IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
23. kvě 2013

@brsh Nebolí, a to jsem fakt posera 😀 No tady jsou všechny holky tak statečný píchají si to většinou samy, to já jsem tede oproti nim hrozná baba 😨

brsh
23. kvě 2013

@kamisb @meyryen - no děvčata, nějak to budu muset vyřešit 😀 Je to každopádně s promunutím oser 😀

martas14
23. kvě 2013

@zimka AH je asistovaný hatching jako že ti naříznou obal toho embrya aby se mohlo líp zakousnout, protože někdy je mají hodně tvrdé a nemusely by se dostat ven....ale těžko říct jak je to v praxi 🙂
ale ty už jsi ji měla hatchující nebo rozvinutou, což bych chápala, že tam už není nic potřeba, že už se otevírá i sama....

adrialee
23. kvě 2013

@sasanka033 Děkuju ;) Dneska sem ho viděla v práci pod mikroskopem..hezky se dělí a vyvíjí jak má,takže zítra jdu ráno na ET ;)

zimka
23. kvě 2013

jó vlastně, měli jsme to na ten podzim, teď už nám to nenabízeli, tak buď to dělali automaticky nebo nevím - to se dělá až po rozmražení?

adrialee
23. kvě 2013

@jaka17 jojo,já sem vnitřně přesvědčená,že to vyjde ;)

martas14
23. kvě 2013

@zimka téda až páteho, to se mi zdá hodně dlouhé! ale věřím, že člověk se bojí 😅 po IVF jsem měla testovat za 12 dní, nevím jestli od KETu to budou počítat jinak, no uvidím, ale asi víc jak dvanáct dní určitě nevydržím 😀

adrialee
23. kvě 2013

@martas14 Děkuju moc za podporu ;)

adrialee
23. kvě 2013

@brsh Tak to držím taky moc palce ;) To moje se taky odpolodnilo,dělí se jak má,takže jdu na ET zítra..Tak uvidíme ;)

martas14
23. kvě 2013

@zimka možné to je že to dělají automaticky, protože u KETu se to prý doporučuje určitě udělat, ale tak zase stojí to 3500,- u nás na CARu takže jsem ráda, že se nejdřív radši zeptaj, to by se pak člověk taky nemusel doplatit 😀

adrialee
23. kvě 2013

@malinka_02 Jo,to určitě..Když jsem viděla dnes,jak se hezky vyvíjí,tak sem klidnější a o to víc přesvědčená,že všechno bude ouky ;)

adrialee
23. kvě 2013

@renca1978 Děkuju moc..Je fajn,číst že je hodně žen,kterým to vyšlo i s jedním..člověk se hned víc uklidní..Sice jsem porodní asistentka..Ale jak jde o takovou věc a hormony,tak je úplně jedno,co člověk dělá..Mozek si jede svý :D

zimka
23. kvě 2013

@martas14 Koukala jsem do papírů a fakt tam máme jen popis den po dni, kolik embryjek bylo v jakém stadiu, žádné jiné hodnocení ne. Ale máš pravdu s tím ICSI, to je to nabodnutí, viď. Tak to jsme měli. Já jsem to spletla s tou metodou výběru spermií, jak je nechají závodit... Už jsem z těch zkratek za ten půlrok nějak vypadla. 🙂

hhani
23. kvě 2013

@jaka17
@renca1978
Ahoj holky ..tak ani já nevydržela a zkusila..a co myslíte?..nic jen bílo..ale aspon vim,že Pregnyl je fuč a budu zkoušet dál 🙂

jaka17
23. kvě 2013

@hhani Ježíš, je to hnusný, ale spadl mi kámen ze srdce, že v tom nejsem sama...myslím, že je to fakt brzo a že to určitě přijde.... 😀

jaka17
23. kvě 2013

@adrialee Všechny musíme věřit, nic jiného nám nezbývá a čím víc toho vím, tím jsem větší fatalistka - bude to tak , jak to má být...a nic není nikdy ztracený...ale dá to fušku.... 😝

hhani
23. kvě 2013

@jaka17 Víš jak,až to bude běloch i po 14dnech tak pak teprve začne slzavé údolí,ale do té doby budu věřit,že tam je a chce tam zůstat dalších pár měsíců 😉

sasanka033
23. kvě 2013

@jaka17 mas moc hezky vyplnenej vek v tabulce 😀 😀 😀

sasanka033
23. kvě 2013

@hhani tak to te obdivuju, ja testovala 9. den od ET dvou dvoudennich a od toho dne prorvala snad tejden. ja jsem nejak vedela, ze nema cenu delat zadnej dalsi test. tak jsem uz pak udelala jen 14.den ten kontrolni, ze hovno hovno.

hhani
23. kvě 2013

@sasanka033 pořád je ještě naděje a tak to musim brát...bych se z toho jinak zbláznila..hlavně věřim,že jednou se to povede když ne ted 🙂

ratatooy
23. kvě 2013

@martas14 mi jsme si nechaly delat AH už u ivf takže jsme mely zamraženo už hatchující blastocystu a ta se nám pravdepodobne z tech dvou zakousla

barakara
23. kvě 2013

@malinka_02 to te neboli na ms to je miminko! Zadna ms Ti ani neprijde ta ma dorazit tedka ke mne! 🙂

janice_opice
23. kvě 2013

takže holky od červnové mrchy - od 2.dne MS GOnal, pak \cetrotide, pak mám psanej pregnyl, polygynax, doxybene, Agolutin, Clexane a u toho samozřejmě ten euthyrox a kyselinu listovou. takže fakt zásoba. Jinak Picsi, Imsi, Pk, Ah a embryoglue ............tak jsem zvědavá,ale už se něco děje aspon, Gonal už mám doma...kyselinu listovou jsem dostala nějakou silnější na předpis.......🙂

meyryen
23. kvě 2013

@janice_opice Teeeda to by bylo, aby to s tímhle arzenálem nevyšlo 😀

ratatooy
23. kvě 2013

@janice_opice no tak s tímto to musí vyjít

ratatooy
23. kvě 2013

@janice_opice a na co je ten polygynax a doxybene a clexan maš na ředeni krve?

ratatooy
23. kvě 2013

@janice_opice a co je imsi a embryoglue?

janice_opice
23. kvě 2013

@meyryen
@ratatooy holky no doufejme že konečně ano 🙂))
doxybene jsu antibiotika, a to jedno je na edění krve asi ten clexxan a to další si nepamatuju musim si to nastudovat.... 😀 😀 😀 to jsem snad takovjech prášku a všeo neměla za celej život. a tu štítnou mi srazily těma práškama z vysokýho skore 6,9 na 1,5 což je prý dobrý.....🙂

janice_opice
23. kvě 2013

@ratatooy embrioglue je lepidlo na embrya:DDDD a imsi je toto:IMSI – intracytoplasmická injekce morfologicky selektované spermie
Spermie jsou vybírány na základě hodnocení morfologie jednotlivých spermií. Výběr se provádí na speciálním mikroskopu při velkém zvětšení. K mikromanipulačnímu oplození jsou použity morfologicky nejlepší spermie.

jaka17
23. kvě 2013

@sasanka033 no hele přes 45 😀 se tam snad ani nedá napsat, je to hrozný číslo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru