. kvě 2013

@janice_opice vždyt jsme pozitivnííííí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru